שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה
26-Jan-2017, 22:17
הודעה: #11
RE: בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה
(26-Jan-2017 9:02)yaron73 כתב:  אוסטריה וינה עשתה מהלך מבריק. הרוויחה במחיר נמוך שחקן צעיר ומוכשר שהולך ומשתפר ונותן תפוקות גדולות. מאמין שיתקדם ממנה לליגה בכירה יותר ברווח כספי גדול בלי השתתפות באחוזים. אחד מהפיספוסים הכלכליים והמקצועיים הגדולים ביותר של המועדון בתולדותיו. שוינפלד דוגמא נוספת חמורה אפילו יותר. ככה זה כשאנשים הזויים ניהלו אותנו. מזל שיצאנו לדרך חדשה ובריאה.

http://int.soccerway.com/players/olarenw...de/102554/

מה לעשות, ההיסטוריה שלנו בהחתמות ורווח ממעבר שחקן תמיד הייתה צולעת. עשורים על גבי עשורים של ניהול שכונה וחשיבה של כאן ועכשיו מבלי לחשוב כמה צעדים קדימה, בוא נקווה שזה הסתיים.

אגב, אני מאוד מופתע שהוא עדיין לא הגיע אפילו לסגל הרחב של ניגריה אבל לא אהיה מופתע אם נראה אותו בקרוב מאוד קורע רשתות גם במדי הסופר איגלס.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
yaron73 (2727-0101-2017201720172017)
27-Jan-2017, 21:25
הודעה: #12
עדיף שאני אשתוק כי בא לי להגיד דברים חמורים מאד ....
אבל בחייאת הניהול היה פה עקום...הנהלה רחבה עם מלא שומן....
בזבוז מטורף...
מכירת שחקנים בלשון המעטה בתמחור לוקה ובטיימינג גרוע..
עזבו נכתב מספיק הרסו לנו את המועדון המון שנים אחורה אוסידון היה רק טקס האשכבה...
27-Jan-2017, 22:41
הודעה: #13
(26-Jan-2017 22:17)לואיס ראזאק כתב:  
(26-Jan-2017 9:02)yaron73 כתב:  אוסטריה וינה עשתה מהלך מבריק. הרוויחה במחיר נמוך שחקן צעיר ומוכשר שהולך ומשתפר ונותן תפוקות גדולות. מאמין שיתקדם ממנה לליגה בכירה יותר ברווח כספי גדול בלי השתתפות באחוזים. אחד מהפיספוסים הכלכליים והמקצועיים הגדולים ביותר של המועדון בתולדותיו. שוינפלד דוגמא נוספת חמורה אפילו יותר. ככה זה כשאנשים הזויים ניהלו אותנו. מזל שיצאנו לדרך חדשה ובריאה.

http://int.soccerway.com/players/olarenw...de/102554/

מה לעשות, ההיסטוריה שלנו בהחתמות ורווח ממעבר שחקן תמיד הייתה צולעת. עשורים על גבי עשורים של ניהול שכונה וחשיבה של כאן ועכשיו מבלי לחשוב כמה צעדים קדימה, בוא נקווה שזה הסתיים.

אגב, אני מאוד מופתע שהוא עדיין לא הגיע אפילו לסגל הרחב של ניגריה אבל לא אהיה מופתע אם נראה אותו בקרוב מאוד קורע רשתות גם במדי הסופר איגלס.

אין מה להיות מופתע.
זה פשוט מאוד-
יש לפחות 7-8 חלוצים בכירים ממנו, מוכחים ממנו בליגות בכירות ממנו.
אי אפשר לשים על אותו משקל שחקנים שמשחקים בצרפת, גרמניה, איטליה, אנגליה ואפילו בלגיה עם שחקן שימיו היפים הם בליגה בארץ והאוסטרית.
הדבר היחיד שמשחק לטובתו זה שהוא גם עשה דברים יפים בליגה האירופית וכנראה שזה גם לא מספיק.

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Jan-2017, 2:19
הודעה: #14
אני לא בהכרח מדבר על להיות שחקן בכיר בנבחרת, אני לא ממש חושב שהוא נמצא שם עדיין אבל הוא בהחלט היה אמור כבר לקבל זימון ולקבל לפחות כמה דקות. גש לראות מי נמצא בסגל הרחב של ניגריה ומי קיבל זימונים בשנה האחרונה ותגלה חלוצים שמשחקים בליגה המקומית בניגריה, מרוקו, יוון וטורקיה.
28-Jan-2017, 12:11
הודעה: #15
פעם אחרונה שבדקתי(וזה היה לפני שנה בערך)- כולם היו בכירים יותר ולא בליגות מחוץ לאירופה.

29-Jan-2017, 1:07
הודעה: #16
אז תבדוק שוב.
יש לא מעט שחקנים שקיבלו זימון וחלקם גם רשמו מספר הופעות והם בהחלט עשו פחות מהניגרי "הנתנייתי" Smile
29-Jan-2017, 11:35
הודעה: #17
בדקתי.
אין לי מושג מאיפה הבאת את הנתונים שלך.
כולם באירופה.
כמעט כולם באנגליה ליתר דיוק.
מי שלא באנגליה זה אחד בגנט ואחד באולימפיאקוס.

29-Jan-2017, 17:20
הודעה: #18
מה שקורה בנבחרת ניגריה כמו במרבית נבחרות אפריקה וכמה מאמנים מקומיים הוא שמשומנים עי הסוכנים כדי לקבל זימונים לנבחרת. זו תופעה מוכרת.
גם אצלנו זה היה...

Sent from my A0001 using Tapatalk
29-Jan-2017, 17:51
הודעה: #19
(29-Jan-2017 17:20)חזום חזום כתב:  מה שקורה בנבחרת ניגריה כמו במרבית נבחרות אפריקה וכמה מאמנים מקומיים הוא שמשומנים עי הסוכנים כדי לקבל זימונים לנבחרת. זו תופעה מוכרת.
גם אצלנו זה היה...

מה אתה מנסה לטעון?
שקאיודה ראוי יותר לזימון משחקנים שמשחקים באנגליה ורק בגלל קומבינות הם מועדפים על פניו?
29-Jan-2017, 17:58
הודעה: #20
(29-Jan-2017 17:51)עידן444 כתב:  
(29-Jan-2017 17:20)חזום חזום כתב:  מה שקורה בנבחרת ניגריה כמו במרבית נבחרות אפריקה וכמה מאמנים מקומיים הוא שמשומנים עי הסוכנים כדי לקבל זימונים לנבחרת. זו תופעה מוכרת.
גם אצלנו זה היה...

מה אתה מנסה לטעון?
שקאיודה ראוי יותר לזימון משחקנים שמשחקים באנגליה ורק בגלל קומבינות הם מועדפים על פניו?

בלי קשר לקומבינות יש לנבחרות באפריקה הרבה מאוד שחקנים שמשחקים באירופה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים