שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יהיו משחקים ביום שישי ?
01-Dec-2016, 0:54
הודעה: #11
יהיו משחקים ביום שישי ?
לא מכובד מה שאתם עושים.
ואז כשהוא יענה יאישמו כאן אותו שהוא מוריד את הרמה של הפורום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Dec-2016, 1:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Dec-2016 על ידי 2:01 זאב רווח.)
הודעה: #12
RE: יהיו משחקים ביום שישי ?
עידן הם עושים לי רצח אופי כמו טראמפ ....למה ? כי אין להם יכולת להתמודד מולי בוויכוח אמיתי .
האמת כבר לא אכפת לי אני את שלי כותב האשימו אותי שהייתי עיתונאי האשימו אותי שהייתי שתול של כל מיני הנהלות למה ? כי אני אוהד אמיתי אולי הכי אמיתי מאז שהקימו את מכבי נתניה , אותי מענין רק הקבוצה רק המועדון ואני אותנטי ושם ז על אריאל ושכמותו , הוא מטומטם ולא יעזור לו גם עזרה מחבריו ....אני כותב אמת בלי שום אינטרס לא מלקק לאף אחד בעולם לא חיפשתי מעולם להיכנס עם הזמנה ולמרות שיכולתי לא נכנסתי אלא בכסף מלא וככה גם ילדיי אותנו לא קונים !!!

אחר כך יאשימו אותי שאני מוריד את הרמה אז יאשימו אני כמו עוף החול קם לתחיה כל הזמן והם נשכחים כסבא לנכדים ונכדות אני שם ז על שניהם הם יכולים רק למצוץ לי

לעצם העובדה שפתחתי בה את הפוסט , עד עכשיו במרכז היה יובש ואפילו שמש ביום מה שמכבי נתניה חוץ מיום חמישי כשהגשם יגיע יהווה האימון הראשון בגשם חזק ושוטף קור חזק יותר יום בלבד לפני המשחק .....מה שאצל אחי נצרת זה כבר כמה ימים ואולי שבועות אולי לא בגשם אבל בהחלט בקור , כזהשחקנים שלנו ינסו להתרגל לשחק בקור ובגשם שחקני אחי נצרת יהיו מוכנים יותר ....
לכן אם ידחו את המשחקים בגלל הצפות ביום שישי עדיף לנו מאשר לתרץ אחר כך שהיה קשה לשחק במזג אוויר כזה סוער מה גם שבריאות השחקנים חשובה יותר
01-Dec-2016, 11:20
הודעה: #13
(01-Dec-2016 1:50)זאב רווח כתב:  עד עכשיו במרכז היה יובש ואפילו שמש ביום מה שמכבי נתניה חוץ מיום חמישי כשהגשם יגיע יהווה האימון הראשון בגשם חזק ושוטף קור חזק יותר יום בלבד לפני המשחק .....מה שאצל אחי נצרת זה כבר כמה ימים ואולי שבועות אולי לא בגשם אבל בהחלט בקור , כזהשחקנים שלנו ינסו להתרגל לשחק בקור ובגשם שחקני אחי נצרת יהיו מוכנים יותר ....
לכן אם ידחו את המשחקים בגלל הצפות ביום שישי עדיף לנו מאשר לתרץ אחר כך שהיה קשה לשחק במזג אוויר כזה סוער מה גם שבריאות השחקנים חשובה יותר

בוא, זאב, אני ארגיע אותך, כתושב הרי הצפון.
אצלנו בצפון היה חם ויבש - ובדיוק בגלל זה פרצו השריפות בשבוע שעבר, עם רוחות מזרחיות ויובש קיצוני.
רק בלילות היה קר אבל בלילות לא מתאמנים באח"י נצרת, אני מניח.
רק אתמול התחיל להיות קר ועכשיו יורדים גשמים.
01-Dec-2016, 11:41
הודעה: #14
(01-Dec-2016 1:50)זאב רווח כתב:  עידן הם עושים לי רצח אופי כמו טראמפ ....למה ? כי אין להם יכולת להתמודד מולי בוויכוח אמיתי .
האמת כבר לא אכפת לי אני את שלי כותב האשימו אותי שהייתי עיתונאי האשימו אותי שהייתי שתול של כל מיני הנהלות למה ? כי אני אוהד אמיתי אולי הכי אמיתי מאז שהקימו את מכבי נתניה , אותי מענין רק הקבוצה רק המועדון ואני אותנטי ושם ז על אריאל ושכמותו , הוא מטומטם ולא יעזור לו גם עזרה מחבריו ....אני כותב אמת בלי שום אינטרס לא מלקק לאף אחד בעולם לא חיפשתי מעולם להיכנס עם הזמנה ולמרות שיכולתי לא נכנסתי אלא בכסף מלא וככה גם ילדיי אותנו לא קונים !!!

אחר כך יאשימו אותי שאני מוריד את הרמה אז יאשימו אני כמו עוף החול קם לתחיה כל הזמן והם נשכחים כסבא לנכדים ונכדות אני שם ז על שניהם הם יכולים רק למצוץ לי

לעצם העובדה שפתחתי בה את הפוסט , עד עכשיו במרכז היה יובש ואפילו שמש ביום מה שמכבי נתניה חוץ מיום חמישי כשהגשם יגיע יהווה האימון הראשון בגשם חזק ושוטף קור חזק יותר יום בלבד לפני המשחק .....מה שאצל אחי נצרת זה כבר כמה ימים ואולי שבועות אולי לא בגשם אבל בהחלט בקור , כזהשחקנים שלנו ינסו להתרגל לשחק בקור ובגשם שחקני אחי נצרת יהיו מוכנים יותר ....

אלפרד דרייפוס אתה, גירסת מכבי נתניה...
01-Dec-2016, 13:57
הודעה: #15
למה הלכת עד דרייפוס ? מעדיף את דונלד טראמפ הוא לפחות ניצח חחחחח
02-Dec-2016, 0:36
הודעה: #16
יותר דונלד דאק

מפגר אבל אופטימי
02-Dec-2016, 8:12
הודעה: #17
תאכל את הלב נביילה דונלד טראמפ הנרדף על ידי האליטות הוא בדיוק כמו בנימין נתניהו שנרדף על ידי האליטות ומה קורה ? לצערך שניהם מנצחים .
02-Dec-2016, 9:32
הודעה: #18
אהה. גם טראמפ וגם נתניהו הם ממש מזרחיים מקופחים שעלו מלמטה. בדיוק.
02-Dec-2016, 16:29
הודעה: #19
(01-Dec-2016 1:50)זאב רווח כתב:  ואני אותנטי ושם ז על אריאל ושכמותו , הוא מטומטם ולא יעזור לו גם עזרה מחבריו

פעם קפצתי לבקר את אריאל במקום העבודה שלו. החדר שלו היה נעול, ולכן פניתי לחדר ליד ושאלתי, עם קורטוב לצון, את היושב שם "איפה ההוא ששפיותו גבולית?". ההוא התחבר מיד לרוח הדברים ושאל אותי " למי אתה מתכוון? לא חסרים פה כאלה". עניתי לו "לזה שיושב לימינך מעבר לקיר". ואז הוא אמר "הו, זה מקרה קשה במיוחד של שפיות גבולית".

אם תייחס לדריימן שפיות גבולית אולי ניתן יהיה על מה לדבר, אבל להטיל ספק ברמתו השכלית? אני מכיר רבים שאם תסכם את ה-I.Q שלהם, לא תגיע ל-I.Q שהוא מפעיל כשהוא יושב בשירותים.
The following 1 user Likes יגאל יהב's post:
אריאל (0202-1212-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים