שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים?
31-Jan-2017, 0:42
הודעה: #11
מה אומרים?
(31-Jan-2017 0:21)amir כתב:  
(31-Jan-2017 0:15)טל.מ כתב:  
(30-Jan-2017 23:46)עידן444 כתב:  מה זה אומר יכולת כזאת?
יש קבוצה בעולם שקל לה מול 10 שחקנים בהגנה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

הם לא שיחקו 10 בהגנה, בטח לא מהדקה שהבקענו. שיחקנו רע מאוד היום. מוזר להגיד את זה , ניסן דנון ממש היה חסר ..
רק דעתי - וויסמן צריך לשחק בצד ביחד עם בדש או דיין (כי זה מה יש ..). לערן לוי במצבו למרות הבישול אין מקום על הדשא ליותר מ15 דק בסיום .

גם שון ויסמן לא שחקן ל90 דק יכול להכנס לשנות מומנטום בטח לא החלוץ שצריך להוביל את מכבי נתניה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אמת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jan-2017, 0:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 0:56 עידן444.)
הודעה: #12
מה אומרים?
(31-Jan-2017 0:24)אלון כתב:  מסכים עם טל. אפשר להעביר ביקורת בשביל זה קיים הפורום. לא שיחקנו טוב, כנראה גם בגלל היריבה. לא נורא, לא קרה כלום. טוב שניצחנו, נקסט.
ולגבי ערן, האמת שכואב לי עליו. הוא מת להצליח, אבל כרגע, כמו שאמר טל, אין לו מקום על המגרש. לפחות לא עד השליש האחרון של המשחק.

לבקר את מי?
על מה?
למה?
ניצחנו היום ניצחון 15.
היכולת של השחקנים להישאר מפוקסים מהמרשימות שראיתי.

אגב, לפי איך שהמשחק הזה התפתח- גם אחרי שכבשנו היה כתוב עליו תיקו.
במשחקים כאלה אנחנו רואים שיש לנו הגנה ושוער אדירים לפחות לליגה הזו.(שיפוץ קל וגם לליגת העל)

31-Jan-2017, 0:56
הודעה: #13
RE: מה אומרים?
(31-Jan-2017 0:47)עידן444 כתב:  
(31-Jan-2017 0:24)אלון כתב:  מסכים עם טל. אפשר להעביר ביקורת בשביל זה קיים הפורום. לא שיחקנו טוב, כנראה גם בגלל היריבה. לא נורא, לא קרה כלום. טוב שניצחנו, נקסט.
ולגבי ערן, האמת שכואב לי עליו. הוא מת להצליח, אבל כרגע, כמו שאמר טל, אין לו מקום על המגרש. לפחות לא עד השליש האחרון של המשחק.

לבקר את מי?
על מה?
למה?
ניצחנו היום ניצחון 15.

אתה נהנה יפה וטוב לך רק לא ברור על מה , לנו קצת קשה עם הכדורגל הזה ולא מחפשים אשמים רק מציינים עובדות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
31-Jan-2017, 1:01
הודעה: #14
מה אומרים?
(31-Jan-2017 0:36)פיליפצוק כתב:  1.לא ראיתי את הקבוצה מתעוררת אחרי שערן יצא, להיפך דווקא ירושלים היא זו שהתחילה לתקוף.
2.עוד בישול למאזן, אוהדים ימשיכו ליילל וערן ימשיך להביא מספרים.
3.ערן עדיין לא חזר לעצמו אבל אני אוהב את השילוב ההדרגתי של הצוות המקצועי ומזל שהם לא מקשיבים ל"מומחים" פה (סיפסול זה מה שיחזיר אותו לעצמו??? חסרי מושג!).
4.משחק רע של כל הקבוצה, לקחת ממנו רק את הנקודות, צמד הבלמים בעבודה שקטה ויעילה, קצת אולסק והרבה דין גל.
5.אין לקבוצה מגינים ברמה גבוהה, בטח שלא לליגת העל זה.
6.לראות את בדש ודיין ביחד על הדשא זה כואב לעיניים.
לסיכום, נקודה אחת על קוגבניה וערן לוי ועוד שתי נקודות על דין גל.

אז אתה טוען ששחקן שלא מסוגל לרוץ צריך לחזור לכשירות דרך ההרכב .. יש עוד קבוצה בעולם שהיית טוען את זה לגביה ..? ראיתי את אולסק , לא מעט מסירות לא מדויקות . לזה קוראים חלודה שצריך להסיר דרך משחק אמיתי.אבל אולסק רץ. ערן לוי משחק בעמידה במקום וגם כשהוא יכול לרוץ לשטח ריק הוא מעדיף לנסות מסירה בעמידה. זה מצליח לו בערך 1 ל 10. גם עם הבישול היפה כשלעצמו הייתי מעדיף אותו כרגע על הספסל. תנאי בסיסי לעליה על הדשא הוא היכולת לרוץ, לא ככה ?

The following 1 user Likes טל.מ's post:
צהוב לעולמים (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 1:01
הודעה: #15
אוי אוי אוי, כל משחק רוצים לראות חמישיות ותצוגות כדורגל, נהיו לי מפונקים ומדושני עונג אוהדי נתניה, 1:0 בחוץ במשחק פחות טוב כבר לא מתקבל.
רדו רדו לקרקע....
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
shraga (3131-0101-2017201720172017), עדיאלבז (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 1:03
הודעה: #16
מה אומרים?
(31-Jan-2017 0:47)עידן444 כתב:  

לבקר את מי?
על מה?
למה?
ניצחנו היום ניצחון 15.

אגב, לפי איך שהמשחק הזה התפתח- גם אחרי שכבשנו היה כתוב עליו תיקו.
במשחקים כאלה אנחנו רואים שיש לנו הגנה ושוער אדירים לפחות לליגה הזו.(שיפוץ קל וגם לליגת העל)

מסתכל פר משחק. היה משחק חלש והיעקר שניצחנו. זה הכל. לא צריך לעשות סיפור מכל דבר.

31-Jan-2017, 1:03
הודעה: #17
אמיר שחקני הפועל ירושלים עשו בבית שלהם בונקר מכוער הם נלחמו אתה לא משחק נגד קונוסים
לדעתי משחק בינוני שמה שחשוב ממנו זה הנקודות ודין גל שהיה מצוין
31-Jan-2017, 1:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jan-2017 על ידי 1:09 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
(31-Jan-2017 1:01)טל.מ כתב:  
(31-Jan-2017 0:36)פיליפצוק כתב:  1.לא ראיתי את הקבוצה מתעוררת אחרי שערן יצא, להיפך דווקא ירושלים היא זו שהתחילה לתקוף.
3.ערן עדיין לא חזר לעצמו אבל אני אוהב את השילוב ההדרגתי של הצוות המקצועי ומזל שהם לא מקשיבים ל"מומחים" פה (סיפסול זה מה שיחזיר אותו לעצמו??? חסרי מושג!).
4.משחק רע של כל הקבוצה, לקחת ממנו רק את הנקודות, צמד הבלמים בעבודה שקטה ויעילה, קצת אולסק והרבה דין גל.
5.אין לקבוצה מגינים ברמה גבוהה, בטח שלא לליגת העל זה.
6.לראות את בדש ודיין ביחד על הדשא זה כואב לעיניים.
לסיכום, נקודה אחת על קוגבניה וערן לוי ועוד שתי נקודות על דין גל.

אז אתה טוען ששחקן שלא מסוגל לרוץ צריך לחזור לכשירות דרך ההרכב .. יש עוד קבוצה בעולם שהיית טוען את זה לגביה ..? ראיתי את אולסק , לא מעט מסירות לא מדויקות . לזה קוראים חלודה שצריך להסיר דרך משחק אמיתי.אבל אולסק רץ. ערן לוי משחק בעמידה במקום וגם כשהוא יכול לרוץ לשטח ריק הוא מעדיף לנסות מסירה בעמידה. זה מצליח לו בערך 1 ל 10. גם עם הבישול היפה כשלעצמו הייתי מעדיף אותו כרגע על הספסל. תנאי בסיסי לעליה על הדשא הוא היכולת לרוץ, לא ככה ?

מתי ערן רץ בקריירה שלו בנתניה תגיד לי? נהיית לי בת יענה פתאום.
לא קראתי אותך פה מתלונן על "הריצה שלו" לפני שנתיים ולפני שלוש שנים.
מספיק עם הפופוליזם בשקל הזה.
ושחקן שמועדון בונה עליו לטווח שמעבר לכמה משחקים, לא מספסל אותו עד שהוא יחליט שהוא בסדר אלא משלב אותו בהדרגה תוך כדי תנועה, ככה חוזרים לתלם.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עידן444 (3131-0101-2017201720172017)
31-Jan-2017, 1:10
הודעה: #19
מה אומרים?
בדיוק. בגלל שאני רואה אותו כבר שלוש שנים אני יודע שהוא רץ מספיק לפני הפציעה. שאל את הבוס, יש לו נתוני ריצה הוא יוכל לומר לך במדויק. לי נמאס מזה שאתה מספר לי שזו שכונה אז יאללה בוא ניתן לשכונה לשחק .. לי זה מפריע מה לעשות.

31-Jan-2017, 1:10
הודעה: #20

הוא גם עובד קשה מאוד באימונים. לא מזייף. צריך לתת לו את הזמן שלו, ולבסוף הוא יחזור להיות מה שאנו מכירים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים