שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
01-Nov-2016, 10:40
הודעה: #11
אני יודע שאני מואשם תדיר בהסתכלות על חצי הכוס הריקה. סבבה, נושא את האשמה בגאון.
קוגבנייה 50/50 ? זו העמדה שלו ?
עד כמה אפשר לילל שאין מחץ כששני השחקנים שהבקיעו אתמול הבקיעו מהאמצע אחד מכדור שהגיע אליו במקרה והשני במבצע אישי ?
פלא ששני החלוצים לא מבקיעים ? כשמשחק האגפים של נתניה מורכב מכחלון ולואיזה זה לא ישתנה. אני לא יודע מה עובר לדראפיץ בראש. אפשר להמשיך לשחק דרך האמצע והמשיך להחטיא או לשחק מהאגפים ולהרוויח גולים קלים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Nov-2016, 10:56
הודעה: #12
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
(01-Nov-2016 10:40)טל.מ כתב:  אני יודע שאני מואשם תדיר בהסתכלות על חצי הכוס הריקה. סבבה, נושא את האשמה בגאון.
קוגבנייה 50/50 ? זו העמדה שלו ?
עד כמה אפשר לילל שאין מחץ כששני השחקנים שהבקיעו אתמול הבקיעו מהאמצע אחד מכדור שהגיע אליו במקרה והשני במבצע אישי ?
פלא ששני החלוצים לא מבקיעים ? כשמשחק האגפים של נתניה מורכב מכחלון ולואיזה זה לא ישתנה. אני לא יודע מה עובר לדראפיץ בראש. אפשר להמשיך לשחק דרך האמצע והמשיך להחטיא או לשחק מהאגפים ולהרוויח גולים קלים.

זאת לא האשמה, זה תיאור המציאות, ואם אתה מתעקש במשחק הזה להבליט רק את הצדדים הרעים ולא להגיד מילה אחת על הדברים החיוביים (והיו כאלה) אז אל תתפלא שתמשיך להיות "מואשם" בהסתכלות על חצי הכוס הריקה.

ואתמול שני השערים דווקא התחילו מהאגף. פעם אחת מהרמה של ערן ופעם שנייה מפריצה של קיגבונה מהצד.
חוץ מזה , לא הייתי עושה הנחות לרועי דיין כי אתמול לפחות פעמיים הוא קיבל שני כדורים מדויקים מהאגף שהיו חייבים להסתיים בשער. אז כן, אותי מאד הפליא שחלוץ מנוסה כמו רועי דיין לא סיים את המשחק עם שני שערים לפחות.
01-Nov-2016, 11:07
הודעה: #13
כגודל הציפיה גודל האכזבה...והפוך.
לצפות ששחקנים בליגה הלאומית יעשו לחץ 90 דקות זה ניפלא אך זה לא יקרה(גם בליגת העל יש מעטים שמסוגלים).
אחת התכונות החשובות שחייבים לסגל לעצמנו זו ראליות ולזכור מה יש לנו ובעיקר מה אין לנו.
ויש לנו קבוצה שנבנתה מ"אפס",שמתבססת על 2 שחקנים שנעדרו שנה מהמגרשים כתוצאה מפציעה קשה,שילוב בין שחקנים וותיקים לשחקנים צעירים בתוספת 2 זרים צעירים .

ולעינייננו,במחצית הראשונה ראינו קבוצה נמרצת ובעלת מוטיבציה שהגיעה ב"קלות" ל6/7 מצבים לשער(תפוקה של 4 משחקים יחד בעונת 13/14) וירידה דרסטית במחצית השניה.
במידה והיינו מסיימים את הראשונה עם 4 או 5 שערים,אין ספק שהמחצית השניה היתה אחרת.
במידה והיינו מתחלפים במחציות(כמו בשערים) והשניה היתה המשובחת,אין ספק שהשיח כאן היה שונה.
01-Nov-2016, 11:20
הודעה: #14
(01-Nov-2016 11:07)אייל ס כתב:  כגודל הציפיה גודל האכזבה...והפוך.
לצפות ששחקנים בליגה הלאומית יעשו לחץ 90 דקות זה ניפלא אך זה לא יקרה(גם בליגת העל יש מעטים שמסוגלים).
אחת התכונות החשובות שחייבים לסגל לעצמנו זו ראליות ולזכור מה יש לנו ובעיקר מה אין לנו.
ויש לנו קבוצה שנבנתה מ"אפס",שמתבססת על 2 שחקנים שנעדרו שנה מהמגרשים כתוצאה מפציעה קשה,שילוב בין שחקנים וותיקים לשחקנים צעירים בתוספת 2 זרים צעירים .

ולעינייננו,במחצית הראשונה ראינו קבוצה נמרצת ובעלת מוטיבציה שהגיעה ב"קלות" ל6/7 מצבים לשער(תפוקה של 4 משחקים יחד בעונת 13/14) וירידה דרסטית במחצית השניה.
במידה והיינו מסיימים את הראשונה עם 4 או 5 שערים,אין ספק שהמחצית השניה היתה אחרת.
במידה והיינו מתחלפים במחציות(כמו בשערים) והשניה היתה המשובחת,אין ספק שהשיח כאן היה שונה.

הייתי שמח להבין מה גרם לירידה הדרסטית במחצית השניה
01-Nov-2016, 11:22
הודעה: #15
סביר להניח שאותו אחד שיוכל להסביר לך,בשדה(יחד עם רז זהבי) בדרך לבארסה..
01-Nov-2016, 11:33
הודעה: #16
ואני הייתי מת להבין למה ברק בדש שובת איטלקית

01-Nov-2016, 11:39
הודעה: #17
ברק בדש לא שובת איטלקית ולא טריפוליטאית,לו הקורה של בדש במשחקו הראשון היתה זזה 10 ס"מ שמאלה,סביר להניח שהפוסטים כאן היו בעיקר על ה"בול פגיעה".
חלוץ זה המון המון מזל ואנרגיות וסבלנות(בדיוק כמו שוער).
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (0101-1111-2016201620162016)
01-Nov-2016, 11:55
הודעה: #18
ומה עם לרוץ ? ראינו את אותו המשחק ..?

01-Nov-2016, 12:03
הודעה: #19
א.לא בטוח שראינו את אותו משחק(גם נגד נשר לא ישבנו אחד ליד השני ופירשנת את המשחק הזה למוות..)Tongue
ב.כשלא נכנסים למשחק,אז רצים פחות.
ג.כשכל הקבוצה מאחור עסוקה במגננה לא ברורה לחךוץ 9 אין הרבה מה לעשות..
ד.לא רץ,זו עובדה.
01-Nov-2016, 12:10
הודעה: #20
לקחתם את הציטוט של אייל והדבקתם אותו לבדש וגמרתם עליו.
ברק בדש לא התחבר עדיין לקבוצה והאפטתיות שלו מחרפנת גם אותי (זה לא חדש דרך אגב גם ברעננה הוא לא הראה התלהבות יתרה).
מכאן ועד להחלטה שהוא "שובת איטלקית" (קביעה שמסתמכת על אויר) המרחק הוא רב.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
בן סילברה (0101-1111-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים