שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחזור אחרון ל2016.
26-Dec-2016, 15:56
הודעה: #41
מחזור אחרון ל2016.
הכי חשוב בלי לחץ תזכרו שגם נקודה נותנת מקום שני

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Dec-2016, 15:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 16:05 אלדד.)
הודעה: #42
RE: מחזור אחרון ל2016.
(26-Dec-2016 14:57)זיו פלם כתב:  רק אם אפשר להעביר מסר לרביד גזל שלא יראה יותר מידי התלהבות כי שחקני פ״ת יחפשו אותו בשביל עברות וכרטיס צהוב / אדום מהיר

בוודאות גזל פותח? ואם ידוע כבר כל ההרכב אם אפשר לפרסם

(26-Dec-2016 15:56)mordii2 כתב:  הכי חשוב בלי לחץ תזכרו שגם נקודה נותנת מקום שני

אם מסתפקים בתיקו בבית נגד קבוצת תחתית, מה קורה נגד עכו ור"ג נסתפק בהפסד מינימלי?
26-Dec-2016, 16:04
הודעה: #43
(26-Dec-2016 15:56)mordii2 כתב:  הכי חשוב בלי לחץ תזכרו שגם נקודה נותנת מקום שני

לא בשביל המחזור ה-17...
בתכלס אין באמת מנוס, צריך לבוא עם 3 בכיס לקראת המפגש מול עכו (שם להוציא נקודה יתקבל בברכה).
26-Dec-2016, 16:15
הודעה: #44
(26-Dec-2016 15:24)טל.מ כתב:  
(26-Dec-2016 14:49)אריאל כתב:  
(25-Dec-2016 19:23)arika כתב:  
(23-Dec-2016 21:00)amir כתב:  חנוכה חג המכבים לפנינו ולכן אין סיבה שבעקבות תוצאת היום מכבי נתניה תעיף את אחת מקבוצות הפועל מהמקום שעולה ליגה בסוף העונה תיקו ומקום שני, ניצחון ואפשר להעפיל למקום הראשון תלוי בתוצאה של עכו.
יאמר בכנות מי שהאמין שבגסיסה בחנוכה 2015 שזה יהיה המצב כעבור שנה? אני לא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הייתה תכתובת כזו בתחילת העונה ואמרתי שנתניה תהיה במקום הראשון בסוף הסיבוב הראשון. ואם ערן לא היה נפצע אז זה היה קורה, ואפילו בקלות.
מה שאמרתי לא היתה פנטזיה, אלו פשוט יחסי הכוחות בליגה הזו.

ולמרות מה שאיל סגל טוען, על שלכל אחד יש מחליף. נתניה בלי ערן תעלה ליגה אבל לא בקלות. ואם גם דיא ואולסק פצועים אז בספק אם נעלה.

ערן לוי חסר 4 משחקים, בהם צברנו 8 נקודות מתוך 12 (2 נצחונות ו2 תיקו).
כדי לסיים את הסיבוב במקום הראשון, למרות העדרותו של ערן, לא מספיק להפוך תיקו אחד מהם לניצחון, היה צריך לנצח את כל 4 המשחקים...
עם ערן ניצחנו 8 מתוך 11 משחקים. אתה טוען שעם ערן היינו יוצרים רצף של 8! נצחונות? נכון, ב"ש השיגה רצף של 9 נצחונות בליגת העל... אבל להגיד שעם ערן היינו מסיימים את הסיבוב "בקלות" במקום הראשון למרות המינוס 9, קצת יומרני
אני חושב שמה שהוא מנסה להגיד הוא - שרדנו בלי ערן ואולסק 4 משחקים, זה לא אומר שבסוף לא ניפגע בטח כשגם סבע בחוץ. בהנחה שסבע יחזור תוך שבוע שבועיים ואולסק תוך פחות מחודש ( ובואו נקווה שנצליח לצאת בשלום מהתקופה הזו) נשארנו עם בעית ערן לוי שאין לו תאריך חזרה. אני יודע שנתניה הרשמית מחפשת רק מגן שמאלי, אני מקווה שבחדרי חדרים מחפשים גם מחליף ראוי לערן לוי.

ערן לוי שחקן לגיטימי במכבי נתניה שחווה פציעה וחזר להתאמן באימונים האחרונים,מדוע לחפש לו מחליף?
26-Dec-2016, 16:37
הודעה: #45
מחזור אחרון ל2016.
(26-Dec-2016 15:59)אלדד כתב:  
(26-Dec-2016 14:57)זיו פלם כתב:  רק אם אפשר להעביר מסר לרביד גזל שלא יראה יותר מידי התלהבות כי שחקני פ״ת יחפשו אותו בשביל עברות וכרטיס צהוב / אדום מהיר

אם מסתפקים בתיקו בבית נגד קבוצת תחתית, מה קורה נגד עכו ור"ג נסתפק בהפסד מינימלי?

הרכב להפועל פ"ת:
דין, ויקי, ברנקו, שינה, קובי מור, גזל, עלי, אביב קוגבניה, ניסן ורועי דיין

לא רשמי

26-Dec-2016, 16:45
הודעה: #46
מחזור אחרון ל2016.
(26-Dec-2016 16:15)אייל ס כתב:  
(26-Dec-2016 15:24)טל.מ כתב:  
(26-Dec-2016 14:49)אריאל כתב:  
(25-Dec-2016 19:23)arika כתב:  
(23-Dec-2016 21:00)amir כתב:  חנוכה חג המכבים לפנינו ולכן אין סיבה שבעקבות תוצאת היום מכבי נתניה תעיף את אחת מקבוצות הפועל מהמקום שעולה ליגה בסוף העונה תיקו ומקום שני, ניצחון ואפשר להעפיל למקום הראשון תלוי בתוצאה של עכו.
יאמר בכנות מי שהאמין שבגסיסה בחנוכה 2015 שזה יהיה המצב כעבור שנה? אני לא.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הייתה תכתובת כזו בתחילת העונה ואמרתי שנתניה תהיה במקום הראשון בסוף הסיבוב הראשון. ואם ערן לא היה נפצע אז זה היה קורה, ואפילו בקלות.
מה שאמרתי לא היתה פנטזיה, אלו פשוט יחסי הכוחות בליגה הזו.

ולמרות מה שאיל סגל טוען, על שלכל אחד יש מחליף. נתניה בלי ערן תעלה ליגה אבל לא בקלות. ואם גם דיא ואולסק פצועים אז בספק אם נעלה.

ערן לוי חסר 4 משחקים, בהם צברנו 8 נקודות מתוך 12 (2 נצחונות ו2 תיקו).
כדי לסיים את הסיבוב במקום הראשון, למרות העדרותו של ערן, לא מספיק להפוך תיקו אחד מהם לניצחון, היה צריך לנצח את כל 4 המשחקים...
עם ערן ניצחנו 8 מתוך 11 משחקים. אתה טוען שעם ערן היינו יוצרים רצף של 8! נצחונות? נכון, ב"ש השיגה רצף של 9 נצחונות בליגת העל... אבל להגיד שעם ערן היינו מסיימים את הסיבוב "בקלות" במקום הראשון למרות המינוס 9, קצת יומרני
אני חושב שמה שהוא מנסה להגיד הוא - שרדנו בלי ערן ואולסק 4 משחקים, זה לא אומר שבסוף לא ניפגע בטח כשגם סבע בחוץ. בהנחה שסבע יחזור תוך שבוע שבועיים ואולסק תוך פחות מחודש ( ובואו נקווה שנצליח לצאת בשלום מהתקופה הזו) נשארנו עם בעית ערן לוי שאין לו תאריך חזרה. אני יודע שנתניה הרשמית מחפשת רק מגן שמאלי, אני מקווה שבחדרי חדרים מחפשים גם מחליף ראוי לערן לוי.

ערן לוי שחקן לגיטימי במכבי נתניה שחווה פציעה וחזר להתאמן באימונים האחרונים,מדוע לחפש לו מחליף?

פעם ראשונה שאני שומע שהוא חזר לאימונים. מעולה Smile

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Dec-2016, 17:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Dec-2016 על ידי 17:12 אלדד.)
הודעה: #47
(26-Dec-2016 16:37)זיו פלם כתב:  
(26-Dec-2016 15:59)אלדד כתב:  

הרכב להפועל פ"ת:
דין, ויקי, ברנקו, שינה, קובי מור, גזל, עלי, אביב קוגבניה, ניסן ורועי דיין

לא רשמי

תודה זיו
כנראה שלעולם דראפיץ לא יפתח עם 2 חלוצי רחבה, בייחוד כמו במקרה של המשחק הנוכחי שכנראה יסתמך הרבה יותר על הגבהות לרחבה וכדורי עומק מאשר פעולות אישיות
26-Dec-2016, 17:50
הודעה: #48
(26-Dec-2016 16:15)אייל ס כתב:  ערן לוי שחקן לגיטימי במכבי נתניה שחווה פציעה וחזר להתאמן באימונים האחרונים,מדוע לחפש לו מחליף?

הדלפה מהכור האטומי. ערן חזר להתאמן Smile
26-Dec-2016, 18:36
הודעה: #49
(26-Dec-2016 17:50)arika כתב:  
(26-Dec-2016 16:15)אייל ס כתב:  ערן לוי שחקן לגיטימי במכבי נתניה שחווה פציעה וחזר להתאמן באימונים האחרונים,מדוע לחפש לו מחליף?

הדלפה מהכור האטומי. ערן חזר להתאמן Smile

אחרי ש"אכלת" את הפורום בקונספירציות, אני הייתי מעלה את הדוח הרפואי שלו, רק שתשקוט סוף סוף.
26-Dec-2016, 22:54
הודעה: #50
מה אני אגיד, כיף לאכול את הכובע. רוצה גם לאכול כובע בעכו.

בכל מצב, כמות ההחמצות פשוט חסרת היגיון. חוסר פרגון בין חלק מהשחקנים.
תנו לעזריה דקות משחק על פני בדש, פשוט חבל על הזמן שלנו ושל בדש - שיילך לעזור להכח ר"ג בליגה א' (שם הוא הרי כיכב בעבר, לא?).

16 משחקים ללא הפסד - כל הכבוד לכל הנפשות הפועלות!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים