שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבל
02-Dec-2016, 22:25
הודעה: #11
RE: חבל
(02-Dec-2016 20:45)idobenami כתב:  איפה כל אלה שטוענים שערן תוקע את המשחק, ועדיף בלעדיו. שבועיים בלעדיו וכל כך ברור שהקבוצה פשוט לא תכליתית בלעדיו. משחקים יופי לרוחב.

ערן באמת תוקע את המשחק ולפעמים מרתיח את הדם בהתנהלות שלו במגרש אבל הגדולה שלו היא ביכולת לגמור משחק, ולכן הוא כל כך נחוץ על הדשא בליגה שבה לא צריך הרבה יותר מזה (בניגוד לליגת העל).
אני לא יודע להגיד אם ערן היום או שבוע שעבר היה משחק התוצאה היתה שונה. כמו שדוד אמר במשחקים הגרועים שהיו העונה לקבוצה (נשר ונצרת עילית) ערן שיחק ולא ניצחנו כך שאי אפשר להגיד שהכל "בגלל" ערן...

לגבי היום -
עד הגול השני של נצרת נראינו כמו נתניה ששיחקה מול נשר .אפאטית ומרגיזה. אחר כך התחלנו לצאת מהאפטיות המרגיזה והתחלנו טיפה להזכיר את מכבי נתניה של רב העונה עם לחץ על היריב והנעת כדור טובה בחלק הקדמי. שני החילופים של סלובו הביאו את השינוי. אני בכלל הייתי מעדיף לראות את דדון על חשבון אביב בהרכב שקוגבינה עובר לאמצע . לדעתי המשחק שלנו התקפית הרבה יותר מסוכן במבנה הזה.

וחוץ מזה, שני הבלמים במשחק פחות טוב היום. יותר מידי פעמים המרטין הזה ברח לנו בהגנה.
לואיזה חושך מצרים.
אולסק באחד ממשחקיו הפחות טובים (אבל גם זה מספיק טוב לרמות האלה...) .
בדש - אני מתחיל להתייאש איתו....לפעמים שחקן ,גם אם הוא בא עם מספרים טובים, פשוט לא מתחבר. אני חושש שזה המקרה. אם בשני המשחקים הקרובים לא יבקיע אני מסופק אם זה יקרה אי פעם...
סבע - דני דין... נעלם ליותר מידי דקות, ועדיין שנחה עליו הרוח הוא שחקן אדיר.
קוגבינה - מאד טכני (איזה גול !) אבל מאוהב יותר מידי בכדור. ישחק יותר פשוט יהיה הרבה יותר יעיל.

לסיכום, באמת חבל אבל הכל עוד בידיים שלנו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Dec-2016, 22:45
הודעה: #12
קשה לכל "האנטי ערן" לאכול את הכובע ולהגיד צדקתם.
02-Dec-2016, 22:45
הודעה: #13
הבעיה הכי גדולה שבחלק הקדמי אנחנו מוגבלים סלובו משחק אותה שיטה כל הזמן וכשלא הולך אז אין מי שבאמת יביא את השינוי מהספסל בטח בהעדרו של ערן, אין שום גוקר על הספסל אין שום שחקן שובר שוויון שיעזור ברגעים קשים, בהגנה הגיע הזמן להחזיר את יקיר שינה אני אופתע עם במשחק הבא הוא לא יחזור

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Dec-2016, 23:00
הודעה: #14
(02-Dec-2016 22:45)פיליפצוק כתב:  קשה לכל "האנטי ערן" לאכול את הכובע ולהגיד צדקתם.
פעם גם אמרת שאנחנו אנטי עטר...
אז אמרת.
ובכלל, מה אמרנו ועל מה יש לאכל את הכובע??

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
03-Dec-2016, 1:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2016 על ידי 1:58 לואיס ראזאק.)
הודעה: #15
(02-Dec-2016 19:16)יגאל יהב כתב:  
(02-Dec-2016 19:08)לואיס ראזאק כתב:  למען האמת, נזכרתי עכשיו שפושה על תקן זר (משום מה הייתי בטוח שהוא צרפתי-יהודי) אז... להעיף את קוגבניה.
סיבה? לא מדובר בחלוץ שתוכל לסמוך עליו בליגת העל, פושה לעומת זאת...

בינתיים אתה תקוע עם הצרות של הליגה הלאומית. מה יהיה בליגת העל? על זה אמרו חכמים מאיתנו "דיה לצרה בשעתה".

וזו בדיוק הבעיה.
למה שרדנו רק 2 עונות אומללות אחרי העליה האחרונה? לא היה שום בנייה לתווך הרחוק של לאחר העלייה ולכן במיידי חזרנו ללאומית.
בלי בנייה עם מספר שחקנים מספיק איכותיים שאפשר לבסס מעמד בליגת העל מה הטעם בכלל לעלות אז?

(02-Dec-2016 22:45)פיליפצוק כתב:  קשה לכל "האנטי ערן" לאכול את הכובע ולהגיד צדקתם.

איזה כובע? לא נראה לי שמישהו באמת חושב שערן לוי לא שווה שחקן נהדר ללאומית. לקבוצה שתרצה להיות לכל הפחות באמצע הטבלה של ליגת העל? וואלה לא תודה.
03-Dec-2016, 2:27
הודעה: #16
תודה ותודה רבה ולמה נראה לך שאם נעלה דרפיץ ישחרר את ערן? כמובן שלא לא חושב שיש איזו סיטואציה שזה יקרה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Dec-2016, 9:54
הודעה: #17
אכן נשדדנו

קבצים שצורפו: תצוגה מקדימה

מפגר אבל אופטימי
03-Dec-2016, 12:22
הודעה: #18

איזה כובע? לא נראה לי שמישהו באמת חושב שערן לוי לא שווה שחקן נהדר ללאומית. לקבוצה שתרצה להיות לכל הפחות באמצע הטבלה של ליגת העל? וואלה לא תודה.
[/quote]

ערן לוי שחקן מוכח גם בליגת העל (מכבי נתניה, בית"ר ירושלים).
לערן לוי אין מקום אולי בקבוצות שרצות לאליפות עם שחקנים איכותיים בחלק הקדמי, לכל שאר הקבוצות מתאים ועוד איך.
03-Dec-2016, 13:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2016 על ידי 13:05 אריאל.)
הודעה: #19
האמת... כל הדיון על ערן לוי ושנה הבאה נראה לי מיותר...
קבוצה שפתחה עונה באיחור, בלי התארגנות בסיום עונה שעברה, שהתחילה עם מאמן שהוחתם עי מפרקת מטעם בימ"ש, שמטרתה הראשונית היתה קודם כל שרידות והתקיימות בהתחלה של מינוס 9, אז ברור שערן לוי, הידוע והמוכר על יתרונותיו ומגבלותי, הוא קלף מרכזי בבניית הקבוצה.
לגבי שנה הבאה, מפגישה אישית עם המאמן ושמיעת האני מאמין שלו והתובנות שלו, אני חייב לציין שהוא הרשים אותי הרבה מעבר למה שיכולתי לצפות ואני רגוע לגבי שנה הבאה (אם נעלה ואם חמסה חמסה טפו טפו טפו לא).
הוא ידע לעשות מה שטוב למועדון, אם להיפרד מערן או אם להמשיך איתו ובאיזה מעמד - כבורג מרכזי על המגרש או כדמות מובילה חברתית ומנהיגותית ליד שחקן מוביל אחר על המגרש או בכל אופציה אחרת.
(למען הסר ספק, הוא לא שיתף אותנו במחשבותיו/תוכניותיו לגבי שנה הבאה, לא בתחום הפרסונלי או אחר, אבל כשאתה שומע איש מקצוע מעולה, רהוט, וחושב, אתה מרגיש בידיים טובות)

מפגר אבל אופטימי
The following 5 users Like אריאל's post:
shraga (0303-1212-2016201620162016), אלון (0303-1212-2016201620162016), בן סילברה (0303-1212-2016201620162016), יגאל יהב (0303-1212-2016201620162016), עדיאלבז (0404-1212-2016201620162016)
03-Dec-2016, 16:08
הודעה: #20
כאחד שמכיר כל מילה שאריאל כתב
מקצוען
בכלל אני חושב שיש צוות צנוע ועובד בלי לקשקש הרבה... זה כולל ברדה, בסון, מדר
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
יגאל יהב (0303-1212-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]