שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצת משקיעים בדרך
29-Nov-2016, 10:57
הודעה: #31
RE: קבוצת משקיעים בדרך
זאב .זה לא בא על חשבון מחלקת הנוער זה במקביל. יקח הרבה זמן לבנות שוב את מחלקת הנוער ומקווה שיבליחו כמה שחקנים לבוגרים. מי שטוב יהיה שם ומי שלא טוב לא יהיה ובמקומם יהיו ישראלים או זרים טובים.
את יואב סבן רואה בסיום תפילת שישי בבית הכנסת. איש מיוחד.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Nov-2016, 11:04
הודעה: #32
(29-Nov-2016 10:57)חזום חזום כתב:  זאב .זה לא בא על חשבון מחלקת הנוער זה במקביל. יקח הרבה זמן לבנות שוב את מחלקת הנוער ומקווה שיבליחו כמה שחקנים לבוגרים. מי שטוב יהיה שם ומי שלא טוב לא יהיה ובמקומם יהיו ישראלים או זרים טובים.
את יואב סבן רואה בסיום תפילת שישי בבית הכנסת. איש מיוחד.

Sent from my A0001 using Tapatalk

מסור לו ד"ש,חבר ילדות יקר(עוד טרום הדומיננטיות שלו ביציע).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
חזום חזום (2929-1111-2016201620162016)
29-Nov-2016, 11:10
הודעה: #33
(29-Nov-2016 10:03)זאב רווח כתב:  רק חבל שאייל לא הקשיב לי כבר לפני כן אולי לא היינו יורדים ליגה
דוד אייל אומר שזה לא בגלל ענין כספי לפי מה שאני מנסה להבין בין טיפות המילים שהוא אומר אז אייל יכול להחזיק אותנו בליגת העל אבל רוצה להחזיר את נתניה לצמרת ולכן תוספת המשקיעים הזאת .

ואני כאן לא מסכים עם אייל ואסביר למה

אייל הבטיח להחזיר את האימפריה ואני תופס אותו במילה , הדרך לכך עוברת בשיחזור הדרך של מכבי נתניה בשנות ה 70 המוקדמות שלה כשהנוער זכה באליפויות . אייל צריך לשקם את מחלקת הנוער שילדים נערים ובמיוחד הנוער יזכה באליפויות , לא יודע איך שמוליק פרלמן ז"ל עשה זאת בזמנו כי בתור אוהד אנחנו מתענינים רק בבוגרים בדרך כלל , גם כשעודד מכנס עלה לשחק בפעם הראשונה בבוגרים במשחק שבו הכריע את ההתמודדות נגד מכבי תל אביב לא ידענו מי זה אלא רק מי שהיה עוקב אחרי הנוער כמו למשל יואב סבן שגם למשחקי ילדים היה הולך והיה אומר עד כמה השחקן הזה וההוא מוכשר , ככה גם היה עם בני לם כשעלה במשחק נגד מכבי יפו אף אחד לא הכיר מהאוהדים חוץ מאלו שעקבו אחרי הנוער ....
אבל בשביל המאמן שמוליק פרלמן ז"ל היה ברור לו בדיוק כל שחקן צעיר כזה מי הוא ומה הוא שווה .

אייל צריך לשחזר את המהלך ההוא של ילדים נערים ונוער אליפויות וגביעים , ואז כל הכשרונות האלו להעלות במכה לבוגרים , ורק לאחר מכן בגלל מבנה הליגה לחזק ב 6 זרים איכותיים ביותר מהכסף של המשקיעים ולכוון לאליפות ליגת העל להחזיר עטרה ליושנה

אם אייל יעשה קיצורי דרך ושוב ירכיבו קבוצות בסגנון רובן עטר למקום שני שלישי באיזה שהוא עונה שוב כשלון מקצועי או ניהולי נרד ליגה
העתיד והגדולה תלוי במחלקת הנוער

הדבר היחיד שלא השתנה משנות ה70 זה הIQ שלך, שנע באמת סביב ה70...
ראשית, כשנתניה צעדה בביטחה לירידת ליגה, אייל לא היה בעלים, לא מקורב ולא משפיע... אז איך, אם היה מקשיב לעצות האחיתופל וגיבוב הקלישאות הנבובות שלך פה, אייל היה יכול למנוע ירידת ליגה....

דבר שני, העולם השתנה מאז שנות ה-70, גם מחלקת נוער מפוארת, בלי קבוצת בוגרים בטופ לא תצעיד את המועדון לשום מקום. היום הכסף והחשיפה מדברים. אם תהיה מחלקת נוער מפוארת, כל שחקן שהוא מעל ל"בינוני" ידרוש לעזוב ברגע שיגיע לגיל בוגרים, אף אחד לא ירצה להישאר ומקסימום, תהיה סוג של טוברוק. אי אפשר להשאיר שחקן בכח.

בקיצור, אין "הוקוס פוקוס" ואין "עצת זהב" שאם תלך בדרכה, העתיד הורוד מובטח.

אני לא מבין בשיט בכדורגל, לא יודע מה זה "קרוסים" ומבחינתי יש 10 צהובים שרצים ורוצים שהכדור יעבור את קו השער. אני כן יודע איך אמורים לנהל דברים וממה שראיתי ושמעתי, גם מהבעלים וגם מהמאמן, אני ישן טוב מאד בלילה

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
אלון (2929-1111-2016201620162016), עודד... (2929-1111-2016201620162016)
29-Nov-2016, 11:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 11:56 עידן444.)
הודעה: #34
קבוצת משקיעים בדרך
(29-Nov-2016 11:10)אריאל כתב:  
(29-Nov-2016 10:03)זאב רווח כתב:  רק חבל שאייל לא הקשיב לי כבר לפני כן אולי לא היינו יורדים ליגה
דוד אייל אומר שזה לא בגלל ענין כספי לפי מה שאני מנסה להבין בין טיפות המילים שהוא אומר אז אייל יכול להחזיק אותנו בליגת העל אבל רוצה להחזיר את נתניה לצמרת ולכן תוספת המשקיעים הזאת .

ואני כאן לא מסכים עם אייל ואסביר למה

אייל הבטיח להחזיר את האימפריה ואני תופס אותו במילה , הדרך לכך עוברת בשיחזור הדרך של מכבי נתניה בשנות ה 70 המוקדמות שלה כשהנוער זכה באליפויות . אייל צריך לשקם את מחלקת הנוער שילדים נערים ובמיוחד הנוער יזכה באליפויות , לא יודע איך שמוליק פרלמן ז"ל עשה זאת בזמנו כי בתור אוהד אנחנו מתענינים רק בבוגרים בדרך כלל , גם כשעודד מכנס עלה לשחק בפעם הראשונה בבוגרים במשחק שבו הכריע את ההתמודדות נגד מכבי תל אביב לא ידענו מי זה אלא רק מי שהיה עוקב אחרי הנוער כמו למשל יואב סבן שגם למשחקי ילדים היה הולך והיה אומר עד כמה השחקן הזה וההוא מוכשר , ככה גם היה עם בני לם כשעלה במשחק נגד מכבי יפו אף אחד לא הכיר מהאוהדים חוץ מאלו שעקבו אחרי הנוער ....
אבל בשביל המאמן שמוליק פרלמן ז"ל היה ברור לו בדיוק כל שחקן צעיר כזה מי הוא ומה הוא שווה .

אייל צריך לשחזר את המהלך ההוא של ילדים נערים ונוער אליפויות וגביעים , ואז כל הכשרונות האלו להעלות במכה לבוגרים , ורק לאחר מכן בגלל מבנה הליגה לחזק ב 6 זרים איכותיים ביותר מהכסף של המשקיעים ולכוון לאליפות ליגת העל להחזיר עטרה ליושנה

אם אייל יעשה קיצורי דרך ושוב ירכיבו קבוצות בסגנון רובן עטר למקום שני שלישי באיזה שהוא עונה שוב כשלון מקצועי או ניהולי נרד ליגה
העתיד והגדולה תלוי במחלקת הנוער

הדבר היחיד שלא השתנה משנות ה70 זה הIQ שלך, שנע באמת סביב ה70...
ראשית, כשנתניה צעדה בביטחה לירידת ליגה, אייל לא היה בעלים, לא מקורב ולא משפיע... אז איך, אם היה מקשיב לעצות האחיתופל וגיבוב הקלישאות הנבובות שלך פה, אייל היה יכול למנוע ירידת ליגה....

דבר שני, העולם השתנה מאז שנות ה-70, גם מחלקת נוער מפוארת, בלי קבוצת בוגרים בטופ לא תצעיד את המועדון לשום מקום. היום הכסף והחשיפה מדברים. אם תהיה מחלקת נוער מפוארת, כל שחקן שהוא מעל ל"בינוני" ידרוש לעזוב ברגע שיגיע לגיל בוגרים, אף אחד לא ירצה להישאר ומקסימום, תהיה סוג של טוברוק. אי אפשר להשאיר שחקן בכח.

בקיצור, אין "הוקוס פוקוס" ואין "עצת זהב" שאם תלך בדרכה, העתיד הורוד מובטח.

אני לא מבין בשיט בכדורגל, לא יודע מה זה "קרוסים" ומבחינתי יש 10 צהובים שרצים ורוצים שהכדור יעבור את קו השער. אני כן יודע איך אמורים לנהל דברים וממה שראיתי ושמעתי, גם מהבעלים וגם מהמאמן, אני ישן טוב מאד בלילה

חייב לגעת בנקודה ״ידרוש לעזוב ברגע שמגיע לגיל בוגרים״.
כשמתנהלים נכון אז השחקנים האלה שמתעקשים ללכת- במקומם אמור להיכנס למועדון כסף שמייצר תזרים חיובי.
נכון שבעידן של היום לא מחזיקים אף אחד בכוח ושחקנים הם לא חפצים אבל בעידן של היום גם שחקן לא עובר תמורת מכונת תפירה ואריזת מגבות- אלא תמורת מיליונים!
מי שחושב שזה בלתי אפשרי יכול לבקש קורס מזורז אצל האחים לוזון, וג׳קי בן זקן.
ובתקווה שסיפור קאיודה לא יחזור כי אם היום אייל שם את היד על יהלום כזה ועושה את הדברים נכון- זה לבד יכול לייצר הכנסה למועדון ששווה הרבה מאוד ספונסרים- ולא של שלט קטן אלא של לוגו על החולצה מקדימה ומאחורה במקום המספר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2929-1111-2016201620162016)
29-Nov-2016, 12:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 12:56 אריאל.)
הודעה: #35
(29-Nov-2016 11:35)עידן444 כתב:  
(29-Nov-2016 11:10)אריאל כתב:  [quote='זאב רווח' pid='59842' dateline='1480399438']

כשמתנהלים נכון אז השחקנים האלה שמתעקשים ללכת- במקומם אמור להיכנס למועדון כסף שמייצר תזרים חיובי.
נכון שבעידן של היום לא מחזיקים אף אחד בכוח ושחקנים הם לא חפצים אבל בעידן של היום גם שחקן לא עובר תמורת מכונת תפירה ואריזת מגבות- אלא תמורת מיליונים!
ובתקווה שסיפור קאיודה לא יחזור כי אם היום אייל שם את היד על יהלום כזה ועושה את הדברים נכון- זה לבד יכול לייצר הכנסה למועדון ששווה הרבה מאוד ספונסרים- ולא של שלט קטן אלא של לוגו על החולצה מקדימה ומאחורה במקום המספר.

לא זאת הכוונה, אם אתה רוצה להיבנות מאפס (כי זה מה שאייל עושה) ושם יהבך על הנוער, כל ילד חצי מוכשר בגיל 18 יעזוב תמורת משכורת חייל, שקית במבה והזכות לשחק במכבי חיפה/ת"א/בית"ר או אפילו רעננה.

אם אתה רוצה להיות מודל סטייל לוזון/בן זקן, תדרוש להחליף בעלים....

אם אתה רוצה קבוצה בריאה, תשקיע בבוגרים, תיצור קבוצה אטרקטיבית (גם אם זה ללא "שחקני בית"), במקביל, תשקיע גם בנוער (צוות מקצועי, מאמנים, יועצים, שילוב של מאמן בוגרים איכפתי שעוקב ונותן עצה והכוון. תן השתלמויות למאמני הילדים, תן משאבים ומתקנים וכו') ואז, אם יש לך סבלנות, כסף וחזון... בהוקוס פוקוס, תוך 5 שנים+ תראה פירות בבוגרים ממחלקת הנוער...

יש על זה שיר (שפעם רצו לבטל את ההשמעה שלו בטקסים צבאיים...)

אָנוּ נוֹשְׂאִים לַפִּידִים
בְּלֵילוֹת אֲפֵלִים.
זוֹרְחִים הַשְּׁבִילִים מִתַּחַת רַגְלֵינוּ
וּמִי אֲשֶׁר לֵב לוֹ
הַצָּמֵא לָאוֹר -
יִשָּׂא אֶת עֵינָיו וְלִבּוֹ אֵלֵינוּ
לָאוֹר וְיָבוֹא!

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ
פַּךְ שֶׁמֶן לֹא מָצָאנוּ.
לָעֵמֶק הָלַכְנוּ, הָהָרָה עָלִינוּ,
מַעַיְנוֹת הָאוֹרוֹת
הַגְּנוּזִים גִּלִּינוּ.

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ -

בַּסֶּלַע חָצַבְנוּ עַד דָּם -
וַיְּהִי אוֹר
!

מפגר אבל אופטימי
29-Nov-2016, 13:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 13:25 עידן444.)
הודעה: #36
קבוצת משקיעים בדרך
(29-Nov-2016 12:54)אריאל כתב:  
(29-Nov-2016 11:10)אריאל כתב:  [quote='זאב רווח' pid='59842' dateline='1480399438']

לא זאת הכוונה, אם אתה רוצה להיבנות מאפס (כי זה מה שאייל עושה) ושם יהבך על הנוער, כל ילד חצי מוכשר בגיל 18 יעזוב תמורת משכורת חייל, שקית במבה והזכות לשחק במכבי חיפה/ת"א/בית"ר או אפילו רעננה.

אם אתה רוצה קבוצה בריאה, תשקיע בבוגרים, תיצור קבוצה אטרקטיבית (גם אם זה ללא "שחקני בית"), במקביל, תשקיע גם בנוער (צוות מקצועי, מאמנים, יועצים, שילוב של מאמן בוגרים איכפתי שעוקב ונותן עצה והכוון. תן השתלמויות למאמני הילדים, תן משאבים ומתקנים וכו') ואז, אם יש לך סבלנות, כסף וחזון... בהוקוס פוקוס, תוך 5 שנים+ תראה פירות בבוגרים ממחלקת הנוער...

בְּלֵילוֹת אֲפֵלִים.
וּמִי אֲשֶׁר לֵב לוֹ
הַצָּמֵא לָאוֹר -
לָאוֹר וְיָבוֹא!

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ
מַעַיְנוֹת הָאוֹרוֹת
הַגְּנוּזִים גִּלִּינוּ.

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ -

וַיְּהִי אוֹר
!
למה לבקש להחליף בעלים?
לפני חודשיים בערך הוחתמו שלושה שחקני נוער על חוזים ארוכי טווח.
בגדול זה כל מה שצריך כדי שאם יבוא שחר(לדעתי אחרי שאכל כל כך הרבה בלופים מכל הבא ליד במהלך השנים במיליוני דולרים כבר לא יבוא כל כך מהר), או אלונה(וגם היא לא תבוא כל כך מהר ומשקיעה בנוער שלה בעצמה ואני בספק כמה מהר היא תרוץ לפזול לשחקנים שלנו שעדיין לא ירוצו לב"ש באותה התלהבות שהם רצו למכבי חיפה ומכבי ת"א), או גולדהאר או קבוצה מחו"ל ותרצה את השחקנים האלה שטיפחת כל השנים, כדי שתוכל לדרוש את הסכום שאתה מעריך את השחקן ולא תמורת נזיד עדשים.
לפני רגע טענת שהבחור רק מדבר בססמאות ואתה זורק לי כאן "תשקיע בקבוצת בוגרים, תיצור קבוצה אטרקטיבית" כאילו שזה לא עולה כסף גדול-
בשביל זה צריך לבקש בעלים אחרים. בשביל לגדל שחקנים ולמכור לא צריך בעלים חדשים. צריך להתנהל בדיוק כפי שעושה רושם שאייל מתנהל.
אגב, כפי שאמרת, אין סתירה בין השקעה בנוער להשקעה בבוגרים. כמועדון יחסית צנוע מבחינה פיננסית השקעה בנוער היא גידול שחקנים והבנה שלפעמים צריך למכור(במחיר הנכון כפי שקרה לא פעם בעבר בעיקר בתקופת בלדב ולב, ולא עם הגב אל הקיר כמו במקרה קאיודה כי אחרת אין כסף למשכורת של האפסנאי ולמים מינרלים). השקעה בבוגרים ויצירת קבוצה אטרקטיבית אומרת השקעה בסקאוטינג כדי להביא איכות בזול. לא מכיר דרכים אחרות.
29-Nov-2016, 13:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 13:51 אריאל.)
הודעה: #37
(29-Nov-2016 13:16)עידן444 כתב:  

בְּלֵילוֹת אֲפֵלִים.
וּמִי אֲשֶׁר לֵב לוֹ
הַצָּמֵא לָאוֹר -
לָאוֹר וְיָבוֹא!

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ
מַעַיְנוֹת הָאוֹרוֹת
הַגְּנוּזִים גִּלִּינוּ.

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ -

וַיְּהִי אוֹר
!
למה לבקש להחליף בעלים?
בגדול זה כל מה שצריך כדי שאם יבוא שחר(לדעתי אחרי שאכל כל כך הרבה בלופים מכל הבא ליד במהלך השנים במיליוני דולרים כבר לא יבוא כל כך מהר), או אלונה(וגם היא לא תבוא כל כך מהר ומשקיעה בנוער שלה בעצמה ואני בספק כמה מהר היא תרוץ לפזול לשחקנים שלנו שעדיין לא ירוצו לב"ש באותה התלהבות שהם רצו למכבי חיפה ומכבי ת"א), או גולדהאר או קבוצה מחו"ל ותרצה את השחקנים האלה שטיפחת כל השנים, כדי שתוכל לדרוש את הסכום שאתה מעריך את השחקן ולא תמורת נזיד עדשים.
לפני רגע טענת שהבחור רק מדבר בססמאות ואתה זורק לי כאן "תשקיע בקבוצת בוגרים, תיצור קבוצה אטרקטיבית" כאילו שזה לא עולה כסף גדול-
בשביל זה צריך לבקש בעלים אחרים. בשביל לגדל שחקנים ולמכור לא צריך בעלים חדשים. צריך להתנהל בדיוק כפי שעושה רושם שאייל מתנהל.
אגב, כפי שאמרת, אין סתירה בין השקעה בנוער להשקעה בבוגרים. כמועדון יחסית צנוע מבחינה פיננסית השקעה בנוער היא גידול שחקנים והבנה שלפעמים צריך למכור(במחיר הנכון כפי שקרה לא פעם בעבר בעיקר בתקופת בלדב ולב, ולא עם הגב אל הקיר כמו במקרה קאיודה כי אחרת אין כסף למשכורת של האפסנאי ולמים מינרלים). השקעה בבוגרים ויצירת קבוצה אטרקטיבית אומרת השקעה בסקאוטינג כדי להביא איכות בזול. לא מכיר דרכים אחרות.

לא סיסמאות.... הבעלים משקיע בקבוצה ויצר קבוצה אטרקטיבית לליגה השניה.
יש תוכניות מתאימות ליצור קבוצה אטרקטיבית גם לליגה הראשונה (ותוכניות בהחלט ריאליות). לא צריך בשביל זה להחליף בעלים (אם הייתי אומר שהשנה עולים, שנה הבאה לוקחים אליפות ומגיעים לשלב הבתים בליגת האלופות בעוד שנתיים, אז בהחלט אייל הוא לא הכיס הנכון לזה) גם משקיעים בנוער.

בשביל לגדל נוער ולמכור, גם צריך בעלים אחרים, כי זה לא החזון של הבעלים הנוכחי...
לטווח ארוך, צריך (כמו התוכניות הקיימות) להשקיע גם וגם, זה גם כסף לפה וגם כסף לשם.

צריך לרדת לעמק, לעלות להר, לחצוב בסלע... צריך תוכנית כוללת, צריך נחישות, צריך התמדה, צריך זמן וצריך כסף... אם כל זה יהיה, סליחה... אם כל זה ימשך... בסוף יהיה אור

ואם אתה מחתים שחקנים צעירים לחוזים ארוכי טווח כדי למכור אותם בסכום שאתה מעריך שהם שווים, תחזיר את המפתחות...

שחקן שיתאים לדורטמונד, ילך לדורטמונד, שחקן שמתאים למכבי ת"א צריך לשחק (ולרצות לשחק) במכבי נתניה

מפגר אבל אופטימי
29-Nov-2016, 14:06
הודעה: #38
בקיצר אריאל אני עם איי קיו 70 כתבתי ב 90% פחות מילים ממה שרשמת מגילת אסתר והתוצאה של הדברים אותו הדבר
עונה שעברה אחרי שאוסידון הלך ונשאר מנחם קורצקי מאמן כבר אז אמרתי לאייל סגל ללכת לראשת העיר ולקחת ממנה את מכבי נתניה , אם היה לוקח אני מאמין שלא היינו יורדים ליגה . מצד שני אני גם מבין שאם היה לוקח לא היה מקבל קבוצה בלי חובות אבל בעסקים איני מבין כל חיי הייתי פועל פשוט .

לא יודע כאוהד כמה זמן לוקח לבנות נוער שייקח אליפויות , בכל מקרה כל נוער שיצטיין בהרכב הבוגרים כמו שכתבת ויוחתם למספר שנים + 6 זרים באיכות גבוהה יובילו אותנו לצמרת . אנחנו צריכים להגיע ל 16 שחקנים ישראלים זולים בהרכב שיהיו גם טובים . ישראלי טוב דורש הרבה כסף ישראלי טוב צעיר יכול להיות הפתרון .
29-Nov-2016, 14:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2016 על ידי 14:24 עידן444.)
הודעה: #39
(29-Nov-2016 13:49)אריאל כתב:  
(29-Nov-2016 13:16)עידן444 כתב:  

בְּלֵילוֹת אֲפֵלִים.
וּמִי אֲשֶׁר לֵב לוֹ
הַצָּמֵא לָאוֹר -
לָאוֹר וְיָבוֹא!

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ
מַעַיְנוֹת הָאוֹרוֹת
הַגְּנוּזִים גִּלִּינוּ.

נֵס לֹא קָרָה לָנוּ -

וַיְּהִי אוֹר
!
למה לבקש להחליף בעלים?

לא סיסמאות.... הבעלים משקיע בקבוצה ויצר קבוצה אטרקטיבית לליגה השניה.
יש תוכניות מתאימות ליצור קבוצה אטרקטיבית גם לליגה הראשונה (ותוכניות בהחלט ריאליות). לא צריך בשביל זה להחליף בעלים (אם הייתי אומר שהשנה עולים, שנה הבאה לוקחים אליפות ומגיעים לשלב הבתים בליגת האלופות בעוד שנתיים, אז בהחלט אייל הוא לא הכיס הנכון לזה) גם משקיעים בנוער.

בשביל לגדל נוער ולמכור, גם צריך בעלים אחרים, כי זה לא החזון של הבעלים הנוכחי...
לטווח ארוך, צריך (כמו התוכניות הקיימות) להשקיע גם וגם, זה גם כסף לפה וגם כסף לשם.

צריך לרדת לעמק, לעלות להר, לחצוב בסלע... צריך תוכנית כוללת, צריך נחישות, צריך התמדה, צריך זמן וצריך כסף... אם כל זה יהיה, סליחה... אם כל זה ימשך... בסוף יהיה אור

ואם אתה מחתים שחקנים צעירים לחוזים ארוכי טווח כדי למכור אותם בסכום שאתה מעריך שהם שווים, תחזיר את המפתחות...

שחקן שיתאים לדורטמונד, ילך לדורטמונד, שחקן שמתאים למכבי ת"א צריך לשחק (ולרצות לשחק) במכבי נתניה
חשבתי שאתה טוען שמה שזאב רווח טען לא ריאלי כי כל שחקן שיהיה מעבר לבינוני ישר ילך.
את התגובה האחרונה שלך הרבה יותר אהבתי.
לא אמרתי שמגדלים שחקנים במטרה למכור. זו המטרה של לוזון וברור שלא הייתי רוצה בעלים כמוהו. מגדלים שחקנים בתקווה לייצר שחקנים ליובילו בעתיד את הקבוצה הבוגרת ואני מסכים שהשחקנים של מכבי נתניה צריכים להתחנך על אהבת מכבי נתניה ולשאוף לכך שממכבי נתניה יוצאים לאירופה ולא רצים כמו כבשות מיוחמות לכל הצעה ממכבי חיפה או מכבי ת"א, מטפחים את יכולות הגירבוץ ומחרבנים לעצמם את הקריירה(גזל, ימפולסקי, עזרא דוגמאות בולטות לשחקנים שלדעתי חירבנו לעצמם את הקריירה במעבר הזה).
מנגד צריך להיות ריאלים ולהבין שאם מחר תבוא מכבי חיפה ותציע לשחקן של מכבי נתניה משכורת פי 3 ממה שמכבי נתניה יכולה להציע או תבוא קבוצה מחו"ל אז אי אפשר יהיה להחזיק אותו בכוח- ואז המועדון צריך לדעת למקסם את הסיטואציה- ונתתי את הלוזונים כדוגמה לכאלה שיודעים למקסם את הסיטואציות האלה. ממש לא ממקום של לבוא ולשבח אותם כי עם כל הכבוד, ויש כבוד, ההתנהלות שלהם מתאימה למועדון כמו שהם מנהלים ולא לנו.

אגב, שחקן שמתאים לדורטמונד, ילך לדורטמונד- ודורטמונד תשלם... הון במושגים ישראלים...
להחזיר את המפתחות?
זו דרך העולם...
29-Nov-2016, 14:52
הודעה: #40
קבוצת משקיעים בדרך
לשמוע את אייל אתמול ברדיו תשעים ולהרגיש שההגה בידים טובות יש מחשבה לעתיד יש עבודת מטה מסודרת כול הכבוד ושוב תודה רבה

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים