שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איפה ואיפה
28-Dec-2016, 10:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2016 על ידי 11:02 yaron73.)
הודעה: #1
איפה ואיפה
בעונה שעברה בזמן הבלאגן שהיה אצלנו במועדון המנהלת וההתאחדות איימו עלינו שאנחנו צריכים לעלות בהרכב הכי חזק שלנו למשחקים ולא עם שחקני נוער , שהקבוצה חייבת להגיע עם אוטובוס למשחקים וכל מיני שטויות. עכשיו הם דוחפים וממליצים להפועל למכור שחקנים ולעלות עם הנוער.
ארגון השחקנים התערב אצלנו בהליכים ובנעשה במועדון וניסה להמריד את השחקנים כנגד המועדון , לפני מס' ימים הארגון המליץ להוריד להפועל רק 5 נקודות.
שלא נדבר על 9 הנקודות שלא הורדו להפועל אוטומטית ואין פניה מצד ההתאחדות והמנהלת לעליון.
הפועל לא מעניינת אותי ואני לא שמח לאיד אבל איפה ואיפה זאת הבעיה.
בשורה התחתונה יש יותר מידי עסקנות , חוסר אחידות , חוסר צדק וחובבנות ופחות מידי כדורגל. לפעמים אני מצטער שאני אוהד של קבוצה בארץ.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like yaron73's post:
אלדד (2828-1212-2016201620162016), חזום חזום (2828-1212-2016201620162016), טל.מ (2828-1212-2016201620162016)
28-Dec-2016, 11:13
הודעה: #2
איפה ואיפה
(28-Dec-2016 10:32)yaron73 כתב:  בעונה שעברה בזמן הבלאגן שהיה אצלנו במועדון המנהלת וההתאחדות איימו עלינו שאנחנו צריכים לעלות בהרכב הכי חזק שלנו למשחקים ולא עם שחקני נוער , שהקבוצה חייבת להגיע עם אוטובוס למשחקים וכל מיני שטויות. עכשיו הם דוחפים וממליצים להפועל למכור שחקנים ולעלות עם הנוער.
ארגון השחקנים התערב אצלנו בהליכים ובנעשה במועדון וניסה להמריד את השחקנים כנגד המועדון , לפני מס' ימים הארגון המליץ להוריד להפועל רק 5 נקודות.
שלא נדבר על 9 הנקודות שלא הורדו להפועל אוטומטית ואין פניה מצד ההתאחדות והמנהלת לעליון.
הפועל לא מעניינת אותי ואני לא שמח לאיד אבל איפה ואיפה זאת הבעיה.
בשורה התחתונה יש יותר מידי עסקנות , חוסר אחידות , חוסר צדק וחובבנות ופחות מידי כדורגל. לפעמים אני מצטער שאני אוהד של קבוצה בארץ.

רק יש לציין שארגון השחקנים בסיפור הפועל ת״א על אש קטנה ובמקרה של נתניה הוביל את המהלך להקפאת הליכים בגלל שבמקרה של הפועל ת״א הטענה היא שנכון לתחילת
ההליך שחקני הפועל ת״א קיבלו את שכרם- לפעמים באיחור אבל קיבלו. בנתניה זה לא קרה.

עניין דחיית הפחתת הנקודות הוא שערורייה. ההתערבות של ארגון השחקנים בזה זו שערורייה בריבוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Dec-2016, 11:40
הודעה: #3
RE: איפה ואיפה
1.להערכתי מדובר בבאזז של הנאמן לטובת "המתלבטים" מהאוהדים בעלי הממון.
2.מקרה הפועל ת"א שונה ממקרה מכבי נתניה מתחילתו וכניראה עד סופו.
3.מכבי נתניה הגיעה לפתחו של בית המשפט כתוצאה מבקשת נושים(עובדים בעיקר ולכן אירגון השחקנים היה מעורב),הפועל ת"א הגיעה על פי בקשת הבעלים להגנה עתידית מנושים.
4.מכבי נתניה הגיעה בסיום העונה,הפועל ת"א במהלכה.
5.עיקר החובות במכבי נתניה היו לעובדים(שמרביתם ככולם מוגנים עתידית ע"י ביטוח לאומי וקופת הפירוק) ועירית נתניה,חובות הפועל ת"א מפוצלים ללא מעט גורמים ועיקרם חובות בדין קדימה נמוך ללא סיכוי רב.
6.רוכש מכבי נתניה פתר את בעיות אופ"א מיידית,הרוכש המיועד(במידה ויהיה),לא יודע בברור את גובה החובות ואי תשלומם יגרור ענישה מקצועית דרמטית.

לסיום,מציע לרכז את האנרגיות שלנו במשימה העיקרית ולהשאיר את עינייני הפועל ת"א לאוהדיה,במידה ובמהלך ההליך תתקבל שם פריוולגיה שרלוונטית לעתידנו,נעמוד(אז) על המשמר.
28-Dec-2016, 11:43
הודעה: #4
מרגיש כמו מריחה וברגיל, הפועל ת"א ו-3 הגדולות האחרות באמת יותר חשובות מהשאר. יצאנו שעיר לעזאזל.
28-Dec-2016, 12:30
הודעה: #5
(28-Dec-2016 11:43)לואיס ראזאק כתב:  מרגיש כמו מריחה וברגיל, הפועל ת"א ו-3 הגדולות האחרות באמת יותר חשובות מהשאר. יצאנו שעיר לעזאזל.

לא מקנא במצבם...לא יקבלו דבר שאנחנו לא קבלנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים