שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
22-Oct-2016, 12:55
הודעה: #31
RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
ואני אומר בוא לא נגזים.
משחק אחד או שניים גרועים והפכנו לקבוצה לא מאומנת ?? נו באמת.

מול הפועל פ"ת לא נראינו מאומנים ?
מול שעריים לא היינו מאומנים ?
מול עכו לא כנ"ל ?

אז כן, יש כמה נורות אזהרה שנדלקו אתמול אבל לבוא ולהגיד שהקבוצה לא מאומנת זה פשוט סותר את מה שראינו ברב המשחקים העונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2016, 12:57
הודעה: #32
(22-Oct-2016 12:43)טל.מ כתב:  לא רוצה ללכלך אבל נתניה נראית פשוט לא מאומנת או חסרת שליטה. ערן לוי עושה מה שבא לו מתחילת הליגה זה לא חדש. דיא מצטרף אליו לפרקים גם זה לא חדש. קוגבנייה ממוקם באמצע והולך לאיבוד גם זה כבר ראינו. שום משחק אגפים מהמגינים או מסבע וקוגבנייה שלא ממוקמים שם. הכתובת היא אחת וקוראים לה דראפיץ. גם במערך מוזר גם בחוסר היכולת לישר שחקנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

טל אני מסכים שאם פירגנו בתחילת העונה על העמידה והסדר אז אתמול היה מיש מש אחד גדול ושוב...
כשנותנים יד חופשית ל-2 שחקנים זו בעיה...
אי אפשר במועדון כדורגל מקצועני לאפשר ל-2 שחקנים לשחק חופשי אחד ניחא...
שניים זה כבר בלאגן...
מסכים לגבי משחק האגפים אבל עוד יותר בעייתי לא היה אתמול מי שינהל את המשחק למטה...
אולסק ואביב יותר ברחו מהכדור
כשגזל נכנס זה השתפר עם הניסיון והחוכמה הוא ניהל טיפה יותר נכון את המשחק...
הבעיה הגדולה שלי עם סלובו אתמול זה שהשלישיה סיימה 90 דקות עם מעט מאד....נכון שערן מצא כדור טועה וכבש אבל זה מיקרי מאד ואסור לנו לטעות...
22-Oct-2016, 12:57
הודעה: #33
(22-Oct-2016 12:43)טל.מ כתב:  לא רוצה ללכלך אבל נתניה נראית פשוט לא מאומנת או חסרת שליטה. ערן לוי עושה מה שבא לו מתחילת הליגה זה לא חדש. דיא מצטרף אליו לפרקים גם זה לא חדש. קוגבנייה ממוקם באמצע והולך לאיבוד גם זה כבר ראינו. שום משחק אגפים מהמגינים או מסבע וקוגבנייה שלא ממוקמים שם. הכתובת היא אחת וקוראים לה דראפיץ. גם במערך מוזר גם בחוסר היכולת לישר שחקנים.

התבלבלת טל....
זה נכון שהיה אתמול משחק "זוועתי"(שלא ראית על פי עדותך)וגם נגד נצרת עלית שיחקנו בחלקים מסויימים לא נכון ולא תכליתי(ושוב לא ראית) ונגד ר"ג גנבנו ניצחון,אך דראפיץ ושי ברדה בנו קבוצה מא',קבוצה חדשה לחלוטין שבלא מעט דקות משחק(מה7 משחקים שראינו עד עכשיו) ניראתה טוב ממרבית המשחקים שראינו בעונות האחרונות בנתניה(גם בליגת העל וגם בליגה הלאומית).
וכן,יש לא מעט עבודה וכן יש עמדות(על המגרש) פחות טובות אך אני בדעה שהצוות המקצועי בנתניה הוא מהשלישיה הפותחת של הצוותים המקצועיים הישראלים בישראל.
The following 2 users Like אייל ס's post:
אלדד (2323-1010-2016201620162016), אלון (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 13:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 13:13 פיליפצ'וק.)
הודעה: #34
(22-Oct-2016 12:16)דוד חטב כתב:  נראה לי שיש פה כאלה שלא הבינו את מה שכתבתי....
במשנת הכדורגל שלי אני רוצה שחקנים שרצים והמון שמשחקים לטובת הקבוצה ומחוייבים עכשיו אין ספק ששלישיית שוקולד מנטה מסטיק הכי כשרוניים בליגה
ופעולה אחת שלהם היא מכריעה משחקים השאלה אם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לעשות הגנה רק עם 7 שחקנים ושניים מהשלושה (ערן ,דיא) משחקים חופשי
אין מי שינהל את המשחק...
זו הכוונה וכן אני הייתי משחרר אחד מהשניים ערן או דיא
לא בטוח שזה היה מזיק...
ואדון פיליפצ'וק גם לי יש אכזבה מהיכולת של ויקי וציפיתי ליותר...

"זה לא היה מזיק"
אתה חי בסרט נשבע לך.
מי ייתן תוצרת בקבוצה הזו? ערן לבד, דיע לבד?
כל מאמן של היריבה יסגור הרמטית את אותו שחקן ונגמר משחק ההתקפה של הקבוצה.
במקום לוותר על שחקן הכרעה, תבדוק איפה כל השאר ומה הם בדיוק עושים על המגרש.

אלמלא הפחתת הנקודות הקבוצה גם אחרי תיקו המאכזב אתמול היתה מקום ראשון.
האם היה מועלה בכלל הפוסט הזה?
האם היו מבקרים את ערן או דיע?
האם היו מפקפקים ביכולות הצוות המקצועי?
כרגיל נסחפים פה בלי קשר לכלום.
22-Oct-2016, 13:15
הודעה: #35
מה שלי הפריע בעיקר אתמול (מעבר לאפאטיות המרגיזה) זה ההתעקשות של הקבוצה לשחק כדורגל שהזכיר לי את ימי ראובן עטר העליזים.

איפה הייתה הנעת הכדור שסלובו כל כך אוהב ?
איפה הלחץ על היריב שראינו בלא מעט משחקים ?
איפה השליטה במרכז המגרש ?
ממתי אנחנו מתבססים על בעיטות שוער ארוכות לכיוון ערן ?

זה נכון שחזרנו לעצמנו ברגע שגזל נכנס אבל עדיין לפחות ב 60 דקות שיחקנו כדורגל פשוט דוחה ואותי זה מאד אכזב.
22-Oct-2016, 13:39
הודעה: #36
בנוסף להכנה הטקטית דרושה גם הכנה מנטלית בייחוד כשאתה חושב שאתה מעל הליגה בגדול ומשחק נגד קבוצה שרק עלתה מליגה נמוכה. וזה מה שהיה חסר אתמול big time. נקודה כהה מאד לצוות המקצועי
The following 1 user Likes משה.ד's post:
פיליפצ'וק (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 13:52
הודעה: #37
להגיע בשישי סוף סוף עם שני החילים לראות את נתניה החדשה לעמוד בתור שעה ובסוף להשבר ולנסוע הביתה באמת בושה לכדורגל הישראלי

22-Oct-2016, 14:56
הודעה: #38
(22-Oct-2016 12:57)אייל ס כתב:  

התבלבלת טל....
זה נכון שהיה אתמול משחק "זוועתי"(שלא ראית על פי עדותך)וגם נגד נצרת עלית שיחקנו בחלקים מסויימים לא נכון ולא תכליתי(ושוב לא ראית) ונגד ר"ג גנבנו ניצחון,אך דראפיץ ושי ברדה בנו קבוצה מא',קבוצה חדשה לחלוטין שבלא מעט דקות משחק(מה7 משחקים שראינו עד עכשיו) ניראתה טוב ממרבית המשחקים שראינו בעונות האחרונות בנתניה(גם בליגת העל וגם בליגה הלאומית).
וכן,יש לא מעט עבודה וכן יש עמדות(על המגרש) פחות טובות אך אני בדעה שהצוות המקצועי בנתניה הוא מהשלישיה הפותחת של הצוותים המקצועיים הישראלים בישראל.

לא חושב שהתבלבלתי אייל. אכן לא ראיתי משחקי חוץ אבל ראיתי מספיק משחקי בית כדי לפתח כמה תובנות.
1. למכבי נתניה אין משחק אגפים. השחקנים שיכולים לשחק שם הם רק סבע וקוגבנייה. סבע ממוקם באמצע קוגבנייה לעיתים באגף ולעיתים 50:50. לואיזה לא משחק כמעט על הקו, המגן השמאלי השני כן. כחלון לא ולא משנה כמה יהיה פנוי.
2. כשאין משחק אגפים בדש ורועי דיין בקושי יגעו בכדור. חוץ מהמשחק השערורייתי נגד שעריים לא זוכר מתי שני החלוצים בכלל היו מעורבים.
3. בלי משחק אגפים אתה בנוי על שחקנים שיבואו מהאמצע משל היו אינייסטה ומסי.
4. ערן לוי וסבע לא בדיוק מצליחים לעשות את זה ואז מתחילות השטויות של ערן לוי שעושה דברים שגם בשכונה לא מעיזים.
5. השחקן הכי חשוב בנתניה לא שיחק אתמול והוא כנראה משפיע יותר מכולם.
6. לא ראיתי אכן .. אבל ממה שראיתי עד היום ראיתי קבוצה שמתאימה את עצמה לליגה ולא מעליה וזה כולל גם כושר גופני שקצת נראה שחסר לנו ממנו. הפועל רג למשל רצו הרבה יותר מנתניה.
7. על כל הסעיפים חוץ מסעיף 5 אחראי הצוות המקצועי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Oct-2016, 15:00
הודעה: #39
לא שקוגבניה בהתחלה היה להיט היסטרי, אבל ההבאה של בדש שגרמה להסטה של קוגבניה אחורה גמרה אותו סופית.
בדש צריך להכיר את הספסל וקוגבניה צריך לחזור לעמדה ששיחק בה בתחילת העונה.
22-Oct-2016, 15:04
הודעה: #40
קוגבנייה צריך לשחק על הקו ולחתוך משם עם רגל הפוכה. כנל סבע. ככה תהנה גם מחלוצי רחבה כמו בדש או דיין. ערן לוי צריך לשחק מתחת לחלוץ באחד הצדדים. לא מבין למה דראפיץ מתעקש אחרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים