שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה שוער?
10-Feb-2017, 20:05
הודעה: #21
RE: זה שוער?
(10-Feb-2017 19:59)moshe. כתב:  לא היה צריך את המשחק הזה בשביל להבין שההגנה והשוער לא יספיקו לליגת העל.אני סומך על הצוות המקצועי שהוא לא פראייר.

נכון מאוד. מכל משחק אפשר ללמוד דברים נוספים להמשך העונה ובעיקר לקראת ליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Feb-2017, 20:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Feb-2017 על ידי 20:10 אלון.)
הודעה: #22
זה שוער?
דין היה היום חלש וגם הוא יודע את זה. ועדיין זה לא מצדיק פתיחת פוסט עם כותרת כזו.
ההגנה, כולם כולל כולם היו היום חושך ומזל שהליגה הזו זו ליגת פח. משחק ההתקפה היה לא רע ואפילו טוב. נראה כי ערן קרא קצת פורומים בשבוע האחרון ושיפר את משחקו ונראה יותר מחויב.
היהירות, אוי היהירות. אני בטוח שאם היינו צריכים לנצח את המשחק הזה (כמו בעכו), היינו מביסים בחמישייה. גם סלובו וברדה לא חייבים להוציא את עלי ולהכניס את דיין היה אפשר להכניס את גזל ואף אחד לא היה בא בטענות.
לסיכום, באסה אבל לא נורא. לא צריך לערוף ראשים (במיוחד לא של דין). צריך להמשיך לתת ביטחון ובמקביל להיות עם היד על הדופק לגבי עונה הבאה.
עוד משהו, אני די נהנה בליגה הזו. סוגר על מקום ראשון והקפאת העולות...

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes אלון's post:
yaron73 (1010-0202-2017201720172017)
10-Feb-2017, 20:28
הודעה: #23
גם פטר צ'ך מסר השבוע במתנה כדור לפאברגאס תכלס דין איבד היום נק' בפעם הראשונה העונה...
אבל אלה דברים שקורים ועוד יקרו...
סלובו חייב להפסיק לזגזג בין לואיסה למור תן לאחד בטחון ולשחק עד סוף העונה.
משחק מצויין שלנו עד הפנדל קבוצה אחת על המגרש וטעות של דין ושל ההגנה...
תכלס שיחקנו היום נגד חלוץ של ליגת העל וקיבלנו 4.
חומר למחשבה...
אולסק היה מצויין היום גם עלי...דידיה בירידה והחילוף היה צריך להיות דיידיה יוצא ודנון נכנס זה היה ב-2:2 אח"כ כשנהיה 4:2 והיינו עם
3 קשרים אחוריים למה להוציא את עלי ולהכניס רועי ???
חבל מבאס והכל נכון אבל צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה ערן ודיא היו קטלניים היום ערן רץ הרבה יותר שיחרר את הכדור הרבה יותר מהר חבל שהבעיטות עדיין לא מתלבשות אבל כשהוא רץ ונלחם אין תלונות...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
טל.מ (1010-0202-2017201720172017)
10-Feb-2017, 20:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Feb-2017 על ידי 20:31 עידן444.)
הודעה: #24
זה שוער?
(10-Feb-2017 18:59)חזום חזום כתב:  ואיזה צלם לואיזה. מגן חלש מאד. השער העצמי של טגה בא בעקבות צילום של לואיזה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

חבל שהשוער של רמת השרון אלקסלי לא נשאר עושה לי רושם שטוב יותר ממנו.

Sent from my A0001 using Tapatalk

חוטף שערים מגוחכים...
חבל שאנשים סתם מדברים ומציירים מצג שווא.

(10-Feb-2017 19:14)טל.מ כתב:  לא הבנתי .. ? הוציא קשר אחורי הכניס חלוץ ? מה ההגיון ?

אס״ק

10-Feb-2017, 20:36
הודעה: #25
(10-Feb-2017 20:08)אלון כתב:  דין היה היום חלש וגם הוא יודע את זה. ועדיין זה לא מצדיק פתיחת פוסט עם כותרת כזו.
ההגנה, כולם כולל כולם היו היום חושך ומזל שהליגה הזו זו ליגת פח. משחק ההתקפה היה לא רע ואפילו טוב. נראה כי ערן קרא קצת פורומים בשבוע האחרון ושיפר את משחקו ונראה יותר מחויב.
היהירות, אוי היהירות. אני בטוח שאם היינו צריכים לנצח את המשחק הזה (כמו בעכו), היינו מביסים בחמישייה. גם סלובו וברדה לא חייבים להוציא את עלי ולהכניס את דיין היה אפשר להכניס את גזל ואף אחד לא היה בא בטענות.
לסיכום, באסה אבל לא נורא. לא צריך לערוף ראשים (במיוחד לא של דין). צריך להמשיך לתת ביטחון ובמקביל להיות עם היד על הדופק לגבי עונה הבאה.

צריך לציין עובדות גם שהם כואבות ,כולנו רוצים שוער בית ,אבל זה לא זה ,לזה נועד הפורום.
10-Feb-2017, 20:36
הודעה: #26
זה שוער?
איך אמר אלון .. היהירות או היהירות. לא מתאים לכאלה מאמנים מנוסים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Feb-2017, 20:41
הודעה: #27
זה שוער?
(10-Feb-2017 20:36)Shaul כתב:  
(10-Feb-2017 20:08)אלון כתב:  דין היה היום חלש וגם הוא יודע את זה. ועדיין זה לא מצדיק פתיחת פוסט עם כותרת כזו.

צריך לציין עובדות גם שהם כואבות ,כולנו רוצים שוער בית ,אבל זה לא זה ,לזה נועד הפורום.

מי רוצה שוער בית?
רוצים שוער טוב.
מוכנים להתפשר על שוער שיהיה טוב(האם הוא יהיה טוב- התשובות לעופר בסון לא לנו).
אם לא היה שוער פוטנציאל בבית מישהו היה רוצה בכוח?
60 שנה נתניה בלי שוער בית חוץ מאתלט שלא יכל להמשיך באתלטיקה והכל בסדר.
ליגה ירדנו פעמיים עם שוערים זרים הזויים ועם שוער מושאל שחשבו שהוא שוער הנבחרת הבא.
להסתכל למציאות בעיניים מפוקחות ויהיה טוב.

10-Feb-2017, 21:48
הודעה: #28
זה שוער?
(10-Feb-2017 20:36)Shaul כתב:  

אפשר לציין ואף צריך להעביר ביקורת. אבל לכל דבר יש דרך. לא צריך לזלזל ואפשר להעביר ביקורת גם בלי ללעוג.

10-Feb-2017, 22:32
הודעה: #29
זה שוער?
מצפייה בשידור החוזר, הגול השלישי הוא ממש חוסר אחריות של לואיזה, הוא פשוט עזב את ממאדו באמצע ההתקפה.

10-Feb-2017, 23:01
הודעה: #30
אז ככה...
כצפוי עדת המעריצים פתחו ניצרה והחלו לירות לרב עבר...סבבה. לגיטימי.
אומנם קצת לא רציני בגלל משחק אחד לעשות כותרות אבל ניחא. שיהיה.

אז ערן שיחק טוב היום. אי אפשר להכחיש את זה וזה גם לא המטרה שלי. ושהוא טוב זה אומר שהיחס בין איבודי הכדור והשטויות שלו לבין משחק מועיל ונכון נוטה בבירור לטובת המועיל.... ערן ניווט את המשחק מצוין היום. חילק כדורים טובים, בישל מצוין לדיא ואפילו תפסתי אותו רץ מידי פעם.... הוא בהחלט שיחק טוב היום. אני עדיין חושב שגם היום 90 דקות הוא לא היה צריך לגמור (20 ד אחרונות בקושי הלך).

ואני כמובן בגלל משחק אחד לא חוזר בכל מה שאמרתי עליו ואני עדיין חושב שבליגת העל אי אפשר ואסור לבנות על ערן כשחקן מרכזי. זה קצב אחר, זה קילומטרז' אחר וזה פשוט לא מתאים. 20-30 דקות בשעת הצורך בלבד. לפי הפורמט של תקווה בהפועל.

לגבי השאר -
בתכלס זה היה משחק בלי הגנות ובעיקר בלי שוערים. הרצליה שיחקה על מתפרצות ועשו לנו הרבה צרות עם פושה וממדו.
לואיזה לא תיפקד באגף.
עלי במחצית ראשונה נוראית. אולי המחצית הכי חלשה שלו העונה.
קוגבינה ממשיך להדאיג לגבי עונה הבאה. מתחיל לרדת לי ממנו קצת.
דין - לא יהיה נכון לצאת עליו עכשיו ולהוריד לו את הבטחון כי זה עלול לפגוע בקבוצה. אני את דעתי אמרתי עליו בתחילת העונה והיום הדיעה שלי רק התחזקה לגביו.
וניקו כמובן - אולי אני משוחד אבל השחקן מספר אחד במגרש. נותן את הכל, מגן, לוחץ, מחלץ והיום גם בישול ושער.
עשה טובה אייל שחררו כבר איזה "הודעת מועדון"... Wink
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים