שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
18-Feb-2017, 14:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 14:17 טל.מ.)
הודעה: #67
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל
(18-Feb-2017 13:53)אופיר34 כתב:  
(17-Feb-2017 23:37)טל.מ כתב:  בוא נתקן כמה דברים שפספסת אופיר. וורגוץ כמו כל ההגנה היה חלש היום. ניקו ועלי רכים להחריד. לוד היו ראשונים לכל כדור וזה שאנחנו חוטפים 8 שערים בשלושה משחקים אומר המון , על הרכות בקישור ובהגנה , על חולשת השוער , חוסר בעזרה של שחקני ההתקפה ולא מעט מערכים וחילופים שגויים וחוסר הכנה של סלובו. כבר שבוע שלישי ברציפות שאין לנו תשובה לקשיחות ללחץ . והו הזחיחות .. בואו נתן ללוד להבקיע .. שער ראשון שנפסל עומד שחקן לא מכוסה ומבקיע בקלות . פסלו להם ? יאללה בוא ניתן להם עוד אחד .. נפצע מגן ? בוא נכניס על עמדות שחיות על מהירות שחקן בן 36 כשיש על הספסל את פאדול ולואיזה .. הקבוצה בלחץ לפני הסיום יאללה בואו נכניס את דנון .. סלובו תלמד לסגור כשצריך להרוג משחק כשצריך , זאת לא בושה עשו את זה גדולים לפניך.. וחלאס עם ברדה במחצית השניה, תראה מנהיגות ונהל את המשחק? תגיב למתרחש על הדשא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

או שאני פספסתי או שאתה...
וורגוץ ממש לא היה חלש. נתן את המשחק הרגיל שלו. תראה את השידור החוזר ותבין. הבעיה אתמול היתה בקישור האחורי שלנו שלא לחץ ולא חילץ כדורים מהקישור של לוד. גם ניקו ובעיקר עלי פשוט לא עשו את מה שהם בד"כ עושים מצוין. היחידי שעבד במגרש היה אביב.
לגבי המגן - אין במכבי נתניה היום אופציה טובה בספסל לעמדה הזאת. זאת עובדה. פאדול אחרי פציעה והוא בטח לא מגן ואם סלובו לא העלה אותו לעמדה הזאת כנראה שהוא יודע למה הוא עושה את זה. לאויזה הוא מגן שמאלי בינוני מינוס. אני לא רוצה לחשוב מה היה עושה בצד ימין (אותו כנ"ל על מור). האופציה הכי טובה כרגע היא טגה וזה שהבקיע שער עצמי בהרצליה לא אמור לפסול אותו לכל חייו...

ולגבי "הלהרוג משחק" - לתת לך את רשימת המשחקים שהרגנו בהם את היריבה ?? כמה פעמים העונה חזרנו מפיגור וניצחנו ?? אם זה לא להרוג מזה להרוג.
השיטה של סלובו וברדה היא לרכז כמה שיותר שחקנים בחלק של היריב ובכך למנוע ממנו לפתח התקפות ולגרום לך לייצר עוד מצבים. זה עבד מצוין ברב העונה ולאחרונה זה לא הולך. לי אין בעיה עם דנון ,יש לי בעיה על חשבון מי הוא נכנס. במקרה הזה וויסמן היה צריך להשאר על הדשא וערן היה צריך לצאת כי בקושי הלך ב 20 דקות האחרונות.

ולגבי ברדה - עזוב אותך . זה כבר סתם קנטרנות. זו חלוקת העבודה בינהם מדיי וואן. שום בעיית מנהיגות לא היתה עד היום ושום בעיית מנהיגות גם היום לא קיימת.

לא קנטרנות ולא נעליים . בביתר זה גם היה ככה ? לא נראה לי הקטע הזה שהמאמן הראשי נוטל עמדה אחורית בטח ובטח במשברים.
פאדול דרך אגב שיחק גם מגן בנוער.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
נגד בני לוד להכריע את העליה לליגת העל - טל.מ - 18-Feb-2017 14:14

קפיצה לפורום: