שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אסקלציה
23-Dec-2016, 21:27
הודעה: #21
RE: אסקלציה
(23-Dec-2016 20:20)אלון כתב:  אריאל, אם רוצים להשתדרג בכמויות הקהל ו״להחזיר את הצבע ליציע״, אזי צריך לחשוב אחרת.
הכי קל לבוא ולומר, המחיר למינוי בלאומית היה x ובליגת העל הוא יהיה x+. רוצים מקומות מסומנים? שלמו עוד x. רוצים חולצה? שלמו מחיר אורגינל. ככה לא תחזיר אוהדים וצבע ליציע. אין מה לעשות, לפעמים צריך להפסיד בתחילת הדרך כדי להרוויח בהמשך.
ולא, אני לא מבקש ולא ביקשתי מעולם בחינם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

האמת לא מבין למה אני צריך לשלם אקסטרה כדי לקבל מושב קבוע. זה מבחינתי צריך להיות הדיפולט. בדיוק כמו שקורה ברב המועדונים בעולם (ולא רק בצ'לסי וריאל מדריד).
וגם לאלון ולאריאל יש פתרון - באותם שבתות שתרצו להביא אורחים מזדמנים מכרו את המנוי שלכם לאותו משחק וקנו כרטיסים לכם ולאורחיכם או לחילופין רכשו עוד מנוי התחילת העונה שייועד לאותו אורח מזדמן.

הגיע הזמן לעשות סדר בנושא הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Dec-2016, 1:02
הודעה: #22
(23-Dec-2016 21:27)אופיר34 כתב:  
(23-Dec-2016 20:20)אלון כתב:  אריאל, אם רוצים להשתדרג בכמויות הקהל ו״להחזיר את הצבע ליציע״, אזי צריך לחשוב אחרת.
הכי קל לבוא ולומר, המחיר למינוי בלאומית היה x ובליגת העל הוא יהיה x+. רוצים מקומות מסומנים? שלמו עוד x. רוצים חולצה? שלמו מחיר אורגינל. ככה לא תחזיר אוהדים וצבע ליציע. אין מה לעשות, לפעמים צריך להפסיד בתחילת הדרך כדי להרוויח בהמשך.
ולא, אני לא מבקש ולא ביקשתי מעולם בחינם.

האמת לא מבין למה אני צריך לשלם אקסטרה כדי לקבל מושב קבוע. זה מבחינתי צריך להיות הדיפולט. בדיוק כמו שקורה ברב המועדונים בעולם (ולא רק בצ'לסי וריאל מדריד).
וגם לאלון ולאריאל יש פתרון - באותם שבתות שתרצו להביא אורחים מזדמנים מכרו את המנוי שלכם לאותו משחק וקנו כרטיסים לכם ולאורחיכם או לחילופין רכשו עוד מנוי התחילת העונה שייועד לאותו אורח מזדמן.

הגיע הזמן לעשות סדר בנושא הזה.

אז נתחיל אחד אחד...
כבר נדון פה לא פעם ולא פעמיים מה יחזיר אוהדים... אתה מבקש מהבעלים לשלם עוד 200 אלף ש"ח+ על חולצות. או שזה יבוא על חשבון שכר שחקנים או שאתה מבקש ממנו להביא עוד מהבית... לא רוצה פה "רובי שפירא" (שלא הצליח להחזיר אוהדים) ולא רוצה פה "לוני הרציקוביץ"ים (שרושש את הכיס ונזרק כשנגמר).
לאופיר, אתה צודק שזה צריך להיות ברירת המחדל... אבל היום, אם צריך להוציא כסף על מאבטח נוסף, כדי לאכוף ישיבה במקום, אז זאת הוצאה נוספת. ואז ראה התשובה הקודמת.
ולגבי ההצעה שלך, ברגע הראשון אמרתי "סבבה". אבל אז אמרתי שאם בעלי מנוי יתחילו למכור מנויים במשחקים מסויימים, אז אולי יתפתח פה שוק של רוכשי מנוי לספסרות... "בדיוק כמו שקורה ברב המועדונים בעולם (ולא רק בצ'לסי וריאל מדריד)" האם זה טוב?Angel

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
זאב רווח (2525-1212-2016201620162016)
24-Dec-2016, 3:11
הודעה: #23
(24-Dec-2016 1:02)אריאל כתב:  אז נתחיל אחד אחד...
כבר נדון פה לא פעם ולא פעמיים מה יחזיר אוהדים... אתה מבקש מהבעלים לשלם עוד 200 אלף ש"ח+ על חולצות. או שזה יבוא על חשבון שכר שחקנים או שאתה מבקש ממנו להביא עוד מהבית... לא רוצה פה "רובי שפירא" (שלא הצליח להחזיר אוהדים) ולא רוצה פה "לוני הרציקוביץ"ים (שרושש את הכיס ונזרק כשנגמר).
לאופיר, אתה צודק שזה צריך להיות ברירת המחדל... אבל היום, אם צריך להוציא כסף על מאבטח נוסף, כדי לאכוף ישיבה במקום, אז זאת הוצאה נוספת. ואז ראה התשובה הקודמת.
ולגבי ההצעה שלך, ברגע הראשון אמרתי "סבבה". אבל אז אמרתי שאם בעלי מנוי יתחילו למכור מנויים במשחקים מסויימים, אז אולי יתפתח פה שוק של רוכשי מנוי לספסרות... "בדיוק כמו שקורה ברב המועדונים בעולם (ולא רק בצ'לסי וריאל מדריד)" האם זה טוב?Angel

שני דברים -
קודם כל לגבי המאבטח - אין ספק שזה מצריך אבטחה מסוימת כדי למנוע מאותו אוהד סורר לזרוק זין על כולם ולשבת איפה שבא לו. מצד שני אני מאמין שככל שהזמן יעבור הדבר ילך ויטמע ואפילו אוהדים נתנייתים יבינו שהמהלך הזה טוב לכולם, ואז גם ניתן יהיה לצמצם את כוחות האבטחה.
ובכלל, נכון שתהיה הוצאה נוספת אבל על מה אנחנו מדברים ? על איזה מספרים מדובר ? כמה עולה למועדון להחזיק עוד 20 מאבטחים במשחק ? זה לא זניח ?

לגבי הספסרות - זה תמיד יכול לקרות בלי קשר לכיסא קבוע כן או לא. אני מאמין שרב האוהדים שיקלעו למצב שאתה מתאר ימכרו את המנוי בעלות הכרטיס המקורי (אם בכלל) ובזה יגמר הסיפור.
24-Dec-2016, 7:31
הודעה: #24
אני מאמין שאין סיבה להאמין שאוהדי נתניה חובבי הסדר ישבו בדיוק במקומות המיועדים(בעיקר שהאיצטדיון רחוק מלהיות ב"אובר בוקינג" כמו בטרנר).
ובדעה שאוהד שרוכש מנוי צריך לקבל העדפה(לעיתים כספית),ברכישת מנויים לעונה הבאה//כרטיסים במקרה של מחסור/חולצות מועדון.
אני מאמין שסעיף מנויים וכרטיסים צריך להיות משמעותי בהכנסות המועדון ולכן אוהדים חייבים לשלם(ועל זה אנחנו עובדים העונה) על עצם כניסתם ובעתיד סכומיים ראויים(ולא מחירי היצף כבעונת 16/17).
וכן,כשנייחד יציע לישיבה מסודרת(בשלב ראשון אלו יהיו המקומות הטובים ביותר) ונשקיע שם סדרנים לטובת נוחות היושבים,ישולם אקסטרא על המיקום ועל ההושבה.
ואת סיפור הביצה והתרנגולת על מתי יגיעו אוהדים רבים שמעתי מכל הכיוונים,העונה התרנגולת הקדימה מהעונה הבאה לביצים יהיה תפקיד משמעותי במשחק המקדים.
24-Dec-2016, 11:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Dec-2016 על ידי 11:16 עידן444.)
הודעה: #25
אסקלציה
(24-Dec-2016 7:31)אייל ס כתב:  אני מאמין שאין סיבה להאמין שאוהדי נתניה חובבי הסדר ישבו בדיוק במקומות המיועדים(בעיקר שהאיצטדיון רחוק מלהיות ב"אובר בוקינג" כמו בטרנר).
ובדעה שאוהד שרוכש מנוי צריך לקבל העדפה(לעיתים כספית),ברכישת מנויים לעונה הבאה//כרטיסים במקרה של מחסור/חולצות מועדון.
אני מאמין שסעיף מנויים וכרטיסים צריך להיות משמעותי בהכנסות המועדון ולכן אוהדים חייבים לשלם(ועל זה אנחנו עובדים העונה) על עצם כניסתם ובעתיד סכומיים ראויים(ולא מחירי היצף כבעונת 16/17).
וכן,כשנייחד יציע לישיבה מסודרת(בשלב ראשון אלו יהיו המקומות הטובים ביותר) ונשקיע שם סדרנים לטובת נוחות היושבים,ישולם אקסטרא על המיקום ועל ההושבה.
ואת סיפור הביצה והתרנגולת על מתי יגיעו אוהדים רבים שמעתי מכל הכיוונים,העונה התרנגולת הקדימה מהעונה הבאה לביצים יהיה תפקיד משמעותי במשחק המקדים.

לדעתי הפסקה השניה היא המפתח לחידוש והגדלת המנויים מעונה לעונה.
אני מאמין בחלוקה של האצטדיון לקטגוריות כפי שקורה בכל מקום בעולם. אין חיה כזה מחיר אחיד. אפילו בקיסריה עם 3000-4000 מקומות יש המון קטגוריות.
ברגע שהאצטדיון מחולק קל יותר למפות את קהל היעד שלך.
נניח שבעונה הבאה יהיה יציע טוב עם מקום מסומן- יהיה מעניין לראות את הביקוש וכמה אנשים מוכנים לשלם עבור זה(ולא צריך להתפרע עם המחיר כי נכון להיום דווקא הקהל האורח יושב במקום הטוב ביותר באצטדיון(אגב, זה לא עולה יותר? גם קטמון מועדון חסכוני וכדי לחסוך מושיב את קהל החוץ בפינה ולא ביציע המזרחי בשל כך) ולא משלם על זה שקל אקסטרה.
ברגע שיהיה יציע טוב ומסומן ויתמלא ואנשים יהיו מרוצים מהשרות ויקבלו עדיפות והנחה בחידוש- סגרת את היציע הזה לכמה שנים.
מצד שני יש לדאוג ליציע עידוד שיעשה טוב לגוש המעודד בלי אנשים שידרשו לשבת יתלוננו על התופים ועל הדגלים. ולדעתי צריך גם יציע משפחות שחלקו מנויים וחלקו כרטיסים.

אגב, בטרנר כל האצטדיון מקומות מסומנים חוץ מיציע האולטרס(הדרומי)- ואנשים לא משלמים על זה אקסטרה. המנויים היו די זולים בשנה הראשונה ובשל הביקוש המחיר עלה- שזה לגיטימי לגמרי(ברור שיש מי שיתלונן אבל כשיש ביקוש זה פחות מעניין).
הייתי שם במשחק הפתיחה של האצטדיון- קשה להגיד שהקהל היה מתורגל(הרי וסרמיל היה פח זבל- איזה הושבה מסומנת ואיזה נעליים...)
לא ראיתי שם איזה אקסטרה סדרנים ומלבד חבורה אחת של כמה ערסים לא היתה שום בעיה עם ההושבה המסומנת. גם אם מישהו לא ייחס לזה חשיבות הוא מיד קם כאשר הגיעו האנשים שזה מקומם- כפי שהיה קורה במטוס או בקולנוע- לא צריך לעשות מכל דבר סיפור.
עוד מעט תגידו לי שצריך פלוגת מג״ב כדי לעזור לאנשים להבין שהם יושבים במקום שמסומן בכרטיס שלהם.

24-Dec-2016, 13:48
הודעה: #26
אסקלציה
אריאל, לא מצפה מבעל הבית להוציא את שאין. גם אני לא רוצה פה רובי שפירא, לוני הרציקוביץ ודניאל יאמר. אך מצד שני צריך לנסות ולחשוב איך כן גורמים לקהל להגיע ולקנות את מוצרי הקבוצה למרות שאתה לא נמצא בצמרת הכדורגל הישראלי.
אייל, באמת שמעריך מאוד את שאתה עושה למען הקבוצה ולא רוצה להיכנס איתך להתנגחויות כאלה ואחרות, אך לגבי הביצה והתרנגולת- לדעתי, ״הביצים״ נותנות מעצמן מעל ומעבר ביחס למה שמקבלות בשלושת העשורים האחרונים. נכון, המגמה היא מגמת ירידה אבל כולנו יודעים שהסיבות הן, לפחות בחלקן, מוצדקות.
אופיר ועידן, קשה לחלק את האצטדיון לקטגוריות כשרק שליש (במקסימום) ממנו מאוכלס בקהל הביתי. לראות 3,000 אוהדים פרוסים על פני 14,000 מקומות זה לא ריאלי. פה אני מסכים עם אייל כשברגע שתמכור 10,000 מינויים אזי יצטרכו לחשב מסלול מחדש.

24-Dec-2016, 13:56
הודעה: #27
ברגע שאין הזמנות צימצמת את כמות הערסים ביציע...
אני רוצה כסא מסומן איזור למנויים כסא שאני והחברים שלי נזדקן בו...וכשאני לא יגיע הוא יהיה ריק...
ואולי הילדים שלי ישימו את הצנצנת עם האפר שלי אחרי שאני ימות...
ליצור פה תרבות שונה לא צריך בשביל זה עוד סדרנים
ולא כלום צריך מחוייבות הדדית אנחנו משלמים ההנהלה נותנת לי את הכסא שלי שהוא רק שלי...
ובכלל ברגע שזה יהיה איזור רק למנויים ולכולם יהיה כסא מסומן דבר ראשון זה יזרז אנשים לקנות מנוי כי ירצו לשבת במיקום הכי טוב שניתן...
בשנה אחרי כבר תוכל לשלוח מכתב לאותו אוהד ולהגיד לו הכסא שמור לך עד ה1/6 אח"כ מועבר למכירה חופשית....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
עידן444 (2424-1212-2016201620162016)
24-Dec-2016, 14:19
הודעה: #28
יפה אמרת דוד.
ברגע שאנשים יתחילו לצאת מהקבעון השכונתי שכולנו הורגלנו אליו גם זה יקרה.
לא מבין למה אי אפשר להסכים גם על דבר כל כך לגיטימי ונכון.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (2424-1212-2016201620162016)
24-Dec-2016, 14:42
הודעה: #29
אסקלציה
(24-Dec-2016 13:48)אלון כתב:  אריאל, לא מצפה מבעל הבית להוציא את שאין. גם אני לא רוצה פה רובי שפירא, לוני הרציקוביץ ודניאל יאמר. אך מצד שני צריך לנסות ולחשוב איך כן גורמים לקהל להגיע ולקנות את מוצרי הקבוצה למרות שאתה לא נמצא בצמרת הכדורגל הישראלי.
אייל, באמת שמעריך מאוד את שאתה עושה למען הקבוצה ולא רוצה להיכנס איתך להתנגחויות כאלה ואחרות, אך לגבי הביצה והתרנגולת- לדעתי, ״הביצים״ נותנות מעצמן מעל ומעבר ביחס למה שמקבלות בשלושת העשורים האחרונים. נכון, המגמה היא מגמת ירידה אבל כולנו יודעים שהסיבות הן, לפחות בחלקן, מוצדקות.
אופיר ועידן, קשה לחלק את האצטדיון לקטגוריות כשרק שליש (במקסימום) ממנו מאוכלס בקהל הביתי. לראות 3,000 אוהדים פרוסים על פני 14,000 מקומות זה לא ריאלי. פה אני מסכים עם אייל כשברגע שתמכור 10,000 מינויים אזי יצטרכו לחשב מסלול מחדש.

אין שום קשר לכמות הקהל שבאה ואף אחד לא אמר לפתוח את כל האצטדיון.
לא כל דבר צריך לקחת לקיצוניות.

24-Dec-2016, 15:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Dec-2016 על ידי 15:32 טל.מ.)
הודעה: #30
אסקלציה
(24-Dec-2016 13:56)דוד חטב כתב:  ברגע שאין הזמנות צימצמת את כמות הערסים ביציע...
אני רוצה כסא מסומן איזור למנויים כסא שאני והחברים שלי נזדקן בו...וכשאני לא יגיע הוא יהיה ריק...
ואולי הילדים שלי ישימו את הצנצנת עם האפר שלי אחרי שאני ימות...
ליצור פה תרבות שונה לא צריך בשביל זה עוד סדרנים
ולא כלום צריך מחוייבות הדדית אנחנו משלמים ההנהלה נותנת לי את הכסא שלי שהוא רק שלי...
ובכלל ברגע שזה יהיה איזור רק למנויים ולכולם יהיה כסא מסומן דבר ראשון זה יזרז אנשים לקנות מנוי כי ירצו לשבת במיקום הכי טוב שניתן...
בשנה אחרי כבר תוכל לשלוח מכתב לאותו אוהד ולהגיד לו הכסא שמור לך עד ה1/6 אח"כ מועבר למכירה חופשית....

חטב - אני רוצה שאת האפר שלך יפזרו ברחבות ..Wink
עוד משהו - אני שומע את אייל לא פעם ברדיו .. ואני חייב מעבר ללהחמיא על העבודה שהוא עושה בנתניה לומר שאני מסכים עם כל מילה שהוא אומר וכותב לגבי מנויים קהל ספונסרים וכו. אפרופו ערסיידה .. רק במשחק האחרון שורה לפני קמו שלושה בני משפחה לשרותים במחצית והתיישבו שלושה ערסים ותפסו את מקומם . כשהם חזרו מהשרותים התברר שכולם מכירים את כולם.. ואיך אמר אחד הערסים - וואלה אם זה לא היית אתה בחיים לא הייתי קם. אפרופו מנויים שמורים..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים