שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יפה
03-Jan-2017, 11:03
הודעה: #21
RE: יפה
(03-Jan-2017 8:39)אלדד כתב:  
(03-Jan-2017 1:05)אופיר34 כתב:  20 דקות טובות הספיקו (ותסלחו לי) מול המובילה הבזיונית הזאת. עשו לי פה רעש מעכו ואין לי מושג על מה ולמה. דורה מאמן מהקלאס של עטר שכל מה שמעניין אותו זה הנקודות וקיבינימאט איך נראית הדרך.

ומצטרף לכולם פה. דראפיץ וברדה הם ההוכחה שכדורגל אפשר לשחק גם אם אין לך עשרות מיליונים בקופה. טביעת עין טובה, התעקשות על שיטת משחק והתמדה זה כל מה שצריך.וזה כבר לא עניין של מזל כי מזל זה לפגוע בשחקן אחד או שניים ,אבל לפגוע בשישה שבעה זה כבר כשרון . שאפו לצוות הזה !

ומילה אחרונה על ערן לוי - המעריצים אולי לא יאהבו את זה (למרות שאני בטוח שבתוך תוכם הם גם חושבים ככה) אבל לדעתי כרגע אין שום סיבה להחזיר את ערן ל 11. הקבוצה רצה , לוחצת יפה ומניעה כדור. ערן כרגע רק יעצור את שטף המשחק ויפגע במומנטום של הקבוצה. אין שון סיבה ששני השחקנים הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים ,דנון או אביב, יאבדו את מקומם בגלל שערן לוי החלים מהפציעה.
מעניין יהיה לראות מה יחליטו סלובו וברדה בנושא הזה

גם את ניקו אין סיבה להחזיר כי הקבוצה לוחצת ומניעה כדור ויש מומנטום ואסור לגעת בדנון ואביב הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים?

לדעתי אין דין ערן כדין אולסק כי ערן מבחינתי פשוט עלול לעצור את שטף המשחק ולפגוע באינטטנסיביות של השחקנים על הדשא. מעבר לזה, יש מספיק כלים טובים בהתקפה שהוכיחו שהם יכולים לעשות את העבודה בצורה מצוינת גם בלי ערן, ולכן ערן כרגע לא נחוץ.
לעומת זאת ,מה שניקו עושה במגרש אף אחד אחר לא יכול לעשות, כולל אביב שמשחק מצוין בשבועות האחרונים . ניקו משדרג את הקבוצה בעוד רמה שתיים ולכן אם הוא בריא הוא חייב לשחק !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אופיר34's post:
shraga (0404-0101-2017201720172017), עדיאלבז (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 11:07
הודעה: #22
יפה
זה נושא מאוד מורכב לדעתי.
בואו נשאיר את הדיון הזה לקיץ.
והוא בהחלט יהיה סוער...

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Jan-2017, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2017 על ידי 11:22 דוד חטב.)
הודעה: #23
(02-Jan-2017 23:09)amir כתב:  הגענו אל הנחלה מקום ראשון משחק טוב במיוחד במחצית הראשונה לא צריך לדבר הרבה נגמר ויאללה הפנים לגביע ביום שישי .
ובנימה אישית בשבילי פעמיים כי טוב היום.
הפועל עכו
0 - 2 מכבי נתניה
סטהאם 0 - 2 מנ. יונייטד
מכבי נתניב 17 משחקים ללא הפסד יוניטד שישה ניצחונות רצופים .
לילה טוב

קילקלת אח גדלנו על ליברפול באנגליה נתניה בישראל

כתבתי בתחילת העונה ואני חוזר על זה היום אין מקום גם לערן וגם לדיא על אותו מגרש בקבוצה מקצוענית....
ערן מבחינתי מהיום והלאה שחקן ל-20 דקות עד חצי שעה יבין ויקבל ברוך הבא ...
לא אני מוותר עליו...אגב גם מתאים את שכרו לזמן המשחק....
בנוסף לתוצאות אני חושב שהפציעה של ערן זה הדבר הטוב ביותר שקרה לנו העונה ...כל המתלהבים מהסגנון של שנות ה-70 וההתבססות על שחקן אחד שהוא על גבול המקצוען...
כל כך כייף לראות קבוצה שכולם רצים בלי הפסקה מתעסקים רק בכדורגל לא עם השופט ולא מתלוננים לחברים....
03-Jan-2017, 11:35
הודעה: #24
דוד אני לא מבין אותך גם אתה אופיר , למה אתם מתבטאים ככה כנגד שחקן קפטן מנהיג של הקבוצה ?? מה הוא לא קורא את החרא שאתם שופכים כאן עליו כל פעם ?? יש מאמנים יש בעלים המאמנים קובעים מי ישחק לפי האימונים לפי הצורך מול הקבוצה היריבה , ויש בעלים שהוא משלם לכל שחקן לפי ענין של ביקוש והיצע !!!
הכי כואב שאתם מדברים על שחקן פעיל שהיה עצבני כי חזר מפציעה פשוט מתחת לרמה של כל אוהד ואל תשחקו אותה מנתחי שחקנים , היופי של מה שנבנה כאן שלא משנה מי חסר החסרון לא מורגש כי החברים שלו יתנו הכל למען הקבוצה .
03-Jan-2017, 11:38
הודעה: #25
לא נכנס לוויכוח מהרבה מאוד סיבות ובעיקר,כי היום בניגוד לעבר ממתינים למוצא פי ונהנים לעשות מזה מטעמים.
חשוב לי לציין ובעיקר היום את חשיבותו של ערן בקבוצה,הוא מנהיג אמתי שיודע לגבש סביבו את כולם בעיקר בימים קשים,הוא מאלו שדואג לאחרון השחקנים ובעיקר ל"חלש" שבינהם(לראות את הקפיצה שלו אתמול בשער של בדש..).
ולכן,אני משוכנע שהצוות המקצועי ידע להכיל הכל ולבחור נכון(כפי שעשה עד היום).
The following 4 users Like אייל ס's post:
shraga (0404-0101-2017201720172017), אליהו (0404-0101-2017201720172017), זאב רווח (0303-0101-2017201720172017), עודד... (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 11:59
הודעה: #26
(03-Jan-2017 11:38)אייל ס כתב:  לא נכנס לוויכוח מהרבה מאוד סיבות ובעיקר,כי היום בניגוד לעבר ממתינים למוצא פי ונהנים לעשות מזה מטעמים.
חשוב לי לציין ובעיקר היום את חשיבותו של ערן בקבוצה,הוא מנהיג אמתי שיודע לגבש סביבו את כולם בעיקר בימים קשים,הוא מאלו שדואג לאחרון השחקנים ובעיקר ל"חלש" שבינהם(לראות את הקפיצה שלו אתמול בשער של בדש..).
ולכן,אני משוכנע שהצוות המקצועי ידע להכיל הכל ולבחור נכון(כפי שעשה עד היום).

טוב מאד וזה הכי נכון שאתה לא נכנס לוויכוח (למרות שאני בטוח שזה בוער בעצמותיך) .
לגבי מה שכתבת על ערן, אף אחד לא מערער על זה. הביקורת שלי היא מיקצועית נטו. לגבי הצד ההתנהלותי מחוץ למגרש אין מה להתווכח על זה. התרומה שלו בגיבוש הקבוצה והלויאליות שלו למערכת ראויים לתשבוחות.
בקטע המיקצועי הדברים שונים לדעתי.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 12:13
הודעה: #27
יפה
(03-Jan-2017 5:06)רון סאבן1 כתב:  שמעתם את שרף ״עדיף לך לעזוב בסוף העונה ולהתקדם מאשר לרדת שוב עם נתניה בעונה הבאה״
נתניה של עכשיו בלי חיזוק בכלל במקרה הטוב מקום 6 בלית העל במקרה הרע מקום 9
ליגת העל פח חוץ מבש עד המקום ה6 כולם יכולות לנצח את כולם ומקום 6 ומטה גם כן אותו הדבר

הקול של שרף המילים של השותף שלו שמפחד פחד מות מאיל סגל ובמהפכה שהוא יעשה בנוער ואז לא יהיה לטוברוק עתיד

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 2 users Like mordii2's post:
חזום חזום (0303-0101-2017201720172017), עודד... (0303-0101-2017201720172017)
03-Jan-2017, 12:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2017 על ידי 12:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #28
בקטע המקצועי היכולות של ערן כבר מוכחות לכל, ואם כל הכבוד לניסן דנון יש לו עוד קצת ק"מ לעבור כדי לספסל את ערן לוי.
ובניגוד לכל "המומחים" כאן אני לא מסתנוור ממשחק כזה או אחר, העונה עוד ארוכה והמשחקים הפחות טובים עוד יגיעו, ואז נכנס לתמונה ערן עם יכולת ההכרעה והטאץ' שאין לאף אחד אחר בליגה הזו כדי להביא את המספרים והנקודות.
03-Jan-2017, 12:17
הודעה: #29
(03-Jan-2017 11:03)אופיר34 כתב:  
(03-Jan-2017 8:39)אלדד כתב:  
(03-Jan-2017 1:05)אופיר34 כתב:  20 דקות טובות הספיקו (ותסלחו לי) מול המובילה הבזיונית הזאת. עשו לי פה רעש מעכו ואין לי מושג על מה ולמה. דורה מאמן מהקלאס של עטר שכל מה שמעניין אותו זה הנקודות וקיבינימאט איך נראית הדרך.

ומצטרף לכולם פה. דראפיץ וברדה הם ההוכחה שכדורגל אפשר לשחק גם אם אין לך עשרות מיליונים בקופה. טביעת עין טובה, התעקשות על שיטת משחק והתמדה זה כל מה שצריך.וזה כבר לא עניין של מזל כי מזל זה לפגוע בשחקן אחד או שניים ,אבל לפגוע בשישה שבעה זה כבר כשרון . שאפו לצוות הזה !

ומילה אחרונה על ערן לוי - המעריצים אולי לא יאהבו את זה (למרות שאני בטוח שבתוך תוכם הם גם חושבים ככה) אבל לדעתי כרגע אין שום סיבה להחזיר את ערן ל 11. הקבוצה רצה , לוחצת יפה ומניעה כדור. ערן כרגע רק יעצור את שטף המשחק ויפגע במומנטום של הקבוצה. אין שון סיבה ששני השחקנים הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים ,דנון או אביב, יאבדו את מקומם בגלל שערן לוי החלים מהפציעה.
מעניין יהיה לראות מה יחליטו סלובו וברדה בנושא הזה

גם את ניקו אין סיבה להחזיר כי הקבוצה לוחצת ומניעה כדור ויש מומנטום ואסור לגעת בדנון ואביב הטובים בקבוצה בשבועות האחרונים?

לדעתי אין דין ערן כדין אולסק כי ערן מבחינתי פשוט עלול לעצור את שטף המשחק ולפגוע באינטטנסיביות של השחקנים על הדשא. מעבר לזה, יש מספיק כלים טובים בהתקפה שהוכיחו שהם יכולים לעשות את העבודה בצורה מצוינת גם בלי ערן, ולכן ערן כרגע לא נחוץ.
לעומת זאת ,מה שניקו עושה במגרש אף אחד אחר לא יכול לעשות, כולל אביב שמשחק מצוין בשבועות האחרונים . ניקו משדרג את הקבוצה בעוד רמה שתיים ולכן אם הוא בריא הוא חייב לשחק !
פרט ונמק. על פניו זה לא נראה כך לא שאני מבטל את ניקו שכבודו במקומו מונח. הקבוצה משחקת מעולה הנעת כדור ולחץ שלא נראו במחוזותינו כבר נצחים. לא חושב שצריך לשנות כרגע משהו. זה בדיוק תפקידם של מחליפים. ניסן ואביב לקחו את ההזדמנות שלהם בשתי ידיים מלאות. מור חזר לעצמו כפי שהיה לפני הפציעה. הלואי שיימשך כך.
03-Jan-2017, 12:20
הודעה: #30
גם ז'דנוב לקח את ההזמנות וסיפסל לא מעט את יקיר שינה אבל בסופו של דבר בכל מועדון יש היררכיה (אחרת תהיה אנדרלמוסיה) וגם ערן וגם אולסק הם שחקני הרכב ראשון וניסן דנון ואביב אברהם בשלב זה לא.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים