שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאפו על משחק ההקרבה (גם אם זה בא על חשבון הכדורגל..)
15-Nov-2016, 7:35
הודעה: #11
RE: שאפו על משחק ההקרבה (גם אם זה בא על חשבון הכדורגל..)
מישהו צריך להסביר לדיא, שהבחור עם הספרה 99 על הגב משחק בקבוצה שלו. לא מקבלים עונש אם מוסרים לו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes idobenami's post:
אליהו (1818-1111-2016201620162016)
15-Nov-2016, 7:50
הודעה: #12
(15-Nov-2016 2:51)דוד חטב כתב:  דין - ללא ספק תופס בטחון
ורגוץ - מספר אחד על המגרש
ויקי- עד שלא ישפר הקרוסים כל האנרגיה מושקעת לריק חבל היה לו משחק טוב עם גול בחלק ההגנתי הוא חייב להפסיק עם הגליצים המיותרים זה עוד יעלה לנו ביוקר
מור- חלוד מאד אם בחלק ההגנתי זה פחות הורגש אז בחלק ההתקפי טעון שיפור
זידנוב- לא מהיר נלחם אין תלונות לליגה הזו לבלם מחליף הוא סביר פלוס
ניקו - מצוין בהריסה עדיין לוקה בכדורי עומק אם יצליח לשפר את זה השמיים הגבול
עלי- איכותי מאד יש על מי לסמוך גם במשחק בינוני פלוס הוא פשוט רמה מעל כולם
קוגבניה - משחק פושר ברוב שלבי המשחק עם כמה הברקות
דיא- מתי הוא יבין שאין טעם להעביר בחצי , באיזורי ההכרעה הוא מאד מסוכן...לגבי האנוכיות בסוף הוא יקבל מכות מערן לוי אני לא אחראי...
ערן- חייב להתרכז במשחק ולא במסביב עם הכדור יש לו המון הברקות תנועה ללא כדור אפס...
דיין- לא מורגש לא משיע על המשחק בזמן שהכדור לא מגיע לשפיץ הוא חייב לחזור הרבה יותר אחורה כדי להיות מעורב כי אחרת כשהוא נוגע בכדור אחת לרבע שעה הוע פשוט מאבד אותו כי הוא לא חם...
אביב- נכנס מצוין למשחק נתן שליטה במרכז השדה
יש לו עדיין לא מעט אלמנטים במשחק שטעונים שיפור
הסה"כ הכללי מעודד בעיקר ההפנמה שהיריב קבוצה מאומנת שרצה המון והיום סוף סוף היתה הקרבה והחברה גם רצו ....זה שהכדור לא נכנס כבר עניין של מזל....
מסתמן משולש מאד איכותי בצמרת : הפועל ר"ג , עכו ונתניה בהנחה שבית"ר תא קבוצה צעירה שלא רוצה לעלות.....
נראה כאילו אסור לנו לאבד נק'....
נק' אור הקהל שהיה נראה כאלו עשינו קפיצה ממוצע של 3000/3500
ל-4500 אולי אפילו גירדנו את ה-5000 והניצחון היה חשוב גם בשביל הקהל המזדמן....

3100
15-Nov-2016, 9:27
הודעה: #13
קהל 3147 מספר מאכזב...
חייב להגיד לגבי העידוד היום היה חלש אין מספיק הצטרפות וחבל...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
The following 1 user Likes tomi1981's post:
yaron73 (1515-1111-2016201620162016)
15-Nov-2016, 10:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Nov-2016 על ידי 10:26 חזום חזום.)
הודעה: #14
מה התכולה של היציע העליון? הוא לפי הערכתי היה ב 90 אחוז או יותר תפוסה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
15-Nov-2016, 11:12
הודעה: #15
איך אני "אוהב" את הקביעה הנחרצת של המומחים פה ובמקומות אחרים "וורגוץ בלם מצוין לליגה הזאת".
ולפי מה קובעים שהוא לא יתאים לליגה הראשונה? האם שיחק שם? האם בליגת העל כל הבלמים הם ברמה של ראמוס ופיקה?
אז אני לא מתיימר להיות מומחה גדול וזה עדיין מוקדם מידי, אבל נכון למחזור עשירי ברנקו וורגוץ גדול על הליגה הלאומית ואם ימשיך כמו עד עכשיו, הוא בלם לגיטימי גם לעונה הבאה.
לגבי סאשה ז'דנוב, לקחת אותו כדוגמא ומודל לשחקני הבית הבכיינים, איך מקבלים הזדמנות חד פעמית ולקוחים אותה בשתי ידיים.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עידן444 (1515-1111-2016201620162016)
15-Nov-2016, 11:35
הודעה: #16
(15-Nov-2016 2:11)אופיר34 כתב:  בניגוד לרב קבוצות הליגה בית"ר ת"א באמת באה לשחק כדורגל. רואים את ההשראה של מכבי על הקבוצה הזאת. מכל הקבוצות שראיתי עד היום הם ור"ג היחידות שנראות כמו קבוצות כדורגל.

ועוד כמה מילים -

אביב - לזכותו יאמר שבא לעבוד. נתן את התחת עד השנייה האחרונה. מצד שני, הטכניקה לא משהו, היעילות ככה ככה, והבטחון העצמי לא מספיק גבוה. לליגת העל (אם וכאשר) אני לא בטוח שזה מספיק.

כחלון - אותו כנ"ל רק עוד הרבה פחות בגזרת הטכניקה והיכולת ההתקפית. ליגה לאומית תפור עליו. לא יותר מזה.

וורגץ - משחק מצוין. תחנה אחרונה. שקט עם הכדור ,מרים את הראש תמיד. בלם מצוין לליגה הזאת.

קובי מור - גרם לי לגעגעועים ללואיזה...זה אומר הכל...

עלי - לא משחק השיא שלו... ובכל זאת , הקישור שלנו איתו ובלעדיו זה סיפור אחר לגמרי.

ונסיים כמו תמיד עם השחקן מספר אחד שרק הולך ומשתבח עם הזמן (זה בשבילך אמיר...) - אחד הגרזנים והלוחמים המשובחים ששיחקו בקבוצה הזאת. לראות אותו נלחם על כל כדור גם עם רגל וחצי שלא מתפקדים , פשוט שאפו. שחקן שחקן.
אם ימשיך ככה יש מצב שיתפוס את המשבצת של לובה בטופ של חמשת הגדולים שלי...

אה... ושכחתי עוד מישהו (רק שלא יגידו שאני אנטי) -

דין גל - משחק מצוין. שקט ברחבה , לקח כמה כדורים מסוכנים, סוף סוף יוצא טוב לכדורי גובה ואפילו זיהיתי היום סוג של בטחון עצמי (שלא להגיד עודף בטחון) עם כמה כדרורים מול החלוצים שניסו להסתער.

שמגיע אז מגיע.
כל הכותרת של הפוסט הזה לא במקומה שאפו על מה? על זה שעשו את העבודה שלהם כראוי? לא ראיתי שום תצוגת בכדורגל מלהיבה והנוער לשעבר של מכבי עמד מולנו שווה בשווה, ולגבי האליל שלך באמת שהתאמצתי אבל לא ראיתי שום דבר מעבר למה שאמור לעשות שום ערך מוסף יותר מהממוצע הרגיל שלו אולי קצת התחיל להסתכל גם קדימה ולא רק לצדדים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Nov-2016, 11:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Nov-2016 על ידי 11:47 אופיר34.)
הודעה: #17
(15-Nov-2016 11:35)amir כתב:  כל הכותרת של הפוסט הזה לא במקומה שאפו על מה? על זה שעשו את העבודה שלהם כראוי? לא ראיתי שום תצוגת בכדורגל מלהיבה והנוער לשעבר של מכבי עמד מולנו שווה בשווה, ולגבי האליל שלך באמת שהתאמצתי אבל לא ראיתי שום דבר מעבר למה שאמור לעשות שום ערך מוסף יותר מהממוצע הרגיל שלו אולי קצת התחיל להסתכל גם קדימה ולא רק לצדדים.

בסדר, הבנתי את הראש שלך....
אתה כנראה מת על הוויכוחים האלה (בעיקר איתי) ואין לי בעיה עם זה . נזרום איתך.

אז קודם כל, אף אחד לא דיבר על "תצוגת כדורגל מלהיבה" . לא יודע מאיפה הבאת את זה.
לגבי הכותרת - היא בהחלט במקום כי השחקנים נתנו את התחת עד הסוף, נלחמו, לחצו, רצו יותר ובסוף הביאו את הנקודות.
אז כן, זה משהו שאני מצפה שיקרה כל משחק ,אבל מצד שני אני יודע איפה אני נמצא ואני מכיר את המנטליות של השחקן הישראלי , והקרבה כזאת זה לא משהו שקורה כל משחק ולכן אני מעריך את מה שעשו אתמול השחקנים.
ובדיוק כמו שאנחנו בצדק יורדים להם לחיים שהם אפאטים ורעים כך צריך לדעת לפרגן שהם משקיעים ונותנים את הנשמה 90 דקות.

ולגבי אולסק - זה בסדר. אני אגיד X אתה תגיד Y. הבנתי.
אולסק קשר אחורי מצוין שמלבד שתי המובילות יכול לשחק בכל קבוצה בארץ. בסוף גם אתה תבין את זה.
15-Nov-2016, 11:50
הודעה: #18
(15-Nov-2016 11:47)אופיר34 כתב:  
(15-Nov-2016 11:35)amir כתב:  כל הכותרת של הפוסט הזה לא במקומה שאפו על מה? על זה שעשו את העבודה שלהם כראוי? לא ראיתי שום תצוגת בכדורגל מלהיבה והנוער לשעבר של מכבי עמד מולנו שווה בשווה, ולגבי האליל שלך באמת שהתאמצתי אבל לא ראיתי שום דבר מעבר למה שאמור לעשות שום ערך מוסף יותר מהממוצע הרגיל שלו אולי קצת התחיל להסתכל גם קדימה ולא רק לצדדים.

בסדר, הבנתי את הראש שלך....
אתה כנראה מת על הוויכוחים האלה (בעיקר איתי) ואין לי בעיה עם זה . נזרום איתך.

אז קודם כל, אף אחד לא דיבר על "תצוגת כדורגל מלהיבה" . לא יודע מאיפה הבאת את זה.
לגבי הכותרת - היא בהחלט במקום כי השחקנים נתנו את התחת עד הסוף, נלחמו, לחצו, רצו יותר ובסוף הביאו את הנקודות.
אז כן, זה משהו שאני מצפה שיקרה כל משחק ,אבל מצד שני אני יודע איפה אני נמצא ואני מכיר את המנטליות של השחקן הישראלי , והקרבה כזאת זה לא משהו שקורה כל משחק ולכן אני מעריך את מה שעשו אתמול השחקנים.
ובדיוק כמו שאנחנו בצדק יורדים להם לחיים שהם אפאטים ורעים כך צריך לדעת לפרגן שהם משקיעים ונותנים את הנשמה 90 דקות.

ולגבי אולסק - זה בסדר. אני אגיד X אתה תגיד Y. הבנתי.
אולסק קשר אחורי מצוין שמלבד שתי המובילות יכול לשחק בכל קבוצה בארץ. בסוף גם אתה תבין את זה.
לא אתייחס לתגובה האישית הנמוכה רק למשפט האחרון אם אתה צודק אז כבר בינואר או מקסימום בקיץ יגיעו הצעות והוא לא יהיה פה בטוח שאייל לא יעמוד בדרכו להתקדם אני מאחל לו הרבה בהצלחה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Nov-2016, 11:54
הודעה: #19
האמת היא כמו כמעט תמיד היא באמצע, אולסק הוכיח שהוא שחקן טוב מאוד לליגה הלאומית.
אבל כמו ברנקו וורגוץ, גם על אולסק חובת ההוכחה בליגת העל.
וכמו שאני לא קובע שהלימיט של וורגוץ הוא ליגה לאומית, כך גם אני לא אומר שאולסק הוא קשר לגיטימי לכל קבוצה בליגת העל למעט הגדולות.
15-Nov-2016, 11:58
הודעה: #20
תכולת היציע התחתון(ברוטו) כ3000 צופים שמחולקים ל3 יציעים(כרגע פתוח אחד מהם).
תכולת היציע העליון כ3400 צופים.
אתמול היו כ800 צופים בתחתון וכ2200 בעליון.
ישנם חלקים צפופים שגורמים לאשליה אופטית,צדדי היציעים פנויים לחלוטין.
The following 2 users Like אייל ס's post:
חזום חזום (1515-1111-2016201620162016), פיליפצ'וק (1515-1111-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים