שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
07-Jan-2017, 16:00
הודעה: #31
(07-Jan-2017 13:28)mordii2 כתב:  בחגיגות בעכו כמו במשחק הקודם שהמאמן יושב עם השחקנים על הדשא וחוגג לשחקנים הישראלים זה אומר זהו עלינו אפשר לחגוג גם לאחר המשחק בנתניה באה נפילה קשה ואייל היה צריך לכתוב את הפוסט המפורסם שהוריד את כולם לקרקע. לנתניה יש בעיה השנה לשחק מול קבוצות שסוגרות את המשחק עם אוטובוס ברחבה והצוות המקצועי צריך לטפל בזה לגבי ערן לוי הכול כבר נאמר תבריא ותחזור כמו כוכב ככה זה לא יכול להמשיך ודיא מספיק לבעוט פנדלים

Sent from my iPhone using Tapatalk

רק רוצה לציין שסלובו ישב עם השחקנים גם לפני כן.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2017, 17:43
הודעה: #32
RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
(07-Jan-2017 12:38)פיליפצוק כתב:  הקשקשן אופיר34 שכח לציין דבר אחד בפוסט "המרגש" שלו.
שכל השחקנים שהוא כן מחזיק מהם לכאורה, לא עושים בריצה רבע ממה שערן לוי עושה בהליכה.
ואם לא כך היה הדבר, הייתי קורא להיפטר מערן לוי כבר עכשיו.
ואני חוזר ואומר ושכל "אוהבי" ערן לוי יכולים לקפוץ לי, ערן לוי בריא הוא נכס למועדון בינוני כמו מכבי נתניה.
כאשר הוא יהפוך למועדון גדול עם תקציב בהתאם, דברו איתי.

כנראה שכחו מה קרה פה בעונה שעברה. בחוכמולוגיה ובנרגנות יש פה כמה אלופים.....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
07-Jan-2017, 18:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 20:36 פיליפצ'וק.)
הודעה: #33
שכחו איך הוא "שבר" את הליגה הלאומית ביחד עם קאיודה בעונה של יוסי מזרחי.
שכחו את הבישול שלו לקאיודה שגמר את משחק חצי הגמר והביא את המועדון לגמר הסטורי שלא ידוע מתי יחזור שוב.
שכחו את רגעי הקסם שלו בליגת העל ביחד עם קאיודה ובניצוחו של רוני לוי.
שכחו איך המועדון נראה כמו כלום ושום דבר בלעדיו אשתקד.
שכחו איך הצליח למנוע משחקני הקבוצה מלשבור את הכלים אשתקד, דבר שהיה מוביל לחיסולה של הקבוצה וכפי שאנחנו רואים היום ולהבדיל מהפועל ת"א, לאף אחד לא היה איכפת.
שכחו את היכולת הטובה שלו בתחילת השנה אחרי פציעה קשה.

עכשיו אחרי שנפצע שוב, פציעה פיזית קשה וגם מנטלית, כמה חארות כפויי טובה ובעלי זיכרון קצר הפכו אותו לעול פתאום על הקבוצה.
אני מאחל לכל אלה שביום שהם יהפכו לפחות מועילים עקב פציעה חלילה או זיקנה, הקרובים שלהם לא יפנו להם ככה את הגב.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (0707-0101-2017201720172017)
07-Jan-2017, 20:26
הודעה: #34
אף אחד פה לא אמר מילה אחת רעה על קוגבניה שאיבד המון כדורים ומצבים, עם קצת יותר ריכוז אולי היינו מדברים אחרת על המשחק
הבלחות של גאון כדורגל היו גם לאוקוצ'ה ולחמזה בארי ועדיין בסך הכל הם גרמו יותר נזק מאשר תועלת
שחקן חייב לשמור על יכולת סבירה באופן עקבי ולא להסתמך על הבלחות
07-Jan-2017, 20:53
הודעה: #35
(07-Jan-2017 18:40)פיליפצוק כתב:  שכחו איך הוא "שבר" את הליגה הלאומית ביחד עם קאיודה בעונה של יוסי מזרחי.
שכחו את הבישול שלו לקאיודה שגמר את משחק חצי הגמר והביא את המועדון לגמר הסטורי שלא ידוע מתי יחזור שוב.
שכחו את רגעי הקסם שלו בליגת העל ביחד עם קאיודה ובניצוחו של רוני לוי.
שכחו איך המועדון נראה כמו כלום ושום דבר בלעדיו אשתקד.
שכחו איך הצליח למנוע משחקני הקבוצה מלשבור את הכלים אשתקד, דבר שהיה מוביל לחיסולה של הקבוצה וכפי שאנחנו רואים היום ולהבדיל מהפועל ת"א, לאף אחד לא היה איכפת.
שכחו את היכולת הטובה שלו בתחילת השנה אחרי פציעה קשה.

עכשיו אחרי שנפצע שוב, פציעה פיזית קשה וגם מנטלית, כמה חארות כפויי טובה ובעלי זיכרון קצר הפכו אותו לעול פתאום על הקבוצה.
אני מאחל לכל אלה שביום שהם יהפכו לפחות מועילים עקב פציעה חלילה או זיקנה, הקרובים שלהם לא יפנו להם ככה את הגב.

איך כל זה קשור?
אתה אמרת במילים קצת יותר עדינות את מה שכולם אמרו- שהבחור במצבו לא יכול לשחק כדורגל.
אז מה זה נאום השכחו ושכחו ושכחו הזה?
גם איציק זוהר היה ענק- בוא נחזיר אותו לבעוט בעיטות חופשיות וקרנות. מבטיח לך שגם היום הוא עושה את זה הכי טוב בארץ ויהיה לא פחות נייד מערן לוי במצבו.
רוצה ת׳טלפון שלו?

07-Jan-2017, 20:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 20:57 אופיר34.)
הודעה: #36
(07-Jan-2017 17:43)yaron73 כתב:  
(07-Jan-2017 12:38)פיליפצוק כתב:  הקשקשן אופיר34 שכח לציין דבר אחד בפוסט "המרגש" שלו.
שכל השחקנים שהוא כן מחזיק מהם לכאורה, לא עושים בריצה רבע ממה שערן לוי עושה בהליכה.
ואם לא כך היה הדבר, הייתי קורא להיפטר מערן לוי כבר עכשיו.
ואני חוזר ואומר ושכל "אוהבי" ערן לוי יכולים לקפוץ לי, ערן לוי בריא הוא נכס למועדון בינוני כמו מכבי נתניה.
כאשר הוא יהפוך למועדון גדול עם תקציב בהתאם, דברו איתי.

כנראה שכחו מה קרה פה בעונה שעברה. בחוכמולוגיה ובנרגנות יש פה כמה אלופים.....

אדון פיליפצ'וק, לא יעזור לך בית דין.
אתה יכול להמשיך להדביק לי מהיום ועד מחרתיים את כל התיאורים המפגרים שלך. מזמן כבר הפסקתי להתרגש מהתגובות האמוציונליות וחסרות הפרופורציות שלך.
אז אני אומר לך שוב (וגם לך ירון) - אתם לא צריכים ללמד אותי מי זה ערן לוי. האמינו לי שאני מודע לכל מעלותיו ורגעיו הגדולים, אבל לצד זה אני מצפה משחקני כדורגל מיקצוענים להתנהל במגרש כמו ששחקני כדורגל ב 2017 צריכים להתנהל. והוא יכול להיות עם רגל שמאל אימתנית, ולגמור לי משחק בכדור עונשין מ 30 מטר, ולתת פעם ב כדור לגול . כל זה עדיין לא נותן לו לגיטימציה לשחק עם עודף משקל,לאבד איספור כדורים במשחק, לעמוד כמו תמרור במשחק, לבטל שחקנים לידו, לקבל צהובים על שטויות, לצעוק על כל העולם ואשתו ועוד ועוד....

אם אתם מוכנים לחיות עם חוסר המיקצוענות הזאת שיבושם לכם, אני לא מוכן.

ועוד מילה, עשו טובה עם הספקולציות על שנה שעברה. קבעתם כבר שעם ערן לא נפצע אנחנו נשארים...בחייאת רבאכ, בשנה הזאת גם עם מסי היה משחק אנחנו לא נשארים. די עם השטויות.
07-Jan-2017, 20:58
הודעה: #37
(07-Jan-2017 20:26)אלדד כתב:  אף אחד פה לא אמר מילה אחת רעה על קוגבניה שאיבד המון כדורים ומצבים, עם קצת יותר ריכוז אולי היינו מדברים אחרת על המשחק
הבלחות של גאון כדורגל היו גם לאוקוצ'ה ולחמזה בארי ועדיין בסך הכל הם גרמו יותר נזק מאשר תועלת
שחקן חייב לשמור על יכולת סבירה באופן עקבי ולא להסתמך על הבלחות

קוגבנייה בשלב מסויים שפך מנוע כי הוא, עלי מוחמד ואביב אברהם היו צריכים לחפות על חסרון של שני שחקנים.
ועדיין הסיכוי היחיד שהיה לנו לעשות משהו בהתקפה לאחר החילופים הגרועים היה הוא- וכן, היה לו יום חלש.
מותר לבחור בן 20 שאף אחד לא בנה עליו שיהיה כזה גדול לתפוס יום חלש.

07-Jan-2017, 21:00
הודעה: #38
ואתה יודע מה פיליפצ'וק, האמת בכלל לא מפתיע אותי שאתה תומך בכדורגל של ערן כי זה מאד מזכיר לי את הכדורגל של הגורו השני שלך שהביא הרבה הצלחות אבל גרש את מעט האוהדים שעוד נשארו לקבוצה הזאת....
07-Jan-2017, 21:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 21:03 אלדד.)
הודעה: #39
קצת הפריע לי הניסיונות הפתטיים האלה להרים כדורים לרחבה כשרק דיין ועוד חצי שחקן נמצאים ברחבה
הייתי מצפה בכל משחק כשאנחנו בפיגור ומגיעים לדקות הסיום ולוחצים להבקיע שער, לראות ברחבה יותר מ3 שחקנים, ולהסיט קשר לעמדת הבלם כאשר ורגוץ עם כל הגובה שלו והמשחק ראש המעולה נמצא ברחבת היריב בעמדת החלוץ ומחכה להרמות עד סיום המשחק
07-Jan-2017, 21:02
הודעה: #40
עם משקל עודף , חוסר חוסר כושר גופני וכושר משחק הוא כבש שער והכין לקוגבניה מצב מעולה. חצי הרכב אתמול שיחק פחות טוב ממנו ונדבקתם כרגיל אליו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (0707-0101-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים