שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להביט במראה פעמיים ביום.
29-Dec-2016, 10:39
הודעה: #1
להביט במראה פעמיים ביום.
חיי הבוגרים לימדוני שמרביתנו איבדו קשר עין עם המראה,אחרת אין לי הסבר טיבעי לחוסר רציונליות וייחוס תכונות שאין לנו לעצמנו.
זה נכון במקרו,בתקווה להחתמת מסי/רונאלדו/ערן זהבי/טל בן חיים וחבריהם במכבי נתניה.
וזה נכון במיקרו,כשעיתונאים/כתבים שמעולם לא ניהלו וועד בית/עוזר בית מייעצים בתחומי ניהול/מבנה חוזה/שדרוגי חוזה/כוחות שוק(ולקוראי דף פייסבוק האוהדים יהיה קל יותר להבין..).
אז בבקשה מעט צניעות,זה שכעיתונאים אתם מחוברים לכזה או אחר(שמעבירים לכם את מה שאנחנו בדרך כלל רוצים להעביר לכם),לא הופך אותכם ליועצים כלכליים גם לא למבינים גדולים בכדורגל,ראו את אותו פוסט מפורסם מאוקטובר בנושא דידייה קוגבניה(וזה רק דוגמא),או את הפרשנות המקצועית ליכולותיו של ברנקו אחרי משחקי האימון הראשונים ואפילו על השפעת הפוסט שלי והתנהלות השחקנים במגרש.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אייל ס's post:
Hagiqq (3030-1212-2016201620162016), בן סילברה (3030-1212-2016201620162016)
29-Dec-2016, 11:28
הודעה: #2
RE: להביט במראה פעמיים ביום.
עיתונאים זה לעיתים - לדבר משמע אני קיים. לא עולה לכתוב וזה נהיה פשוט בפלטפורת הפייסבוק. לא חושב שיש מה להתייחס לאמירות שכאלו.
29-Dec-2016, 11:39
הודעה: #3
אפשר להעביר לכאן את הכתבות הרלבנטיות לטמבלים שאין להם את ספר הפנים?
29-Dec-2016, 12:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Dec-2016 על ידי 12:37 עידן444.)
הודעה: #4
העליתי את זה אתמול בשעות הערב המאוחרות(מקווה שדייקתי כי הכל בא מזכרון- שמעתי את הראיון רק פעם אחת ואנשים שאלו אותי אם יש לי לינק ובאמת שאין לי מושג- שמעתי את זה חי). אתמול זה גרף בעיקר לייקים והיום בבוקר החל דיון סביב סעיף 4:

אף אחד לא התייחס אז כנראה שאני היחיד ששמע היום את הראיון עם אייל סגל.

הינה עיקרי הדברים-
1. ״קצב צבירת הנקודות שלנו הוא מעל הציפיות וצריך לדעת שזה בליגה קשה! מספיק להסתכל למי הפסדנו נקודות כדי להבין שכולם יכולים לנצח את כולם בליגה הזו״.
2. ״אני מודע לגודל וליכולת שלי ומודע למגבלות שלי. אני לא יכול להתמודד עם הכסף הגדול וזה דורש היערכות שונה. אני מאמין שעם הצוות המקצועי המצויין שלנו ועם השקעות נכונות נוכל להגיע להישגים גם בלי כסף גדול וסכומים מוגזמים שאין להם שום הצדקה בכדורגל הישראלי. אם קבוצות גדולות ועשירות פוזלות לשחקנים שלנו זה אומר שהן יודעות שהם לא פחות טובים מהשחקנים שיש להם רק שהם על שחקן שנתניה תשלם 100 ישלמו 300 או 400 ועל אותו שחקן בדיוק! נצטרך למצוא את השחקנים שהקבוצות הגדולות עוד לא קילקלו״.
3. ״כבר החל מהעונה הבאה נשקיע משמעותית במחלקת הנוער כשמטרת העל היא ליצור מערכת שמייצרת שחקנים ושמכבי נתניה תוכל לבסס את עצמה על שחקני הבית שהיא מייצרת״.
4. ״אני שומע כל מיני התענייניות בשחקנים שלנו. כולם צריכים להבין שהדבר מיותר לגמרי כי יש לנו אופציה על כל שחקני הסגל״. מלובני מקשה- ״מניח שיש התעניינות בניקו אולסק, עלי מוחמד, אולי דידייה קוגבנייה, בטח דיא סבע״- סגל עונה בנחרצות-״כולם יהיו שחקני מכבי נתניה״- מלובני ממשיך- ״אני מניח שאחד השמות לפחות לא ישאר כי אין סיכוי שהקבוצות הגדולות רואות את היכולת של עלי מוחמד למשל ולא יבואו עם הצעה שלא תוכלו לסרב לה בגלל התקציב המוגבל. סגל משיב- ״אגלה לך סוד קטן- למכבי נתניה לא העונה ולא בעונה הבאה צפויה שום בעיה תזרימית שתאלץ אותה למכור נכסים. אין לנו שום עניין למכור נכסים. גם במצב הבעלות הנוכחי נהיה עם תקציב 5-6 בליגת העל ולא נשחרר שחקנים לקבוצות אחרות בארץ״. מלובני- ״באמת? למה?״, סגל-״כאוהד אני לא רוצה לראות שחקנים שלנו בקבוצות אחרות בארץ. לא מתאים לי. מכאן הם יצאו לאירופה״.

פשוט תענוג לשמוע, והאמת?
גם אם סגל ימכור שחקנים עבור הצעות מפתות- סומך עליו שהוא יעשה את זה במחיר ובזמן הנכון. זה כבר נטו עסקים ובזה הוא בטוח מבין הרבה יותר טוב ממני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 3 users Like עידן444's post:
אלדד (2929-1212-2016201620162016), אלון (2929-1212-2016201620162016), חזום חזום (2929-1212-2016201620162016)
29-Dec-2016, 12:39
הודעה: #5
(29-Dec-2016 11:39)משה.ד כתב:  אפשר להעביר לכאן את הכתבות הרלבנטיות לטמבלים שאין להם את ספר הפנים?

באמת... מה זה "פייסבוק" מה כתוב שם?

מפגר אבל אופטימי
29-Dec-2016, 13:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Dec-2016 על ידי 12:30 פיליפצ'וק.)
הודעה: #6
פשוט עיתונאי פאטתי ומתוסכל, מה שיותר פטאתי זה האנשים שמתדיינים איתו ושותים בצמאה את האינפורמציה הלקויה בחסר במקרה הטוב ואת הרעל במקרה הרע שהוא מעביר להם.

נ.ב: ולא לא כיוונתי לרן מלובני למי שלא הבין.
29-Dec-2016, 16:57
הודעה: #7
מה אכפת לי מהעיתונאי העיקר שאייל סגל נשאר אוהד לפני בעלים זה הכי חשוב
אם הייתי בחורה ישר אומר לו בסלנג
אייל סגל תעשה לי ילד חחחחחחח
אין אתה גדול וחבל לא שמעת לי לפני כן אבל עדיף מאוחר ואני מבין שהיה קן צרעות מה שהייתי עיוור לפני כן בגלל הסגידה למוטל'ה שגדלתי עליו , דוד חטב ניסה להסביר לי שזה לא אותו הדבר השחקן והאדם ולא הבנתי ....

אייל תודה רבה
29-Dec-2016, 21:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Dec-2016 על ידי 21:28 חזום חזום.)
הודעה: #8
https://youtu.be/QTMG1p0Y_kY

Sent from my A0001 using Tapatalk

רני מלובני

Sent from my A0001 using Tapatalk
29-Dec-2016, 23:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Dec-2016 על ידי 23:39 עידן444.)
הודעה: #9
להביט במראה פעמיים ביום.
רק כדי לסכם את העניין- כאוהד מכבי נתניה אני רוצה להנות. תואר זו חותמת שמעוררת רגשות עצומים(שלצערי לא חוויתי עם מכבי נתניה אבל חוויתי עם קבוצתי מעבר לים- לא בדיוק אותו דבר אבל בכל זאת חוויה- בטח כשגם יצא לי להיות במשחקים שלה באותה עונה) אבל אם נסתכל בפשטות- אנחנו רוצים לבוא למגרש ולראות קבוצה שכיף לראות. לראות שחקנים שכיף לראות.
במהלך השנים עברו בנתניה מאות שחקנים. אחד הדברים שהכי מתסכלים אותי כאוהד זה שאת השחקנים המהנים ביותר לא זכינו לראות במדי מכבי נתניה מלבד עונה אחת או שתיים והם ישר נילקחו. חלק לא קטן מהם זכה באליפויות במקומות אחרים ואפילו במועדונים קטנים יותר ממכבי נתניה כמו הפועל חיפה וק״ש.

כשבא בעלים ומצהיר הצהרות כפי שאייל הצהיר אני מתרגש.
זה בכלל לא משנה אם הוא יצליח או לא יצליח ואם הוא חי בסרט או לא חי בסרט ברצון שלו לשמור על הנכסים של הקבוצה.
מה שחשוב כאן זו הגישה.
רן מלובני לקח אותו לכיוון מסויים בראיון והוא אמר מה שכל אוהד מרגיש בתוך ליבו בסוגיה הזו- ובין כל החסרונות של בעלים שהוא קודם כל אוהד- זה אחד היתרונות הגדולים והוא יתרון עצום!

Sent from my iPhone using Tapatalk
30-Dec-2016, 0:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Dec-2016 על ידי 0:57 זאב רווח.)
הודעה: #10
מה שהכי חשוב מדבריו זה שרוב הסגל שבנינו העונה ישאר וזה מצוין
יש לנו שוער דין גל לכמה שנים אבל מצפה ממנו להתעלות ולא לקבל גולים טפשיים
2 מגינים טובים , בלם זר מצוין גם לליגת העל .
קשרים נסוגים : ניקו אולסק ועלי מוחמד .
קישור התקפי : אביב אברהם , דיע סבע , ערן לוי , ניסן דנון , קוגבניה .
חלוצים : שון וייסמן , ברק בדש , רועי דיין .
נצטרך אם נעלה להביא עוד בלם , מגן שמאלי , 2-3 קשרים נסוגים כי טגה וגזל יפרשו .
עוד קשר טכני אחד לפחות
ועוד 2 חלוצים .
אבל הכי חשוב זה שמביאים את השחקנים הנוספים לסגל ושיטה שרצה יחד עם צוות מאמנים מצוין !!!!

אני סופר , דין גל , ויקי כחלון , פאדול , אביב אברהם , שון וייסמן - 5 שחקנים צעירים שיהיו עמוד התווך של הקבוצה בשנים הבאות
מכבי נתניה חוזרת להיות אימפריה תוסיפו את דיע סבע גם צעיר 24 , קוגבניה 21, ניקו 25 , עלי 21 , דנון 23
וזה מה שנותן המון אנרגיות ולחימה על הדשא בכל משחק במשך 95 דקות
על זה מוסיפים את הניסיון וחכמת המשחק של הוותיקים ויש לנו קבוצה מאוזנת
ממש חלום שמתגשם תוך 2-3 שנים נוכל לדבר אם הכל ישאר ככה גם על אליפות ליגת העל
אייל תמשיך ככה ותוסיף לעשות חייל
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים