שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז חזרנו לנצח...
09-Dec-2016, 19:36
הודעה: #1
אז חזרנו לנצח...
ויקי כחלון - התחפש לפיליפ לאם, מספר 1 היום על המגרש.
בדש - האם יצא היום הפקק?
סבע, קוגבנייה, אביב אברהם במשחק טוב.
עלי מוחמד - טעות שהיא בגדר שערורייה, היה יכול לחרבן את המשחק הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Dec-2016, 19:45
הודעה: #2
RE: אז חזרנו לנצח...
אשרינו ששתי תוצאות תיקו רצופות לנו נחשבות בעיני פרשני הליגה הלאומית למשבר. מה הם חושבים? שננצח 0:3 כל מחזור? כל הליגה, חוץ מעכו, הם קונוסים?

אז הנה להם: יצאנו מה"משבר"...
09-Dec-2016, 19:57
הודעה: #3
אז חזרנו לנצח...
צריך להתחיל לשים לב לספיגות המיותרות האלה. לא הגיוני שנקבל 5 גולים ברצף בשלושה מחזורים. כאילו נפתח איזה בור בהגנה. מצד שני כל הכבוד על החוסן ומזל טוב לכחלון בדש וטגה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Dec-2016, 20:51
הודעה: #4
אז חזרנו לנצח...
מה שטל אמר.

09-Dec-2016, 21:26
הודעה: #5
ניצחון סופר חשוב בעיקר כי לא ידברו על אלה שבחוץ...
שיחקנו כמו קבוצה , משחק אגפים נהדר הרבה מהירות וקצב....
לא ראיתי את הגול הראשון ....
אבל הגול השני היה אמנם טעות אבל מסוג הטעויות שמשלמים והם לטובה...כי אני מעדיף שחקנים כמו עלי שבאים לקבל את הכדור משחקים לעומק לא סתם מעיפים...
אהבתי את ניסן דנון , קוגבנייה בעיני מצויין (למרות שיכל לגמור את המשחק הרבה לפני...)
אביב חייב להשתפר וזו התקופה שהוא חייב להוכיח לשחק לעומק ובעיקר להיות פחות נאיבי...
הסה"כ ניצחון סופר חשוב שאמנם מזכה רק ב- 3 נקודות אבל אחרי 2 תיקו ואחרי כל הפציעות המעצבנות נותן הרבה תקווה שאנחנו בדרך הנכונה.
09-Dec-2016, 22:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Dec-2016 על ידי 22:36 אופיר34.)
הודעה: #6
אז ככה...

נתחיל מכוכב המשחק,
אני רואה אותו מגיל נוער במכבי נתניה ומאז לא זוכר אותו מצליח לתת יותר מכדור רוחב אחד נורמלי במשחק. לדעתי היום במשחק אחד חילק כדורים כמו שכל הקריירה לא חילק... אין ספק, משחק חייו של כחלון.

עלי - זה שהוא מוכשר כולנו יודעים. הבעיה איתו זה הבטחון העצמי המופרז שלו. אז הרבה פעמים זה מסתדר לו וכולנו מוחאים כפיים, אבל כשהיום הוא שיחק במשבצת של ניקו כשחקן האחרון כל איבוד כבר נהייה הרבה יותר מסוכן ,וזה מה שקרה בגול של קטמון.
אני בכלל חושב שעלי לא יכול לשחק על המשבצת של ניקו. דעתי גזל צריך לפתוח ועלי טיפה יותר קדימה.

דיא - הראה לנו היום כמה כשרון יש לו ברגליים. הוא לא בעל בית כמו ערן אבל מה שיש לו ברגליים אין להרבה שחקנים בארץ.

מור - החוליה החלשה. יש בעיה בעמדה הזאת.

דנון - שחקן מאד נחמד. טכני, עושה מהומות באגף. מקווה להמשיך לראות אותו בהרכב.

בדש - סוף סוף. היה היום חד. הבקיע וגם הגיע לעוד מצב שניים טובים בחצי שעה ששיחק. להמשיך לתת לו לשחק. לדעתי עולה על דיין.

ולסיכום, קודם כל שמח שהוכחנו שאפשר לנצח גם בלי ערן לוי. אישית , חושב שהחסרון של ניקו יותר משמעותי כי את ערן איכשהו דיא יכול להחליף (ואם בדש יחזור לעצמו אז בכלל אנחנו מסודרים) ,אבל לניקו פשוט אין לנו מחליף. החסרון שלו מורגש ומהותי. נקווה שיחזור מהר.
09-Dec-2016, 22:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Dec-2016 על ידי 22:55 עידן444.)
הודעה: #7
אז חזרנו לנצח...
ויקי!!!!!!!!!!
סוף סוף אני לא צריך לסנגר עליו!

09-Dec-2016, 22:59
הודעה: #8
(09-Dec-2016 22:55)עידן444 כתב:  ויקי!!!!!!!!!!
סוף סוף אני לא צריך לסנגר עליו!

לקח לו איזה 5-6 שנים אבל היה שווה לחכות...
המשכיות זה שם המשחק.
09-Dec-2016, 23:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Dec-2016 על ידי 23:10 פיליפצ'וק.)
הודעה: #9
(09-Dec-2016 22:34)אופיר34 כתב:  אז ככה...

נתחיל מכוכב המשחק,
אני רואה אותו מגיל נוער במכבי נתניה ומאז לא זוכר אותו מצליח לתת יותר מכדור רוחב אחד נורמלי במשחק. לדעתי היום במשחק אחד חילק כדורים כמו שכל הקריירה לא חילק... אין ספק, משחק חייו של כחלון.

עלי - זה שהוא מוכשר כולנו יודעים. הבעיה איתו זה הבטחון העצמי המופרז שלו. אז הרבה פעמים זה מסתדר לו וכולנו מוחאים כפיים, אבל כשהיום הוא שיחק במשבצת של ניקו כשחקן האחרון כל איבוד כבר נהייה הרבה יותר מסוכן ,וזה מה שקרה בגול של קטמון.
אני בכלל חושב שעלי לא יכול לשחק על המשבצת של ניקו. דעתי גזל צריך לפתוח ועלי טיפה יותר קדימה.

דיא - הראה לנו היום כמה כשרון יש לו ברגליים. הוא לא בעל בית כמו ערן אבל מה שיש לו ברגליים אין להרבה שחקנים בארץ.

מור - החוליה החלשה. יש בעיה בעמדה הזאת.

דנון - שחקן מאד נחמד. טכני, עושה מהומות באגף. מקווה להמשיך לראות אותו בהרכב.

בדש - סוף סוף. היה היום חד. הבקיע וגם הגיע לעוד מצב שניים טובים בחצי שעה ששיחק. להמשיך לתת לו לשחק. לדעתי עולה על דיין.

ולסיכום, קודם כל שמח שהוכחנו שאפשר לנצח גם בלי ערן לוי. אישית , חושב שהחסרון של ניקו יותר משמעותי כי את ערן איכשהו דיא יכול להחליף (ואם בדש יחזור לעצמו אז בכלל אנחנו מסודרים) ,אבל לניקו פשוט אין לנו מחליף. החסרון שלו מורגש ומהותי. נקווה שיחזור מהר.

שמרת את הפיסקה האחרונה בזיכרון במחשב שלושה שבועות נראה לי.
אז אכן אפשר לנצח בלי ערן לוי אבל יותר קל לנצח עם ערן לוי.
דיע סבע מוכשר ככל שיהיה (והוא מוכשר ביותר) לא היה ולא יהיה שחקן שיכול להחליף את ערן לוי, זאת מאחר והוא לא שחקן שיכול להנהיג קבוצה ולעלות אותה ליגה, הוא כמו לדוגמא טל בן חיים במכבי ת"א, כינור שני לערן זהבי.
מסכים איתך שעלי מוחמד צריך להיות זה שמשחק קדימה יותר, אבל להגיד שאי אפשר למצוא קשר הורס מאחורה שיחליף את ניקו אולסק אם וכאשר הוא סיים את העונה, היסחפות.
09-Dec-2016, 23:29
הודעה: #10
(09-Dec-2016 23:09)פיליפצוק כתב:  שמרת את הפיסקה האחרונה בזיכרון במחשב שלושה שבועות נראה לי.
אז אכן אפשר לנצח בלי ערן לוי אבל יותר קל לנצח עם ערן לוי.
דיע סבע מוכשר ככל שיהיה (והוא מוכשר ביותר) לא היה ולא יהיה שחקן שיכול להחליף את ערן לוי, זאת מאחר והוא לא שחקן שיכול להנהיג קבוצה ולעלות אותה ליגה, הוא כמו לדוגמא טל בן חיים במכבי ת"א, כינור שני לערן זהבי.
מסכים איתך שעלי מוחמד צריך להיות זה שמשחק קדימה יותר, אבל להגיד שאי אפשר למצוא קשר הורס מאחורה שיחליף את ניקו אולסק אם וכאשר הוא סיים את העונה, היסחפות.

אתה שוב לא עוקב אחרי...
אז קודם כל לא שלשה שבועות . במכסימום שבועיים (שגם בשבועיים האלה זה ערן וגם ניקו שלא שיחק מחצית אחת) .
וכפי שכבר אמרתי בערך 10000000 פעם ערן הוא בורג חשוב בקבוצה שאומנם מרגיז במשחק שלו אבל מביא מספרים וזה מה שחשוב כרגע כדי להשיג המטרה.
ועם כל זה, לדעתי החלק ההתקפי שלנו מספיק איכותי כדי לייצר שערים גם אם ערן לא נמצא שם. דיא, קוגבינה, עלי, בדש, דיין וגם דנון יכולים לעשות את זה מול כל קבוצה בליגה הזאת.

לעומת זאת, מה שאולסק עושה אף אחר לא יכול לעשות בסגל השחקנים הנוכחי שלנו.
ואתה צודק, אפשר למצוא קשר אחורי הורס במקום אולסק, בדיוק כמו שאפשר למצוא מחליף לערן... רק שאני חושב שעתידו שאולסק עוד לפניו ולכן צריך לשמור עליו (גם אם יעדר להרבה זמן) , וערן ,מעבר לצורת המשחק הבעייתית שלו לטעמי, כבר בסוף הקריירה שלו ולכן צריך להתחיל לחפש יורש כבר מהיום.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים