שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לקראת המשחק ביום חמישי מול ה.ירושלים (ויוסי מזרחי)
27-Sep-2016, 23:38
הודעה: #31
ככה זה כשאתה לא משחק כמה חודשים. סהכ הוא שוער נהדר

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2016, 23:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Sep-2016 על ידי 0:56 אופיר34.)
הודעה: #32
RE: לקראת המשחק ביום חמישי מול ה.ירושלים (ויוסי מזרחי)
אח"כ עידן עוד שואל על איזה טאבו אני מדבר.... אז ככה:

עידן, בוא לא נהיה תמימים. אני מדבר באופן כללי ולאו דווקא השנה . סתכל על התגובות גם פה וגם בפייס על כל מי שמעז למתוח ביקורת על דין. מעבר לזה אני לא בטוח שההשוואה לכחלון במקום. דין גם יותר צעיר, גם עוד לא הספיק לנטוש ולחזור וגם ילד מאד חיובי ומחובר לקבוצה. יותר קל לבקר את כחלון( וגם לו מגיעה הביקורת ). ואתה לא באמת חושב שאם לוגסי /מרגוליס /ברק לוי ושות' היו שחקני בית הם היו חוטפים את אותה ביקורת שחטפו( ובצדק )שנה שעברה.
ברור לי שאין פה סימטריה, ולמרות שאני מסכים שלשחקני הבית שלנו צריך להיות יותר סבלניים ורגישים, לא לעולם חוסן. שמגיע ביקורת צריך להגיד אותה.

טל, אם אתה לא מסכים על אחד נראה לי שאנחנו לא רואים את אותה קבוצה... היציאה הבעייתית של דין לכדורי גובה זה בעיה סיסטמתית שחוזרת על עצמה בכל משחק. לא מבין איך אתה לא רואה את זה.
שתיים קצת פחות בולט אבל עדיין קיים. סתכל על כל השערים שחטפנו משנה שעברה.

ומשה, ציניות זה אחלה... משתמש בה הרבה...
רק תאמין לי שאם היה מדובר בעניין חד פעמי לא הייתי כותב מילה על דין.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
28-Sep-2016, 0:32
הודעה: #33
קאיודה במגרש ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Sep-2016, 0:55
הודעה: #34
אופיר עזוב ציניות . אתה פשוט סימנת אותו כבר משנה שעברה. הילד נכנס לשער כשהיה ברור לכולם שהקבוצה כבר ירדה ליגה. קבוצה ששברה את כל השיאים השליליים. מה רצית שהבחור ישא על גבו את ה so called קבוצת כדורגל?
ראינו כת היכולות שלו בנבחרת הנוער שם הצטיין. תן לו צאנס. תפסיק לבקר אותו על כל טעות.
28-Sep-2016, 1:03
הודעה: #35
זה לא נכון משה. לא סימנתי אותו ואני הכי רוצה בעולם שיצליח במכבי נתניה. רק שנגמרה העונה העזתי להגיד שלדעתי יש פה בעיה כי ראיתי איזה שערים חטפנו בכל המשחקים ( ואין קשר לחולשה של הקבוצה ).

בקיצור, כל מה שנותר לי לקוות זה ששכר הלימוד שנשלם לא יעלה לנו בעלייה השנה.

28-Sep-2016, 6:47
הודעה: #36
ביקורת זה חשוב,לעיתים זה הכי הכי חשוב ואנחנו רואים איזו "בדיחה" אנחנו הופכים להיות כמדינה שאמורה להיות מאור לגויים כשכל מבקר/מצדיק דרך שהיא לא חלק מהקונצנזוס הרעשני הופך להיות לא לגיטימי במקרה הטוב ועוכר ישראל במרבית המקרים(בלי קשר לעברו ולרזומה שלו).
כאחד שהוא בעד ביקורת ולכן בוחר אנשים "לעומתיים" לצידו(גם בדירקטוריון ובוועדת הבקורת של המועדון),אני מודע היטב למשמעויות של התגובות שלי(גם בעבר) ובוחר(לא תמיד בהצלחה),מתי להגיב ואיך.
כך גם הביקורת שנקראת ע"י השחקנים(לא מפספסים מילה כתובה),חייבת להיות מתוך מחשבה צלולה והשאלה שצריכה להיות לנגד עיננו"האם הדרך שאנחנו בוחרים לבקר היא הדרך...והאם סיכום כל משחק צריך להפוך למסע ד'לגיטימציה לשחקן/מאמן".
בסופו של הליך כולנו כאן מתוך מחנה משותף אחד,הרצון להצלחת מכבי נתניה ובגלל הסיבה הזו צריך לחשוב פעמיים לפני שבוחרים בביקורת או בקיעקוע הלגיטימיות של שחקן/יכולותיו כי אין ספק שהכתיבה הזו לא תשפר מקצועית איש.
The following 2 users Like אייל ס's post:
shraga (2828-0909-2016201620162016), אלדד (2828-0909-2016201620162016)
28-Sep-2016, 9:14
הודעה: #37
(27-Sep-2016 18:59)אלדד כתב:  ה-160 אלף שאמורים לקבל מאופ"א יילך למכבי נתניה הישנה ולחובות או אלינו לחדשה?
מפני שזה קשור לעונה בליגת העל?

כפי שנחשף ב-ONE, הקבוצות יקבלו 3,540,000 יורו מאופ"א. בדיון נקבע כי גם חמש הקבוצות הנוספות יקבלו מענק.
בדיון שנערך היום (שלישי) בהתאחדות לכדורגל בנושא המענק מאופ"א, שנחשף ב-ONE, התברר שאין קריטריונים של אופ"א עצמה, אלא קריטריונים של ההתאחדות לכדורגל. המשמעות: הפועל תל אביב תוכל לקבל את המענק, שנשלל ממנה תחילה.

לאחר דיון סוער נקבע כי תשע קבוצות: הפועל באר שבע, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הפועל חיפה, עירוני קריית שמונה, בני יהודה, בני סכנין, מכבי פ"ת והפועל רעננה יקבלו 320 אלף יורו במקום 380 אלף יורו שנקבע בתחילה.

חמש קבוצות: הפועל כפ"ס, הפועל עכו, הפועל תל אביב, מכבי נתניה ומכבי תל אביב יקבלו 160 אלף יורו.

?
28-Sep-2016, 9:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Sep-2016 על ידי 10:02 עידן444.)
הודעה: #38
(27-Sep-2016 23:56)אופיר34 כתב:  אח"כ עידן עוד שואל על איזה טאבו אני מדבר.... אז ככה:

עידן, בוא לא נהיה תמימים. אני מדבר באופן כללי ולאו דווקא השנה . סתכל על התגובות גם פה וגם בפייס על כל מי שמעז למתוח ביקורת על דין. מעבר לזה אני לא בטוח שההשוואה לכחלון במקום. דין גם יותר צעיר, גם עוד לא הספיק לנטוש ולחזור וגם ילד מאד חיובי ומחובר לקבוצה. יותר קל לבקר את כחלון( וגם לו מגיעה הביקורת ). ואתה לא באמת חושב שאם לוגסי /מרגוליס /ברק לוי ושות' היו שחקני בית הם היו חוטפים את אותה ביקורת שחטפו( ובצדק )שנה שעברה.
ברור לי שאין פה סימטריה, ולמרות שאני מסכים שלשחקני הבית שלנו צריך להיות יותר סבלניים ורגישים, לא לעולם חוסן. שמגיע ביקורת צריך להגיד אותה.

טל, אם אתה לא מסכים על אחד נראה לי שאנחנו לא רואים את אותה קבוצה... היציאה הבעייתית של דין לכדורי גובה זה בעיה סיסטמתית שחוזרת על עצמה בכל משחק. לא מבין איך אתה לא רואה את זה.
שתיים קצת פחות בולט אבל עדיין קיים. סתכל על כל השערים שחטפנו משנה שעברה.

ומשה, ציניות זה אחלה... משתמש בה הרבה...
רק תאמין לי שאם היה מדובר בעניין חד פעמי לא הייתי כותב מילה על דין.

אני לא מסכים איתך.
לדעתי עם שחקני בית יש החמרה לעומת שחקני רכש למרות שיש לציין שזה גם תלוי בזהות השחקן כך שאין כלל גורף.

במשך 25 שנה שאני במגרשים- לא היה שחקן בית אחד(בעצם אולי כמה בודדים יחידי סגולה), ותקן אותי אם אני טועה- שלא ספג ביקורת- לרוב מרושעת מהקהל- וזה כולל שחקנים שעשו קריירות יפות מאוד. זה כולל את שי הולצמן שנמצא בצמרת כובשי כל הזמנים, זה כולל אוזן וגזל שהגיעו לנבחרת, וטגה כמובן, ונמשך עם בן הרוש שעם כל הביקורת כבר שנה שלישית חלק מהרוטציה במכבי ת״א(לא מעט בהרכב).
תמיד חיפשו מה לא בסדר. למה? אולי מן תפיסה מעוותת ששחקן צעיר שמקבל הזדמנות צריך להיות משהו מיוחד ושחקן רכש יכול להיות בינוני.
ותמיד הדשא של השכן ירוק יותר. אבו עביד זו דוגמה נהדרת. אנשים כאן היללו אותו ולדעתי גם השתמשו במושגים כמו הינה- תראו את ההבדל בין השחקנים שאנחנו מגדלים לעומת איכות אמיתית... עכשיו אשמח לשמוע ממה התפעלתם? פעם ראשונה שראיתם סוס?
הוא היה נחמד. מנסה עדיין להבין מה ההבדל בינו לבין דגני לצורך העניין. גם אני שיבחתי אותו ויכול להיות שהוא סובל מכך שהוא לא נמצא במקומות טובים להתפתח אבל זה לא משנה את השורה התחתונה- הבחור זכה כאן לאקסטרה אקסטרה קרדיט לעומת עידו לוי למשל. נחכה ונראה לאן יגיע אותו אבו עביד אבל עושה רושם שעילוי כמו שעשינו ממנו הוא לא.
ולגבי מרגוליס, ברק לוי ולוגסי- אני לא יודע לגבי ביקורת כן לא למה וכמה אבל אני מרגיש שהם לגמרי נהנו מעודף קרדיט בגלל העבר שלהם וזה ש״הם ממכבי ת״א אז הם בטח יותר טובים״.
אגב- מברק לוי ומרגוליס אני די מחזיק. בעיקר מהשני. לוגסי בלוף מארץ הבלופים ואם היה שחקן בית שלנו הוא מזמן לא היה בליגת העל.

אגב, לא רואה שום אובר הגנה על כחלון ודין גל.
במקרה של דין גל יש תחושה שמחכים לו בפינה ועל כך מבקרים את המבקרים.
בחור שיושב ליידי במשחקים היה בברצלונה בזמן המשחק נגד הפועל ר״ג ושולח לנו הודעה- שמעתי חטפנו עוד פעם גול של שוער...
תבין כמה אנשים מחפשים כל הזמן ליפול על השוער.
כשרוצים ליפול על שוער זה קל מאוד. גם אם קוראים לו דודו גורש(אלוף ישראל), או קליינמן, ובטח אריאל הרוש... וגם לויטה שהתחיל טוב את העונה ואוהדים של חיפה קרעו לו תצורה במשחק האחרון.
זוכר את הגול של אריאל הרוש נגד מכבי פ״ת ובאופן כללי משחק הבלהות הזו? לדעתי דין גל או כל שוער בית אחר היה גומר ת׳סיפור כשוער ראשון באותו יום אבל על שחקן רכש- המאמן שהביא אותו לא יוותר כל כך מהר ואריאל הרוש בסופו של דבר סיים עונה יחסית שקטה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים