שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
19-Jan-2017, 10:33
הודעה: #21
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
מסכים איתך ירון צריך סבלנות המון סבלנות אבל מצד שני אם ישחקו רק עם סבלנות יגמר 0-0 , השיטה של פרלמן ז"ל היא השיטה הכי טובה לדעתי מול הקבוצות הקטנות , 10 דקות לחץ אדיר וכבוש שער או שתיים ואז לחזור לקצב רגיל , הכי גרוע זה לבוא שאננים .....
מה שחשוב כאן שעל מנת לא לרדוף אחרי המשחק כי כמו שאמרת הם יצופפו זה לא לקבל שער .
יהיה משחק קשה אלו שמזלזלים בסופו של ענין מופתעים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Jan-2017, 23:31
הודעה: #22
לא רואה את ר"ג מנצחת את אחי נצרת בחוץ ולא את עכו מנצחת בראשל"צ, יש לנו הזדמנות להגדיל את הפער
19-Jan-2017, 23:48
הודעה: #23
עכו מנצחת את ראשון כי השתן עלה מהר מאד לברקוביץ גוניור.

Sent from my A0001 using Tapatalk
20-Jan-2017, 0:34
הודעה: #24
שישאר שם עוד שבוע
20-Jan-2017, 7:09
הודעה: #25
(18-Jan-2017 19:46)יגאל יהב כתב:  
(18-Jan-2017 18:44)אריאל כתב:  יאללה, שנפסיד כבר, שהדפקת יוכל לכתוב "אמרתי לכם" ויפסיק עם הפוסטים הדפוקים האלה
(18-Jan-2017 19:22)משה.ד כתב:  הסתום לא יפסיק

אין מקום לא לפטליזם הזה שלך אריאל, ולא לבוטות של משה ושלך כלפי אוהד מחוייב כזאב.

אין כל קשר, סתם נראה שמדובר בתמהוני שרוצה צומי כאן ולצאת יענו פרשן מבין בשקל תשעים.

קיצר, ירדן כהן הולך להפציץ בשלושער + צמד בישולים ואנחנו הולכים לאכול תבוסה של 5:2 (נוביל 0:2 במחצית כמובן...).
20-Jan-2017, 9:16
הודעה: #26
בשבוע שאבידור מרביץ שלושער, הכל יכול לקרות. אפילו שמכבי בכדורסל תנצח משחק. לא, בעצם, זה כבר מוגזם(איזה כיף!).

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
20-Jan-2017, 11:25
הודעה: #27
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
שכחת לציין שנחטיא 2 פנדלים

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Jan-2017, 12:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jan-2017 על ידי 12:28 זאב רווח.)
הודעה: #28
ראזק יא אהבל מה לי ולפרשן ?? העונה אני כבר 48 שנה אוהד מכבי נתניה ולא כמו כמה כאן שבאו בעקבות ההצלחות או כאלו מדוכאי עלי אדמות , עוד כשהייתם בביצים של ההורים שלכם שהיו ילדים אז אני כבר הייתי אוהד מכבי נתניה חוצפן .
מי כאן יכול להעיד על עצמו שראה את מכבי נתניה לפני האליפות הראשונה ?? מי כאן יכול להעיד על עצמו שהיה רואה בקפה פאפא הראשון את השחקנים והאוהדים הרבים שהיו מתאספים לפני ואחרי המשחק ?? נוסעים במוניות 7 נוסעים . שהשחקנים היו מתלבשים במוניות .....

ראזק אתה ואריאל וכל המחרימים על הזין שלי במקסימום אתה יכולים לגרד לי בביצים חוצפנים חסרי כבוד , מכל זיוני המלל שלכם אין לכם הבנה בגרוש בכדורגל , ניצחנו את עכו בעכו והפסדנו לראשל"צ בנתניה , זה אומר שראשל"צ בבית שלה לא יכולה לנצח את עכו ?? ולמה הגאווה שהיא אם כל חטאת לחשוב שננצח את נצרת עילית ?? על בטוח!!! ניצחנו אותם העונה ?? פעמיים יצאנו תיקו אחד מהם בבעיטה אחרונה של השחקן השנוא ביותר מצידכם בקבוצה " הערס" ערן לוי ...מי שמתנהג כמתהלל בניצחון לפני מלחמה שלא יתפלא כשהוא יקבל סטירה !!!
השתן קפץ לכם לראש מהמקום הראשון !!!! אותי לימדו שלא סופרים כסף במדרגות , אתם שיכורי כוח , ולכן עדיף שהשחקנים יקראו רק את מה שאני כותב ולא את השפיכה המוקדמת שלכם .
אל תכנס בכלל לפוסטים שאני פותח מזדיין בתחת , אני לא פותח פוסטים יותר מכמה אנשים כאן , אתם מתנפלים עלי כי אני לא שייך לשום קליקה ולשום חבורה , אבל זה הפורום הרשמי של מכבי נתניה ואני שם עליכם זין
20-Jan-2017, 13:38
הודעה: #29
זאב קודם כל תרגיע. את הרפש שיוצא מפיך תשאיר בבית. שים לב שאתה היחידי משתמש פה בפורום במילים שכאן זה לא מקומם. אז לידיעתך גם אני ראיתי את סאבו רץ על הקו את משה יוסף האחים חגג עמירה וגזל האב. את שפיגלר שעלה לראשונה בבוגרים.
תרגיע תספר עד 3 לפני שאתה מתחיל לטנף
20-Jan-2017, 14:00
הודעה: #30
אז איך אתה מסכים שאוהד מושתן שיכול להיות בגיל של הבן שלי ידבר אליי ככה ? תסתכל כבר כמה חודשים שאני מתחמק מכל המזדיינים האלו כאן ולא עונה להם על העקיצות שלהם אני יהודי לא נוצרי שמגיש את הלחי השניה , גם אתה ועוד כמה כאן מתים שאני אלך אבל זהו שלא .
אני כאן ותצטרכו לקבל את העובדה שזה לא פורום פרטי של אבא שלכם אלא פורום של מועדון מכבי נתניה שזהו מועדון שנתמך מכספי המיסים של אזרחי העיר ולא מקבל כסף מעיריית מודיעין !!!!
ואם אתה משה מבוגר כמו שאתה אומר אז למה סתם ללכלך עלי ?

כשצעקתי נגד עטר כולכם כאן זעקתם עטר הוא המשיח עטר הוא המלך , ואני צעקתי תנו למאמן נתנייתי הזדמנות , והנה זה פלא זאביק הזקן צודק פעם אחר פעם , גם בניהול , גם בצוות המאמנים , גם בכל מה שאני רושם לא מתוך מומחיות אלא מניסיון שלהיות אוהד המון שנים !!

האם לא יצאנו תיקו בבית נגד הפועל ירושלים בעונת השישיות ?? מאיפה הזכות להיות גאוותן בכדורגל ? על זה פתחתי פוסט ובא הפוץ הזה ראזק ושוב פעם למרות שדיברתי אליו יפה כמה פעמים ומלכלך . גם אתה לפני כמה ימים ליכלכת והעירו לך אתם חבורה שקשורה לאייל סגל וכביכול מגינים עליו ? אתם סתם חבורת הזבל שלא באים למשחקים רק מדברים עליהם בפורום , מתי הזמנתם חברים למשחקים ?? כל משחק בית אני בניי וחתני מזמינים כל אחד חבר תתביישו לכם .
מי שידבר יפה יענה באותה צורה מי שילכלך אני שם עליו זין
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים