שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז חזרנו לנצח...
10-Dec-2016, 12:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2016 על ידי 12:06 עידן444.)
הודעה: #21
אז חזרנו לנצח...
(10-Dec-2016 11:15)davidb7 כתב:  
(09-Dec-2016 23:31)טל.מ כתב:  במידה וניקו יעדר לתקופה ארוכה המחליף צריך להיות גזל או שחקן שנצטרך להביא בינואר. מוחמד אכן שחקן יותר הרפתקן באופיו מאולסק וכנראה שתפקיד זה שבא לקבל את הכדור פחות מתאים לו.
אז מה היה לנו עד עכשיו ברשימה ?
מגן שמאלי, קשר אחורי (אולי) קשר קדמי (תלוי מה קורה עם ערן לוי) וחלוץ .. רשימה ארוכה למדי . הייתי מהמר שסלובו יקבל את האופציה לשחקן אחד ויצטרך לקבל החלטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני הייתי מנסה להחתים את ברסקי מביתר שמשון ת"א..

הוא שחקן של מכבי ת״א. מושאלים אנחנו לא צריכים כאן עוד פעם.
אופציית רכישה לא סביר שתינתן אלא אם הם הפסיקו להאמין שיצא ממנו משהו וגם אז הם לא ממהרים לשחרר.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Dec-2016, 12:29
הודעה: #22
RE: אז חזרנו לנצח...
(10-Dec-2016 11:15)davidb7 כתב:  [quote='טל.מ' pid='60228' dateline='1481311919']
במידה וניקו יעדר לתקופה ארוכה המחליף צריך להיות גזל או שחקן שנצטרך להביא בינואר. מוחמד אכן שחקן יותר הרפתקן באופיו מאולסק וכנראה שתפקיד

שחקן מכבי ת"א כמו רבים אחרים..משלמת לו שכר גבוה ומשלה שאולי עוד יחזור
10-Dec-2016, 12:37
הודעה: #23
אז חזרנו לנצח...
צודקים סליחה אתמול לא ראיתי את המשחק

10-Dec-2016, 12:46
הודעה: #24
(10-Dec-2016 12:29)אייל ס כתב:  
(10-Dec-2016 11:15)davidb7 כתב:  [quote='טל.מ' pid='60228' dateline='1481311919']
במידה וניקו יעדר לתקופה ארוכה המחליף צריך להיות גזל או שחקן שנצטרך להביא בינואר. מוחמד אכן שחקן יותר הרפתקן באופיו מאולסק וכנראה שתפקיד

אפרופו צעירים ובהמשך לדברים שלך שהמועדון יביא שחקנים שיוכלו לשרת את המועדון ליותר מחצי עונה, אני לא מבין למה שחקן כמו ג'בארין לא מתחיל לרוץ בבוגרים כבר עכשיו, הרי ברור לכל ששחקנים כמו דיין ובדש לא יכולים להוביל את ההתקפה של הקבוצה בליגת העל אם וכאשר.
10-Dec-2016, 13:40
הודעה: #25
בניגוד לאיזי שרצקי/טביב/משפחת לוזון/יואב כץ ואחרים,כשאמרתי שלא מתערב(ומעורב) בהחלטות המקצועיות של המאמן,התכוונתי לזה.
אגב,אתמול אמור היה לפתוח עזריה כחלוץ חוד ורק פציעתו של ניקו והרצון לעוד ניסיון ב11 השאירו אותו על הספסל.
10-Dec-2016, 13:56
הודעה: #26
עכשיו כל מה שצריך זה לתת לבדש עוד ועוד דקות, בלי הרפתקאות מיותרות. אם הגול הזה יחזיר אותו לעניינים כולנו נרוויח.

ולהגיד את האמת, כמו שאני רואה את זה(גם ברגע זה בנוער... ) מג'אברין / עזריה לא תבוא ישועתנו כנראה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
10-Dec-2016, 14:34
הודעה: #27
(10-Dec-2016 12:29)אייל ס כתב:  

ליכולות המו"מ שלך אני לא נכנס.....אני בטוח שימצא הפתרון הנכון עבורנו אם וכאשר...
10-Dec-2016, 14:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2016 על ידי 14:41 עידן444.)
הודעה: #28
אז חזרנו לנצח...
(10-Dec-2016 13:56)אופיר34 כתב:  עכשיו כל מה שצריך זה לתת לבדש עוד ועוד דקות, בלי הרפתקאות מיותרות. אם הגול הזה יחזיר אותו לעניינים כולנו נרוויח.

ולהגיד את האמת, כמו שאני רואה את זה(גם ברגע זה בנוער... ) מג'אברין / עזריה לא תבוא ישועתנו כנראה

חלוץ חשוב גם מי מפעיל ואיך מפעיל.
אל תשווה את ספקי הכדורים שיהיו להם בקבוצה הבוגרת לעומת קבוצת הנוער(בטח כשאילון ירושלמי לא משחק) וכשיקבלו הזדמנות חובת ההוכחה תהיה עליהם. שניהם(בעיקר עזריה) יודעים לכבוש.

10-Dec-2016, 14:54
הודעה: #29
(09-Dec-2016 19:57)טל.מ כתב:  צריך להתחיל לשים לב לספיגות המיותרות האלה. לא הגיוני שנקבל 5 גולים ברצף בשלושה מחזורים. כאילו נפתח איזה בור בהגנה. מצד שני כל הכבוד על החוסן ומזל טוב לכחלון בדש וטגה.

טל, ושום מילה על ההרמות מהאגפים? אני מניח שנכנסת להלם כמוני Smile
10-Dec-2016, 15:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2016 על ידי 15:35 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
(10-Dec-2016 13:56)אופיר34 כתב:  עכשיו כל מה שצריך זה לתת לבדש עוד ועוד דקות, בלי הרפתקאות מיותרות. אם הגול הזה יחזיר אותו לעניינים כולנו נרוויח.

קישקוש, ג'אברין כבר קיבל את הצ'אנס מהחבר שלך עטר אשתקד והוכיח שהוא ראוי (כבש שערים גם בליגה וגם בגביע הטוטו) אחרי שעטר פוטר, הוא הוחזר לנוער משום מה ונשאר שם עד היום.
רועי דיין כבר הרבה מעבר לשיא (לא שהיה כזה שחקן מתישהוא) וכנ"ל גם בדש, אם חושבים לטווח רחוק צריך להריץ בהתקפה עוד העונה שחקנים כמו ויסמן (כשיחלים) ואת ג'אברין וגם את עזריה למרות שהאחרון עדיין לא הוכיח שהוא שווה משהו בבוגרים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים