שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עצות חינם
22-Jan-2017, 23:14
הודעה: #31
RE: עצות חינם
גם אותי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jan-2017, 23:16
הודעה: #32
מלך

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
22-Jan-2017, 23:17
הודעה: #33
תודה משה תמיד אני שמח להתווכח ולהסכים איתך
23-Jan-2017, 0:56
הודעה: #34
עצות חינם
זאב רווח- אין עליך!

Sent from my iPhone using Tapatalk
23-Jan-2017, 1:42
הודעה: #35
(22-Jan-2017 21:17)זאב רווח כתב:  מלווה אותה מגיל 6 , כבר 48 וחצי שנה
מי זוכר שנתניה שיחקה בתכלת לבן ??

שלא תחשבו שלא כואב לי איך שאתם מתנהגים כלפי , אבל זכותכם , אני בא רק בטוב

נכון שלפעמים אני מקלל אבל זה מגיע רק אחרי פגיעה בי אז מה זה משנה מה התגובה ? אם אתה נהנה לפגוע במישהו למה אתה מצפה שישיב לך באותו כלי מלחמה ??

למה מעולם כאן לא קיללתי את הבן של גדעון קליינמן ? למה מעולם לא קיללתי את עידן 444 ? כי הם מתנהגים יפה ואני עונה לכל אחד כפי שהוא מדבר כאן חוץ מלעיתונאים שהם מחוץ לתחום בשבילי כי הם תמיד חורשים רעות למכבי נתניה אז הם מגיע להם

יש לי תעודת עיתונאי מה זה אומר עלי...?Blush
מעולם לא חרשתי רעות למכבי נתניה... נהפכו
ותמיד דברת אלי יפה...
זאב אם לא היית היו חייבים להמציא אותךBig Grin

שלא תגידו שלא...
23-Jan-2017, 2:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2017 על ידי 2:21 יגאל יהב.)
הודעה: #36
(22-Jan-2017 21:17)זאב רווח כתב:  מלווה אותה מגיל 6 , כבר 48 וחצי שנה
מי זוכר שנתניה שיחקה בתכלת לבן ??

לעניין הותק אני מקדים אותך בחודשים ספורים (זכורים לי זאביק כספי כשוער ואמציה סולומון כבלם במחצית השנייה של עונת 67/68), אבל לעניין הגיל אני מפגר אחריך בחמש שנים ומחצית השנה: התחלתי בגיל 11 וחצי.

ומדוע הפיגור הזה בגיל, לעומתך, זאב? גדלתי אצל אב תימני דתי אדוק ומגביל. כזה שאחד הדברים האחרונים שהוא ירצה אצל הילד שלו, זה שהוא, הילד, יצא חובב כדורגל. אבל לא עזר לו כלום: מתוך ארבעת בניו שלושה יצאו כאלה.

ברגע שאדם נברא בבטן אימו, או שהוא מקבל את הג'וק הזה או שלא. אם הוא לא קיבל אזיי לא ניתן לנטוע את זה בו, ואם הוא כן אזיי לא ניתן לעקור את זה מקרבו.
23-Jan-2017, 13:14
הודעה: #37
אז זה לא אפי ישראל?TongueTongueTongue
23-Jan-2017, 14:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2017 על ידי 14:22 זאב רווח.)
הודעה: #38
רגע רגע כולכם ביחד בלבלתם אותי חחחחח לאט לאט אחד אחד
יגאל יהב אתה לא עיתונאי ?? אתה צודק אני לא זכיתי לראות את כספי שוער או שאני כבר לא זוכר ....שמע אני מבקש ממך סליחה כי אמרו שאתה העיתונאי מהרדיו שמלכלך עלינו בתוכנית 102 fm , אז תסלח לי פעם קיללתי אותך לא ידעתי באמת .
עודד באמת לא ידעתי שאתה עיתונאי אבל אתה מדבר בנימוס ולענין אז אני תמיד משיב לענין , אבל בהחלט אני לא מכיר עיתונאי שלא מחפש ליכלוך כי מזה הם מתפרנסים כמה שיותר ליכלוך ככה עדיף להם מול העורך ...ועוד נגד מכבי נתניה חחחחח. מי שאצלנו הרס את האימפריה היו העיתונאים , למשל לפני זכייה באליפות מכבי תל אביב היתה אלופה עונה מאוחר יותר לקחנו אליפות עם יעקב גרונדמן ועונה אחריה מכבי תל אביב שוב לקחה אליפות , בא יורם ארבל מלכלך עלינו ואומר במוצא"ש בתוכנית הספורט היחידה שמכבי תל אביב נתנה אתנחתא לנתניה שעונה לפני כן לקחה אליפות , כאילו האליפות שלקחנו היתה רק מן הפסקה מתנת חינם שמכבי תל אביב נתנה לנו ...היש חוצפה וליכלוך גדול מזה ?
מאותו היום כל פעם שיורם ארבל היה בא לשדר היה מקבל מטר של קללות ופירות העונה , לא עזרו לדובי גל התחינות לכבד את יורם ארבל למרות שהוא גם ארגנטינאי הקללות נמשכו ונמשכו ובצדק .
רוב העיתונאי מסונפים למכבי תל אביב להפועל תל אביב בנתניה חיפשו כל הזמן להרוס לנו
הדובר שהיה לפני כן בנתניה מזמן יאמר הוא היחידי שאני יכול לומר שאהב את מכבי נתניה כי לפני שיאמר סגר הוא בכה ...מראה על רגש אמיתי למועדון רק אחרי זה הפך לדובר ....
הלוואי עודד ועוד עיתונאים היו מדווחים מתוך אהבה וכשיש בעיה לא לרוץ ולפרסם מי לא זוכר את העונה הגדולה שחיים בר היה צריך להיות שחקן העונה ונתנו ללא צדק לעודד מכנס כי הוא היה מקושר יותר ???
העיתונאים והפרסום השלילי הורידו אותנו מלהיות אימפריה ללא ספק
היום יש את אייל סגל שלא מוציא פרסומים החוצה למה ? כי לפני שהוא בעלים הוא אוהד , הוא לא בא לעשות סיבוב פרסום על הקבוצה , נותן שקט תעשייתי לצוות המקצועי ולשחקנים , רק שישאר ככה ...
צהוב לעולמים אחי אני לא עיתונאי ולא אפי ישראלי זה מה שבגללו החליטו בהתחלה להחרים אותי כאן אני בן זונה אם פעם כתבתי טור בעיתון או דיברתי ברדיו
23-Jan-2017, 16:52
הודעה: #39
(23-Jan-2017 14:20)זאב רווח כתב:  רגע רגע כולכם ביחד בלבלתם אותי חחחחח לאט לאט אחד אחד
יגאל יהב אתה לא עיתונאי ?? אתה צודק אני לא זכיתי לראות את כספי שוער או שאני כבר לא זוכר ....שמע אני מבקש ממך סליחה כי אמרו שאתה העיתונאי מהרדיו שמלכלך עלינו בתוכנית 102 fm , אז תסלח לי פעם קיללתי אותך לא ידעתי באמת .

צהוב לעולמים אחי אני לא עיתונאי ולא אפי ישראלי זה מה שבגללו החליטו בהתחלה להחרים אותי כאן אני בן זונה אם פעם כתבתי טור בעיתון או דיברתי ברדיו

חה חה חה, אני עיתונאי? יעידו עלי מאיר אנשר, ארנון וולפסון, דודי כהן, רועי כהן, אייל סגל, (ותסלח לי) אריאל דריימן ועוד רבים וטובים שאני אוהד סתמי מהשורה.

מעולם לא היה לי ספק שאתה אוהד אותנטי. מי שאינו כזה יתקשה להתחזות ברמות שלך. "ניכרין דברי אמת" אמרו חז"ל במסכת סוטה.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
זאב רווח (2323-0101-2017201720172017)
23-Jan-2017, 22:36
הודעה: #40
יגאל תודה שסלחת לי אתה 10
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
יגאל יהב (2323-0101-2017201720172017)