שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אומרים?
02-Feb-2017, 22:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2017 על ידי 22:54 דוד חטב.)
הודעה: #121
RE: מה אומרים?
רק לחדד את הויכוח...
להרכב מתאימים כרגע רק...
דין,כחלון,ורגוץ', אולסק, עלי , דידייה , ניסן דנון,דיא
8 שחקנים זה המון....אני מעריך שחלקם יתנדנדו בין הרכב לספסל...אבל אלה שמבחינת גיל ,פוטנציאל, יכולת, מהירות...

למחליפים: אביב(מצבו גבולי בין הרכב לספסל) , שינה ,פאדול, מור, ערן לוי,

כנראה שכחתי מישהו...
סה"כ 13 שחקני סגל...עוד 13 ואנחנו מסודרים...
כשאני בונה קבוצה אני חייב עמוד שדרה טוב קרי , שוער,בלם, קשר 50/50 , חלוץ
כרגע הייתי הולך בכל הכח על בלם תותח ליד ורגוץ' , וחלוץ...
בשער אני אישית לוקח סיכון כנ"ל בקישור...
אגב מעריך שיש כמה בנוער שאפשר לקדם ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Feb-2017, 23:10
הודעה: #122
מועדון הכדורגל מכבי נתניה שמח לבשר כי היום הושלמה עסקת העברתם של השחקנים עלי מוחמד ודידייה קוגבנייה מבית"ר ת"א רמלה למכבי נתניה והשחקנים חתמו על חוזה במועדון ל- 3 שנים נוספות

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 3 users Like amir's post:
yaron73 (0303-0202-2017201720172017), חזום חזום (0202-0202-2017201720172017), עידן444 (0202-0202-2017201720172017)
02-Feb-2017, 23:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2017 על ידי 23:46 טל.מ.)
הודעה: #123
מה אומרים?
פשששש התרשמתי ! כבוד

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Feb-2017, 23:46
הודעה: #124
(02-Feb-2017 22:17)טל.מ כתב:  בסדר ראזק אבל מה אתה מציע ..? אני מניח שאין לך משהו קונקרטי. המגבלות הכלכליות של אייל ידועות הוא גם מנסה להכניס רוכשים באחוזים וגם זה ידוע. מה לעשות שלבאר שבע באה אלונה ברקת עם היכולות הכלכליות שלה ואלינו הגיע יאמר עם הקפריזות .. זה מה יש. ליברפול היתה במשך שנים הקבוצה הכי טובה באנגליה. אתה רואה את זה חוזר על עצמו בעידן אברמוביץ והשייח של מנצ'סטר סיטי? היום רק הכסף מדבר וזהו. כל השאר ניהול נכון וקצת מזל שמאפשרים לשרוד או לתת עונה נחמדה בפלייאוף העליון. זהו.

לא חושב שצריך שייח עבור צמרת הכדורגל הישראלי.

ראבאק, מתקן אימונים + מגרש חדש עם פוטנציאל סביר לקהל הצלחות (או "קהל רדום" איך שבא לכם לקרוא לזה). באמת בלתי אפשרי למצוא קונה לזה או שפשוט אין חיפוש?

קיצר, אשוב ואומר שהלוואי ואוכל כובע ובאמת כל חיזוק נוסף שסלובו ינחית לכאן בעונה הבאה יהיה בינגו.
02-Feb-2017, 23:49
הודעה: #125
מה אומרים?
מסתבר שכל מה שמנית לא עושה רושם על איש .. עובדה היינו עם אפס חובות והיחידי שהציע היה אייל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Feb-2017, 23:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2017 על ידי 23:58 עידן444.)
הודעה: #126
(02-Feb-2017 23:49)טל.מ כתב:  מסתבר שכל מה שמנית לא עושה רושם על איש .. עובדה היינו עם אפס חובות והיחידי שהציע היה אייל.

הוא וליבר ליתר דיוק... Smile

ראזאק... אני מקווה שאתה לא מתבאס יותר מידי שלשם שינוי מנהלים את המועדון אנשים שמבינים כדורגל...
זה ההבדל המשמעותי בין פעם להיום.
זה לא אומר ששנה הבאה הולכים לכבוש את האוורסט. אבל לאט לאט הולכים בכיוון הנכון.
03-Feb-2017, 0:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 0:02 לואיס ראזאק.)
הודעה: #127
לא יודע, נראה לי מוזר שהקנדי הלך על מכבי ת"א כאשר המצב שלה לא היה מזהיר אך העבר והפוטנציאל עשו את שלהם והחליט לרכוש ולהשקיע ולשקם.
אין סיבה שזה לא יקרה גם בנתניה.

(02-Feb-2017 23:58)עידן444 כתב:  ראזאק... אני מקווה שאתה לא מתבאס יותר מידי שלשם שינוי מנהלים את המועדון אנשים שמבינים כדורגל...

מבין שאתה הולך לרדוף אחרי עכשיו. בילוי נעים.
03-Feb-2017, 0:09
הודעה: #128
(03-Feb-2017 0:00)לואיס ראזאק כתב:  לא יודע, נראה לי מוזר שהקנדי הלך על מכבי ת"א כאשר המצב שלה לא היה מזהיר אך העבר והפוטנציאל עשו את שלהם והחליט לרכוש ולהשקיע ולשקם.
אין סיבה שזה לא יקרה גם בנתניה.

(02-Feb-2017 23:58)עידן444 כתב:  ראזאק... אני מקווה שאתה לא מתבאס יותר מידי שלשם שינוי מנהלים את המועדון אנשים שמבינים כדורגל...

מבין שאתה הולך לרדוף אחרי עכשיו. בילוי נעים.

חס וחלילה.
אנחנו לא אויבים.
אתה באמת לא יודע למה מיץ׳ הגיע למכבי ת״א?(רמז- הוא לא קם יום בהיר אחד והחליט על זה... גם לא שניידר שסגר שם את כל החובות ורק רצה לברוח).
היחידה שניסתה להביא לנתניה אנשים בסדרי גודל כאלה זו מרים שגם הצליחה פעם אחת ועם כל הכבוד יש לה עיר לנהל ובגדול- היא רוצה מכבי נתניה חיה וקיימת. כן אליפות? לא אליפות? זה טוב ונחמד אבל לא גורם לה לנדודי שינה גם בלי הבעיות שיש לה על הראש עכשיו.
03-Feb-2017, 12:26
הודעה: #129
(02-Feb-2017 22:53)דוד חטב כתב:  רק לחדד את הויכוח...
להרכב מתאימים כרגע רק...
דין,כחלון,ורגוץ', אולסק, עלי , דידייה , ניסן דנון,דיא
8 שחקנים זה המון....אני מעריך שחלקם יתנדנדו בין הרכב לספסל...אבל אלה שמבחינת גיל ,פוטנציאל, יכולת, מהירות...

למחליפים: אביב(מצבו גבולי בין הרכב לספסל) , שינה ,פאדול, מור, ערן לוי,

כנראה שכחתי מישהו...
סה"כ 13 שחקני סגל...עוד 13 ואנחנו מסודרים...
כשאני בונה קבוצה אני חייב עמוד שדרה טוב קרי , שוער,בלם, קשר 50/50 , חלוץ
כרגע הייתי הולך בכל הכח על בלם תותח ליד ורגוץ' , וחלוץ...
בשער אני אישית לוקח סיכון כנ"ל בקישור...
אגב מעריך שיש כמה בנוער שאפשר לקדם ...

מסכים איתך למעט כחלון (מגן מחליף) ודנון (חובת ההוכחה להרכב ראשון בליגת העל עדיין עליו).
03-Feb-2017, 12:51
הודעה: #130
מה אומרים?
על כף המאזניים עומדים שניים-
שחקנים(צעירים יותר-צעירים פחות) שעתידם לפניהם ומסוגלים להתפתח ולהיות שחקני ליגת על לגיטימיים ואף טובים- לדוגמה- דין גל, ויקי כחלון, סייף פאדול, ניב שראל, גל בר, לני אהרון, ניקו אולסק, אביב אברהם, דידייה קוגבנייה, עלי מוחמד, ניסן דנון שון ויסמן, אילון ירושלמי, עאבד ג׳בארין וכו וכו...
ובכף השניה אותה חבורה נודדת שכבר שנים מתבוססת בבינוניות של ליגת העל...

כל אלה שחושבים שיש כאן 5-6 שחקנים בלבד ששווים סגל בליגת העל צריכים להביו שאפילו בתקציב של 30 מיליון(שלא יהיה- אפילו לא קרוב- אלא אם נמכור נכסים ויהיה מי שירצה לשלם) מה שמקבלים כשהופכים את המועדון שוב לתחנת רכבת של שחקנים- זה אותו אוסף בינוני של שחקנים שרובם ימשיכו להיות בינוניים ולהוביל את המועדון לעוד ועוד בינוניות.

האופציה הנכונה שלא נוסתה כבר שנים- מאז ראובן עטר- היא לתת לשחקנים צעירים וכאלה שהוכיחו שהם טובים לליגה לאומית את הצ׳אנס ולשדרג את הקבוצה עם שחקנים זרים שנבחרים בפינצטה וישראלים שיכולים לתת ערך מוסף(אני יודע שאייל לא יסכים אבל טל בן חיים כזה שלקבוצה כמו נתניה יכול להיות נכס אדיר בהגנה) וירימו את כל הקבוצה, כולל הצעירים וכולל כולם רמה אחת למעלה.
ככה אמורה להבנות קבוצת כדורגל בריאה במכבי נתניה הנוכחית בראייתי ולהתעצם מקצועית ובעקבות זאת כלכלית שלב אחר שלב.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0303-0202-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים