שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלן מסודי
18-Dec-2016, 22:30
הודעה: #21
RE: אלן מסודי
זכינו בגביע האינטרטוטו בדוק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Dec-2016, 1:16
הודעה: #22
שלוש פעמים ראש בית.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
19-Dec-2016, 5:20
הודעה: #23
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1978_Intertoto_Cup
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1980_Intertoto_Cup
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1983_Intertoto_Cup
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1984_Intertoto_Cup

מפגר אבל אופטימי
19-Dec-2016, 5:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Dec-2016 על ידי 6:19 לואיס ראזאק.)
הודעה: #24
(18-Dec-2016 11:24)עידן444 כתב:  
(18-Dec-2016 4:42)לואיס ראזאק כתב:  לא בטוח אם רשמת את זה ברצינות או בציניות. בכל מצב, למען האמת "זכינו" בראשות בית ב-"גביע" האינטרטוטו יותר מפעם אחת. וצער לי לאכזב, לא מדובר בזכייה בתואר. על הדרך - תלמד את ההיסטוריה של המועדון שלך...

נ.ב
גם לגראץ יש "זכייה" באינטרטוטו (ולצרפתים יש העפלה לגמר אליפות אירופה (יענו ליגת האלופות), אבל זה באמת חסר חשיבות...)
הרבה מכנים את זה כתואר למען האמת ואפילו הייתי במלון באילת שבחידון בבריכה שאלו מי הקבוצה היחידה בארץ שזכתה בתואר אירופי והתשובה היתה מכבי נתניה(כמובן שנזרקו לאוויר השמות של בין 1/2 ל- 3/4 ליגה לפני שמישהו צעק מכבי נתניה).
זו לא בדיוק זכיה כי זוכה יש אחת ובמקרה ההוא מדובר בכמה זוכות- כל ראש בית למעשה.
עד כמה שאני יודע זה לא משהו בלעדי למכבי נתניה. גם מכבי חיפה סיימה ראשת בית וכביכול זכתה בתואר אירופי.

אכן, סתם ניסו לפאר מעבר למציאות ובנו אחלה מיתוג כקבוצה היחידה ש-"זכתה" בתואר אירופאי.

(18-Dec-2016 15:59)זאב רווח כתב:  לא זכינו בראש בית ושהיו בתים אחרים , זכינו בגביע האינטרטוטו ואל תזלזלו כי זכינו בו , שיחקו במפעל הזה קבוצות כמו פרנקפורט , מאלמו , פוזנן

חופר כאן ללא הפסקה ואפילו לא מכיר את ההיסטוריה של המועדון אותו אתה כל כך אוהד. בושה וחרפה.

מכבי נתניה שיחקה במפעל האינטרטוטו 8 פעמים (78-81, 83-84, 92, 94) ו-4 פעמים זכתה בראש בית. לא היה אפשרי לזכות בטורניר כולו כי מעולם לא הייתה זוכה אחת. הזכייה הראשונה בראשות הבית הגיעה מיד אחרי הדאבל ולכן ניסו להעצים את זה עוד יותר, האכילו את המקומיים בלוקשים שהמועדון זכה בתואר אירופאי כאשר בפועל הוא מעולם לא עשה את זה (ומן הסתם, מעולם גם לא יעשה את זה).

מלבד ה-4 זכיות בראשות הבית, לא ממש עשינו קמפיינים מוצלחים במפעל הזה. תמיד אם נתניה הוגרלה לבית עם קבוצות מעל לרמה של הכדורגל הישראלי היא סיימה במקום הלפני אחרון או האחרון בבית. ב-1979 סיימנו במקום ה-3 בבית עם ורדר ברמן, סטנדרד ליאז' ורפיד וינה שזה אשכרה נראה כמעט כמו בית בליגת האלופות - כנראה המצב של שלושת הקבוצות האלה אז היה מחריד כי האינטרטוטו היה בתכלס מפעל לא רשמי מצד UEFA ולמעשה היה הליגה א' של המפעלים האירופאים (אחרי אליפות אירופה, גביע המחזיקות וגביע אופ"א) - יענו חסר חשיבות ורק כאן בארץ ניסו לעשות ממנו יותר ממה שהוא (והנה, עובדה שהמיתוג עבד כי אדון זאב רווח יחיה לנצח על אגדה שהמועדון זכה בתואר אירופאי).
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
עדיאלבז (1919-1212-2016201620162016)
20-Dec-2016, 10:49
הודעה: #25
(19-Dec-2016 5:55)לואיס ראזאק כתב:  
(18-Dec-2016 11:24)עידן444 כתב:  
(18-Dec-2016 4:42)לואיס ראזאק כתב:  לא בטוח אם רשמת את זה ברצינות או בציניות. בכל מצב, למען האמת "זכינו" בראשות בית ב-"גביע" האינטרטוטו יותר מפעם אחת. וצער לי לאכזב, לא מדובר בזכייה בתואר. על הדרך - תלמד את ההיסטוריה של המועדון שלך...

נ.ב
גם לגראץ יש "זכייה" באינטרטוטו (ולצרפתים יש העפלה לגמר אליפות אירופה (יענו ליגת האלופות), אבל זה באמת חסר חשיבות...)
הרבה מכנים את זה כתואר למען האמת ואפילו הייתי במלון באילת שבחידון בבריכה שאלו מי הקבוצה היחידה בארץ שזכתה בתואר אירופי והתשובה היתה מכבי נתניה(כמובן שנזרקו לאוויר השמות של בין 1/2 ל- 3/4 ליגה לפני שמישהו צעק מכבי נתניה).
זו לא בדיוק זכיה כי זוכה יש אחת ובמקרה ההוא מדובר בכמה זוכות- כל ראש בית למעשה.
עד כמה שאני יודע זה לא משהו בלעדי למכבי נתניה. גם מכבי חיפה סיימה ראשת בית וכביכול זכתה בתואר אירופי.

אכן, סתם ניסו לפאר מעבר למציאות ובנו אחלה מיתוג כקבוצה היחידה ש-"זכתה" בתואר אירופאי.

(18-Dec-2016 15:59)זאב רווח כתב:  לא זכינו בראש בית ושהיו בתים אחרים , זכינו בגביע האינטרטוטו ואל תזלזלו כי זכינו בו , שיחקו במפעל הזה קבוצות כמו פרנקפורט , מאלמו , פוזנן

חופר כאן ללא הפסקה ואפילו לא מכיר את ההיסטוריה של המועדון אותו אתה כל כך אוהד. בושה וחרפה.

מכבי נתניה שיחקה במפעל האינטרטוטו 8 פעמים (78-81, 83-84, 92, 94) ו-4 פעמים זכתה בראש בית. לא היה אפשרי לזכות בטורניר כולו כי מעולם לא הייתה זוכה אחת. הזכייה הראשונה בראשות הבית הגיעה מיד אחרי הדאבל ולכן ניסו להעצים את זה עוד יותר, האכילו את המקומיים בלוקשים שהמועדון זכה בתואר אירופאי כאשר בפועל הוא מעולם לא עשה את זה (ומן הסתם, מעולם גם לא יעשה את זה).

מלבד ה-4 זכיות בראשות הבית, לא ממש עשינו קמפיינים מוצלחים במפעל הזה. תמיד אם נתניה הוגרלה לבית עם קבוצות מעל לרמה של הכדורגל הישראלי היא סיימה במקום הלפני אחרון או האחרון בבית. ב-1979 סיימנו במקום ה-3 בבית עם ורדר ברמן, סטנדרד ליאז' ורפיד וינה שזה אשכרה נראה כמעט כמו בית בליגת האלופות - כנראה המצב של שלושת הקבוצות האלה אז היה מחריד כי האינטרטוטו היה בתכלס מפעל לא רשמי מצד UEFA ולמעשה היה הליגה א' של המפעלים האירופאים (אחרי אליפות אירופה, גביע המחזיקות וגביע אופ"א) - יענו חסר חשיבות ורק כאן בארץ ניסו לעשות ממנו יותר ממה שהוא (והנה, עובדה שהמיתוג עבד כי אדון זאב רווח יחיה לנצח על אגדה שהמועדון זכה בתואר אירופאי).
צריך לזכור שבתקופות הללו לא היינו רשאים להתמודד במפעלים הבכירים.
האינטרנטוטו היה המפעל היחיד.
ולא שיחקנו שם מול קבוצות עלובות.

במציאות הזו ההישגים היו מכובדים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אליהו's post:
עידן444 (2020-1212-2016201620162016)
22-Dec-2016, 14:23
הודעה: #26
אני לא אומר חלילה שלא מדובר בסוג של הישג, ממש לא. אבל כאן בארץ בזמנו ניסו למכור שמדובר בזכייה בתואר כאשר בפועל לא כך היה הדבר.
המועדונים הישראלים היחידים שזכו בגביע במפעל בינלאומי הם מכבי ת"א והפועל ת"א - אליפות אסיה (כיום - ליגת האלופות האסייאתית).

ומה הטעם לציין שלא שיחקנו שם מול קבוצות עלובות? ציינתי את זה, אך הפעם שאכן שיחקנו מול קבוצות לא עלובות הביאו לאי הצלחה לסיים בראש בית.

היריבות של מכבי נתניה בפעמים שסיימנו בראשות בית:
78 - אלפסבורג, לילסטורם וסלובודה טוזלה
80 - קופנהאגן, רויאל אנטוורפן ומכבי ת"א
83 - לוצרן, אורהוס ושמשון ת"א
84 - אדמירה ואקר, ואטינגן ובית"ר י-ם

מה אני אגיד לך, לא בדיוק אריות אירופה...

לעומת זאת, בפעמים שלא הצלחנו לסיים בראשות הבית, אלה היו היריבות:
79 - ורדר ברמן, סטנדרד ליאז' ורפיד וינה (טוב, לקבוצה ישראלית לא באמת היה מה למכור בבית כזה אז, דוגרי? גם היום Big Grin )
81 - RFC ליאז', וינר SC והפועל ת"א (איך נתניה של אז לא סיימה בראשות הבית הזה?!)
92 - לברקוזן, סלאביה פראג ומכבי פ"ת (הצלחנו להוציא נקודות רק מפ"ת)
94 - ספרטה פראג, לוקומטיב סופיה, האלמסטד, סילקבורג (הדבר המרשים היחיד שהיה כאן זה ניצחון נדיר על האימפריה הצ'כית)

אני מבין מכך דבר די פשוט, שהיו יריבות יחסית קלות מליגות בינוניות ומטה מאירופה? נתניה הצליחה לעשות קמפיין מרשים. כאשר הוגרלנו לבית עם יריבות יחסית על רמה? לא ממש היה מה למכור.

אגב, הייתה לנו גם את המבוכה ב-2003 (שהאינטרטוטו הפך לטורניר בלי בתים) מול פרטיזאני האלבנים האימתניים (שלא כמו הנבחרת האלבנית, הליגה שלהם תמיד הייתה מהחלשות באירופה) שהעיפו אותנו על שערי חוץ...
22-Dec-2016, 15:13
הודעה: #27
(22-Dec-2016 14:23)לואיס ראזאק כתב:  אני לא אומר חלילה שלא מדובר בסוג של הישג, ממש לא. אבל כאן בארץ בזמנו ניסו למכור שמדובר בזכייה בתואר כאשר בפועל לא כך היה הדבר.
המועדונים הישראלים היחידים שזכו בגביע במפעל בינלאומי הם מכבי ת"א והפועל ת"א - אליפות אסיה (כיום - ליגת האלופות האסייאתית).

ומה הטעם לציין שלא שיחקנו שם מול קבוצות עלובות? ציינתי את זה, אך הפעם שאכן שיחקנו מול קבוצות לא עלובות הביאו לאי הצלחה לסיים בראש בית.

היריבות של מכבי נתניה בפעמים שסיימנו בראשות בית:
78 - אלפסבורג, לילסטורם וסלובודה טוזלה
80 - קופנהאגן, רויאל אנטוורפן ומכבי ת"א
83 - לוצרן, אורהוס ושמשון ת"א
84 - אדמירה ואקר, ואטינגן ובית"ר י-ם

מה אני אגיד לך, לא בדיוק אריות אירופה...

לעומת זאת, בפעמים שלא הצלחנו לסיים בראשות הבית, אלה היו היריבות:
79 - ורדר ברמן, סטנדרד ליאז' ורפיד וינה (טוב, לקבוצה ישראלית לא באמת היה מה למכור בבית כזה אז, דוגרי? גם היום Big Grin )
81 - RFC ליאז', וינר SC והפועל ת"א (איך נתניה של אז לא סיימה בראשות הבית הזה?!)
92 - לברקוזן, סלאביה פראג ומכבי פ"ת (הצלחנו להוציא נקודות רק מפ"ת)
94 - ספרטה פראג, לוקומטיב סופיה, האלמסטד, סילקבורג (הדבר המרשים היחיד שהיה כאן זה ניצחון נדיר על האימפריה הצ'כית)

אני מבין מכך דבר די פשוט, שהיו יריבות יחסית קלות מליגות בינוניות ומטה מאירופה? נתניה הצליחה לעשות קמפיין מרשים. כאשר הוגרלנו לבית עם יריבות יחסית על רמה? לא ממש היה מה למכור.

אגב, הייתה לנו גם את המבוכה ב-2003 (שהאינטרטוטו הפך לטורניר בלי בתים) מול פרטיזאני האלבנים האימתניים (שלא כמו הנבחרת האלבנית, הליגה שלהם תמיד הייתה מהחלשות באירופה) שהעיפו אותנו על שערי חוץ...

לא מדוייק... להגיד "לא מאריות אירופה", צריך לבדוק מה היה בזמנו.
ב78, הקבוצה השבדית והנורבגית היו "מאריות" הליגה שלהן (כזכור, תקופה של מיעוט זרים בכדורגל העולמי)
ב80, הקבוצה הדנית היתה "ה"אריה של דנמרק, הקבוצה הכי מעוטרת. ב91 התמזגה עם עוד קבוצה ויצרה את אפ סי קופנהגן, עד היום הקבוצה מהמובילות בליגה הדנית.
ב83, הקבוצה השוויצרית היתה קבוצה חזקה, וגם היום היא בדר"כ בחלק העליון של הליגה השוויצרית
ב84 באמת סתם קבוצות...

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
עידן444 (2424-1212-2016201620162016)
23-Dec-2016, 0:16
הודעה: #28
ודווקא ב-78 הקבוצה הבוסנית היא זו שעשתה את הבעיות. יענו - לך תדע עד כמה הליגה הנורבגית הייתה איכותית אז...

בכל מצב, להיסטוריה של כל הקבוצות האלה אני מודע (עניין של כמה דקות ספורות בויקיפדיה) ולא התכוונתי לכולן, אבל באופן כללי גם הקבוצות היחסית ראויות באותן עונות בהן נתניה זכתה בראש בית היו רחוקות מלהיות אריות (על הנייר כן אמורות להיות מעל הרמה של מכבי נתניה ולכן מה שנתניה עשתה אכן מרשים באספקט הזה, אבל ממש לא "אריות").
23-Dec-2016, 4:39
הודעה: #29
תמשיכו להתקשקש עצמכם לדעת
עובדה היא שאף קבוצה ישראלית לא זכתה אז בגביע האינטרטוטו תקראו לזה בתים וילות או שיכון
מכבי נתניה זכתה וזה כל ההבדל
23-Dec-2016, 6:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Dec-2016 על ידי 6:45 yaron73.)
הודעה: #30
(23-Dec-2016 0:16)לואיס ראזאק כתב:  ודווקא ב-78 הקבוצה הבוסנית היא זו שעשתה את הבעיות. יענו - לך תדע עד כמה הליגה הנורבגית הייתה איכותית אז...

בכל מצב, להיסטוריה של כל הקבוצות האלה אני מודע (עניין של כמה דקות ספורות בויקיפדיה) ולא התכוונתי לכולן, אבל באופן כללי גם הקבוצות היחסית ראויות באותן עונות בהן נתניה זכתה בראש בית היו רחוקות מלהיות אריות (על הנייר כן אמורות להיות מעל הרמה של מכבי נתניה ולכן מה שנתניה עשתה אכן מרשים באספקט הזה, אבל ממש לא "אריות").

אז סלובודה טוזלה היתה קבוצה מיוגוסלביה והיתה מליגה חזקה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים