שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יפה
03-Jan-2017, 12:36
הודעה: #31
RE: יפה
(03-Jan-2017 12:17)משה.ד כתב:  
(03-Jan-2017 11:03)אופיר34 כתב:  
(03-Jan-2017 8:39)אלדד כתב:  
(03-Jan-2017 1:05)אופיר34 כתב:  20 דקות טובות הספיקו (ותסלחו לי) מול המובילה הבזיונית הזאת. עשו לי פה רעש מעכו ואין לי מושג על מה ולמה. דורה מאמן מהקלאס של עטר שכל מה שמעניין אותו זה הנקודות וקיבינימאט איך נראית הדרך.

ומצטרף לכולם פה. דראפיץ וברדה הם ההוכחה שכדורגל אפשר לשחק גם אם אין לך עשרות מיליונים בקופה. טביעת עין טובה, התעקשות על שיטת משחק והתמדה זה כל מה שצריך.וזה כבר לא עניין של מזל כי מזל זה לפגוע בשחקן אחד או שניים ,אבל לפגוע בשישה שבעה זה כבר כשרון . שאפו לצוות הזה !

ומילה אחרונה על ערן לוי - המעריצים אולי לא יאהבו את זה (למרות שאני בטוח שבתוך תוכם הם גם חושבים ככה) אבל לדעתי כרגע אין שום סיבה להחזיר את ערן ל 11. הקבוצה רצה , לוחצת יפה ומניעה כדור. ערן כרגע רק יעצור את שטף המשחק ויפגע במומנטום של הקבוצה. אין שון סיבה ששני השחקנים הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים ,דנון או אביב, יאבדו את מקומם בגלל שערן לוי החלים מהפציעה.
מעניין יהיה לראות מה יחליטו סלובו וברדה בנושא הזה

גם את ניקו אין סיבה להחזיר כי הקבוצה לוחצת ומניעה כדור ויש מומנטום ואסור לגעת בדנון ואביב הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים?

לדעתי אין דין ערן כדין אולסק כי ערן מבחינתי פשוט עלול לעצור את שטף המשחק ולפגוע באינטטנסיביות של השחקנים על הדשא. מעבר לזה, יש מספיק כלים טובים בהתקפה שהוכיחו שהם יכולים לעשות את העבודה בצורה מצוינת גם בלי ערן, ולכן ערן כרגע לא נחוץ.
לעומת זאת ,מה שניקו עושה במגרש אף אחד אחר לא יכול לעשות, כולל אביב שמשחק מצוין בשבועות האחרונים . ניקו משדרג את הקבוצה בעוד רמה שתיים ולכן אם הוא בריא הוא חייב לשחק !
פרט ונמק. על פניו זה לא נראה כך לא שאני מבטל את ניקו שכבודו במקומו מונח. הקבוצה משחקת מעולה הנעת כדור ולחץ שלא נראו במחוזותינו כבר נצחים. לא חושב שצריך לשנות כרגע משהו. זה בדיוק תפקידם של מחליפים. ניסן ואביב לקחו את ההזדמנות שלהם בשתי ידיים מלאות. מור חזר לעצמו כפי שהיה לפני הפציעה. הלואי שיימשך כך.

פרטתי ונימקתי מקודם...
אני גם חושב שאביב עושה עבודה מצוינת. רץ ללא הפסקה, משקיע , מחלץ כדורים וכו' וכו', אבל עם כל זה דעתי היא שניקו עושה את כל אלה ועוד הרבה יותר טוב. הוא יותר פיזי, יותר חזק, יותר טכני לדעתי ,וגם התקפית עדיף על אביב, לכן אני חושב שבמקרה של ניקו אם הוא בריא מקומו בהרכב עם כל הסימפטיה והאהבה לאביב.

לגבי ערן, כרגע אני חושב שהוא רק יפריע בגלל סגנון המשחק שלו. התקפית יש לנו מספיק כלים טובים שעושים את העבודה בצורה לא פחות יעילה ולדעתי גם יותר מהנה מאשר עם ערן על הדשא.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jan-2017, 12:39
הודעה: #32
(03-Jan-2017 12:20)פיליפצוק כתב:  גם ז'דנוב לקח את ההזמנות וסיפסל לא מעט את יקיר שינה אבל בסופו של דבר בכל מועדון יש היררכיה (אחרת תהיה אנדרלמוסיה) וגם ערן וגם אולסק הם שחקני הרכב ראשון וניסן דנון ואביב אברהם בשלב זה לא.

אין ספק שערן חשוב ,ויש לו עוד הרבה מה לתרום, אבל היום לאחר מנוחה מפציעה, והמחליף נותן תוצרת אין סיבה שערן יחזור אוטומטית להרכב!!!
ופה נראה עם ערן יוכיח בגרות.
03-Jan-2017, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2017 על ידי 13:10 פיליפצ'וק.)
הודעה: #33
אף אחת לא דיבר על אוטומטית, גם רפואית זה לא נכון.
אבל כפי שאמרתי, יש היררכיה בקבוצה ועל אף גחמות של כל מיני אופירים34, הדיון על מעמדתו של ערן יצטרך להתקיים בקיץ ודעתם של כל הנודניקים לא תיספר כלל
נכון לעונה זו גם ערן לוי וגם אולסק הם שחקני הרכב ראשון ואחרי שיחלימו ויחזרו לעצמם, הם שניהם צריכים לחזור להרכב בדיוק כמו שיקיר שינה חזר, כי ככה מתנהל מועדון בריא.
אם סולבו יתחיל לשמוע לכל מיני גחמות של אוהדים מתוסכלים, ויתחיל לשנות סדרי עולם, הכל יכול להתחרבש.

עפ"י הראיון של סלובו מאתמול "ביציע", הוא בונה על ערן לוי גם לעונה הבאה אז אני מציע לכל אופירי34 ושות' לשתות הרבה מים ו"לסבול בשקט".
03-Jan-2017, 13:12
הודעה: #34
במועדון בריא מי שבכושר טוב משחק ואין שמות ואם בנקודת זמן ניסן דנון טוב יותר מערן אז דנון צריך לשחק. כנל לגבי כל שחקן.

Sent from my A0001 using Tapatalk
03-Jan-2017, 13:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2017 על ידי 13:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #35
במועדון בריא אם ערן לוי בכושר טוב וניסן דנון בכושר טוב אז ניסן דנון על הספסל, כי מה לעשות יש היררכיה בכל קבוצה למי שלא יודע.
ובואו נרגע עם האופוריה, נכון להיום 70% מהסגל הוא ללא רקורד מוכח בליגת העל וערן לוי משתייך ל- 30% שכן.
אז אם חושבים קדימה, צריך לחזק את ה- 30% שמתאימים לשם כי סביבם תבנה הקבוצה בליגת העל ולהשביח את ה- 70% האחרים.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
yaron73 (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 13:35
הודעה: #36
מסכים איתך פיליפצ'וק ככה מדבר אדם שמבין כדורגל לא לרגע של חודש אלא לתקופה של כמה שנים ....

יש לך את הראיון ביציע עם סלובו ??
03-Jan-2017, 13:40
הודעה: #37
יעלה בהמשך היום באתר ספורט5
זאב רווח (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 13:42
הודעה: #38
ערן לוי יכול לשחק בכל קבוצה בליגת העל. בקבוצות כמו אשקלון , אשדוד , בני יהודה כפ"ס וכ'ו הוא יכול להיות ההבדל בין הישארות לירידת ליגה. סלובו לא סתם מעוניין בו לשנה הבאה.
אני עדיין טוען שהליגה הלאומית השנה חלשה מתמיד וזה לא גורע מכך שיש לנו קבוצה מדהימה שלוחצת ועובדת על המגרש ומבטלת קבוצות אחרות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
03-Jan-2017, 13:45
הודעה: #39
ירון ערן לוי יכול לשחק גם במכבי תל אביב והפועל באר שבע , העונה ראיתי אותו רץ ונלחם כמו שחקן ליגת על לכל דבר וחכמת המשחק שלו אין להרבה שחקני ליגת על
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
03-Jan-2017, 13:49
הודעה: #40
הוכח באופן נחרץ אשתקד מה מכבי נתניה שווה עם ערן לוי ובלי ערן לוי, וגם סלובו (איש חכם) מבין היטב שבתקציב הצפוי בעונה הבאה, הלוקסוס לוותר על ערן לוי הוא גדול מידי.
כל הגאונים פה שחושבים שערן מיותר השנה/שנה הבאה, אז או שחושבים שאייל מכין תקציב שווה ערך להפועל ב"ש או שרוצים עוד מאבקי ירידה גם בעונה הבאה.
הקבוצה הנוכחית מרשימה ככל שתהיה, לא מספיק טובה לליגת העל ולוותר על ערן/דיא סבע לעונה הבאה זה סוג של התאבדות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים