שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עצות חינם
21-Jan-2017, 19:56
הודעה: #11
RE: עצות חינם
(21-Jan-2017 15:31)פיליפצוק כתב:  חטב תסלח לי, אבל חי בסרט מדע בדיוני....

מה בדיוק נשמע בדיוני במה שהוא כתב עוד לא הבנתי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2017, 20:24
הודעה: #12
(21-Jan-2017 19:56)אופיר34 כתב:  
(21-Jan-2017 15:31)פיליפצוק כתב:  חטב תסלח לי, אבל חי בסרט מדע בדיוני....

מה בדיוק נשמע בדיוני במה שהוא כתב עוד לא הבנתי

המשפט האחרון שלו.
21-Jan-2017, 23:44
הודעה: #13
(21-Jan-2017 13:51)דוד חטב כתב:  כתבתי עוד אתמול את דיא כדוגמה ...לא בכל מחיר אני מעריך שעונה טובה מאד בליגה שנייה יכולה להקפיץ את המחיר אצל הגביר....

תכל'ס אנחנו בתהליך בריא...מחלקת הנוער משתפרת וכנראה נסיים מעל טוברוק בנוער ....אם הגביר לא יקנה משחקים אז הם יירדו ליגה בנערים א'...

מיהו הגביר עליו אתה מדבר, דוד?
אני מתרשם שמדובר בשניים. הראשון מהם ממוקם 65 ק"מ צפונית לנתניה וצבעו ירוק, והשני ממוקם בשכונה בנתניה הנקראת ע"ש אתר מלחמה מפורסם ממלחמת העולם השנייה. לגבי השני, קבוצתו בסקציית נערים א' אכן בסכנת ירידה.

יש אפשרויות אחרות?
22-Jan-2017, 12:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 12:50 זאב רווח.)
הודעה: #14
אייל סגל אני כותב בכינוי בדיוק כמו צהוב לעולמים, וראזק , ופיליפצ'וק , ועוד מלא כינויים ואם לא מתאים לך הכינוי שלי תקפוץ לי ...אני לא חייב לך דין וחשבון ואתה לא חייב לי דין וחשבון , חוץ מזה כבעלי המועדון היקר לי מאוד , אני מציע לך , תרצה תקבל לא תרצה שוב אתה לא חייב לי דין וחשבון .והעצות שלי גם לא עולות לך כסף ...

ההצעה שלי אומרת ככה
א) עיריית נתניה בשיתוף המועדון יכולים להזמין תלמידי תיכונים בכל העיר זה בערך 2000-3000 במחיר סמלי או חינם על חשבונם !!! אותם תלמידים יגדלו כאוהדים וזאת ערובה הכי טובה להגדיל בעתיד את כמויות האוהדים .
ב) כל אוהד אם יזמין אוהד זה מכפיל קהל , החכמה לא להזמין את אותו אוהד כל הזמן אלא חברים אחרים , ב למשל 20 משחקי בית לעונה אפשר לכל אוהד להזמין עוד 20 חברים , אם רק רבע מהחברים יאהבו את המועדון הם יבואו כבר לבד לשבת ביחד , אני יכול לומר לך שיש כבר 3 בחורים צעירים שבאים ככה בקביעות עם הבנים שלי ויושבים אתנו יחד ....
22-Jan-2017, 13:11
הודעה: #15
כדי לסגור את הנושא אחת ולתמיד,זכותו של כל אחד לכתוב תחת איזה שם שהוא רוצה וזכותו של האחר לענות לו או לא.
את צהוב לעולמים ואת פילפצ'וק מכיר היטב בשמם(ואין להם בעיה לחשוף)ולכן אני מרשה לעצמי לענות לאנשים שמאחורי הדמויות.
במקרים האחרים לא מרגיש לי אמתי להתייחס לדמויות ווירטואליות ולכן בוחר(וזו בחירה שלי) לוותר על הדיאלוג.
22-Jan-2017, 13:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 13:52 אלדד.)
הודעה: #16
זאב מה רמת האזהרה שלך בפורום? כי נראה לי עוד כמה קללות ומילים לא יפות אתה כנראה תחסם מהפורום לצמיתות, אז כדאי שתסנן את ההודעות שלך כי פה אסור לקלל יש פה חוקים בפורום , אפשר להביע דעה מנוגדת אבל בכלל אין צורך במילים לא יפות
The following 1 user Likes אלדד's post:
דוד חטב (2222-0101-2017201720172017)
22-Jan-2017, 14:47
הודעה: #17
(22-Jan-2017 13:11)אייל ס כתב:  כדי לסגור את הנושא אחת ולתמיד,זכותו של כל אחד לכתוב תחת איזה שם שהוא רוצה וזכותו של האחר לענות לו או לא.
את צהוב לעולמים ואת פילפצ'וק מכיר היטב בשמם(ואין להם בעיה לחשוף)ולכן אני מרשה לעצמי לענות לאנשים שמאחורי הדמויות.
במקרים האחרים לא מרגיש לי אמתי להתייחס לדמויות ווירטואליות ולכן בוחר(וזו בחירה שלי) לוותר על הדיאלוג.
מה עם חזום חזום? היזדהתי לפניך כשבאתי לקחת את המינויים

Sent from my A0001 using Tapatalk
22-Jan-2017, 14:48
הודעה: #18
(22-Jan-2017 14:47)חזום חזום כתב:  
(22-Jan-2017 13:11)אייל ס כתב:  כדי לסגור את הנושא אחת ולתמיד,זכותו של כל אחד לכתוב תחת איזה שם שהוא רוצה וזכותו של האחר לענות לו או לא.
מה עם חזום חזום? היזדהתי לפניך כשבאתי לקחת את המינויים

Sent from my A0001 using Tapatalk

נכוןTongue
זה היה רק לשם המחשה....
22-Jan-2017, 15:30
הודעה: #19
תדע לך שגם אופיר34 נעלב ששמו לא הוכנס לרשימה... Sad
22-Jan-2017, 16:28
הודעה: #20
טוב נו שיהיה קוראים לי זאב יופי עכשיו אתה יודע את השם הפרטי מחר תבקש גם מספר תעודת זהות ???
אתה רוצה תענה אתה רוצה אל תענה בעיה שלך גם אם היה זה בעלים אחרים הייתי כותב אותו הדבר בלי קשר לכסף שיש לו או אין לו

אלדד אין לי אזהרות בכלל איני עובר על חוקי הפורום ותתפלא קראתי את כל חוקי הפורום , זה שאמרתי לאייל קפוץ לי אמרתי לו גם לפני שהוא קנה את המועדון , נוח לי לא להיחשף הוא לא מקבל ? זאת זכותו , וזכותו גם לא לענות , כשאני שואל איני שואל רק בשבילי ....גם כשהשאלה נראית מטומטמת
בכל מקרה זה פורום אני אמיתי ולא מזוייף , אני אמיתי יותר מכל אחד מכם כאן יותר גם מאייל סגל !!!

אבל הוא גם צריך להבין שאינטרנט זה אינטרנט לא חייבים לרשום שם ותעודת זהות וכמה לחץ דם יש ותעודה ביומטרית , כל הענין באינטרנט זה שאתה מתחבר עם אנשים שאתה לא מכיר , יכול להיות אוהד נתניה שהוא כל היום בפורום אבל כותב מברזיל או מהונלולו , מה זה משנה אם אייל סגל מכיר או לא ?? זה פורום וככה זה צריך להיות , אתה יכול לעשות פורום שחובה על כל מי שרוצה להזדהות עם כל הכותבים כאן צריך לתת פרטים אמתיים כולל DNA , אבל האם זה מה שמענין ? כמה כבר יהיו בפורום כזה ? בקושי 5 אנשים שיתווכחו עם עצמם ....

גם כשאתם כועסים על איך אני כותב ואיך אני מתבטא לפחות תעריכו שאני מביא ענין ומרגיז וצוחק , עזבתי תקופה בעונת הירידה שעברה וחוץ מחמישה חברים של אייל רק חתולים ועיתונאים היו בפורום , עד כדי כך שבמשך כל העונה היו סך הכל 5-6 דפים , אפילו אריאל המניאק השתעמם ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים