שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה עלובה ב- ynet
11-Feb-2017, 22:18
הודעה: #21
RE: כתבה עלובה ב- ynet
(11-Feb-2017 22:06)אייל ס כתב:  כניראה לא הבנתם,זה שרכשתי את המועדון(כי איש אחר לא רצה כולל האוהדים) לא יגרום לי לחשוב/להתנהג/להתנהל אחרת.
אני כאן כל עוד אין אחר ואני לא סובל(כי ההנאה היא רק לפרקי זמן קצרים),ברגע שזה יהיה סבל מתמשך(וחוליגניות ושווה ערך שמזוהה איתי כי אני הבעלים גורמת לי לסבל רב),נמשיך להיות חברים לפורום או ליציע אך בטח ובטח לא אהיה בעל המאה(והדעה).
כנראה באמת לא הבנו כי אתה לא מסביר למה בין האוהדים ולא ביציע הכבוד כמו שאר בעלי הקבוצות? אתה החריג ולכן לא מובנת ההתנהלות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes amir's post:
יגאל יהב (1212-0202-2017201720172017)
11-Feb-2017, 22:19
הודעה: #22
אייל ושאר המחממים המומחים לא אתה ולא הם יחנכו את הקהל , זהו קהל נפלא כולל אלו שהתחממו , במקום שתגנו את שחקן הרצליה שהתגרה באוהדים , ועשה מעשה שבכל ליגה היה מורחק בכל מקום בעולם , אתם שוחטים את האוהדים ???

ואייל תודה רבה שקנית את מכבי נתניה אבל תפסיק בכל הזדמנות לשחק אותה " תחזיקו אותי או שאני הולך " , לא קנית את הפילהרמונית קנית קבוצת כדורגל , ואתה לא שר החינוך ....תתעסק במה שאתה טוב כי אתה טוב בזה
11-Feb-2017, 22:27
הודעה: #23
אומנם לא ראיתי את הסרטון שרץ ברשת, אבל כן ראיתי איזה קטע קטן מערוץ הקיבוץ של הקהל מתפרע.. ואני לא מופתע כשראיתי פרצוף או שניים מוכרים.. אלה תמיד אותם 10-15 אוהדים, רובם גם גרים באותו איזור בנתניה ובכל פעם שיש התפרעות או קללות או זריקת חפצים זה הם.

זה אותם אנשים שבדר"כ יושבים בחלק התחתון ומקללים מעל הספסל של נתניה (אלא אם כן טל בנין הוא המאמן היריב, ואז הם עוברים לשבת ולקלל ולירוק ליד ספספל היריבה)
וזה אותם האנשים שקיללו את יוסי מזרחי גם כשהקבוצה הובילה את הלאומית ב13/14, וגם בימים פחות מוצלחים בשנה שלאחריה.

אני הייתי שמח לבוא למשחקים ולגלות שלא מכניסים אותם לאצטדיון
11-Feb-2017, 22:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Feb-2017 על ידי 11:19 אופיר34.)
הודעה: #24
גם אני ואני בטוח שגם חלק מהחברים פה לא היו עוברים ליציע הכבוד אם היינו הופכים בוקר אחד לבעלי המועדון.
איש איש והתנהלותו. אייל אוהד, היה וישאר והוא לא חייב פתאום להוריד את החולצה הצהובה, לשים חליפה ולשבת ביציע הכבוד.

מה שכן, אם אתה כבר יורד לגדר אני הייתי מעדיף שתרחיק את האוהדים בשיחה ולא באגרסיביות . לדעתי אם היה מתנהל שם דו שיח ואייל היה מבקש האוהדים היו מעריכים את זה ועוזבים מיוזמתם את המקום

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
11-Feb-2017, 22:32
הודעה: #25
(11-Feb-2017 22:19)זאב רווח כתב:  אייל ושאר המחממים המומחים לא אתה ולא הם יחנכו את הקהל , זהו קהל נפלא כולל אלו שהתחממו , במקום שתגנו את שחקן הרצליה שהתגרה באוהדים , ועשה מעשה שבכל ליגה היה מורחק בכל מקום בעולם , אתם שוחטים את האוהדים ???

הקטע עם אייל בכלל לא היה קשור לבעיטה של מור שקד על הקהל שבאת היה צריך לקבל צהוב שני.
זה היה התקפה אחרי ה-4-4 כשבעיטה של טגה פגעה בשחקן הרצליה ומה שהיה שם היה כלפי הקוון שלא סימן על פנדל (שלדעתי בכלל לא היה).
11-Feb-2017, 23:03
הודעה: #26
אה אני חשבתי שמדובר על הבעיטה לקהל לא משנה בכל מקרה אסור לבעלים להתערבב כנגד האוהדים יש המון אופציות לטפל בקהל כזה ודי למבין
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
12-Feb-2017, 0:14
הודעה: #27
אם ככה זה כשהקבוצה מקום ראשון והכל טוב, אני לא רוצה לחשוב מה יקרה כשיגיעו ימים פחות טובים.
ואייל, מאחר וסבלנותך בקטעים האלה קצרה (ובצדק) אני חושב שאופציית השתת הקנסות על אוהדים פורעים (ואת כולם ניתן לזהות עם הטכנולוגיה של היום בבירור) צריכה להתחיל מעכשיו (תיקון, היתה צריכה להתחיל אחרי שעריים) וכל הסולחות והדיבורים לא יעזרו אלא רק ידחו את ההתנגשות למקרה הבא.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
12-Feb-2017, 0:45
הודעה: #28
אי אפשר להילחם בזה, אי אפשר לשנות את זה, יש את זה בכל קבוצה וזה חלק מהכדורגל ותרבות הספורט בארץ
פשוט צריך לחיות עם זה, בדיוק כמו שמאמן לוקח בחשבון שיפטרו אותו מתישהו והקהל יקלל אותו וידרוש ממנו להתפטר
12-Feb-2017, 0:58
הודעה: #29
לפני קנסות הרחקות וכו צריך לנסות לטפל בבעיה בדרכים אחרות. השאלה אם במועדון ניסו בכלל ?

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
12-Feb-2017, 1:02
הודעה: #30
כתבה עלובה ב- ynet
(12-Feb-2017 0:45)אלדד כתב:  אי אפשר להילחם בזה, אי אפשר לשנות את זה, יש את זה בכל קבוצה וזה חלק מהכדורגל ותרבות הספורט בארץ
פשוט צריך לחיות עם זה, בדיוק כמו שמאמן לוקח בחשבון שיפטרו אותו מתישהו והקהל יקלל אותו וידרוש ממנו להתפטר

ועוד איך אפשר.
תאמין לי שעשו במדינה הזו כבר דברים יותר מסובכים.
אם באנגליה עשו סדר- שזה היה הרבה יותר חמור- תאמין לי שגם כאן אפשר- וכפי שאמרו- דרך הכיס.
גם הבחור שאיים על קורנפיין חשב שהוא גיבור בראש וכשהוא קיבל תביעה שקרעה לו ת׳צורה הוא התחנן על נפשו, וממה שהבנתי היום הוא ילד טוב ירושלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 2 users Like עידן444's post:
shraga (1212-0202-2017201720172017), יגאל יהב (1212-0202-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים