שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
22-Jan-2017, 21:53
הודעה: #131
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
החיזוק לליגת העל חייב להיות בנקודות החלשות שיסמנו סלובו וברדה. מסכים עם ההצהרות של סלובו שאסור לפרק ולהרכיב קבוצה מחדש בכל עונה.
לא צריך להחליף 70% מהסגל אבל הסגל חייב חיזוק משמעותי בכדי להסתגל ולשרוד בליגת העל. העובדה שאשקלון , כפ"ס וקבוצות נוספות הן קבוצות חלשות והמשחקים שלהם בלתי ניתנים לצפייה עדיין לא הופך אותן ליריבות חלשות , להיפך ההתמודדות איתן קשה ומתישה. יש הבדל גדול מאוד בין קבוצה חלשה ליריבה חלשה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Jan-2017, 22:30
הודעה: #132
(22-Jan-2017 21:35)עידן444 כתב:  
(22-Jan-2017 21:26)זאב רווח כתב:  צודק מליון אחוז עידן 444 , יש לנו 2 מגינים טובים לליגת העל צריך עוד 2 , שמצידי יקחו חלוץ מהנוער ויהפכו אותו מגן שמאלי לא חסרים דוגמאות ויש עוד את שומוביץ' או המגן שהלך להשאלה או מה עם זיו ??

מישהו יודע מה עם זיו ?? מגן ימני וקשר אחורי

ישב שורה לפני במשחק נגד נשר וכששאלתי אותו מה איתו ומתי הוא חוזר התשובה היתה מאוד מעורפלת.
לא מריח לי טוב.
דלגו לא היה ולא יהיה אף פעם שחקן לרמות הגבוהות בינוני ומטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
23-Jan-2017, 12:13
הודעה: #133
לעונה הבאה חייבים חיזוק. אך לחלוטין לא צריך להחליף חצי קבוצה.

השנה צריכה להיות בהתמדה של שחקן צעיר מתפתח וצומח שלידו יש ותיק עם ניסיון.

חושב שמספיק להביא קשר גרזן ליד עלי ואולסק וחילוץ זר איכותי.

בנוסף לאלה מגן שמאלי בתנאי שהוא שווה את ההשקעה.

לגבי בלם וורגוץ צריך להמשיך לצד צעיר כגון פאדול

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
23-Jan-2017, 14:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2017 על ידי 14:32 זאב רווח.)
הודעה: #134
איזה יופי אליהו חשבנו אותו הדבר חייבים לתת הזדמנות לפאדול על מנת שיתחשל העונה לקראת העונה הבאה , אם לעשות טעויות אז שיעשה כבר העונה
23-Jan-2017, 22:12
הודעה: #135
(22-Jan-2017 18:25)עידן444 כתב:  
(22-Jan-2017 17:52)לואיס ראזאק כתב:  זוהר לא נתן כלום? אחד משכירי החרב הטובים ביותר שהיו ב-20 השנים האחרונות של המועדון. אין, זאב אתה הזייה.

(22-Jan-2017 10:10)צהוב לעולמים כתב:  מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל

נוטה להסכים, אולי בנדיבות הייתי אומר 8.
וככה בדיוק היה ב-2 עונות הקודמות (עם או בלי הפציעות של העונה שעברה - סביר להניח שהינו יורדים ליגה או אולי בנס שורדים בדקה התשעים).

אתה מערבב וכבר לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד.
עלית ליגה לפני 3 שנים. דיא סבע היה השחקן היחיד שבאמת היה שחקן חיזוק וגם הוא היה שחקן בגדר "פוטנציאל" שהתחיל קצת לממש אותו תחת רוני לוי.
החלפת את לויטה בהרוש- לדעתי אותה רמה בדיוק.
החלפת את אקסברד באור ברוך- לדעתי אותה רמה.
הבאת בלם זר בים כסף וההגנה נראתה הכי נורמלי תחת רוני לוי עם ירין חסן ועידו לוי. הבאת את שמעון הרוש במקום טובול המבוגר- בוא נניח שלזה אפשר לקרוא חיזוק אבל בטח לא ליפול מהכיסא.
הבאת את גבי גיאורגיו שלא העלה את הרמה של מרכז השדה שהיה בעייתי כבר בלאומית במילימטר.
רומאריו פירס הוסיף קצת כוח במרכז השדה אבל תסכים איתי שהוא לא ממש הביא איתו בשורה גדולה.
במקום טופי הבאת את קנדה המועד לפורענות ובמזל אבו עביד לפחות הגנתית סתם את החור הזה.
העיקר שהבאת את דודו סיארנסה...
בקיצור, הקבוצה הזו, ספק חזקה יותר מזו שעלתה ליגה והגיעה לגמר הגביע, נשארה בליגה בלי משכורות וכאוס מוחלט רק בזכות מאמן עם הילה של מאמן בכיר שגרם לכולם ליישר קו.

עונה אחר כך היא לא דוגמה לכלום! לא מבין למה קשה להכניס את זה לראש.

אתה בטוח שאתה יכול להביא מגן יותר טוב מכחלון? אני לא. למעשה אני די בטוח שלא.
אתה בטוח שתביא חלוץ ישראלי טוב יותר משון ויסמן? מי? איזה סוס מת כמו אבוחצירה? בן בסט ששכח איך נותנים גול אבל חשבון הבנק שלו זוכר מצויין?
אתה בטוח שתביא בלם זר שיהיה יותר טוב מורגוץ'? להזכיר לך כמה נפילות היו לנו במהלך השנים?
אתה בטוח שאתה יכול להביא לספסל חלוצים ישראלים יותר טובים מבדש ורועי דיין?
אתה בטוח שאתה יכול בלי ערן לוי?
אתה בטוח שלאביב אברהם וניסן דנון אין מקום בסגל בליגת העל?
אתה בטוח שאתה יכול להביא זרים שיתנו מה שקוגבנייה נותן?

מה אתם כל היום מבלבלים ת'מוח על מי מתאים ומי לא?
אפשר לחשוב איזה ליגה גדולה יש כאן...
כמה שחקנים בהרכב של מכבי פ"ת הכרת לפני כמה חודשים?
את מי אתם רוצים?
בניון שמניון, ברדה שמנדה, עוד כמה פליטים ממכבי חיפה ועוד כמה מושאלים ממכבי ת"א? איך אתם רוצים לבנות כאן משהו יציב?

מה לא היה מובן? רוצה לחזור לליגת העל בשביל עונות הישרדות בשיניים? סבבה, יש לך סגל סביר+ לזה. מעבר לזה? שכח מזה!

אור ברוך ואקסברד באותה רמה? טוב לדעת...
23-Jan-2017, 23:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2017 על ידי 23:32 עידן444.)
הודעה: #136
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
(23-Jan-2017 22:12)לואיס ראזאק כתב:  
(22-Jan-2017 18:25)עידן444 כתב:  
(22-Jan-2017 17:52)לואיס ראזאק כתב:  זוהר לא נתן כלום? אחד משכירי החרב הטובים ביותר שהיו ב-20 השנים האחרונות של המועדון. אין, זאב אתה הזייה.

(22-Jan-2017 10:10)צהוב לעולמים כתב:  מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל

נוטה להסכים, אולי בנדיבות הייתי אומר 8.
וככה בדיוק היה ב-2 עונות הקודמות (עם או בלי הפציעות של העונה שעברה - סביר להניח שהינו יורדים ליגה או אולי בנס שורדים בדקה התשעים).

אתה מערבב וכבר לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד.
עלית ליגה לפני 3 שנים. דיא סבע היה השחקן היחיד שבאמת היה שחקן חיזוק וגם הוא היה שחקן בגדר "פוטנציאל" שהתחיל קצת לממש אותו תחת רוני לוי.
החלפת את לויטה בהרוש- לדעתי אותה רמה בדיוק.
החלפת את אקסברד באור ברוך- לדעתי אותה רמה.
הבאת בלם זר בים כסף וההגנה נראתה הכי נורמלי תחת רוני לוי עם ירין חסן ועידו לוי. הבאת את שמעון הרוש במקום טובול המבוגר- בוא נניח שלזה אפשר לקרוא חיזוק אבל בטח לא ליפול מהכיסא.
הבאת את גבי גיאורגיו שלא העלה את הרמה של מרכז השדה שהיה בעייתי כבר בלאומית במילימטר.
רומאריו פירס הוסיף קצת כוח במרכז השדה אבל תסכים איתי שהוא לא ממש הביא איתו בשורה גדולה.
במקום טופי הבאת את קנדה המועד לפורענות ובמזל אבו עביד לפחות הגנתית סתם את החור הזה.
העיקר שהבאת את דודו סיארנסה...
בקיצור, הקבוצה הזו, ספק חזקה יותר מזו שעלתה ליגה והגיעה לגמר הגביע, נשארה בליגה בלי משכורות וכאוס מוחלט רק בזכות מאמן עם הילה של מאמן בכיר שגרם לכולם ליישר קו.

עונה אחר כך היא לא דוגמה לכלום! לא מבין למה קשה להכניס את זה לראש.

אתה בטוח שאתה יכול להביא מגן יותר טוב מכחלון? אני לא. למעשה אני די בטוח שלא.
אתה בטוח שתביא חלוץ ישראלי טוב יותר משון ויסמן? מי? איזה סוס מת כמו אבוחצירה? בן בסט ששכח איך נותנים גול אבל חשבון הבנק שלו זוכר מצויין?
אתה בטוח שתביא בלם זר שיהיה יותר טוב מורגוץ'? להזכיר לך כמה נפילות היו לנו במהלך השנים?
אתה בטוח שאתה יכול להביא לספסל חלוצים ישראלים יותר טובים מבדש ורועי דיין?
אתה בטוח שאתה יכול בלי ערן לוי?
אתה בטוח שלאביב אברהם וניסן דנון אין מקום בסגל בליגת העל?
אתה בטוח שאתה יכול להביא זרים שיתנו מה שקוגבנייה נותן?

מה אתם כל היום מבלבלים ת'מוח על מי מתאים ומי לא?
אפשר לחשוב איזה ליגה גדולה יש כאן...
כמה שחקנים בהרכב של מכבי פ"ת הכרת לפני כמה חודשים?
את מי אתם רוצים?
בניון שמניון, ברדה שמנדה, עוד כמה פליטים ממכבי חיפה ועוד כמה מושאלים ממכבי ת"א? איך אתם רוצים לבנות כאן משהו יציב?

מה לא היה מובן? רוצה לחזור לליגת העל בשביל עונות הישרדות בשיניים? סבבה, יש לך סגל סביר+ לזה. מעבר לזה? שכח מזה!

אור ברוך ואקסברד באותה רמה? טוב לדעת...

אתה חושב אחרת?
רוצה שנעשה כאן סקר?

אם תחליף את כל הקבוצה ותמשיך לבנות לרוחב במקום לחזק את הקבוצה הזו בצורה נקודתית שתהיה הרבה יותר משמעותית- אז צפויה לך עונה קשה. לא רק עונה- שנים קשות- כי ככה נתניה מתנהלת מאז עונת 2012/2013 עם ים של כסף שהולך לפח על סגלים מתחלפים, ים של רכש בינוני וחלש ואפס חזון- והתוצאות חד משמעיות- כשלון טוטאלי שכולל 2 ירידות ליגה תוך 3 שנים- משהו שלפני כן קרה פעם בעשור במקרה הרע.

23-Jan-2017, 23:36
הודעה: #137
מה זה משנה שני גמלונים שלא יכולים לעבור כיסא עם הכדור נמצאים בדיוק במקום שמתאים להם.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
yaron73 (2424-0101-2017201720172017)
24-Jan-2017, 1:35
הודעה: #138
אכן כישלון טוטאלי וזה כי היה מדובר לרוב ברכש מחריד. אני לא מאמין לרגע אחד שסלובו לא יעשה שינויים (דרסטיים יותר, דרסטיים פחות) עבור עונת החזרה של מכבי נתניה בליגת העל ואני גם מאמין שלשם שינוי יש מאמן שיידע לבחור רכש שיתאים וגם יצליח לקלוע בינגו בזרים טובים (סביר להניח מאזור יוגוסלביה).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים