שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת הנוער
07-May-2017, 12:51
הודעה: #201
RE: קבוצת הנוער
אף אחד לא הזכיר איך המגרש הפך להיות בבעלותו ואיך קיבל פיצויים של מיליונים עבור הפינוי .
אף אחד לא הזכיר איך מקבל תקציב מעירית נתניה ובפועל מוכר את מרכולותו למרבה במחיר עח הקבוצה היצוגית של העיר.
אף אחד לא שואל איך הסוחר שחרט על דיגלו חינוך. חוסר עגילים ושאר בלופים חינוכיים שמכר לתקשורת העלים מקרים של התפרעות הורים. שחקנים. גניבה ושאר מריעין בישין.
אף אחד לא שאל איך בעל מועדון בוגרים פיקטיבי סוחר בשחקנים בוגרים למשך תקופות אין סופיות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-May-2017, 12:59
הודעה: #202
(07-May-2017 12:43)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק אתה דפוק יצא חרוז אבל זה האמת
לפי הטענה שלך אסור שכל קבוצה עם קהל גדול תרד ליגה אז איך זה חוץ ממכבי תל אביב נדמה לי כל הקבוצות ירדו ליגה ???

מענין את האשך השמאלי הקהל של הפועל תל אביב הם הקהל הכי ברברי בארץ

איפה ראית את המילה "אסור" במה שרשמתי?
מעדיף ליגה עם קבוצות עם קהל, מעדיף להגיע לראות משחק של נתניה מול הפועל ת"א מאשר נתניה מול אשקלון, מרגש ומלהיב אותי יותר לנצח קבוצה כמו הפועל ת"א מאשר קבוצה כמו אשקלון.
הבנת סרג'ו?
07-May-2017, 13:12
הודעה: #203
(07-May-2017 12:16)פיליפצוק כתב:  
(07-May-2017 10:41)אסףג כתב:  
(07-May-2017 9:56)פיליפצוק כתב:  כדורגל זה משחק של קהל, של אווירה, של אנדרלין, של תפאורה.
בכדורגל הישראלי שהרמה די שווה לתחת והחובבנות שולטת, מה שנותר זה הקהל.
אז אם נייחל לירידת 4-5 הקבוצות שעוד מביאות קהל למוצר הכושל הזה שנקרא "כדורגל ישראלי", אז באמת יהיה אפשר לסגור את הבאסטה.

אתה כל כך צודק אם מסתכלים על זה רציונאלית.
אבל מה רציונאלי בללכת באש ובמים אחרים קבוצה שכבר למעלה מ-30 שנה לא הביאה לנו תואר? ולשיר את אותו השיר שהאמפריה עוד תחזור....
אז תרשה לי לקוות שהם ירדו ליגה.
מאז שאני זוכר את עצמי אני סולד מהפועל ת"א...אז אחרי העדנה של 88-89 (שדרך אגב לקחו מאיתנו אליפות לפני שירדו)...לפחות שתהיה עדנה כפולה ומכופלת.
ואתה יודע מה, גם מבחינה רציונלית, של הגינות בספורט, מי שקיבל מביהמ"ש המחוזי "דיני פירוק יעודיים להפועל ת"א" (ספר חדש במהדורה מיוחדת וחד פעמית) שלפחות ייענש בירידת ליגה.

על המשקל הזה, אני מייחל שהפועל ב"ש ירדו ליגה כי הם הורידו את נתניה בזמנו וקיימת יריבות מדומיינת בין המועדונים, אני מייחל שמכבי חיפה ליגה יירדו כי הבוס שלהם "שתה" לאורך השנים את כל השחקנים של נתניה, אני מייחל שבית"ר ירושלים ירדו ליגה עד שהגזענות תכחד מהמועדון הזה ולמכבי ת"א אני מייחל לרדת ליגה כי אני סתם שונא שחצנים.
ואחרי שסיימתי עם כל המשאלות, נישאר עם ליגה של רעננה, אשדוד, ק"ש, עכו ומכבי פ"ת ויהיה ממש "כייף" לבוא למשחקים.

בהחלט יהיה כייף...כי אולי ניקח סוף סוף תואר. ובהחלט יהיה כיף לבוא כי זו מכבי נתניה משחקת. ואני מתרגש כל פעם מחדש. והפועל ת"א לא מרגשת אותי...היא מוציאה ממני רגשות אחרים.
כתבתי לך, כי כאוהד מה שמעניין אותי זה רק מכבי נתניה. אז גם אם כולן שם ירדו ליגה...אני לא אבכה.
חוצמזה, שמגיע לשחצנים האלה שכלל חוקי המשחק יחולו עליהם. כולל האפשרות לרדת ליגה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים