שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבל
03-Dec-2016, 22:59
הודעה: #31
RE: חבל
אין מצב שפושה יגיע אלינו העונה תשכחו מזה , כמו שאמר פיליפצ'וק יש יותר סיכוי להביא את שוואט , גם את מיכאיליביץ' אין סיכוי , ואסור לוותר על קוגבניה לפחות לא העונה ולמרות שאני כועס עליו במשחק הזה במחצית הראשונה היתה לו הזדמנות מצוינת ברגל שמאל אבל עד שהעביר לרגל ימין ההגנה של אחי נצרת ניקתה את הכדור .
המשחק הזה הוכיח שמנטלית השחקנים ירדו לליגה השניה , הם כבר לא משחקים עם הרגשת עליונות אלא מבינים שהם כמו כל קבוצה בליגה השניה , זה טוב ולא טוב , מבחינה אחת זה טוב שעכשיו הם מבינים שאין משחקים קלים בליגה הלאומית ומי שלא בא מוכן חוטף , מבחינה שניה זה לא טוב כי כל קבוצה עכשיו מבינה שמכבי נתניה כמו כל קבוצה בליגה השניה והיא כבר לא מאיימת ואפשר להתמודד מולה .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Dec-2016, 0:38
הודעה: #32
(03-Dec-2016 22:59)זאב רווח כתב:  אין מצב שפושה יגיע אלינו העונה תשכחו מזה , כמו שאמר פיליפצ'וק יש יותר סיכוי להביא את שוואט , גם את מיכאיליביץ' אין סיכוי , ואסור לוותר על קוגבניה לפחות לא העונה ולמרות שאני כועס עליו במשחק הזה במחצית הראשונה היתה לו הזדמנות מצוינת ברגל שמאל אבל עד שהעביר לרגל ימין ההגנה של אחי נצרת ניקתה את הכדור .
המשחק הזה הוכיח שמנטלית השחקנים ירדו לליגה השניה , הם כבר לא משחקים עם הרגשת עליונות אלא מבינים שהם כמו כל קבוצה בליגה השניה , זה טוב ולא טוב , מבחינה אחת זה טוב שעכשיו הם מבינים שאין משחקים קלים בליגה הלאומית ומי שלא בא מוכן חוטף , מבחינה שניה זה לא טוב כי כל קבוצה עכשיו מבינה שמכבי נתניה כמו כל קבוצה בליגה השניה והיא כבר לא מאיימת ואפשר להתמודד מולה .

פושה חלוץ מעולה אבל בטוח ששיימן יבקש עליו סכום לא ריאלי. גם אין מקום בסגל לזר נוסף.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
04-Dec-2016, 0:58
הודעה: #33
שיימן לא יבקש עליו סכום לא ריאלי, כי בסוף העונה הוא לא יראה עליו שקל.
אבל שוב, פושה לא יעבור לקבוצה אחרת באותה ליגה.
04-Dec-2016, 1:39
הודעה: #34
חבל
מצחיק אותי כל פעם מחדש בהקשר של קוגבנייה שאומרים ש״מזר מצפים ליותר״.
בחור בן 21, מניח שבשכר יחסית נמוך ועושה כאן מה שמעט מאוד זרים עשו- גם כאלה שהיו מאוד יקרים- ועדיין באים אליו בטענות.
דבר כזה באמת שעוד לא ראיתי...

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
עדיאלבז (0404-1212-2016201620162016)
04-Dec-2016, 1:53
הודעה: #35
פיליפצ'וק איזי שירצקי הציע לשיינמן חצי מליון שקל על ג'ורדן פושה ושיינמן סרב
עידן קוגבניה בסדר גמור אף אחד לא הולך לזרוק אותו מה גם שהוא משחק מתחת לחלוץ ולא חלוץ
04-Dec-2016, 1:54
הודעה: #36
(04-Dec-2016 1:39)עידן444 כתב:  מצחיק אותי כל פעם מחדש בהקשר של קוגבנייה שאומרים ש״מזר מצפים ליותר״.
בחור בן 21, מניח שבשכר יחסית נמוך ועושה כאן מה שמעט מאוד זרים עשו- גם כאלה שהיו מאוד יקרים- ועדיין באים אליו בטענות.

יש בפורום כמה אוהדים שמבקרים דווקא את הדברים החיוביים השנה במועדון. הצוות המקצועי , ערן לוי , קוגבניה , דין גל וכו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
04-Dec-2016, 9:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 10:22 צהוב לעולמים.)
הודעה: #37
ערן לוי שחקן לליגה שניה. הוא פשוט לא זז על המגרש. נגמרו הימים של לחלק כדורים בעמידה.
The following 1 user Likes צהוב לעולמים's post:
לואיס ראזאק (0606-1212-2016201620162016)
04-Dec-2016, 10:38
הודעה: #38
(04-Dec-2016 9:56)צהוב לעולמים כתב:  ערן לוי שחקן לליגה שניה. הוא פשוט לא זז על המגרש. נגמרו הימים של לחלק כדורים בעמידה.

תתכונן...
תקיפה של פיליפצ'וק בעוד 1,2,3.....
04-Dec-2016, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Dec-2016 על ידי 10:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
(04-Dec-2016 9:56)צהוב לעולמים כתב:  ערן לוי שחקן לליגה שניה. הוא פשוט לא זז על המגרש. נגמרו הימים של לחלק כדורים בעמידה.

מה שערן לוי עושה בעמידה, שחקנים בליגת העל גם כשהם כבר מועילים בטובם לרוץ הם לא מגיעים לקרסוליים שלו, אז תעשה לי טובה עם הסיסמאות האלה.

(04-Dec-2016 10:38)אופיר34 כתב:  

תתכונן...
תקיפה של פיליפצ'וק בעוד 1,2,3.....

שום תקיפה ושום נעליים, יש מציאות מוכחת וזה שלך ואחרים ואחרים זה לא מתיישב עם הפנטזיה שליגת העל הקיקיונית זה הפרמייר ליג ומכבי נתניה זה מנצ'סטר סיטי, זה כבר בעיה שלך.
04-Dec-2016, 11:02
הודעה: #40
(04-Dec-2016 1:54)yaron73 כתב:  
(04-Dec-2016 1:39)עידן444 כתב:  מצחיק אותי כל פעם מחדש בהקשר של קוגבנייה שאומרים ש״מזר מצפים ליותר״.

יש בפורום כמה אוהדים שמבקרים דווקא את הדברים החיוביים השנה במועדון. הצוות המקצועי , ערן לוי , קוגבניה , דין גל וכו.

בתור אחד "שחשוד" בתקיפה של שניים מהשמות שהזכרת אני רוצה (שוב) לחדד את דבריי (מבלי לחפור יותר מידי) -

ערן לוי - אין עוררין על המספרים של השחקן הזה. אף אחד לא מתווכח על זה. ערן לוי במכבי נתניה 2016-2017 הוא שחקן סופר חשוב שבמו רגליו מביא נקודות לקבוצה ואף אחד לא מתעלם מהנתון הזה ולא טוען אחרת. מעבר לזה , התרומה של ערן לא פחות חשובה בפן המנהיגותי והחברתי בקבוצה.
מצד שני , ההתנהלות על המגרש, צורת המשחק והפאסיביות של ערן פשוט זועקת לשמיים מבחינתי ופוגעת במושג מיקצוענות שצריך להוביל את המועדון הזה.
אז כן, ערן בורג מאד חשוב העונה אבל אני מדבר על העתיד ועל השאיפה שהקבוצה הזאת תעלה ליגה ותתקע יתד בליגת העל (וסליחה על הביטוי אבל אפילו בצמרת ליגת העל) , ודעתי היא שמהיום כבר צריך להתחיל לחפש מחליף לערן לוי כי לליגת העל (ולא לקבוצה שנלחמת על חייה) זה לא מתאים.

דין גל - זה נכון שבמשחקים האחרונים הוא שומר על יציבות וטועה פחות, אבל לדעתי דין עדיין לא עמד במבחנים רציניים כי בסה"כ ברב המשחקים הקבוצה שולטת במגרש ולא מאפשרת ליריב לתקוף יותר מידי. לא חושב שדין הוא השחקן הבולט בקבוצה השנה. יש 3-4 לפחות שמקדימים אותו. אם דין ישפר דברים בסיסיים שלדעתי הוא לוקה בהם יהיה לנו שוער טוב לעתיד, אם לא ,נצטרך למצוא דברים אחרים כי בסוף האיכות זה מה שצריך לקבוע ולא שום דבר אחר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים