שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרופורציות זה שם המשחק
26-Nov-2016, 18:25
הודעה: #21
RE: פרופורציות זה שם המשחק
יש הבדל בין לא לצאת...לבין להיות חלק מלהקת המעודדות,כולל השתתפות פעילה בפגיעת לגיטימיות המחאה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
בן סילברה (2626-1111-2016201620162016)
26-Nov-2016, 19:37
הודעה: #22
(26-Nov-2016 17:58)עודד... כתב:  
(26-Nov-2016 15:13)אייל ס כתב:  
(26-Nov-2016 15:02)עודד... כתב:  
(26-Nov-2016 12:31)אייל ס כתב:  מבחינתי כל העיתונאים "ששמרו אמון" לסיפורי המעשיות שפרקו את מכבי נתניה בעונה שעברה,היו שותפים פעילים לאחת ההונאות החמורות עם לא ה...בכדורגל הישראלי.
מי שהיה שם לטובת "ההנהלה",מחק עצמו מלהיות אוהד לעד.

לא נראה לי שנשארו עיתונאים...
גם אוהדים שלא כלכך מעורבים לא ישר הבינו את גודל הברוך
לי אישית אחרי העונה ההזויה לא פחות של שגב... אוסידון נראה אז כמו סוג של מושיע...
ואיל למה אתה לא יוצא/מחרים נגד עירית נתניה שמינתה ותמכה בו עד בסוף???
הכי קל לבוא ולהגיד שהתקשורת אשמה שדרך אגב כל הכדורגל שאנחנו כל אוהבים קיים ונושם בזכות התקשורתConfused

אני אמרתי שהתקשורת אשמה?
אמרתי ואני חוזר ואומר,אוהד הוא אוהד הוא אוהד וכשאתה אוהד בערבות מוגבל ותמורת טובות הנאה אתה מוכן להעלים עין ולהיות חלק מדיסאינפורמציה וממסע סיפורי אלף לילה ולילה שגרם ללא מעט אנשים לאבד את מקור פרנסתם ולנו האוהדים להיות רגע לפני חורבן,אתה לא אוהד!
ולעיריה היו הרבה מאוד כוונות טובות ולצער כולנו היא הלכה סחור סחור אחרי הכריזמה(ויש לו...ואיש לא יקח מימנו) של אוסידון.
גם בעבר וגם בהווה ונקווה שגם בעתיד העיריה עשתה(נקווה שתעשה)הרבה מעבר לעיריות רבות אחרות.

למה איזה עיתונאי כן יצא נגד אוסידון ? חוץ מאיזה אפי ישראל...שרב עם עצמו...
אף עתונאי או גוף תקשורת לא דיברו נגדו בפומבי

אוריאל דסקל מכלכליסט ואני חושב שהיה עוד כתב של הארץ אבל הם באמת היו בודדים במערכה.
The following 1 user Likes אבירם's post:
בן סילברה (2626-1111-2016201620162016)
26-Nov-2016, 23:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Nov-2016 על ידי 8:13 yaron73.)
הודעה: #23
אני חושב שהבדיקה של ההתנהלות בימי אוסידון אמורה להיות יותר התפקיד של עו"ד חדש מול בימ"ש.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
27-Nov-2016, 1:05
הודעה: #24
(26-Nov-2016 14:52)yaron73 כתב:  
(26-Nov-2016 14:38)אייל ס כתב:  ירון,מצאת בכל ה"פוסט" הזה מילה שמופנת לשחקנים/צוות מקצועי/צוות רפואי/צוות ניהולי?

אני כבר לא זוכר בדיוק מה נכתב אבל זו היתה 'הרמה להנחתה' לכל המנסים לקלקל לחבל ולהרוס ויש רבים ו'טובים' כאלה. חוץ מזה גם בפורום יכולים להיות ידידים שהם גם קצת אויבים. אני באמת חושב שבעלים צריך לבקר את המערכת בעיקר בתוכה. לדברים שאתה כותב בפורום יש משמעות שונה מכל אחד אחר.

אמת ויציב שיש דברים הצריכים להיאמר רק בדלתיים נעולות, אולם לזכות אייל ייאמר שהוא מטיח את האמת כפי שהיא: לא מנסה ל"סבן" או למצוא חן. לעולם לא עושה הנחות כשלהערכתו אין מקום לכך. לעולם, כמו כן, לא אומר מלים ריקות ו/או סיסמאות נבובות כמו "יהיה בסדר" וכו', המאפיינות רבים מנושאי תפקידים בכדורגל (בעלים, מנהלים, מאמנים ושחקנים), כאשר הם מזדמנים לאינטרקציות עם אוהדים. הזדמן לי פעם לשוחח עם שחקן עבר מסויים של הקבוצה, והופתעתי מהדמות ומהאישיות שנחשפו בפניי. את הדמות הזו, כשחקן פעיל, הוא לעולם לא היה חושף . אייל, מנגד, תמיד נוהג בגילוי לב בלא כחל ובלא שרק.
27-Nov-2016, 12:35
הודעה: #25
פרופורציות זה שם המשחק
(26-Nov-2016 10:47)אייל ס כתב:  הערכה הראשונית לא חמורה..
אגב,גם בגזרת ערן יש "צפירת הרגעה".
זה אחד היתרונות של צוות רפואי שמלווה ע"י מחלקה אורטופדת בבית חולים,ששולחת נציג קבוע למגרש(לידיעת כל העיתונאים חובבי הסנסציות).

״צפירת הרגעה״?
צפוי לחזור בקרוב?

Sent from my iPhone using Tapatalk
27-Nov-2016, 20:12
הודעה: #26
המשחק המלא עפולה נתניה https://youtu.be/iseZo8tYSFc
27-Nov-2016, 20:45
הודעה: #27
זה בסדר אייל נכון הרגשת החמצה שהם עשו תיקו ב 10 שחקנים אבל משחק חוץ קשה קבוצה כסחנית עם מאמן כסחן הלוואי ונמשיך ככה בצבירת הנקודות
ואם תוכל להרגיע בענין חומרת פציעתו של ערן לוי ואולסק נשמח
ואם תוכל לבשר לנו מתי יוחתמו לעונה הבא. עלי מוחמד , אולסק , ואם יש סיכוי שהניגרי הצעיר של בית"ר רמלה יעבור אלינו
27-Nov-2016, 23:04
הודעה: #28
כל מילה בול!
כל הכבוד אייל
30-Nov-2016, 14:30
הודעה: #29
(26-Nov-2016 7:54)אייל ס כתב:  לכל אלו שלא הביטו ביומנם,התאריך היום ה26/11/16,עונת 16/17 ומכבי נתניה משחקת בליגה הלאומית.
תקציב שחקנים בליגה הלאומית נע בין 2 מיליון ש"ח ל5 מיליון ש"ח ומכבי נתניה בחצי העליון של הסקלה(אך במרכז העיניינים).ולכן לא לכל אולסק יש אולסק על הספסל(גם לא לכל ערן לוי) ולא תמיד עלי מוחמד נותן את אותה תפוקה(גם לא בדש ורועי דיין).
בתקציב השחקנים הקיים הצליח הצוות המקצועי לחולל ניפלאות,למי שלא בדיוק עוקב,8 נצחונות ו4 תוצאות תיקו ב12 משחקים,הקבוצה שולטת היטב בקצב המשחק(גם בימים הלא טובים) ורצה 100 ק"מ ויותר למשחק(קצב של ליגת העל).
אז לעיתים אלילת המזל תבקר בקבוצות אחרות ולעיתים נתעצבן על אובדן נקודות ופספוסים מעצבנים וגולים(שנקבל ) משום מקום,אך כל עוד ניראה על המגרש 11 פייטרים שרצים ונלחמים בשביל הסמל ובעיקר בשבילנו האוהדים,אנחנו נשיר ונעודד ונמשיך להיות השחקן ה12 וכשצריך ל"יישר" קוו תהיו סמוכים ובטוחים שאשכב על הגדר עבור כולנו(כמו שעשיתי אחרי המשחק נגד נשר...גם כשהעלק אוהד משה פרימו יחגוג על הדם).
ולכל אלו שלא סופרים עד 10/100/1000 תשתדלו להיות מאופקים(בעיקר בפייסבוק ולעיתים במגרש),הקללות והגידופים והערות הציניות מעולם לא שיפרו שחקן ובזכותם לא זכינו להצלחה אחת,לעומתם עידוד ושירה וכפיים הם השחקן ה12 שיוביל אותנו לחוף מבטחים.

אייל כאוהד מכבי נתניה מגיל 0 וכאחד שאימן במחלקת הנוער בשנה שעברה ועזב בגלל "חוסר סבלנות" (על פי מנהלי המחלקה)אני מודה לאל שאתה זה שלקחת את הקבוצה אתה עושה עבודה מדהימה תמשיך ככה יש קבוצה טובה ואני בטוח בך במאמן ובצוות שנעלה ליגה מהר מאוד!
The following 2 users Like mickael10e's post:
shraga (3030-1111-2016201620162016), אלדד (3030-1111-2016201620162016)
30-Nov-2016, 23:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Nov-2016 על ידי 23:58 אלדד.)
הודעה: #30
עוד הוכחה שהליגה משוגעת, שעריים האחרונה ניצחה את ר"ג וזכתה בגביע הטוטו
3 משחקים רצופים ר"ג לא מנצחת, פרופורציות זה שם המשחק
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים