שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
21-Oct-2016, 20:02
הודעה: #11
RE: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
(21-Oct-2016 19:58)אייל ס כתב:  
(21-Oct-2016 19:48)Gadi כתב:  ספורט 5 - סגל: יש פה שחקנים שעושים שביתה איטלקית.
ONE - בעלי מכבי נתניה מאיים לשחוט שחקנים.
הארץ - סגל תוקף את סבע ופאדול.

להגיד "במידה והייתי.." בתחילת הדברים זה לא כמו להגיד את מילת הקסם לכאורה שאחריה אפשר להגיד הכל.
יש פה בפוסט הזה מספיק כותרות בשביל שבוע אז אני באמת לא מבין בשביל מה זה טוב וכן אפשר להגיד שהדברים הוצאו מהקשרם אבל אבן שנזרקה לבאר וזה..
אף אחד לא חושב ששיחקנו טוב ואתה צריך להיות מרוצה אבל השאלה אם לא נגרם פה יותר נזק מתועלת.

איך פאדול נכנס למשוואה(הבחור מתח שריר בדקה ה20)?

סתם עקיצה על העיתון.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Oct-2016, 20:18
הודעה: #12
אה יפה שמח שאני לא לבד ואם לא הבנתם אייל רוצה רק להעיר כמה אנשים עכשיו כשעוד אפשר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Oct-2016, 20:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2016 על ידי 20:21 טל.מ.)
הודעה: #13
אייל אני בעד שפשוט תפתח חשבון פיקטיבי ותשחט את כולם Wink

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Oct-2016, 21:40
הודעה: #14
(21-Oct-2016 20:18)amir כתב:  אה יפה שמח שאני לא לבד ואם לא הבנתם אייל רוצה רק להעיר כמה אנשים עכשיו כשעוד אפשר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אייל צריך למנות דובר ולהעביר דברים דרכו. את הכביסה המלוכלכת לכבס בבית ואף אלך רחוק יותר, להמעיט עם מפגשי האוהדים.
אייל צריך להתמקד בניהול המועדון ופחות עם תקשורת האוהדים.
כנראה שלאייל קשה לעשות את ההפרדה בין אוהד לבין בעלים...
ועדיין אני מסכים עם מה שאמר, אך חושב שלא כאן הפלטפורמה לומר זאת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
yaron73 (3030-1010-2016201620162016)
21-Oct-2016, 22:20
הודעה: #15
אייל, אתה תותח.

21-Oct-2016, 23:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Oct-2016 על ידי 23:42 עידן444.)
הודעה: #16
כאן בדיוק הפלטפורמה.
ולאט לאט כולם מבינים איך התקשורת עובדת ואיך היא מייצרת כותרות.
המשחק היום במחצית הראשונה היה מחפיר.
חלק מהשחקנים מעט התאפסו במחצית השניה. חלק עדיין נראו פשוט זוועה שמעלה את השאלה האם מדובר בחוסר רצון או חוסר יכולת.
מזל שגזל עשה סדר באמצע והשתלט על המרכז ונשר עשתה את אותה טעות של ר״ג ובמקום לזהות כמה אנחנו פגיעים ולהכות נסוגה לאחור.
בלי להזכיר שמות- יש כאן בהחלט כמה שחקנים שצריכים לקבל חזק בראש!
כל עוד אייל לא הזכיר שמות- לא חושב שיש כאן בעיה.

The following 1 user Likes עידן444's post:
בן סילברה (2222-1010-2016201620162016)
21-Oct-2016, 23:59
הודעה: #17
מהימים שאתה פשוט אומר למה כל החרא הזה זה התחיל בהגעה לאיצטדיון שראית תור כמו יציאת מצרים בקופות ונשבע אם לא הילדים אני עושה אחורה פנה...
כי יש מועדונים כולל ההתאחדות ומינהלת שלא מכבדים את אלו שויתרו על שנת צהריים או לשחק עם החברה בשכונה...ומישהו חייב לעשות עם זה משהו...

ואזז אתה נכנס למגרש המגעיל הזה ומצפה שהקבוצה שלך תראה קצת איכפתיות קצת רצון וקצת יכולת ומקבל כלום ושום דבר...
ואת זה אסור למועדון שמכבד את עצמו לקבל אין מצב לראות קבוצה כל כך שבעה בתקופה כזו של העונה נכון שהיתה פגרה נכון שנהרס המומנטום אבל ככה ??
לא חוכמה לבוא היום בטענות ללואיסה ואביב אברהם צריך לשחוט פרות קדושות והשלישיה שצריך לפרק היום זה סבע, בדש וערן לוי אני טענתי כבר בתחילת העונה ואני טוען היום שצריך לשחרר אחד מהשניים ערן או דיא...ומהיום להצמיד לשחקנים ג'י פי אס ומי שלא רץ לא משחק חאלס לקייטנה בדש עד דקה 40 לא נגע בכדור וגם אם לא נגע תרד אחורה....
שמישהו יסביר לאולסק שעם עוד כדור רוחב לא נתקדם לכלום...
הרבה מחמאות הרעפנו על סלובו ואני מאמין באיש ודרכו אבל אם ביום כזה סבע, ערן לוי , ובדש מסיימים 90 דקות אמנם השווינו אבל הפסדנו את הקבוצה...
מכבי נתניה 2016 רגע שחור ראשון העונה...
החוכמה היתה לתקן בניצחונות ולא תיקנו אז היום הפסדנו...לא ככה פיללתי לראות את מכבי נתניה שלי
מודה שהגול לא היה לטובתנו כי הפסד היה מזעזע הרבה יותר...ערן לוי 2016 אני מתבייש שיש שחקנים כאלה בליגה מקצוענית ...השמחה שלו בסוף עוד גרמה לי לסוג של גועל תוסיפו את הריב הלא ברור...
22-Oct-2016, 0:22
הודעה: #18
(21-Oct-2016 23:59)דוד חטב כתב:  צריך לשחוט פרות קדושות והשלישיה שצריך לפרק היום זה סבע, בדש וערן לוי אני טענתי כבר בתחילת העונה ואני טוען היום שצריך לשחרר אחד מהשניים ערן או דיא...ומהיום להצמיד לשחקנים ג'י פי אס ומי שלא רץ לא משחק חאלס לקייטנה בדש עד דקה 40 לא נגע בכדור וגם אם לא נגע תרד אחורה....

אוקיי טענת בתחילת העונה ואיך אתה חושב שהטענה הזאת הוכחה? עם ה-9 שערים שלהם יחד? עם זה שהוצאנו הכי הרבה נקודות עד עכשיו בליגה?

אולי די עם הגבורה הזאת, ערן לוי מספיק שנים כאן ואנחנו יודעים בדיוק איך הקבוצה נראית איתו ואיך בלעדיו ובאופן כללי נראה לי שהוא תרם קצת למועדון (גם מחוץ למגרש) בשביל לקבל טיפה קרדיט ולא שיתייחסו אליו ביום שהוא נותן גול דקה 92 כאילו הוא וסבע זאת הצרה של מכבי נתניה.
והוא היה גרוע היום. מאוד. כמו סבע ובדש אבל גם כמו אביב, דידייה וניקו.
The following 2 users Like Gadi's post:
בן סילברה (2222-1010-2016201620162016), עידן444 (2222-1010-2016201620162016)
22-Oct-2016, 0:33
הודעה: #19
ערן לוי זכה בקרדיט לאורך זמן ארוך וחי מבעיטות וגולים ומשחק סביב עיגול האמצע ולא חוכמה כשאתה בועט 200 פעם לשער כשחלק מהפעמים מ-40 מטר שזה זלזול ביריב ובאוהדים אני חושב שסגנון הכדורגל הזה לא קשור לסגנון של היום ושחקן שלא נותן 100 אחוז ראוי לביקורת וכששחקן צעיר רואה ש"הבכירים" לא רצים גם הוא לא ירוץ...וכמו שהקבוצה מקבלת מחמאות הראשונים לקבל אותם אלה ערן ודיא ככה גם בביקורת...
זה בסדר אתה יכול להסתנוור ממספרים ותוצאות אני פחות...
22-Oct-2016, 0:50
הודעה: #20
(22-Oct-2016 0:33)דוד חטב כתב:  ערן לוי זכה בקרדיט לאורך זמן ארוך וחי מבעיטות וגולים ומשחק סביב עיגול האמצע ולא חוכמה כשאתה בועט 200 פעם לשער כשחלק מהפעמים מ-40 מטר שזה זלזול ביריב ובאוהדים אני חושב שסגנון הכדורגל הזה לא קשור לסגנון של היום ושחקן שלא נותן 100 אחוז ראוי לביקורת וכששחקן צעיר רואה ש"הבכירים" לא רצים גם הוא לא ירוץ...וכמו שהקבוצה מקבלת מחמאות הראשונים לקבל אותם אלה ערן ודיא ככה גם בביקורת...
זה בסדר אתה יכול להסתנוור ממספרים ותוצאות אני פחות...

גם קוין דוראנט הזה בלוף, תן ליותם הלפרין לזרוק 40 פעם במשחק וגם הוא יקבל חוזה בגולדן סטייט.

אני לא נגד ביקורת. תאמין לי שסבלתי כל המשחק ולא הייתי רחוק מתלישת שערות וקריעת חולצה, אבל יש ביקורת ויש ביקורת. להכריז פה בגאווה שאתה כבר אמרת מזמן שצריך להעיף אחד מהם זה ביקורת? מבחינתי זה כפיות טובה וכן אני מעדיף מספרים ותוצאות על זה שאיזה ילד מהנוער יאהב או לא יאהב את הקילומטראז' של ערן(ועד שאני אשמע אחרת אני משוכנע שזה לא המצב וערן הוא מהשחקנים האהובים בקבוצה). זה כאילו אני בטירונות הייתי פותח עיניים על זה שהסמל שלי ישן יותר ממני.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים