שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לעיתים צריך להיות ישיר.
31-Dec-2016, 18:24
הודעה: #1
לעיתים צריך להיות ישיר.
בחודשים האחרונים ובצורה שיטתית 2 אוהדים/עיתונאים/כתבים/יועצים פיננסים/מומחים לדיני חוזים מקפידים לתקוף אותי ואת דרכי עבודתי באמצעות כתיבה מכוונת ומתוזמנת ובעיקר לא מקרית,חובה עלי לומר לשניים(ובעיקר לאחד שמקפיד לכתוב ולהתכתב באתרי האוהדים)שכל עוד אני הבעלים וכתיבתכם היא נטו על עשייתי במכבי נתניה(ולא על עסקי/עיסוקי/אורחות חיי),כתיבתכם פוגעת רק במועדון וכל עוד מרבית כתיבתכם/אמירותיכם מתבססת על פרסומיים לא מדוייקים במקרה הטוב ושקריים ברוב המקרים וכל עוד הערותיכם הציניות מכוונות לערער ולהרהר,אתם בכוונה(או שלא) בסופו של הליך פוגמים בטיב המוצר ובמכנה המשותף הכל כך יקר לכולנו,מכבי נתניה!
אני כאן,לא כי משעמם לי בחיים או שקבלתי צעצוע בירושה,אני כאן כי לא היה מישהו אחר שימנע את התפרקות המועדון ויקח אותו לידיו וכל עוד אני כאן,אעשה את הכי טוב שניתן(על פי תפיסת עולמי ודרכי).
ביקורת היא לגיטימית,לעיתונות יש חשיבות עליונה במהלך חיינו,אך שניכם(כל אחד מסיבותיו) שלא עשה דבר וחצי דבר למניעת הקריסה,אמור היום להנות מהניהול וההתנהלות והשיח בגובה העיניים עם האוהדים והדרך המקצועית ובמקום אתם לא מפסיקים(כל אחד בדרכו ובסגנונו)לפגוע במועדון דרך פגיעה בי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Dec-2016, 18:28
הודעה: #2
RE: לעיתים צריך להיות ישיר.
אולי אפשר באמת להיות ישירים, ולמען אלו שלא עסוקים בפוליטיקה אירגונית, לכתוב מפורשות למי המכתב מיועד?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
31-Dec-2016, 18:50
הודעה: #3
לעיתים צריך להיות ישיר.
(31-Dec-2016 18:28)idobenami כתב:  אולי אפשר באמת להיות ישירים, ולמען אלו שלא עסוקים בפוליטיקה אירגונית, לכתוב מפורשות למי המכתב מיועד?

אני מאמין שהכוונה היא לאביתיר ולגבי השני אין לי מושג. גם אותי מעניין.
ולעצם הפוסט, לצערי העיתונות של היום היא לרב צהובה שמייצרת רייטינג בעקבות ידיעות צהובות ופחות מכתבות עומק ותחקיר.
לדעתי (ובפעם המאה) עם כל הטוב שבדבר, אייל צריך לקחת צעד אחורה בכל הנוגע במעורבות עם הקהל. פחות לקרא פורומים כאלה ואחרים ופחות לנסות ולרצות אוהדים כאלה ואחרים. צריך להתמקד בעשייה (כמו שעושה מצוין עד עכשיו), להציב מטרות ויעדים ולנסות לעמוד בהם. ההתנצחויות עם כתבים כאלה ואחרים בעקבות תגובות כאלה ואחרות בפורומים שונים, לא צריכה להיות חלק מהעשייה היומיומית של בעלי קבוצה.
*אין לי כל כוונה לפגוע באייל או באביתר בתגובה זו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
31-Dec-2016, 19:04
הודעה: #4
"תזהרו", העיתונאי קורא את התגובות עליו, טוען שהוא "לא נעלב" ואח"כ עושה לתגובות שיימינג באתר האוהדים כמו אחרון הילדים שכותבים שם.
על זה נאמר, תתקדם....

נ.ב: אביתר, אתה יכול לפרסם גם את זו.
31-Dec-2016, 19:08
הודעה: #5
(31-Dec-2016 18:50)אלון כתב:  
(31-Dec-2016 18:28)idobenami כתב:  אולי אפשר באמת להיות ישירים, ולמען אלו שלא עסוקים בפוליטיקה אירגונית, לכתוב מפורשות למי המכתב מיועד?

אני מאמין שהכוונה היא לאביתיר ולגבי השני אין לי מושג. גם אותי מעניין.
ולעצם הפוסט, לצערי העיתונות של היום היא לרב צהובה שמייצרת רייטינג בעקבות ידיעות צהובות ופחות מכתבות עומק ותחקיר.
לדעתי (ובפעם המאה) עם כל הטוב שבדבר, אייל צריך לקחת צעד אחורה בכל הנוגע במעורבות עם הקהל. פחות לקרא פורומים כאלה ואחרים ופחות לנסות ולרצות אוהדים כאלה ואחרים. צריך להתמקד בעשייה (כמו שעושה מצוין עד עכשיו), להציב מטרות ויעדים ולנסות לעמוד בהם. ההתנצחויות עם כתבים כאלה ואחרים בעקבות תגובות כאלה ואחרות בפורומים שונים, לא צריכה להיות חלק מהעשייה היומיומית של בעלי קבוצה.
*אין לי כל כוונה לפגוע באייל או באביתר בתגובה זו.

אני מעריך שהשני זה נהג האוטובוס ציפי פרימו. (שאמר בין היתר, אם אני לא טועה... שאם נתניה תעלה ליגה... זה לא יהיה בזכות אלא למרות הבעלים)
2 אנשים מתוסכלים, שהקשר שלהם לעיתונות הוא מקרי.
כמו שלא כל מי שמחזיק פלאפון ביד, עם מצלמה ומצלם נקרא "צלם", ככה גם לא כל מי שיש לו מקלדת ונותנים לו במה (עלובה יותר או פחות) רשאי להיקרא "עיתונאי"
31-Dec-2016, 19:12
הודעה: #6
"עיתונאי" צריך לקבל החלטה האם הוא איש מקצוע או אוהד,לא ניתן לשלב בין השניים.
ששאלתי את אחד מהשניים בעונה שעברה מדוע הוא לא מפרסם את שהוא יודע על המתרחש במועדון,ענה לי שמשרתו בסכנה והבנתי אותו...אך בזה סיים את תפקידו כאוהד.
כשפירסם אחד מהשניים שמכבי נתניה פנתה לבית"ר ירושלים(וזו רק דוגמא קטנה),שזו ידיעה שקרית לחלוטין(איש לא פנה!),הוא גרם נזק(הוא גרם נזק כלכלי למועדון...ומי שמבין מעט במשא ומתן יבין היטב על מה אני מדבר)...
מי שכותב בפורום אוהדים שחייבים לשדרג שכר שחקנים בלי קשר לחוזים שלהם,גורם נזק כלכלי למועדון!
ואלו רק 3 דוגמאות שלא קשורות אחת לשניה אך מסמנות בברור את הגבול הלא דק בין כתב/עיתונאי לאוהד.
31-Dec-2016, 19:14
הודעה: #7
מתפלא עלייך אייל, התוצאות של דרכך אומרות הכל!!!
פרימו הוא רכלן סוג .....
והשני שכתבו פה את שמו , מי זה ? באמת שלא שמעתי את שמו אף פעם.
סנן רעשים , תמיד יהיו קנאים.
The following 1 user Likes Shaul's post:
חזום חזום (3131-1212-2016201620162016)
31-Dec-2016, 19:32
הודעה: #8
לעיתים צריך להיות ישיר.
(31-Dec-2016 19:12)אייל ס כתב:  "עיתונאי" צריך לקבל החלטה האם הוא איש מקצוע או אוהד,לא ניתן לשלב בין השניים.
ששאלתי את אחד מהשניים בעונה שעברה מדוע הוא לא מפרסם את שהוא יודע על המתרחש במועדון,ענה לי שמשרתו בסכנה והבנתי אותו...אך בזה סיים את תפקידו כאוהד.
כשפירסם אחד מהשניים שמכבי נתניה פנתה לבית"ר ירושלים(וזו רק דוגמא קטנה),שזו ידיעה שקרית לחלוטין(איש לא פנה!),הוא גרם נזק(הוא גרם נזק כלכלי למועדון...ומי שמבין מעט במשא ומתן יבין היטב על מה אני מדבר)...
מי שכותב בפורום אוהדים שחייבים לשדרג שכר שחקנים בלי קשר לחוזים שלהם,גורם נזק כלכלי למועדון!
ואלו רק 3 דוגמאות שלא קשורות אחת לשניה אך מסמנות בברור את הגבול הלא דק בין כתב/עיתונאי לאוהד.

בנוגע למה מכבי נתניה פנתה לביתר ירושלים כביכול?

31-Dec-2016, 19:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Dec-2016 על ידי 19:38 אייל ס.)
הודעה: #9
אורי מגבו.
זו רק דוגמא(קטנה),לאינסוף פרסומים לא רלוונטים ולא מדוייקים(במקרה הטוב).
לא נכנס לוויכוח על חוסר המקצועיות/אמינות,אני מתייחס לחוסר היכולת של אוהד לסקר את המועדון הקרוב לליבו,בעיקר שמדיניות המועדון וגישתו,רחוקה מתפיסת עולמו.
31-Dec-2016, 19:54
הודעה: #10
לפני חודש כתבתי שזה השחקן שחסר לנו בצד שמאל, עם יגיע אחלה חיזוק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים