שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
01-Nov-2016, 14:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 15:09 טל.מ.)
הודעה: #31
פשוט .. בא איזה תואם שירצקי מבין שיש תפוח אדמה לוהט, מציע בעפ שכר שאי אפשר לסרב לו וכולה אומרים לעלי, כשיבואו לממש איתך את השנה השניה תגיד שאתה לא רוצה לשחק בנתניה. את כל השאר מול ביתר תא נעשה אנחנו. תראה לי קבוצה שתחתים שחקן בעל כורחו. האם נגרור אותו למשפט ? לבוררות ? אולי . נרוויח כמה שקלים והשחקן במקום אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(01-Nov-2016 14:59)אופיר34 כתב:  אין פה בכלל ויכוח. לא שופטים שום שחקן בעולם אחרי 5 משחקים, גם אם הוא לא מצליח לעצור כדור, גם אם הוא מחטיא מול שער ריק וגם אם הוא לא עושה מספיק הגנה.

כל שיטת הזבנג וגמרנו הזאת אין לה מקום פה, ויותר מזה, אם אני סלובו מהיום בדש אצלי פותח הרכב בכל משחק בחודש הקרוב. אצל בדש היכולת היא לא הבעיה לדעתי.

ולגבי החילוף של עלי, צריך לזכור שהשחקן לא התאמן סדיר בשבועיים האחרונים. הוא לא בכושר משחק אופטימלי, וחוץ מזה, לדעתי, עם כל המחמאות שהוא מקבל אתמול הוא גם עשה הרבה שטויות. בוא לא נכסה את העיניים. גזל המחליף שלו היה מצוין נגד נשר ולכן החילוף כחילוף היא לא כזה הזוי. רק מה לעשות שכדורגל זה לא מדע מדויק.... מה שהיה טוב לפני שבוע לא מחייב שיהיה טוב שבוע הבא

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

החילוף של עלי יכול היה להיות מוצדק רפואית אני לא יודע. לגבי השטויות - מי לא עושה ? מצד שני לדעתי לפחות השחקן הזה מספר אחת בנתניה ביי פאר וכשאני מסתכל בן כמה הוא ברור לי שיש כאן פוטנציאל שצריך לשמור עליו.

לגבי בדש אתה לא יורד לסוף הנקודה. תבדיל בין שחקן שלא הולך לו והוא מתאמץ קורע את התחת ומה לעשות זה לא נדבק , לבין שחקן שפשוט לא עושה כלום. סתם עומד במגרש. אין מקום לכדורגלנים כאלה יותר. רועי דיין עולה על בדש נכון להיום בכל פרמטר. אני זוכר את בדש במכבי תא לא מפסיק לרוץ אז זה לא הסגנון זה הרצון ואין ארוחות חינם מי שלא רוצה שישב ביציע.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Nov-2016, 15:23
הודעה: #32
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
(01-Nov-2016 13:31)טל.מ כתב:  אוקי עידן תרשה לי לתקן. סלובו התחיל בקומדית הטעויות של המחצית השניה בחילוף של עלי. יכול להיות שהחילוף היה נחוץ בריאותית אין לי מושג. מכאן הכל התחרבש, גזל היה רע מאוד הקבוצה נראתה חסרת חשק רצון ויכולת. לסיטואציה הזאת נזרק בדש בדקה ה70, וכמה דק אחרי זה ספגנו. במצב הזה אני מצפה מכללללל השחקנים במגרש גם אם קוראים להם סבע ערן לוי ובדש לעשות הגנה לקרוע את התחת ולהגן על הניצחון, ובמקרה של בדש גם אם התוכנית להשתמש בו כחלוץ ירדה לפח. ובמקום זה אתה מקבל שחקן שלא מנסה לרוץ לכדור לא מנסה לעשות לחץ על השוער לא יורד לעזור בהגנה. זה לא היה משנה אם הוא היה יוצא החוצה והיינו משחקים ב 10 שחקנים ובוא נזכור הוא היה השחקן הכי טרי בנתניה ולדעתי לא רץ 500 מ. אם בנתניה מוכנים לספוג את זה - עניינם. בתור אוהד אני מעדיף שבדש יעלה ליציע לא בגלל שהוא מחמיץ אלא כי המשחק שלו נראה כמו אחד ששם זין על כולם.

טל ,אם היה להם כח לרוץ כמו שאתה מצפה ,אז מרביתם לא היו פה!!!
01-Nov-2016, 15:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 15:27 אופיר34.)
הודעה: #33
(01-Nov-2016 14:59)טל.מ כתב:  החילוף של עלי יכול היה להיות מוצדק רפואית אני לא יודע. לגבי השטויות - מי לא עושה ? מצד שני לדעתי לפחות השחקן הזה מספר אחת בנתניה ביי פאר וכשאני מסתכל בן כמה הוא ברור לי שיש כאן פוטנציאל שצריך לשמור עליו.

לגבי בדש אתה לא יורד לסוף הנקודה. תבדיל בין שחקן שלא הולך לו והוא מתאמץ קורע את התחת ומה לעשות זה לא נדבק , לבין שחקן שפשוט לא עושה כלום. סתם עומד במגרש. אין מקום לכדורגלנים כאלה יותר. רועי דיין עולה על בדש נכון להיום בכל פרמטר. אני זוכר את בדש במכבי תא לא מפסיק לרוץ אז זה לא הסגנון זה הרצון ואין ארוחות חינם מי שלא רוצה שישב ביציע.

אוקיי, ואם הוא מוצדק רפואית אתה מאשר את החילוף הזה ?

לגבי השטויות - קודם כל לא. לא כולם עושים שטויות. ערן כן, דיא כן, קיגבונה כן. מצד שני אולסק לא, הבלם לא, דיין לא. ונגיד שמאחת השטויות שעלי עשה היינו חוטפים שער, גם אז היית מדבר על החילוף שלו ?
ושוב, עלי שחקן כשרוני ובעל פוטנציאל שעוד צריך ללמוד מהטעויות שלו ,אבל הוא בר חילוף, בטח כאשר לא התאמן סדיר ובטח שגזל הוא המחליף שלו.

ובדש - כן ,הוא לא השקיע ולא נתן את הנשמה ב 25 דקות ששיחק ,אבל במשחקים הקודמים הוא דווקא כן עשה עבודה ולחץ, אז מה בגלל 25 דקות נשרוף ת'בן אדם ??

מוקדם מידי ומהר מידי שופכים את דמו.
הגיע הזמן שנלמד להיות יותר סבלניים.

לעומת זאת, ערן לוי בנושא הזה הוא באמת מקרה אבוד ולכן לגביו אני מסכים איתך.
01-Nov-2016, 15:37
הודעה: #34
א. עלי יצא בגלל שסימן על מתיחה במפשעה (לפחות כך נאמר בטלויזיה).
ב. רועי דיין היה טוב ומסוכן יותר מבדש מאז שהגיע לכאן.
בדש צריך ביטחון? השחקן לקח אליפויות ופה הוא צריך ביטחון?
הוא צריך להקנות ביטחון על השאר. יחד עם זאת, מסכים שלא צריך לקלל ולגדף. שהטוב ביותר ישחק (או הפחות גרוע).

01-Nov-2016, 15:55
הודעה: #35
אח של שחקן שהיה בלא מעט קבוצות- בין היתר גם בחו"ל, גם בנתניה וגם במקומות "קשים" יותר אמר לי שהקהל של נתניה הוא הכי חסר סבלנות בארץ.
מודה שאני מאוד מפקפק בזה אבל מתחיל לתהות האם יש בזה משהו...
01-Nov-2016, 15:55
הודעה: #36
(01-Nov-2016 15:26)אופיר34 כתב:  
(01-Nov-2016 14:59)טל.מ כתב:  החילוף של עלי יכול היה להיות מוצדק רפואית אני לא יודע. לגבי השטויות - מי לא עושה ? מצד שני לדעתי לפחות השחקן הזה מספר אחת בנתניה ביי פאר וכשאני מסתכל בן כמה הוא ברור לי שיש כאן פוטנציאל שצריך לשמור עליו.

אוקיי, ואם הוא מוצדק רפואית אתה מאשר את החילוף הזה ?

לגבי השטויות - קודם כל לא. לא כולם עושים שטויות. ערן כן, דיא כן, קיגבונה כן. מצד שני אולסק לא, הבלם לא, דיין לא. ונגיד שמאחת השטויות שעלי עשה היינו חוטפים שער, גם אז היית מדבר על החילוף שלו ?
ושוב, עלי שחקן כשרוני ובעל פוטנציאל שעוד צריך ללמוד מהטעויות שלו ,אבל הוא בר חילוף, בטח כאשר לא התאמן סדיר ובטח שגזל הוא המחליף שלו.

ובדש - כן ,הוא לא השקיע ולא נתן את הנשמה ב 25 דקות ששיחק ,אבל במשחקים הקודמים הוא דווקא כן עשה עבודה ולחץ, אז מה בגלל 25 דקות נשרוף ת'בן אדם ??

מוקדם מידי ומהר מידי שופכים את דמו.
הגיע הזמן שנלמד להיות יותר סבלניים.

לעומת זאת, ערן לוי בנושא הזה הוא באמת מקרה אבוד ולכן לגביו אני מסכים איתך.

בוא נגדיר את זה ככה אם החילוף הוא מסיבה לא רפואית אז סלובו שגה בענק.
לא ראיתי אחד שלא טועה במהלך משחק או עושה איזשהו מהלך שמסבך עיניינים.
כל שחקן הוא בר חילוף. להוציא את השחקן מספר אחת במגרש בדקה ה55 צריך סיבה.
לגבי בדש כבר אמרתי הכל לא מתכוון להמשיך להתנצח.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Nov-2016, 16:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 16:05 אייל ס.)
הודעה: #37
(01-Nov-2016 14:27)טל.מ כתב:  אני מוכן להראות לך סנריו שסעיף 1 הופך לטייארה.

1.האופציה של נתניה נקודה ותמומש בסמוך לפקיעתה.
2.השחקן סימן לסלובו על חילוף.
3.עד היום גזל הוכיח עצמו שעלה מהספסל.
4.התנהגות הקהל לבדש מזיקה,נקודה.
01-Nov-2016, 16:08
הודעה: #38
למה הביאו את בדש נראה כיאלו הוא לא רוצה לשחק כל כדור מאבד לא נלחם על אף כדור יכלו להביא מישהו יותר טוב מימנו עדיף לשחרר אותו ובינואר להביא מישהו אחר במקומו
01-Nov-2016, 16:48
הודעה: #39
בוא נגדיר את זה ככה אם החילוף הוא מסיבה לא רפואית אז סלובו שגה בענק.
לא ראיתי אחד שלא טועה במהלך משחק או עושה איזשהו מהלך שמסבך עיניינים.
כל שחקן הוא בר חילוף. להוציא את השחקן מספר אחת במגרש בדקה ה55 צריך סיבה.
לגבי בדש כבר אמרתי הכל לא מתכוון להמשיך להתנצח.

[/quote]

בלהיות חכם בדיעבד אתה אלוף.
במצב של 2:0 מחצית שניה, קבוצה יריבה לא בעניינים, עלי מוחמד השחקן אולי הכי חשוב של הקבוצה אחרי פציעה, מסמן לדראפיץ' כשהוא רוצה להתחלף (וגם אם לא מסמן) יש עוד משחק חשוב ביום שישי, גם אתה במקום של דראפיץ' מחליף אותו כמו ענק.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
יגאל יהב (1212-1111-2016201620162016)
01-Nov-2016, 16:56
הודעה: #40
(01-Nov-2016 14:59)טל.מ כתב:  פשוט .. בא איזה תואם שירצקי מבין שיש תפוח אדמה לוהט, מציע בעפ שכר שאי אפשר לסרב לו וכולה אומרים לעלי, כשיבואו לממש איתך את השנה השניה תגיד שאתה לא רוצה לשחק בנתניה. את כל השאר מול ביתר תא נעשה אנחנו. תראה לי קבוצה שתחתים שחקן בעל כורחו. האם נגרור אותו למשפט ? לבוררות ? אולי . נרוויח כמה שקלים והשחקן במקום אחר.

ואם ממשת את האופציה ואז בא איזה תואם שירצקי ומציע שכר שאי אפשר לסרב לו.... מה ההבדל ? השחקן ירצה לעזוב. אותו דבר.
האופציה שלנו תמומש או לא בלי קשר לרצון השחקן לשחק אצלנו.
אם תמומש והשחקן יסתנוור מהצעה אחרת , יצטרכו לשלם עליו.
בדיוק כמו שיצטרכו לשלם אם תממש עכשיו.
אם המימוש יעשה עכשיו או בסוף העונה , אין שום הבדל לטובתינו.
הבנת ?
The following 1 user Likes יניב's post:
אלדד (0101-1111-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים