שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
22-Oct-2016, 1:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 1:19 nirsimoni.)
הודעה: #21
לא ממהר לזרוק אף אחד. אבל בהרכב השלישיה הזו לא יכולה לשחק. מראה שבדש הוא שצריך לפגוש את הספסל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Oct-2016, 1:22
הודעה: #22
לא ראיתי את המשחק היום וטוב שכך אבל לפני שיהיה משחק אגפים שום חלוץ שישחק באמצע לא יקבל כדור. תרשו לי לנחש שגם זה לא היה היום. אם סלובו לא מבין את זה לבד אז אין לי מה להוסיף.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
חזום חזום (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 1:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 1:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
(22-Oct-2016 0:33)דוד חטב כתב:  ערן לוי זכה בקרדיט לאורך זמן ארוך וחי מבעיטות וגולים ומשחק סביב עיגול האמצע ולא חוכמה כשאתה בועט 200 פעם לשער כשחלק מהפעמים מ-40 מטר שזה זלזול ביריב ובאוהדים אני חושב שסגנון הכדורגל הזה לא קשור לסגנון של היום ושחקן שלא נותן 100 אחוז ראוי לביקורת וכששחקן צעיר רואה ש"הבכירים" לא רצים גם הוא לא ירוץ...וכמו שהקבוצה מקבלת מחמאות הראשונים לקבל אותם אלה ערן ודיא ככה גם בביקורת...
זה בסדר אתה יכול להסתנוור ממספרים ותוצאות אני פחות...

חטב, אתה פופוליסט!!!
רוצה כדורגל, סע לברצלונה או למדריד, או תביא מזומנים שיהיה אפשר להביא שחקנים עם איכויות כמו זהבי, בן חיים, ורמוט ובוזגלו.
אם אין לך לא את זה או את זה אז מה לעשות ערן לוי ודיע סבע זה הכי טוב שיש, כי מהבלוף המקומי שאתה סוגד לו לא נראה חיר עוד הרבה שנים.
22-Oct-2016, 1:51
הודעה: #24
וואלה איך פספסתי את כל האקשן פה...

אז אין ספק שלאייל "יצא היום האוהד" מהבקבוק ,ולאור מה שראינו היום (בעיקר במחצית הראשונה) אני יכול להבין למה זה קרה לו.
ונכון שזה לא מקובל, ונכון שבעלים צריך להיות ממלכתי, ונכון שביקורת צריך להעביר בחדרי חדרים ,אבל אחרי הכל שאתה אוהד אתה אוהד וגם טייטל של בעלים לא יכול לשנות את זה, על אחת כמה וכמה שאתה בעל מזג וטמפרמנט כמו שלא אייל. זו החבילה ואחרי הכל היא עדיין עדיפה על הרבה אופציות אחרות.

ולגבי מה שראינו היום - מותר לא לשחק טוב ומותר אפילו להפסיד לפעמים, אבל לשחק בלי מוטיבציה ולהראות כמו חבורה של אפאטים שהשמש זורחת להם מהתחת זה כבר מרגיז. הקבוצה היום נראיתה בחלקים גדולים של המשחק כאילו אנחנו מובילים את הליגה בפור של 20 ועוד שני מחזורים העונה נגמרת. זה באמת החזיר אותי שנה אחורה המשחק הזה. מזל שגזל נכנס וקצת שינה את התמונה וגרם לקבוצה להראות קצת יותר מחויבת ורצה.

ועוד שתי מילים - תסלחו לי כל אוהבי שישי בצהריים ,אבל התחושה של היום הזה והשעה הזאת זו תחושה של כדורגל חופים ביום טוב... אווירה של ליגה ג , רמה של ליגה ג ואיצטדיון של ליגה ג.... מצידי עד סוף העונה לשחק בשני בערב (ואמרתי את זה עוד הרבה לםני המשחק היום)

ערן לוי - נמאס, נמאס ,נמאס (וזה דורש פוסט נפרד...)
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אליהו (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 10:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 10:16 עידן444.)
הודעה: #25
הקבוצה בעונה שעברה בשלבים שעוד היתה קבוצה מעולם לא נראתה נורא כמו אתמול.
היא שיחקה שווה מול שווה ועם רמת השקעה לא רעה...
אבל מה קרה?
זו היתה חבורה שאף אחד ממנה לא ידע איך עושים את הדבר היחיד שנותן נקודות במשחק הכדורגל.
באופן לא מפתיע ערן לוי ודיא סבע מעורבים כמעט בכל(!!!) השערים שלנו העונה.
לדעתי כשקובי מור לא במגרש(לואיסה בדרך כלל טוב הגנתית, אתמול משחק רע גם בהגנה- וכבר אמרתי שהוא לדעתי שחקן פרווה מאוד שלא יכול לתרום כלום התקפית) ומקוגבנייה עשו איזה סוג לא ברור של קשר-50-50 כדי לשחק התקפי יותר(״ההתקפי יותר״ הזה לא עבד לצערי באף משחק)- משחק ההתקפה שלנו נראה משהו בין עצוב ללא קיים בלי כמעט שום מעורבות של שחקנים נוספים במהלכים משמעותיים בצד ההתקפי.
אז יפה מאוד שאתם מוותרים על אחד מהם אבל עם כל הכבוד לאולסק, עלי מוחמד(שישב לידי ביציע ואני חושב שאין אחד שלא הרגיש בחסרונו), קוגבנייה ושון ויסמן- תוציאו מהקבוצה הזו את ערן לוי ודיא סבע וזו קבוצה ממוצעת לגמרי בליגה הזו והתוצאה עלולה להיות דומה למה שראינו בעונה שעברה- אז אולי יש כאלה שעונה אחת לא הספיקה להם ללמוד לקח- לי זה הספיק בהחלט...
אתמול בחצי הראשון עברנו את החצי רק בבעיטות למעלה. שחקנים כמו שי מימון ואביב חדד לרוב לא יתקשו מול משחק התקפה שכזה...
כשאין קישור בכלל ואולסק, ואביב נראים כאילו הם משחקים על בוץ תובעני ולא מסוגלים לתת כדור אחד מדוייק וקוגבנייה כל הזמן נכנס לפלונטרים ומאבד כמעט כל כדור- שחקנים כמו דור כוכב, רן רול, החלוץ הזר שלהם וכיאל האנרגטי בקו ימין- ידעו להביך.
וכן, צריך לבדוק מה קורה עם דיא.
לא יודע אם ניעור זו המילה הנכונה.
דיא מאוד עצבני, לא מרוכז, לא חכם אבל הוא כל כך כשרוני וטוב ביחס לליגה שמספיקות לו כמה דקות טובות בכל משחק כדי להביא את הקסמים שלו. אתמול לא היו כאלה והתוצאה היא משחק נוראי.
התחושה שלי היא שהוא עדיין לא לגמרי חזר מהפציעה.

אז בניגוד לתגובה הקודמת כן נגעתי כאן בשמות ואם נתייחס לקבוצה-
יש ימים ודקות שזו נתניה הטובה והמאומנת ביותר שראיתי מזה שנים- בפריסה במגרש, במשחק הלחץ ובשטף המשחק ולעומת זאת יש משחקים ודקות שהם נראים כמו הקבוצה שראיתי אי שם בקיץ במשחק מול הפועל ר״ג במשחק אימון בחום אימים, שנישרפתי וברחתי במחצית וזו נראתה קבוצה מאוד לא מתואמת שסיימה את המחצית ב 0-0 ואחרי שהלכתי גם ספגה שער והפסידה 1-0.
אז מי את מכבי נתניה מודל 2016/2017?
הקיצוניות הזו מוגזמת מידי. ועם כל הקרדיט ליריבות- קשה לי לייחס את זה רק אליהן.
אנחנו קבוצה שהדברים צריכים להיות תלויים בה.

לגבי סגנון המשחק- כולם כאן דיברו על 9 ו 9 וחסר 9 ומה עם 9?
אני לא יודע מה איתכם- לדעתי נתניה היתה הרבה יותר מסוכנת עם דיא ערן וקוגבנייה מקדימה כשלישיה גמישה שכל הזמן מחליפה מקומות.
המשחק עם בדש תקוע. באופן מוזר כשבדש ורועי דיין יחד על המגרש כבר פעם שניה שמשהו קצת משתחרר... זו נקודה מעניינת מאוד שאומרת שהבעיה היא לא בהכרח בסגנון אלא בליהוק- ערן, דיא ובדש שלישיה פשוט פחות מוצלחת- למרות שתאורטית היא החזקה ביותר.
גם מתחבר למה שטל כתב- אין לנתניה משחק אגפים כל עוד הוא מתבסס רק על המגינים- בטח כאשר קובי מור לא משחק(עד כה משחק האגפים שלנו די מסתכם בשת״פ שגם הוא רחוק מלהיות אידיאלי בינו לבין ערן לוי בצד שמאל. בצד ימין כולם באים בטענות לויקי אבל הוא פשוט כל הזמן לבד. מישהו יכול להגיד לי מי הקשר שלנו בצד ימין? לדעתי רוב הזמן אין דבר כזה. חיפוי הגנתי יש ואני לא יכול להגיד שויקי מופקר- אבל עם מי ויקי אמור לשתף פעולה ביציאה קדימה? כל פעם כשהוא מקבל כדור יש לו 2 אופציות- או לנסות לעשות דריבל וזה לרוב לא ממש הולך לו(מה לעשות- הקטור בלרין הוא לא...) או להחזיר אחורה. לעומת זאת בשמאל ערן לוי בדרך כלל זמין למסירה על הקו.
כשאייל דיבר על המשנה של סלובו- הבטתי על הסגל והייתי בטוח שנראה את דיא באגף ימין עם כניסות לאמצע, קוגבנייה בשמאל, וערן עם עוד חלוץ כשרוצים לשחק התקפי יותר או ערן לבד או בלי ערן(כן, גם יצאתי מנקודת הנחה שלא בטוח שערן לאחר שנה לךא משחק חייב כל משחק לסיים 90 דקות מה שכרגע נראה הכרחי כי גם בלי אוויר הוא תמיד איום על השער). זה היה מייצר משחק אגפים שיכול להזין חלוצים כמו בדש, ויסמן ורועי דיין.

הרבה מאוד חומר למחשבה- בעיקר בנוגע למשחק ההתקפה.
ההגנה פחות או יותר תסתדר עם ההתקפות שיש בליגה הזו בין אם ישחקו שם שינה, סייף או ז׳דנוב לצד ורגוץ עם עדיפות לשינה כמובן.

The following 2 users Like עידן444's post:
lironb62 (2222-1010-2016201620162016), אלדד (2323-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 10:56
הודעה: #26
אכן, עדיף לשחק עם דידיה כ9, הוא משלים את ערן וסבע.

22-Oct-2016, 11:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 11:36 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
מבלבלים פה את הביצים וכל הפרשנים הפופוליסטים שאורבים בפינה מתחילים לזרוק פה שחקנים, רק שוכחים שמקצועית ובלעדי המינוס 9 הקבוצה היום מקום ראשון בטבלה!
רוצים איכות משחק, תביאו כסף, כל הליגה הלאומית היתה רוצה שחקני הכרעה כמו ערן לוי ודיע סבע ורק פה מתלוננים.

אני ברשותכם אהיה קצת פחות פופוליסט ולפני שאקרא לזרוק את שני שחקני ההכרעה הבודדים שיש לקבוצה, אגע באמת בנקודות הבעייתיות.
1.לקבוצה אין מגינים, קובי מור אולי יהיה כזה בהמשך הזמן, אבל בצד ימין כלום ושום דבר (השחקן בצד ימין זה הסחורה שאדון חטב כן מחזיק ממנה).
2.עלי מוחמד הוא השחקן המשמעותי ביותר וכאשר הוא לא נמצא הקבוצה בבעיה, וגם אולסק בלעדיו מתגלה כשחקן בינוני שמשחק יותר לרוחב.
3.דידיה קוגבניה לא נכנס אצלי להגדרה "זה משדרג" אתמול איבוד שלו במרכז המגרש הוביל לשער.
4.גם היום אין חלוצים לקבוצה ובולט בחולשתו אדון בדש שנראה כאילו הגיע לקייטנה לפני פרישה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלדד (2323-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 11:36
הודעה: #28
אשר יגורתי בא. ידעתי שהפגרה הארורה הזו היא צרה. היא מוציאה שחקנים מפוקוס. היא גורמת להם להעלות חלודה. היא טובה רק לקבוצות במשבר (מכבי שעריים) ו/או עם בעיות פציעה קשות, ואפילו עם מה שקורה לשינה עדיין אין זה מצבנו. "מה הם עשו בפגרה?" שואל אחד האוהדים בתסכול. הבעייה היא לא השחקנים אלא הפגרה עצמה שיכולה להפוך כל שחקן לפגר. אולם, ככלות הכל, אין מקום למרה השחורה הניבטת כאן מפוסטים רבים. אין קבוצה ו/או שחקן שלא ידעו ימים חלשים. אפילו לקבוצות הגדולות של ימי מוטל'ה, סרוסי, האחים בר ותאומי מכנס זה קרה. ראיתי בעיניי. לקבוצה עדיין ממוצע הספיגה הנמוך בליגה (0.57 למשחק), ועם הגנה טובה אפשר להיות אופטימיים.
The following 2 users Like יגאל יהב's post:
shraga (2323-1010-2016201620162016), אלדד (2323-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 12:16
הודעה: #29
נראה לי שיש פה כאלה שלא הבינו את מה שכתבתי....
במשנת הכדורגל שלי אני רוצה שחקנים שרצים והמון שמשחקים לטובת הקבוצה ומחוייבים עכשיו אין ספק ששלישיית שוקולד מנטה מסטיק הכי כשרוניים בליגה
ופעולה אחת שלהם היא מכריעה משחקים השאלה אם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לעשות הגנה רק עם 7 שחקנים ושניים מהשלושה (ערן ,דיא) משחקים חופשי
אין מי שינהל את המשחק...
זו הכוונה וכן אני הייתי משחרר אחד מהשניים ערן או דיא
לא בטוח שזה היה מזיק...
ואדון פיליפצ'וק גם לי יש אכזבה מהיכולת של ויקי וציפיתי ליותר...
22-Oct-2016, 12:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2016 על ידי 12:43 טל.מ.)
הודעה: #30
לא רוצה ללכלך אבל נתניה נראית פשוט לא מאומנת או חסרת שליטה. ערן לוי עושה מה שבא לו מתחילת הליגה זה לא חדש. דיא מצטרף אליו לפרקים גם זה לא חדש. קוגבנייה ממוקם באמצע והולך לאיבוד גם זה כבר ראינו. שום משחק אגפים מהמגינים או מסבע וקוגבנייה שלא ממוקמים שם. הכתובת היא אחת וקוראים לה דראפיץ. גם במערך מוזר גם בחוסר היכולת לישר שחקנים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים