שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים?
31-Jan-2017, 2:14
הודעה: #31
RE: מה אומרים?
בפייסבוק גם רוצים את שוינפלד בנתניה...
זה בערך אותו סיכוי כמו שכחלון יהיה המגן של הנבחרת...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jan-2017, 2:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 3:00 אלדד.)
הודעה: #32
אם קןגבניה היה שחקן נוער מזמן היו זורקים אותו לליגה א', וכרגיל לאף אחד זה לא מפריע שהוא מאבד 80 אחוז מהכדורים שמגיעים אליו (אייל יכול להעיד על הנתונים), והקרדיט שהוא מקבל ממש לא מובן לי (השחקן הכי חלש במגרש)
מי שנמצא בכושר טוב צריך לשחק ומי שכלום לא הולך לו צריך להתרענן בספסל
והעיקר יש אנשים שמה שמעניין זה כמה רץ השחקן הכי חשוב שלנו, אפילו שרואים את הניסיון של ערן למעט בכדורים ארוכים ולשמור על שטף המשחק במסירות קצרות ל 2 נגיעות (מה עם איזו מילה טובה?)
ערן איבד אולי רק 10 אחוז מסך האיבודים של קוגבניה במשחק ואחר כך אומרים שערן הוא זה שתוקע את המשחק
The following 1 user Likes אלדד's post:
עוזרי (0101-0202-2017201720172017)
31-Jan-2017, 5:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 5:03 לואיס ראזאק.)
הודעה: #33
רק אומר שזה מדהים עד כמה הליגה הזאת גרועה ומצחיקה. זה שאנחנו עולים ליגה לא מפתיע אותי לרגע אחד וגם מתחילת העונה אמרתי שאליפות לאומית זה לא מחשבה הזויה, אך להיות במחזור ה-21 עם מינוס-9 בבנק וכבר להיות עם פור של 8 נקודות מהמקום השלישי? יא אלוהים, איך בכדורגל הישראלי יש בכלל 5 ליגות כאשר בקושי יש מקום ל-2? הזייה.

(31-Jan-2017 2:55)אלדד כתב:  אם קןגבניה היה שחקן נוער מזמן היו זורקים אותו לליגה א', וכרגיל לאף אחד זה לא מפריע שהוא מאבד 80 אחוז מהכדורים שמגיעים אליו (אייל יכול להעיד על הנתונים), והקרדיט שהוא מקבל ממש לא מובן לי (השחקן הכי חלש במגרש)

מטיל ספק שהוא יספק לך נתונים עליו, הוא סך הכל מרוצה ממנו ובונה עליו כאחד הזרים לעונה הבאה (שחקן זר שמשחק כבר שנתיים בלאומית ובהחלט לא מוכיח שהוא שווה ליגת על).
31-Jan-2017, 9:03
הודעה: #34
דיי כבר עם שטויות...
לא כל משחק יכול שחקן לספק את הסחורה.

גם עודד מכנס הגדול קיבל בימיו הטובים וצעירות ציון 4 אחרי משחקים. אבל הסך הכל שלו היה אדיר.

אסור לשפוט שחקן על משחקים בודדים.

אני שמח שהצוות המקצועי מבין זאת ומחזק אותו כדי שיצבור ביטחון

31-Jan-2017, 9:21
הודעה: #35
(31-Jan-2017 1:19)טל.מ כתב:  לא אין פה . מה אמרנו ? משחק חרא וערן לוי לא צריך להיות על הדשא ליותר מ15 דק. מה עוד ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

יש מחלה בשם מניה דיפרסיה... אתה לקחת רק את הדיפרסיה?
משחק חרא?

נכון, לא משחק טוב, נכון, היו הרבה משחקים הרבה יותר טובים.
אבל... 75 דקות היתה רק קבוצה אחת על המגרש, שביום "רגיל" הייתה צריכה לתת חמישייה.
נכון, ברבע שעה אחרונה היה כתוב על המשחק הזה "תיקו"

אז אם הכל זה או "יש לנו קבוצה לליגת האלופות" או "הקבוצה הזאת לא תשרוד עונה בליגת העל", אתה צודק, חרא של משחק...
אבל אם יש חמישים גוונים של אפור... היה משחק בינוני עם המון מקום לשיפור

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
shraga (3131-0101-2017201720172017), יגאל יהב (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 9:25
הודעה: #36
(31-Jan-2017 9:03)אליהו כתב:  דיי כבר עם שטויות...
לא כל משחק יכול שחקן לספק את הסחורה.

גם עודד מכנס הגדול קיבל בימיו הטובים וצעירות ציון 4 אחרי משחקים. אבל הסך הכל שלו היה אדיר.

אסור לשפוט שחקן על משחקים בודדים.

אני שמח שהצוות המקצועי מבין זאת ומחזק אותו כדי שיצבור ביטחון

לא חושב שמישהו באמת עושה זאת.
ימים יגידו אם אנשים שמזהירים בהקשר לזר המדובר כלא מתאים לליגת העל או לא, אבל מה לעשות שאני לא הייתי בונה על שחקן בינוני+\יחסית טוב בלאומית במשבצת של זר.

ובלי לחפור על "אפשר לחשוב שליגת העל זה הליגה הספרדית" או משפט בנאלי אחר. אף אחד לא אומר שליגת העל היא איזו ליגה על רמה, אבל זה לא אומר שזה חכם במיוחד להסתמך על זר שספק רב אם ישגשג במיוחד ברגע שהוא יתייצב מול קבוצות קצת יותר נורמליות מהדרעק הקיים בלאומית.
זוכרים את גאגה הגרוזיני שהיה מעולה עונה אחת בלאומית ועשה אצלנו חצי עונה מחרידה? ובכן, הדבר הזה תמיד יכול לחזור על עצמו.

צריכים להגיד במפורש - אנחנו לא עולים בשביל לחזור למאבקי הישרדות או להפוך לקבוצת הנדנדה המודרנית של הכדורגל הישראלי.
31-Jan-2017, 9:39
הודעה: #37
מה אומרים?
(31-Jan-2017 9:21)אריאל כתב:  
(31-Jan-2017 1:19)טל.מ כתב:  לא אין פה . מה אמרנו ? משחק חרא וערן לוי לא צריך להיות על הדשא ליותר מ15 דק. מה עוד ?

יש מחלה בשם מניה דיפרסיה... אתה לקחת רק את הדיפרסיה?
משחק חרא?

נכון, לא משחק טוב, נכון, היו הרבה משחקים הרבה יותר טובים.
אבל... 75 דקות היתה רק קבוצה אחת על המגרש, שביום "רגיל" הייתה צריכה לתת חמישייה.
נכון, ברבע שעה אחרונה היה כתוב על המשחק הזה "תיקו"

אז אם הכל זה או "יש לנו קבוצה לליגת האלופות" או "הקבוצה הזאת לא תשרוד עונה בליגת העל", אתה צודק, חרא של משחק...
אבל אם יש חמישים גוונים של אפור... היה משחק בינוני עם המון מקום לשיפור

מה שתגיד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jan-2017, 9:42
הודעה: #38
ערן לוי הוסיף עוד מספר קילוגרמים מאז הפציעה וזה לא נראה טוב בכלל. אני אוהב את המשפט "ערן לוי בפס אחד יסיים משחק תשאיר אותו על הדשא" מה זה הבולשיט הזה מה זה השכונה הזאת. שחקן עומד על המגרש כאילו הוא הגיע לטיול מאורגן. אני לא רוצה שחקן שיעמוד על המגרש וינסה להביא לי כדורים ארוכים (שגם כבר 70% מהם מגיעים לשחקן היריב) במצב עמידה. מתפלא על המאמן שנותן לזה מקום. ערן לוי תוקע את המשחק של מכבי נתניה אנחנו משחקים הרבה פחות קבוצתי כשהוא בהרכב. לא רק שהוא לא מתאים להרכב הוא לא מתאים לשחק בכלל במצב שלו.
31-Jan-2017, 10:24
הודעה: #39
(31-Jan-2017 0:36)פיליפצוק כתב:  1.לא ראיתי את הקבוצה מתעוררת אחרי שערן יצא, להיפך דווקא ירושלים היא זו שהתחילה לתקוף.
2.עוד בישול למאזן, אוהדים ימשיכו ליילל וערן ימשיך להביא מספרים.
3.ערן עדיין לא חזר לעצמו אבל אני אוהב את השילוב ההדרגתי של הצוות המקצועי ומזל שהם לא מקשיבים ל"מומחים" פה (סיפסול זה מה שיחזיר אותו לעצמו??? חסרי מושג!).
4.משחק רע של כל הקבוצה, לקחת ממנו רק את הנקודות, צמד הבלמים בעבודה שקטה ויעילה, קצת אולסק והרבה דין גל.
5.אין לקבוצה מגינים ברמה גבוהה, בטח שלא לליגת העל זה.
6.לראות את בדש ודיין ביחד על הדשא זה כואב לעיניים.
לסיכום, נקודה אחת על קוגבניה וערן לוי ועוד שתי נקודות על דין גל.
מדויק!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
The following 1 user Likes tomi1981's post:
חזום חזום (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 10:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 10:25 אופיר34.)
הודעה: #40
(31-Jan-2017 9:42)צהוב לעולמים כתב:  ערן לוי הוסיף עוד מספר קילוגרמים מאז הפציעה וזה לא נראה טוב בכלל. אני אוהב את המשפט "ערן לוי בפס אחד יסיים משחק תשאיר אותו על הדשא" מה זה הבולשיט הזה מה זה השכונה הזאת. שחקן עומד על המגרש כאילו הוא הגיע לטיול מאורגן. אני לא רוצה שחקן שיעמוד על המגרש וינסה להביא לי כדורים ארוכים (שגם כבר 70% מהם מגיעים לשחקן היריב) במצב עמידה. מתפלא על המאמן שנותן לזה מקום. ערן לוי תוקע את המשחק של מכבי נתניה אנחנו משחקים הרבה פחות קבוצתי כשהוא בהרכב. לא רק שהוא לא מתאים להרכב הוא לא מתאים לשחק בכלל במצב שלו.
עוכר ישראל!
בוגד!
משת"פ!
היאורה השליכהו!

הכל בהומור כמובן...
אומנם התיאור שלך קצת מוגזם אבל אני די מסכים עם רוח הדברים

שלח תגובה 

[-]