שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ערן לוי מדבר
13-Feb-2017, 16:44
הודעה: #151
RE: ערן לוי מדבר
(13-Feb-2017 1:43)דוד חטב כתב:  את המספרים ערן נותן כל שבוע השבוע לשם שינוי הוא רץ ונלחם....
מעולם לי לא היה ספק ביכולת המסירה או הבעיטה של ערן היתה לי ...אחרי שישי פחות בעיה עם התרומה למשחק ההגנה עם הרצון עם הריצה...
ואני שמח כשהוא רוצה הוא יכול....
כנראה שתגובת האוהדים הבהילה את ערן ....
כולנו רוצים בהצלחתו .
הצלחתו הצלחתנו....
מסכים איתך. אבל ניראה לי ששנה הבאה צריך להיות כמו שלום תקווה בהפועל תא. רק בתור מחליף לחצי שעה יהיה אפקטיבי.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Feb-2017, 16:51
הודעה: #152
חזום זה המאמנים קובעים לא האוהדים
13-Feb-2017, 16:59
הודעה: #153
מה הקשר בין שלום תקווה לערן לוי, שני אנשים שונים באופי לחלוטין, מרחק מזרח ממערב.
13-Feb-2017, 17:24
הודעה: #154
(13-Feb-2017 16:59)פיליפצוק כתב:  מה הקשר בין שלום תקווה לערן לוי, שני אנשים שונים באופי לחלוטין, מרחק מזרח ממערב.

אף אחד לא עושה השוואות של אופי.
מקבלים החלטה עפ"י מה שיעשה טוב לקבוצה. אם יתחילו לקבל פה החלטות שיושפעו מתגובה של שחקן זה או אחר מצבנו באמת יהיה קשה.

הכל צריך להיות מיקצועי וערן גם לדעתי צריך להכנס למשבצת של תקווה בהקשר של מספר הדקות שיקבל והתרומה שלו לקבוצה.
13-Feb-2017, 18:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Feb-2017 על ידי 18:23 טל.מ.)
הודעה: #155
תלוי אם נצליח להביא בסוף את ניימאר

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Feb-2017, 18:27
הודעה: #156
אתם רוצים, גם אני רוצה מיליון שקל.
יש לי חדשות בשבילכם, סלובו בונה עליו גם לשנה הבאה ולא בתור "שלום תקווה" אז אופיר34 תתקדם בריצה קלילה...
13-Feb-2017, 18:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Feb-2017 על ידי 18:35 אופיר34.)
הודעה: #157
(13-Feb-2017 18:27)פיליפצוק כתב:  אתם רוצים, גם אני רוצה מיליון שקל.
יש לי חדשות בשבילכם, סלובו בונה עליו גם לשנה הבאה ולא בתור "שלום תקווה" אז אופיר34 תתקדם בריצה קלילה...

אדון פיליפצ'וק היקר,
אני מבין שהתחלת בקריירה חדשה של קריאה בקפה אבל מציע לך להמתין לשנה הבאה בסבלנות ולראות מה יקרה על הדשא. וגם אם יקרה מה שאתה חושב אני די משוכנע שסלובו וברדה יבינו מהר מאד מי יכול לשחק 90 דקות ומי לא....

ובכלל ,איפה נשמע כדבר הזה שמאמן צריך לקחת בחשבון את תגובת השחקן בהחלטה אם לתת לו 30 ,60 או 90 דקות משחק ??
מה זה פה מתנ"ס דורה או מועדון כדורגל מיקצועני ??
13-Feb-2017, 18:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Feb-2017 על ידי 18:46 פיליפצ'וק.)
הודעה: #158
שום קריאה בקפה ושום בטיח, שמעתי את זה במילים שלו והאמת זה ממש לא מפתיע/הפתיע אותי לאור חומר השחקנים הקיים לרשותו והתקציב הצפוי לו, ערן זה נכס בליגת העל.
כי מה לעשות עם כל "הצער שבדבר", אין במכבי נתניה שחקנים עם יכולות של ערן לוי גם אם תעשה עשר שמיניות באויר (זה שאתה חי בסרט על שנה הבאה זו כבר בעיה אישית שלך).
ולא צריך לקחת שום תגובה, ערן לוי בריא הוא שחקן הרכב ראשון לפני כולם.

#ריצה קלילה#
13-Feb-2017, 18:52
הודעה: #159
(13-Feb-2017 18:40)פיליפצוק כתב:  שום קריאה בקפה ושום בטיח, שמעתי את זה במילים שלו והאמת זה ממש לא מפתיע/הפתיע אותי לאור חומר השחקנים הקיים לרשותו והתקציב הצפוי לו, ערן זה נכס בליגת העל.
כי מה לעשות עם כל "הצער שבדבר", אין במכבי נתניה שחקנים עם יכולות של ערן לוי גם אם תעשה עשר שמיניות באויר (זה שאתה חי בסרט על שנה הבאה זו כבר בעיה אישית שלך).
ולא צריך לקחת שום תגובה, ערן לוי בריא הוא שחקן הרכב ראשון לפני כולם.

#ריצה קלילה#

כנראה שיש לך שמיעה סלקטיבית....
שמעת בדיוק כמוני את סלובו אומר שערן יכול לשחק גם בליגת העל. מעבר לזה הכל פרי דמיונך הקודח.
חוץ מזה, במידה ונעלה גם תקציב השחקנים יעלה ובהתאם מגוון האפשרויות שיעמדו בפני סלובו.
אומר לך שוב בפעם האלף - לא אלמן ישראל. מכבי נתניה לא תקום ותיפול על ערן לוי. זה הוכח לך כבר השנה (ואני אדאג להזכיר לך את זה בכל תגובה) ואני מקווה שזה יוכח לך גם שנה הבאה.
13-Feb-2017, 19:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Feb-2017 על ידי 19:06 פיליפצ'וק.)
הודעה: #160
מה שתגיד, עייפתי מלהסביר לילדים ולילדים שחיים בסרט מדע בידיוני.
40 מליון ש"ח תקציב שחקנים שנה הבאה, עומר אצילי וקני סייף הם המועמדים על המשבצת של ערן לוי, רק בשביל לא לנפץ לך את האשליה ושתרגיש טוב עם עצמך.
#חי בסרט#
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים