שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה
15-Jan-2017, 1:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jan-2017 על ידי 1:51 אלדד.)
הודעה: #21
RE: ללמוד מהקשיים של בני יהודה אשקלון והפועל חיפה
(13-Jan-2017 18:57)Shaul כתב:  זרים ,תפגע ב 3 זרים טובים על הסגל שרץ והסיכויים טובים.
עדיף איכות בזרים במקום כמות!
את זה לא עשו הקבוצות המוזכרות.

אל תדאג דראפיץ צופה בכל המשחקים של אליפות אפריקה והפנקס פתוח, מארגן לנו 2 שחקנים תותחים בחלק הקדמי
כמו שבmls יש הרבה שוינפלד, באליפות אפריקה יש הרבה קיודה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jan-2017, 10:40
הודעה: #22
[[/quote]

וואלה חשבתי כבר שלא נשמע את "האנטי" המפורסם שלך...
ואמרתי לך, אם אני אנטי אתה סוס עיוור שמתעלם מהמציאות וטומן את הראש בחול.

וחוץ מזה, הגיע הזמן להפסיק עם הציפיות הנמוכות שאתה מנסה לפזר פה והכל בשביל להצדיק את ההשארות של חביבך בקבוצה.

שתהיה בליגת העל יהיה לך תקציב ראוי, לא מהרביעייה הגבוהה אבל גם לא כזה נמוך כמו שאתה מנסה לצייר פה.
אייל כבר דיבר על תקציב סביב ה 20 מליון( וזה עוד היה לפני העיסקה עם השותפים החדשים שאמורה להסגר).

אז בהחלט יהיה ניתן להביא שחקן או שניים ברמות שכר יותר גבוהות שיהיה גם יצירתי וגם יעיל, ואתה יודע מה, הוא אפילו ירוץ מידי פעם...

סלובו וברדה הוכיחו שיש להם טביעת עין בבחירת שחקנים ואני סומך עליהם שגם בתקציב "מסכן" סביב ה 20 מליון הם יוכלו למצוא שחקנים מספיק טובים ואפילו את האחד שיכנס לנעליים של חביבך.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
[/quote]

נראה לי שאתה הוא זה שמרים ציפיות וקצת לא מחובר למציאות הכלכלית.
15-Jan-2017, 13:34
הודעה: #23
(14-Jan-2017 16:18)אייל ס כתב:  מענק על מקום רביעי של 550000$ בישראל?
להערכתי כל עוד סלובו/שי מאמנים בנתניה ערן לוי הוא אחרון המוהיקנים,שחקנים כדוגמתו וכדוגמת איציק זהר וראובן עטר לא ישחקו במועדון.
ערן הרוויח ביושר את מעמדו בזכות הפיכתו להכי הכי שחקן בית שיש מכל הבחינות.

כנראה שטעיתי, והמענק עמד על 450,000$ ולא כפי שציינתי. על המקום החמישי עמד המענק על 250,000$: צלילה של 44.4%!

אני נזכר שגם אמיר שלח הגיע אז לקבוצתנו (לאחר שמכבי ת"א הבינה שלא ניתן לבלום את התקדמותו של טל בן חיים הבלם) ונתן עונה מצויינת. כשמיקי ברקוביץ היה בן 32 החליטה מכבי ת"א לותר עליו (כדי לפנות את המשבצת לג'מצ'י). הוא עבר למכבי רשל"צ, ושם נתן שש עונות מצויינות. הוא, אולי, לא חסר למועדון הבית שלו, אבל הזדמנה לתחנתו הבאה האפשרות לזכות מן ההפקר והיא לא החמיצה את ההזדמנות. זה עשוי לקרות גם לנו בעתיד. יש במחננו טהרנים שבמקרה כזה, אולי, יעוטו עליך בטפרים שלופים (הם רוצים שחקני בית מבלי להיות מוטרדים מהי רמת הכשרון שלהם), כשהם זועקים שהפרת התחייבות מפורשת. אני, במקרה כזה, אשכב על הגדר למענך, אבל מידת התבונה היא מלכתחילה לא להסתנדל בהתחייבויות מסוג זה.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
אלדד (1515-0101-2017201720172017)
15-Jan-2017, 15:05
הודעה: #24
יגאל אני מאחד מאלו שרוצים שחקני בית בכל מחיר כן ויש לי סיבה טובה לכך , גם אם הם לא הכי טובים הם נותנים את הנשמה בכל משחק מה שאי אפשר לומר על שחקנים שכירי חרב .
יש יוצאי דופן ובשבילי ערן לוי , דיע סבע , עומר פרץ הם כאלו שנתנו והתחברו בזכות הלב שלהם גם כשהוצע להם כסף גדול יותר במקום אחר .

אני גם לא נגד להביא שחקנים כמו קובי מור ושינה הם בהחלט מספקים בנתיים את הסחורה
ובכלל אני אוהב מציאס כמו דנון , ואולסק , וויסמן

הלוואי ועונה הבאה יימשך הקו המוצלח הזה , ולדעתי כחלון וקובי מור יתאימו לליגת העל בסיום העונה קצת סבלנות איתם אם לא יתאימו אני הראשון שיודה בכך
15-Jan-2017, 15:16
הודעה: #25
(15-Jan-2017 13:34)יגאל יהב כתב:  
להערכתי כל עוד סלובו/שי מאמנים בנתניה ערן לוי הוא אחרון המוהיקנים,שחקנים כדוגמתו וכדוגמת איציק זהר וראובן עטר לא ישחקו במועדון.

כנראה שטעיתי, והמענק עמד על 450,000$ ולא כפי שציינתי. על המקום החמישי עמד המענק על 250,000$: צלילה של 44.4%!

אני נזכר שגם אמיר שלח הגיע אז לקבוצתנו (לאחר שמכבי ת"א הבינה שלא ניתן לבלום את התקדמותו של טל בן חיים הבלם) ונתן עונה מצויינת. כשמיקי ברקוביץ היה בן 32 החליטה מכבי ת"א לותר עליו (כדי לפנות את המשבצת לג'מצ'י). הוא עבר למכבי רשל"צ, ושם נתן שש עונות מצויינות. הוא, אולי, לא חסר למועדון הבית שלו, אבל הזדמנה לתחנתו הבאה האפשרות לזכות מן ההפקר והיא לא החמיצה את ההזדמנות. זה עשוי לקרות גם לנו בעתיד. יש במחננו טהרנים שבמקרה כזה, אולי, יעוטו עליך בטפרים שלופים (הם רוצים שחקני בית מבלי להיות מוטרדים מהי רמת הכשרון שלהם), כשהם זועקים שהפרת התחייבות מפורשת. אני, במקרה כזה, אשכב על הגדר למענך, אבל מידת התבונה היא מלכתחילה לא להסתנדל בהתחייבויות מסוג זה.
תענוג לקרוא את ההגיגים שלך

Sent from my A0001 using Tapatalk
The following 1 user Likes חזום חזום's post:
יגאל יהב (1515-0101-2017201720172017)
16-Jan-2017, 13:05
הודעה: #26
(15-Jan-2017 15:05)זאב רווח כתב:  יגאל אני מאחד מאלו שרוצים שחקני בית בכל מחיר כן ויש לי סיבה טובה לכך , גם אם הם לא הכי טובים הם נותנים את הנשמה בכל משחק מה שאי אפשר לומר על שחקנים שכירי חרב .
יש יוצאי דופן ובשבילי ערן לוי , דיע סבע , עומר פרץ הם כאלו שנתנו והתחברו בזכות הלב שלהם גם כשהוצע להם כסף גדול יותר במקום אחר .

אני גם לא נגד להביא שחקנים כמו קובי מור ושינה הם בהחלט מספקים בנתיים את הסחורה
ובכלל אני אוהב מציאס כמו דנון , ואולסק , וויסמן

הלוואי ועונה הבאה יימשך הקו המוצלח הזה , ולדעתי כחלון וקובי מור יתאימו לליגת העל בסיום העונה קצת סבלנות איתם אם לא יתאימו אני הראשון שיודה בכך

זאב, אל תהיה תמים. לשחקן כדורגל יש שתי שאיפות בתחום המקצועי: א. להשתייך לרמות הגבוהות ביותר ההולמות את כשרונו ב. להיות שחקן הרכב ולא ספסל. השאיפה הראשונה, יצויין, מותנית בשנייה. כל שחקן של בית"ר תענכים או אליצור משמר העמק יכול להיות בסגל של הפועל ב"ש, אבל הוא יוכנס רק בדקה ה-70 במשחק גביע הטוטו כדי לאפשר לכוכבים לנוח, וזאת, כמובן, כשכבר מובילים 0:4. אחד כזה מהר מאוד יבין שזה לא שווה לו, ואז הוא יבקש העברה לקבוצה פחות איכותית וזאת כדי לזכות במקום בהרכב המשחק. קבוצתנו כבר ראתה מקרים רבים של תזוזות בשני הכיוונים: שחקנים שכשרונם איפשר להם לחתור למעלה (שי הולצמן, אבישי ז'אנו, אלן מסודי, חן עזרא ועוד ועוד) וזאת אכן מה שהם עשו, וגם שחקנים עם כשרון צנוע יותר שעברו למכבי השרון, הפועל כפר יונה וכו'. מלת המפתח, כיום, לגבי כל שחקן המשתייך לסגל של קבוצת כדורגל היא מחוייבות. ראינו בסגל קבוצתנו את, למשל, רוסלן לוברסקי ורן רול. הם לא היו שחקני בית אבל הם היו מחוייבים.
16-Jan-2017, 14:01
הודעה: #27

זה לא עיקר הדיון אבל גם אני זוכר בוודאות שדיברו על מענק של 550 אלף דולר למקום הרביעי באותה עונה.
16-Jan-2017, 16:34
הודעה: #28
יגאל האם קיים שחקן שגדל במכבי נתניה ואין לו מחוייבות ? שי הולצמן לא דוגמא שפיגלר קלקל אותו מגיל צעיר
16-Jan-2017, 17:30
הודעה: #29
מתי גדל שחקן ... תגיד לי מה המחויבות של עזרא ימפולסקי מוגרבי דגני עידו לוי ירין חסאן עומרי בן הרוש ? לחוזה הבא ולכסף.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Jan-2017, 17:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Jan-2017 על ידי 17:34 אייל ס.)
הודעה: #30
(16-Jan-2017 14:01)Gadi כתב:  

זה לא עיקר הדיון אבל גם אני זוכר בוודאות שדיברו על מענק של 550 אלף דולר למקום הרביעי באותה עונה.

גם אלופת המדינה/מחזיקת הגביע לא זוכות לסכומים כאלו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים