שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים?
01-Feb-2017, 12:47
הודעה: #101
RE: מה אומרים?
לדעתי הרבה כאן בפוסט הזה טועים
א) שימו לב לגילאי השחקנים רובם לא הגיעו לגיל בשלות בכדורגל הם כרגע בהתפתחות רובם צעירים
ב) כמעט כל השחקנים מתאימים לליגת העל
ג) קבוצה טובה מתחילים לבנות מההגנה וכן אנחנו נצטרך עוד בלם מצוין בנוסף לוארגוץ' ועוד מגינים
ד) דין גל כשרוני ברמות יכול להפוך לשוער הטוב בישראל כולל הזרים וזה תלוי רק בו !!!
ה) חובה סטופר בקישור האחורי ברמה גבוהה כמו אוגו בבאר שבע אלברמן בתל אביב
ו) עוד חלוץ זר כמו קיודה ....
מרבית הסגל מתאים לליגת העל + יש את היתרון של ההמשכיות מבניית העונה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
עידן444 (0101-0202-2017201720172017)
01-Feb-2017, 21:49
הודעה: #102
(01-Feb-2017 10:51)עידן444 כתב:  
(01-Feb-2017 4:41)לואיס ראזאק כתב:  
(01-Feb-2017 2:02)עידן444 כתב:  
(01-Feb-2017 1:16)לואיס ראזאק כתב:  
(31-Jan-2017 12:59)אייל ס כתב:  יכול להיות שאתה צודק....וגם יש סיכוי שלא(כרגע מאמין שלא).אליל הנוער בקרב האוהדים(לארי קאיודה),עשה עונה בינונית עם מספרים(כרגע)פחות טובים מדידייה.
ועונה לאחר מכן פרח בליגת העל....
זה ההבדל בין הצוותים המקצועיים שלוקחים אחריות על החלטותיהם,לסקאוטיים מבוזבזים באתרי האינטרנט,שקוברים שחקנים/קבוצה כי הם לא באים להם טוב(לעיתים בצדק).

הלוואי והוא יהיה הקאיודה הבא. לא רואה את זה קורה, אבל הלוואי.

בנוגע לעונה בינונית ומספרים בלאומית:
תמונה שווה יותר מאלף מילים - http://msc.wcdn.co.il/w/w-700/834415-5.jpg

אגב:
לא קברתי שחקן, "זר יחסית טוב ללאומית" זו לא קבירה.
ולא קברתי קבוצה, עם מאבקי הישרדות באים בסבבה אז סבבה.
לצערי אני שואף ליותר אך מבין שאין אמצעים לכך. באסה, אבל בסדר זה מה יש וכבר למדתי להתרגל לזה.

להתרגל למה?
לאן אתה רץ בן אדם?

Sent from my iPhone using Tapatalk

איזה רץ? די נו, עונת 2017-18 כנראה תהיה עונת הישרדות בליגת העל. לא הרבה הולך להשתנות, עוד עונת עלייה לשם עוד עונת עלייה.
(רוצה לאכול כובע)

הכי חשוב שאתה נותן אמון במערכת שסוף סוף אחרי שנים מתנהלת באופן סופר מקצועי.כשמי שניהל את הקבוצה התנהל כמו אוהדים פנטזיונרים כמוך הגענו לאן שהגענו.

אוקיי, איך הגעת למסקנה שאני פנטזיונר? אם כבר, אז ההפך... אני מציאותי ומבין שעם האמצעים הקיימים אנחנו בדרך לעלייה לשם... סתם עוד עלייה. לא מאמין שדברים בתכלס של התכלס באמת משתנים כי הנה, כנראה שבונים על זר סביר לליגת העל בדיוק כמו בעבר הלא כל כך רחוק. אני מטיל ספק שקיימת תוכנית אמיתית ומסודרת להמשך דרך יציבה שתוביל אותנו לחזרה קבועה לצמרת הכדורגל הישראלי (שוב - רוצה לאכול כובע). זה מרגיש זהה לעונות העלייה הקודמות - עולים ליגה ונראה מה יהיה שנגיע לשם.

מה כבר אמרתי? שנכון לרגע זה אם בונים על זר שכזה לליגת העל אז אנחנו למעשה כנראה צריכים להתכונן לעונת הישרדות נוספת לאוסף? זה באמת משפט כל כך הזוי בהתחשב בעובדה שמדובר בשחקן בינוני+ (מקסימום טוב) לליגת הלאומית?!
ולא, זה לא כאילו אני מפיל הכל על שחקן זר אחד אלא זה פשוט מראה את הלך הרוח לקראת העונה הבאה.
אייל הציל מועדון מקריסה ואנחנו עכשיו נמצאים היכן שאנחנו נמצאים, אין שום טעם להסתכל לאחור ולהגיש שיכל להיות יותר גרוע ובלה בלה בלה. זה לא מעניין, תם ונשלם. אין מה לעשות, אם באמת יש רצון לשינוי ולהחזיר את המועדון הזה לצמרת? מה שיש לא מספיק (ושוב - באמת רוצה לאכול כובע).

לא אמרתי לבעל הבאסטה להחזיר את אלמוג כהן לכאן ו\או להחתים זר "איכותי" מברזיל על חוזה של רבע מיליון דולר לעונה. זה היה נקרא פנטזיונריות ואת זה לא עשיתי. מצד שני, כן אומר לעשות חושבים רציני ללא הפסקה שוב ושוב אם זה באמת שחקן ששווה תפיסת מקום זר בליגת העל.
01-Feb-2017, 22:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2017 על ידי 22:54 עידן444.)
הודעה: #103
מה אומרים?
(01-Feb-2017 21:49)לואיס ראזאק כתב:  
(01-Feb-2017 10:51)עידן444 כתב:  
(01-Feb-2017 4:41)לואיס ראזאק כתב:  
(01-Feb-2017 2:02)עידן444 כתב:  
(01-Feb-2017 1:16)לואיס ראזאק כתב:  הלוואי והוא יהיה הקאיודה הבא. לא רואה את זה קורה, אבל הלוואי.

בנוגע לעונה בינונית ומספרים בלאומית:
תמונה שווה יותר מאלף מילים - http://msc.wcdn.co.il/w/w-700/834415-5.jpg

אגב:
לא קברתי שחקן, "זר יחסית טוב ללאומית" זו לא קבירה.
ולא קברתי קבוצה, עם מאבקי הישרדות באים בסבבה אז סבבה.
לצערי אני שואף ליותר אך מבין שאין אמצעים לכך. באסה, אבל בסדר זה מה יש וכבר למדתי להתרגל לזה.

להתרגל למה?
לאן אתה רץ בן אדם?

איזה רץ? די נו, עונת 2017-18 כנראה תהיה עונת הישרדות בליגת העל. לא הרבה הולך להשתנות, עוד עונת עלייה לשם עוד עונת עלייה.
(רוצה לאכול כובע)

הכי חשוב שאתה נותן אמון במערכת שסוף סוף אחרי שנים מתנהלת באופן סופר מקצועי.כשמי שניהל את הקבוצה התנהל כמו אוהדים פנטזיונרים כמוך הגענו לאן שהגענו.

אוקיי, איך הגעת למסקנה שאני פנטזיונר? אם כבר, אז ההפך... אני מציאותי ומבין שעם האמצעים הקיימים אנחנו בדרך לעלייה לשם... סתם עוד עלייה. לא מאמין שדברים בתכלס של התכלס באמת משתנים כי הנה, כנראה שבונים על זר סביר לליגת העל בדיוק כמו בעבר הלא כל כך רחוק. אני מטיל ספק שקיימת תוכנית אמיתית ומסודרת להמשך דרך יציבה שתוביל אותנו לחזרה קבועה לצמרת הכדורגל הישראלי (שוב - רוצה לאכול כובע). זה מרגיש זהה לעונות העלייה הקודמות - עולים ליגה ונראה מה יהיה שנגיע לשם.

מה כבר אמרתי? שנכון לרגע זה אם בונים על זר שכזה לליגת העל אז אנחנו למעשה כנראה צריכים להתכונן לעונת הישרדות נוספת לאוסף? זה באמת משפט כל כך הזוי בהתחשב בעובדה שמדובר בשחקן בינוני+ (מקסימום טוב) לליגת הלאומית?!
ולא, זה לא כאילו אני מפיל הכל על שחקן זר אחד אלא זה פשוט מראה את הלך הרוח לקראת העונה הבאה.
אייל הציל מועדון מקריסה ואנחנו עכשיו נמצאים היכן שאנחנו נמצאים, אין שום טעם להסתכל לאחור ולהגיש שיכל להיות יותר גרוע ובלה בלה בלה. זה לא מעניין, תם ונשלם. אין מה לעשות, אם באמת יש רצון לשינוי ולהחזיר את המועדון הזה לצמרת? מה שיש לא מספיק (ושוב - באמת רוצה לאכול כובע).

לא אמרתי לבעל הבאסטה להחזיר את אלמוג כהן לכאן ו\או להחתים זר "איכותי" מברזיל על חוזה של רבע מיליון דולר לעונה. זה היה נקרא פנטזיונריות ואת זה לא עשיתי. מצד שני, כן אומר לעשות חושבים רציני ללא הפסקה שוב ושוב אם זה באמת שחקן ששווה תפיסת מקום זר בליגת העל.

אני מנסה לתרגם את מה שאתה אומר לפרקטיקה ולא מצליח.
איך לשיטתך מחזירים מועדון שעולה ליגה לצמרת אם אין דוד מאמריקה שמחרבן כסף?
אם אתה חושב שבקבוצה הזו ששוחטת את הליגה הלאומית יש כל כך מעט שחקנים שמתאימים לליגת העל אני מסיק מכך שאתה בעד להחליף את כולם ולצפות לטוב- זה בשבילי נקרא פנטזיונר. אגב, זה בדיוק מה שעשו בעליה הקודמת ובחרו להתמקד איתי באם אור ברוך ועידו ארסברד באותה רמה ברמיזה שאין לי מושג ועד עכשיו אני לא בטוח על מה היתה הפליאה והאם יש סיכוי שבאמת רמזו שאור ברוך דרגה מעל... נו טוב... החליפו כאן בינוניים זולים בבינוניים יקרים וקראו לזה ״התחזקנו״ ועם תקציב של 30 מיליון ש״ח התחבקנו שנשארנו בליגה. ואתה כנראה שוב רוצה את הגנבת דעת הזו.
והקטע הכי יפה הוא שאתה גם קורא מחשבות...
להגיד שאתה חושב שאין שום תוכנית ושום חשיבה קדימה- זה אי אמון במערכת שלדעתי מגיע לה קצת יותר קרדיט לאור ההישגים המרשימים העונה שלצערי פתאום נראים לכולם מובנים מעליהם.
לא זכור לי שכולם כאן או בפייסבוק היו תמימי דעים שהולכים לעלות ליגה העונה.
הגישה הזו של-
״נו טוב... איזו ליגה פח... היה ברור שנעלה בקלות... גם עם 20- היינו עולים...״- מכעיסה אותי כי היא באה להקטין אנשים שבאו לפה במצב בלתי אפשרי ועשו דבר גדול ואנשים כמוך מנסים להקטין אותם ונותנים בהם אפס אמון!

01-Feb-2017, 23:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2017 על ידי 23:07 אלדד.)
הודעה: #104
בסוף אנס מחאמיד חתם בק"ש ל-4.5 שנים, האיזי שרצקי הזה אמר שהוא עוזב לא?
01-Feb-2017, 23:12
הודעה: #105
ראזאק, נראה לי שאתה טיפה מגזים (בלשון המעטה). לא יודע מה זה "סתם עוד עלייה"... אני דווקא חושב שאם נמשיך באותה מגמה זו תהיה אחת העליות היותר מרשימות בתולדות הכדורגל הישראלי.

עכשיו אם אתה מתכוון שזו סתם עלייה כי בליגת העל לא נרוץ לאליפות אז יכול להיות שברמת הציפיות הזאת זה באמת סתם עלייה....

אני מציע לתאם ציפיות ולא להכנס למרה שחורה עוד לפני שעלינו ובטח עוד לפני שראינו מה סלובו וברדה מתכוונים לבנות לנו לשנה הבאה.

וברשותך אני שוב אצוטט לך את שאמרתי לך מוקדם יותר -

אם ב 5 מליון סלובו וברדה הצליחו לבנות קבוצה בשתי רמות מעל הליגה הזאת אין סיבה שב 12-13 מליון הם לא יצליחו לבנות קבוצה שתוכל גם לסיים בפליאוף עליון ואולי יותר מזה.
בוא לא נגזים. בליגת העל יש כרגע 2 קבוצות מעל הליגה, עוד 3-4 בלבל השני וכל השאר אותה רמה פחות או יותר. הכל יקום וייפול על טביעת העין של הצוות המיקצועי ואם הם יפגעו כמו שפגעו השנה אפשר להיות רגועים
01-Feb-2017, 23:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2017 על ידי 23:32 עידן444.)
הודעה: #106
מה אומרים?
ועל זה בדיוק זה קם ונופל-
מאמן טוב. קבוצה בריאה. שחקני הכרעה.
לנתניה יש מאמן שהוכיח שהוא שווה צמרת ליגת על. קבוצה בריאה ושחקני הכרעה שמתאימים גם לרמה הממוצעת בליגת העל.
להוציא 10-15 עילויים שכל אדם ריאלי יודע שלא יגיעו למכבי נתניה כל השאר נעים סביב ממוצע מסויים.
עונה יותר טובה. עונה פחות טובה. החוכמה היא לדעת להוציא משחקנים יותר.
חן דילמוני נתן כמה חודשים טובים בק״ש ואחר כך ירידה.
מוגרבי יהיה במצב רוח טוב- יהיה אחלה. מצד שני הוא יכול לתפוס תקופה גרועה ולא תראה ממנו כלום.
עזרא משחק אחר נראה שלום תקווה משחק שני יאבד כל כדור.
ההתעסקות הזאת בפרסונות כל הזמן במציאות הנוכחית היא זניחה.
אתה יכול להביא את בדש שלקח אליפויות והוא לא ימצא את עצמו ומצד שני להביא קוגבנייה, אולסק וניסו דנון שכמעט אף אחד לא יודע מי אלה לפני כמה חודשים ולגלות אחלה שחקנים.
אתה יכול להביא את רוקאביצה וקהת ולהיות בטוח שאתה הולך לרוץ לאליפות והם לא פוגעים ומצד שני להביא איזה מיכאל אוחנה שעוד לא קרע זוג נעליים ויש לו ברזומה רק הצלחה בליגת הלאומית והוא יהפוך לפקטור באלופה.
שויינפלד של שנה שעברה זה לא שויינפלד של העונה.
התקציב של נתניה יגדל משמעותית בעונה הבאה כשנשלים את המשימה העונה- ואני סומך על הצוות המקצועי שיבנה כאן יופי של קבוצה.
בלי לחץ. ברוגע. בסבלנות. תאמינו לי שהם יודעים טוב מאוד מי הם ה 30% שהם צריכים לשדרג.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0101-0202-2017201720172017)
02-Feb-2017, 8:54
הודעה: #107
עידן , קובי מור מגן טוב לליגת העל והוא יכול להשתפר עוד , כנ"ל כחלון . המקסימום להביא עוד 2 מגינים על התחרות ...או אלו מהנוער להעלות

אנחנו חייבים עוד בלם ברמה גבוהה

עקב פרישתם של גזל וטגה חובה להביא עוד 2 קשרים נסוגים שאחד מהם יהיה סטופר רציני , התפקיד הזה של קשר נסוג יש בו הכי הרבה פציעות , צהובים , אדומים ...עייפות ....

גם בהתקפה נצטרך שדרוג ג'עברין טוב , וייסמן , בדש , ועוד חלוץ צעיר או ישראלי או זר
וזהו לא צריך יותר להמשיך עם הסגל הזה .
02-Feb-2017, 10:37
הודעה: #108
מה אומרים?
(02-Feb-2017 8:54)זאב רווח כתב:  עידן , קובי מור מגן טוב לליגת העל והוא יכול להשתפר עוד , כנ"ל כחלון . המקסימום להביא עוד 2 מגינים על התחרות ...או אלו מהנוער להעלות

אנחנו חייבים עוד בלם ברמה גבוהה

עקב פרישתם של גזל וטגה חובה להביא עוד 2 קשרים נסוגים שאחד מהם יהיה סטופר רציני , התפקיד הזה של קשר נסוג יש בו הכי הרבה פציעות , צהובים , אדומים ...עייפות ....

גם בהתקפה נצטרך שדרוג ג'עברין טוב , וייסמן , בדש , ועוד חלוץ צעיר או ישראלי או זר
וזהו לא צריך יותר להמשיך עם הסגל הזה .

לדעתי התקרה של קובי מור זה ליגה לאומית אבל ימים יגידו.
אם ה 20%-30% שזה 5-7 שחקנים חדשים יהיו שחקנים שבאמת משדרגים עמדות מסויימות ובאופן כללי את איכות הקבוצה- לדעתי תהיה קבוצה בריאה וטובה.

02-Feb-2017, 10:56
הודעה: #109
(01-Feb-2017 23:12)אופיר34 כתב:  ראזאק, נראה לי שאתה טיפה מגזים (בלשון המעטה). לא יודע מה זה "סתם עוד עלייה"... אני דווקא חושב שאם נמשיך באותה מגמה זו תהיה אחת העליות היותר מרשימות בתולדות הכדורגל הישראלי.

עכשיו אם אתה מתכוון שזו סתם עלייה כי בליגת העל לא נרוץ לאליפות אז יכול להיות שברמת הציפיות הזאת זה באמת סתם עלייה....

אני מציע לתאם ציפיות ולא להכנס למרה שחורה עוד לפני שעלינו ובטח עוד לפני שראינו מה סלובו וברדה מתכוונים לבנות לנו לשנה הבאה.

כן, זאת עלייה שהולכת ומסתמנת להיות המרשימה ביותר שכנראה אי פעם הייתה אך מצד שני - מכבי נתניה מפרקת את הליגה המשנית זה לא משהו עבור המועדון הזה (גשו לעונת 63-64 ולעונה הראשונה של שגב\מאור שהייתה בסה"כ לפני כ-3 עונות...). בסוף היום, צריך להימאס כאן מקלישאות לאוויר ולראות שינוי אמיתי. לא מבין מה אנשים כאן לא מבינים בדבריי ולא מבין איך עידן מבין מדבריי שאני אומר לשנות סגל שלם (אבל בסדר, מבין שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך).
לא מדבר על לעלות ליגה ומיד להיאבק בצמרת, אבל כן מדבר על לדעת מאיזה שחקנים צריך להיפרד (וכן, תהרגו אותי אבל זר בינוני+ בלאומית לא גורם לי להיות בחשיבה חיובית לקראת עונת 17-18 בליגת העל) בכדי לא לשוב לליגת העל בשביל עוד עונות הישרדות כי וואלה... קצת נמאס, לא?
02-Feb-2017, 11:18
הודעה: #110
(02-Feb-2017 10:56)לואיס ראזאק כתב:  כן, זאת עלייה שהולכת ומסתמנת להיות המרשימה ביותר שכנראה אי פעם הייתה אך מצד שני - מכבי נתניה מפרקת את הליגה המשנית זה לא משהו עבור המועדון הזה (גשו לעונת 63-64 ולעונה הראשונה של שגב\מאור שהייתה בסה"כ לפני כ-3 עונות...). בסוף היום, צריך להימאס כאן מקלישאות לאוויר ולראות שינוי אמיתי. לא מבין מה אנשים כאן לא מבינים בדבריי ולא מבין איך עידן מבין מדבריי שאני אומר לשנות סגל שלם (אבל בסדר, מבין שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך).
לא מדבר על לעלות ליגה ומיד להיאבק בצמרת, אבל כן מדבר על לדעת מאיזה שחקנים צריך להיפרד (וכן, תהרגו אותי אבל זר בינוני+ בלאומית לא גורם לי להיות בחשיבה חיובית לקראת עונת 17-18 בליגת העל) בכדי לא לשוב לליגת העל בשביל עוד עונות הישרדות כי וואלה... קצת נמאס, לא?

אבל מאיפה אתה יודע ממי הולכים להפרד וממי לא ??
בשלב הזה לדעתי גם סלובו וברדה עוד לא החליטו ממי נפרד ועל מי נשמור.

ואני שוב אומר לך, הצוות המיקצועי הוכיח השנה שהוא יכול לייצר כמעט יש מאיין. בתקציב מינימלי הם בנו קבוצה איכותית שעולה על כל הליגה הזאת ביי פאר. מן הראוי שניתן להם את הקרדיט לעשות את זה גם בליגת העל ולא נתחיל כבר עכשיו עם חזיונות על עונת הישרדות וכו'.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים