שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
01-Nov-2016, 12:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 12:18 טל.מ.)
הודעה: #21
(01-Nov-2016 12:03)אייל ס כתב:  א.לא בטוח שראינו את אותו משחק(גם נגד נשר לא ישבנו אחד ליד השני ופירשנת את המשחק הזה למוות..)Tongue
ב.כשלא נכנסים למשחק,אז רצים פחות.
ג.כשכל הקבוצה מאחור עסוקה במגננה לא ברורה לחךוץ 9 אין הרבה מה לעשות..
ד.לא רץ,זו עובדה.

את נשר ניחשתי Smile
לגבי בדש - אני לא אגרור אותך לשיח עליו אתה הבעלים ואין טעם לסבך. את מה שאני ראיתי ראו כולם .

Sent from my iPhone using Tapatalk

(01-Nov-2016 12:10)פיליפצוק כתב:  לקחתם את הציטוט של אייל והדבקתם אותו לבדש וגמרתם עליו.
ברק בדש לא התחבר עדיין לקבוצה והאפטתיות שלו מחרפנת גם אותי (זה לא חדש דרך אגב גם ברעננה הוא לא הראה התלהבות יתרה).
מכאן ועד להחלטה שהוא "שובת איטלקית" (קביעה שמסתמכת על אויר) המרחק הוא רב.

הביאו אותו לכאן בתור שובר שיוויון . עד עכשיו חוץ מהקורה ההיא לא עשה כלום ואתמול אפילו לא התאמץ. אם בנתניה מוכנים לחיות עם זה זה עניינם. לכן כותרת הפוסט - אם הייתי וכו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Nov-2016, 12:21
הודעה: #22
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
(01-Nov-2016 11:22)אייל ס כתב:  סביר להניח שאותו אחד שיוכל להסביר לך,בשדה(יחד עם רז זהבי) בדרך לבארסה..

יותר מעניין לשמוע מה יש לצוות המקצועי שלנו להגיד.
01-Nov-2016, 12:40
הודעה: #23
(01-Nov-2016 12:21)בן סילברה כתב:  
(01-Nov-2016 11:22)אייל ס כתב:  סביר להניח שאותו אחד שיוכל להסביר לך,בשדה(יחד עם רז זהבי) בדרך לבארסה..

יותר מעניין לשמוע מה יש לצוות המקצועי שלנו להגיד.

בניגוד אלי(ובצדק),את שלהם נאמר בחדר ההלבשה.
01-Nov-2016, 12:47
הודעה: #24
(01-Nov-2016 12:10)פיליפצוק כתב:  לקחתם את הציטוט של אייל והדבקתם אותו לבדש וגמרתם עליו.
ברק בדש לא התחבר עדיין לקבוצה והאפטתיות שלו מחרפנת גם אותי (זה לא חדש דרך אגב גם ברעננה הוא לא הראה התלהבות יתרה).
מכאן ועד להחלטה שהוא "שובת איטלקית" (קביעה שמסתמכת על אויר) המרחק הוא רב.

הביאו אותו לכאן בתור שובר שיוויון . עד עכשיו חוץ מהקורה ההיא לא עשה כלום ואתמול אפילו לא התאמץ. אם בנתניה מוכנים לחיות עם זה זה עניינם. לכן כותרת הפוסט - אם הייתי וכו.

[/quote]

הכל נכון, אבל זה עדיין לא אומר שהוא עושה שביתה.
01-Nov-2016, 12:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 13:08 עידן444.)
הודעה: #25
לא מבין מאיפה המחשבה שבדש לא רוצה.
בדש נראה כמו הרבה חלוצים שהצליחו במקום אחד, מגיעים למקום אחר, ודברים לא מתחברים, והבטחון הולך לאיבוד(מסכים עם אייל שסיכוי לא רע שהכל היה נראה אחרת אם הכדור נגד שעריים היה נכנס)- וחלוץ בלי בטחון ועם רמת ציפיות גבוהה- נראה בדיוק כפי שבדש נראה.
מעבר לזה ניתחתי את זה מקצועית- כשנתניה משחקת על מתפרצות- ובגלל השער של הרצליה שהכניס את הקבוצה ללחץ אטומי זו היתה הסיטואציה במגרש- זה לא מיטיב עם חלוץ כמו בדש. אין לו מה למכור בגילו ובסגנון המשחק שלו לסיטואציה הזו.
הוא יכול גג לקבל כדור עם הגב- רחוק מאוד מהשער- ולהוריד אחורה. בגלל חוסר הבטחון אפילו את הפעולה הזו, שאמורה להיות די פשוטה לשחקן בסגנון שלו- הוא לא מצליח לעשות. מה גם שמשחק הגב שלו רחוק מלהיות ברמה של שי הולצמן ואפילו לא של ערן לוי.
רועי דיין משחק בבטחון גדול יותר מבדש ולכן עדיף עליו. אהבתי את המשחק שלו אתמול.

אני חושב שיש קצת הגזמה בביקורת לגבי המחצית השניה.
נתניה בלחץ.
ה 9- יושבים לכולם בראש וזה אחד הגורמים העיקריים ללחץ הזה. כי מבחינת צבירת נקודות- הקבוצה הזו נכון למחזור השמיני צברה יותר נקודות מהקבוצה של יוסי מזרחע שהיתה גם היא קבוצה מאוד לא רגועה ובלי קוף של 9 נקודות על הגב.
למי שזוכר בתחילת השנה פתחתי פוסט שקורה לגייס יועץ מנטלי- כי יש משקל רב לנושא הזה בקבוצה הזו ספציפית שדי חסרת ניסיון ובסיטואציה הזו של 9-.
משחקים כמו נגד נשר לא מקובלים עלי.
במשחקים כמו אתמול אני חושב שאנחנו צריכים לדעת לפרגן על מחצית מצויינת ולא להפריז בביקורת על מחצית אחת פחות טובה שהלחץ בה היה ניכר.
גם זה מאוד מגוחך וחוטא לאמת שכל פעם שנתניה תפגין עליונות נגיד שהיריבה חלשה.
הרצליה והפועל ירושלים שנדרסו אצלנו בשני משחקי הבית האחרונית לא נראות פראייריות בליגה הזו...
הן למעשה יותר טובות מנצרת עילית ולא פחות טובות מנשר שלא היה רחוק שאנחנו נדרס על ידן...

01-Nov-2016, 13:31
הודעה: #26
אוקי עידן תרשה לי לתקן. סלובו התחיל בקומדית הטעויות של המחצית השניה בחילוף של עלי. יכול להיות שהחילוף היה נחוץ בריאותית אין לי מושג. מכאן הכל התחרבש, גזל היה רע מאוד הקבוצה נראתה חסרת חשק רצון ויכולת. לסיטואציה הזאת נזרק בדש בדקה ה70, וכמה דק אחרי זה ספגנו. במצב הזה אני מצפה מכללללל השחקנים במגרש גם אם קוראים להם סבע ערן לוי ובדש לעשות הגנה לקרוע את התחת ולהגן על הניצחון, ובמקרה של בדש גם אם התוכנית להשתמש בו כחלוץ ירדה לפח. ובמקום זה אתה מקבל שחקן שלא מנסה לרוץ לכדור לא מנסה לעשות לחץ על השוער לא יורד לעזור בהגנה. זה לא היה משנה אם הוא היה יוצא החוצה והיינו משחקים ב 10 שחקנים ובוא נזכור הוא היה השחקן הכי טרי בנתניה ולדעתי לא רץ 500 מ. אם בנתניה מוכנים לספוג את זה - עניינם. בתור אוהד אני מעדיף שבדש יעלה ליציע לא בגלל שהוא מחמיץ אלא כי המשחק שלו נראה כמו אחד ששם זין על כולם.

01-Nov-2016, 14:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 14:25 יניב.)
הודעה: #27
1: נכתב כבר בעבר פה, על ידי אייל נדמה לי, שיש לנו אופציה על השחקנים במושאלים. כשיגיע מועד הפקיעה , יוחלט אם לממש או לא.
בשביל מה לעשות את זה כבר עכשיו ? איפה ההיגיון ? אף אחד אחר לא יוכל לקחת אותו כשהאופציה שלך . תמתין ותראה איפה דברים עומדים בזמן הפקיעה.

2: יש 2 אופציות כשאחת יכולה אולי להועיל והשניה בטוח לא.
אחת זה לעודד לתמוך ולדרבן את בדש. שניה זה לקלל אותו ןלאמלל את חייו.
איזו נראית לכם יכולה להועיל ואיזו בטוח לא ?

3: קח את כל הסטטיסטיקה של ערן העונה , עכשיו תמחק את כל מה שהוא עשה ותראה איפה אנחנו.....

4: סלובו לא ילד בן 5. לא תנער ותגרום לשינוי האיש.
זה הוא , לטוב ולרע.
01-Nov-2016, 14:27
הודעה: #28
אני מוכן להראות לך סנריו שסעיף 1 הופך לטייארה.

01-Nov-2016, 14:45
הודעה: #29
(01-Nov-2016 14:27)טל.מ כתב:  אני מוכן להראות לך סנריו שסעיף 1 הופך לטייארה.

בבקשה.
הסבר איך .
01-Nov-2016, 14:59
הודעה: #30
אין פה בכלל ויכוח. לא שופטים שום שחקן בעולם אחרי 5 משחקים, גם אם הוא לא מצליח לעצור כדור, גם אם הוא מחטיא מול שער ריק וגם אם הוא לא עושה מספיק הגנה.

כל שיטת הזבנג וגמרנו הזאת אין לה מקום פה, ויותר מזה, אם אני סלובו מהיום בדש אצלי פותח הרכב בכל משחק בחודש הקרוב. אצל בדש היכולת היא לא הבעיה לדעתי.

ולגבי החילוף של עלי, צריך לזכור שהשחקן לא התאמן סדיר בשבועיים האחרונים. הוא לא בכושר משחק אופטימלי, וחוץ מזה, לדעתי, עם כל המחמאות שהוא מקבל אתמול הוא גם עשה הרבה שטויות. בוא לא נכסה את העיניים. גזל המחליף שלו היה מצוין נגד נשר ולכן החילוף כחילוף היא לא כזה הזוי. רק מה לעשות שכדורגל זה לא מדע מדויק.... מה שהיה טוב לפני שבוע לא מחייב שיהיה טוב שבוע הבא

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
יגאל יהב (1212-1111-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים