שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תקופת החגים מאחורינו(וגם הפגרה)
29-Oct-2016, 11:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Oct-2016 על ידי 11:18 אייל ס.)
הודעה: #1
תקופת החגים מאחורינו(וגם הפגרה)
וכמו בכל שנה,הסתיימה עברה לה אופצית "אחרי החגים"..
לפני כשבוע כתבתי את שכתבתי(ויכולתם להבין גם מתגובותי לתגובותיכם),ממש לא מהבטן וממש לא ביד קלה ההפך,ביד כבדה מאוד,יד שהיתה מאושרת לא לכתוב ולהתבשם ב3 משחקי הליגה הראשונים(הרביעי נגד רמת גן היה בונוס ).
בתפיסת עולמי הניהולית,אני לא חושש מהתמודדויות ולכן מעולם לא טיאטאתי מתחת לשטיח,בעיות צריך לעורר(והלוואי שמדובר בצרוף מקרים) ועדיף שעה אחת קודם.
בגישתי כבעלי מכבי נתניה,אני לא מתערב ומעורב ביום יום,מונה צוות מקצועי(כפי שכתבתי מספר פעמים) מהשלישיה הישראלית המובילה בארץ שקיבל מנדט וחופש,תוך כדי אמירה מאוד ברורה לבנות קבוצה שמחוברת לקהל ומונה מנכ"ל שמתעסק בגדול כקטן.
אני כאן,כדי לדאוג להתוות דרך לדאוג לשקט כלכלי ולשכב על הגדר כשצריך.

מכיוון שלא כל ישראל אחים ועיברית שפה קשה,לא כולם מבינים היטב תוכנם של דברים ולעיתים זקוקים לפרשנות עדינה לעיתים "אגרסיבית" יותר,אני מכיר את זו וגם את זו ובעיקר מכבד ביקורת מבית ומבחוץ...וכן כן ביקורת זה דבר בריא וצריך לטפח אותו ולכן אני בעד קשר צמוד לעיתונות ואתרי האינטרנט ולא מתכוון "לאוכלי הנבלות" שהופכים לדומיננטים "ביום סגריר".
ומעודד דיאלוג עם אוהדים בלי קשר לדעתם ועמדותיהם,כי אוהד הוא אוהד אחרי נצחון ובעיקר אחרי הפסד.

לסיכומם של דברים,לא תמיד נסכים כולנו לדרך ולסגנון,אך בראש ובראשונה לכולנו אינטרס משותף אחד,הצלחת המועדון ולמכבי נתניה העונה יש את היכולת להיות תלויה רק בעצמה,גם להתחבר לקהל כפי שעשתה במשחקים הראשונים וגם להגיע להישגים ספורטיביים.

בהצלחה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 7 users Like אייל ס's post:
ransha (2929-1010-2016201620162016), shraga (2929-1010-2016201620162016), אלדד (2929-1010-2016201620162016), אלדר ב. (2929-1010-2016201620162016), עודד... (3030-1010-2016201620162016), עידן444 (2929-1010-2016201620162016), פיליפצ'וק (2929-1010-2016201620162016)
29-Oct-2016, 12:40
הודעה: #2
RE: תקופת החגים מאחורינו(וגם הפגרה)
אמרתי בעבר לעמית ואני אומר גם לך הפורום הזה צריך להיות סגור אנחנו יכולים פה לריב ולהרוג מילולית אחד את השני אבל להתחבק בגול....
ולא לאפשר כניסת אורחים...
או כל מי שיעלה פוסטמיוכל להחליט אם הוא פתוח לציבור או לחברים עם שמות...
זו חלקת האלוהים שלנו הכיף שלנו להתנגח לסלוח לצחוק ולבכות אבל אסור לשונאי מכבי נתניה להיות פה...
וגם הנהג וגם השוער הכושל אלה עוכרי מכבי נתניה ביסודם
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
עודד... (3030-1010-2016201620162016)
29-Oct-2016, 14:25
הודעה: #3
(29-Oct-2016 11:15)אייל ס כתב:  וכמו בכל שנה,הסתיימה עברה לה אופצית "אחרי החגים"..
לפני כשבוע כתבתי את שכתבתי(ויכולתם להבין גם מתגובותי לתגובותיכם),ממש לא מהבטן וממש לא ביד קלה ההפך,ביד כבדה מאוד,יד שהיתה מאושרת לא לכתוב ולהתבשם ב3 משחקי הליגה הראשונים(הרביעי נגד רמת גן היה בונוס ).
בתפיסת עולמי הניהולית,אני לא חושש מהתמודדויות ולכן מעולם לא טיאטאתי מתחת לשטיח,בעיות צריך לעורר(והלוואי שמדובר בצרוף מקרים) ועדיף שעה אחת קודם.
בגישתי כבעלי מכבי נתניה,אני לא מתערב ומעורב ביום יום,מונה צוות מקצועי(כפי שכתבתי מספר פעמים) מהשלישיה הישראלית המובילה בארץ שקיבל מנדט וחופש,תוך כדי אמירה מאוד ברורה לבנות קבוצה שמחוברת לקהל ומונה מנכ"ל שמתעסק בגדול כקטן.
אני כאן,כדי לדאוג להתוות דרך לדאוג לשקט כלכלי ולשכב על הגדר כשצריך.

מכיוון שלא כל ישראל אחים ועיברית שפה קשה,לא כולם מבינים היטב תוכנם של דברים ולעיתים זקוקים לפרשנות עדינה לעיתים "אגרסיבית" יותר,אני מכיר את זו וגם את זו ובעיקר מכבד ביקורת מבית ומבחוץ...וכן כן ביקורת זה דבר בריא וצריך לטפח אותו ולכן אני בעד קשר צמוד לעיתונות ואתרי האינטרנט ולא מתכוון "לאוכלי הנבלות" שהופכים לדומיננטים "ביום סגריר".
ומעודד דיאלוג עם אוהדים בלי קשר לדעתם ועמדותיהם,כי אוהד הוא אוהד אחרי נצחון ובעיקר אחרי הפסד.

לסיכומם של דברים,לא תמיד נסכים כולנו לדרך ולסגנון,אך בראש ובראשונה לכולנו אינטרס משותף אחד,הצלחת המועדון ולמכבי נתניה העונה יש את היכולת להיות תלויה רק בעצמה,גם להתחבר לקהל כפי שעשתה במשחקים הראשונים וגם להגיע להישגים ספורטיביים.

בהצלחה.

אייל אני מעריך אותך מאוד , אבל הפעם טעית. אם בכל תקופה קשה תעביר בפורום ביקורת נוקבת הקבוצה תתפרק בוודאות. בעלים אמור לבקר את המאמנים והשחקנים בשיחות ישירות בתוך המועדון ולא בצורה הזו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 2 users Like yaron73's post:
אלון (2929-1010-2016201620162016), עדיאלבז (2929-1010-2016201620162016)
29-Oct-2016, 14:33
הודעה: #4
דוד, אתה ב 2016....
אין דבר כזה לסגור פורום ולנתק את עצמך מהעולם החיצון. ברור שאם ממש רוצים ויש את המשאבים אפשר לסנן משתמשים, להטיל מגבלות ולנטר 24X7 את הפורום אבל אני מסופק אם זה יקרה.

בכל מקרה ולעצם העניין, הפוסט של אייל ,שישב פה שבועיים ולא עניין אף אחד,
נכתב מתוך ידיעה ,כוונה ורצון להעביר מסר. אם זו הדרך הנכונה להעברת מסרים כל אחד יחליט לעצמו, אבל בסופו של דבר אייל רצה שהמסר יועבר.

רק אני במקום אייל הייתי חוסך את תקופת ההמתנה ומפרסם אותו בפלטפורמות עם רייטינג קצת יותר גבוה מהפורום שלנו.... (למרות שאני יודע שהוא שם על תקן צופה בלבד)
29-Oct-2016, 14:39
הודעה: #5
אני מניח שהפוסט הזה יפורסם ב- ynet בשבוע הבא?!
29-Oct-2016, 14:46
הודעה: #6
אם דראפיץ' לא באמת נפגע כמו שאומר עוכר נתניה רז זהבי אז הכל טוב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
29-Oct-2016, 15:42
הודעה: #7
מה שבטוח, זאת דרך מצויינת לייצר יותר תנועה באתר ובפורום

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
29-Oct-2016, 20:30
הודעה: #8
דוד לשיטתך אני לא אוכל לכתוב ולפתוח פוסטים ....
אייל תמשיך ככה זה בסדר זה הכי טוב הכל גלוי אין כאן ליכלוך אין כאן ביזוי הכל כתבת אמת אם שחקן לא רץ ולא נותן הכל אין לו מקום במכבי נתניה ולא משנה מי זה שיהיה
וסלובו צריך להתיישר עם מה שאמרת ולא הפוך אין כאן ניסיון בדבריך לפגוע בו
29-Oct-2016, 23:10
הודעה: #9
(29-Oct-2016 20:30)זאב רווח כתב:  דוד לשיטתך אני לא אוכל לכתוב ולפתוח פוסטים ....
אייל תמשיך ככה זה בסדר זה הכי טוב הכל גלוי אין כאן ליכלוך אין כאן ביזוי הכל כתבת אמת אם שחקן לא רץ ולא נותן הכל אין לו מקום במכבי נתניה ולא משנה מי זה שיהיה
וסלובו צריך להתיישר עם מה שאמרת ולא הפוך אין כאן ניסיון בדבריך לפגוע בו

אתה כבר משלנו ....אבל גם בך חשדנו תק' ארוכה....
30-Oct-2016, 0:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Oct-2016 על ידי 0:34 זאב רווח.)
הודעה: #10
אף פעם לא הבנתי למה חשדתם בי דוד
לא מכיר עוד אדם בנתניה ששרוף יותר ממני על המועדון הזה
עדיין לא מבין למה יש כאלו שמחרימים אותי כאן
האמת גם קצת התפכחתי מכוכבים שחוץ מהכדורגל הנפלא שלהם לא נמצאו בני אדם וזה הרבה בזכותכם
נקווה שכל הבעיות המגעילות האלו יסתיימו עם חיוך גדול בשני בערב ושהשחקנים סוף סוף יחזרו לתת כדורגל יפה ומועיל ומנצח
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים