שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה
14-Mar-2017, 10:34
הודעה: #41
RE: בית"ר ירושלים במו"מ עם לארי קאיודה
עידן מי זה לואיס ראזאק ספר לנו...
באמת בא לי שכל אלה שמתחבאים מאחרי שמות יחשפו....
בעיקר אם מדובר בעיתונאים...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Mar-2017, 19:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 20:15 לואיס ראזאק.)
הודעה: #42
(14-Mar-2017 8:52)עידן444 כתב:  
(14-Mar-2017 7:03)לואיס ראזאק כתב:  "תאוריות הקונספירציה והשחיתויות שלך ירדה לפח האשפה"
על מה אתה לעזאזל מדבר?!
וואו, אתה אשכרה שוב מדבר וממציא דברים מסביב רק לא להודות בטעות. אתה באמת טיפוס מיוחד.

עצם העובדה שהוא זומן לנבחרת הבוגרת מוכיח שאני צדקתי ואתה - טעית (אך כרגיל, אין שום סיכוי שבעולם שתהיה מסוגל להודות בזה - אגו מטורף ולא מובן בעליל).

אתה זה שדיבר את השטויות ופתח כאן וויכוח שאין לו מקום בנבחרת הבוגרת של ניגריה. ואתה זה שעכשיו קיבל תשובה לכל גיבובי השטויות שלך על גבי הפוסט הזה. Big Grin

(26-Jan-2017 22:17)לואיס ראזאק כתב:  אגב, אני מאוד מופתע שהוא עדיין לא הגיע אפילו לסגל הרחב של ניגריה אבל לא אהיה מופתע אם נראה אותו בקרוב מאוד קורע רשתות גם במדי הסופר איגלס.

תקשיב, אחרי אתמול אין לי לא עניין ולא מצב רוח לעוד ויכוח מפגר איתך יא עיתונאי בשקל שמתחבא מאחורי כינוי מפגר.
חוץ מלהסביר לך למה זה לא מפתיע בגלל שיש לניגריה חלוצים מוכחים יותר בליגות בכירות יותר לא עשיתי דבר. לא קבעתי שהוא לעולם לא יוזמן. אתה זה שהפכת את זה לויכוח מטופש שלא עניין כאן אף אחד כמו להביא דוגמאות לשחקנים מקומיים שזומנו שאתה בכלל לא מכיר ומה היו השיקולים- מה שקורה גם בארץ ובכל מקום בעולם לפעמים שמאמן עושה בחירות כאלה והרי קריאה בויקיפדיה ממש לא נותנת את התמונה המלאה. ברגע שהבאתי לך 7-8 דוגמאות לשחקנים שמשחקים בליגות בכירות(הרוב באנגליה!) הדיון הזה היה אמור להסתיים ומשום מה זה לא קרה וחבל שהמשכתי את הדיון המגוחך הזה.

ואני ממש לא צריך ממך אישור לכלום.
הליגה בדיחה וכבר עלינו ליגה, לא?
מרוב זייני שכל כמוך שחפרו כאן מהבוקר עד הלילה מי טוב לליגת העל ומי לא כולם כאן שכחו שבשביל לנהל את הדיון הזה צריך קודם לעלות ליגה.
יאללה תן גז.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דחוף גש לטיפול.

(14-Mar-2017 10:34)דוד חטב כתב:  עידן מי זה לואיס ראזאק ספר לנו...

סתם אוהד, אחי - לא יותר, לא פחות (מותר להיות עם שם בדוי שמורכב משמות השחקנים הזרים האהובים עליי).
באמת חבל שאני מבזבז אנרגיה על מי שמסתמן להיות הזוי מוחלט. מה הקשר ההפסד לנושא הפוסט הזה? ליגה לאומית קשורה לנושא הפוסט? רק אדם הזוי יכול להבין את זה.
בן-אדם אומר שקאיודה לא שווה נבחרת בוגרת, בן-אדם אחר טוען שהוא יקבל זימון בקרוב וצודק לבסוף... אך אותו אדם שטעה... יזיין את המוח מסביב, הכל רק לא להיות מסוגל להודות בטעות. אשכרה הזייה.
14-Mar-2017, 22:11
הודעה: #43
(14-Mar-2017 19:58)לואיס ראזאק כתב:  
(14-Mar-2017 8:52)עידן444 כתב:  
(14-Mar-2017 7:03)לואיס ראזאק כתב:  "תאוריות הקונספירציה והשחיתויות שלך ירדה לפח האשפה"
על מה אתה לעזאזל מדבר?!
וואו, אתה אשכרה שוב מדבר וממציא דברים מסביב רק לא להודות בטעות. אתה באמת טיפוס מיוחד.

עצם העובדה שהוא זומן לנבחרת הבוגרת מוכיח שאני צדקתי ואתה - טעית (אך כרגיל, אין שום סיכוי שבעולם שתהיה מסוגל להודות בזה - אגו מטורף ולא מובן בעליל).

אתה זה שדיבר את השטויות ופתח כאן וויכוח שאין לו מקום בנבחרת הבוגרת של ניגריה. ואתה זה שעכשיו קיבל תשובה לכל גיבובי השטויות שלך על גבי הפוסט הזה. Big Grin

(26-Jan-2017 22:17)לואיס ראזאק כתב:  אגב, אני מאוד מופתע שהוא עדיין לא הגיע אפילו לסגל הרחב של ניגריה אבל לא אהיה מופתע אם נראה אותו בקרוב מאוד קורע רשתות גם במדי הסופר איגלס.

תקשיב, אחרי אתמול אין לי לא עניין ולא מצב רוח לעוד ויכוח מפגר איתך יא עיתונאי בשקל שמתחבא מאחורי כינוי מפגר.
חוץ מלהסביר לך למה זה לא מפתיע בגלל שיש לניגריה חלוצים מוכחים יותר בליגות בכירות יותר לא עשיתי דבר. לא קבעתי שהוא לעולם לא יוזמן. אתה זה שהפכת את זה לויכוח מטופש שלא עניין כאן אף אחד כמו להביא דוגמאות לשחקנים מקומיים שזומנו שאתה בכלל לא מכיר ומה היו השיקולים- מה שקורה גם בארץ ובכל מקום בעולם לפעמים שמאמן עושה בחירות כאלה והרי קריאה בויקיפדיה ממש לא נותנת את התמונה המלאה. ברגע שהבאתי לך 7-8 דוגמאות לשחקנים שמשחקים בליגות בכירות(הרוב באנגליה!) הדיון הזה היה אמור להסתיים ומשום מה זה לא קרה וחבל שהמשכתי את הדיון המגוחך הזה.

ואני ממש לא צריך ממך אישור לכלום.
הליגה בדיחה וכבר עלינו ליגה, לא?
מרוב זייני שכל כמוך שחפרו כאן מהבוקר עד הלילה מי טוב לליגת העל ומי לא כולם כאן שכחו שבשביל לנהל את הדיון הזה צריך קודם לעלות ליגה.
יאללה תן גז.

דחוף גש לטיפול.

(14-Mar-2017 10:34)דוד חטב כתב:  עידן מי זה לואיס ראזאק ספר לנו...

סתם אוהד, אחי - לא יותר, לא פחות (מותר להיות עם שם בדוי שמורכב משמות השחקנים הזרים האהובים עליי).
באמת חבל שאני מבזבז אנרגיה על מי שמסתמן להיות הזוי מוחלט. מה הקשר ההפסד לנושא הפוסט הזה? ליגה לאומית קשורה לנושא הפוסט? רק אדם הזוי יכול להבין את זה.
בן-אדם אומר שקאיודה לא שווה נבחרת בוגרת, בן-אדם אחר טוען שהוא יקבל זימון בקרוב וצודק לבסוף... אך אותו אדם שטעה... יזיין את המוח מסביב, הכל רק לא להיות מסוגל להודות בטעות. אשכרה הזייה.

הבן אדם טען שיש 8 חלוצים ניגרים בכירים יותר ולכן זה לא מפתיע.
וזהו בגדול.

15-Mar-2017, 2:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 2:54 לואיס ראזאק.)
הודעה: #44
אגב, מי שטען לתאוריות הקונספירציה והשחיתויות הוא חזום חזום - לא אני. מניח שאתה סתם חיפשת בכוח לריב, ה-כ-ל בכדי לא להודות בטעות. טענת שהוא לא שווה נבחרת בוגרת (שזה אומר זימון - כי ככה הדרך של שחקן נבחרת מתחילה... ב... זימון!) אני טענתי שכן... אין פה בכלל וויכוח\דיון ואין באמת על מה להרחיב.
15-Mar-2017, 10:06
הודעה: #45
אתם מתווכחים ולארי בשלו...
לא מפסיק להבקיע...
15-Mar-2017, 10:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 11:16 עידן444.)
הודעה: #46
אין כאן שום ויכוח סביב היכולת של לארי קאיודה במסגרת הליגה האוסטרית שהיא ליגה ב level של הליגה שלנו.
כל הטענה שלי היתה זה שאפשר לקבל בהבנה אי זימון שלו והעדפה של שחקנים שמשחקים בליגות וקבוצות בכירות יותר.
וגם אם מזמנים שחקנים מקומיים יש לזה שיקולים.
וגם אם מזמינים את לארי קאיודה לנבחרת זה לא דבר ליפול מהכיסא. יש פציעות. יש כושר לא טוב של שחקנים. יש קבוצות שלא משחררות לכל משחק ידידות.

מה שכן זה אכן חזום חזום שדיבר על שחיתות ולא ראזאק.
ראזאק העיר הערה. אני הגבתי. והדיון הזה התארך וממשיך להתארך למרות שהוא לא מעניין אף אחד.
אם ראזאק היה באמת מבין בכדורגל האפריקאי והניגרי עוד היה אפשר להפיק ממנו משהו. בפועל אני די בטוח שחוץ מקאיודה הוא לא ראה מעולם אף אחד מהחלוצים האחרים של ניגריה. מניח שאם אלדד לא היה אומר לו הוא גם לא היה יודע שקאיודה זומן.

אז כן, בהחלט לא טעיתי- כל חלוצי ניגריה שזומנו לפני חמישה ימים משחקים באנגליה גרמניה וגנט ומה שמספרים בקטע וידאו שאלדד צרף זה שויקטור סימהון מוולפסבורג נפצע ונופה- קריא- קאיודה אופציה תשיעית.
למעשה הסרטון מחזק את מה שטענתי.

יש לניגריה מאמן גרמני. לרמוז שהוא לא עובד באופן ענייני זה לא רציני. יש לו ים של אופציות בחלק הקדמי וכל בחירה לגיטימית- בטח כשמדובר בשחקנים בסיטי, ארסנל, לסטר, צ׳לסי, וולפסבורג וכו.
רוצה להתנצל מר ראזאק?

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1515-0303-2017201720172017)
15-Mar-2017, 12:12
הודעה: #47
אכן הוזמן בעקבות פציעה של חלוץ ויש מצב שמדובר במשחק ידידות
15-Mar-2017, 21:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Mar-2017 על ידי 22:03 לואיס ראזאק.)
הודעה: #48
(15-Mar-2017 10:06)דוד חטב כתב:  אתם מתווכחים ולארי בשלו...
לא מפסיק להבקיע...

גם לך יש בעיה בהבנת הנקרא?
על מה אני מתווכח? אתה שם לב מה אני כתבתי אודות קאיודה?

(15-Mar-2017 12:12)אלדד כתב:  אכן הוזמן בעקבות פציעה של חלוץ ויש מצב שמדובר במשחק ידידות

זה לא יש מצב, זה צמד משחקי ידידות. ומה אני אגיד לך\לכם - אם אתם באמת לא מבינים שהצעד הראשון בלהפוך לשחקן נבחרת (ומעולם אבל מעולם, לא אמרתי כוכב או שחקן עם קבע בנבחרת) זה לקבל זימון (לא משנה מה הסיבה (פציעה\בעיות ויזה\וואטאבר) ובין אם זה משחק ידידות רשמי או משחק במוקדמות להעפלה לטורניר) - אז... באמת שאין מה לומר.
15-Mar-2017, 23:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Mar-2017 על ידי 8:58 עידן444.)
הודעה: #49
(15-Mar-2017 21:56)לואיס ראזאק כתב:  
(15-Mar-2017 10:06)דוד חטב כתב:  אתם מתווכחים ולארי בשלו...
לא מפסיק להבקיע...

גם לך יש בעיה בהבנת הנקרא?
על מה אני מתווכח? אתה שם לב מה אני כתבתי אודות קאיודה?

(15-Mar-2017 12:12)אלדד כתב:  אכן הוזמן בעקבות פציעה של חלוץ ויש מצב שמדובר במשחק ידידות

זה לא יש מצב, זה צמד משחקי ידידות. ומה אני אגיד לך\לכם - אם אתם באמת לא מבינים שהצעד הראשון בלהפוך לשחקן נבחרת (ומעולם אבל מעולם, לא אמרתי כוכב או שחקן עם קבע בנבחרת) זה לקבל זימון (לא משנה מה הסיבה (פציעה\בעיות ויזה\וואטאבר) ובין אם זה משחק ידידות רשמי או משחק במוקדמות להעפלה לטורניר) - אז... באמת שאין מה לומר.

טוב זיני

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים