שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא נעים לי להגיד אבל אני חושש שאני מתחיל להנות...
13-Sep-2016, 0:33
הודעה: #1
ואני יודע שבעל הבית מאמין במנחוסים וקשה לו לשמוע פירגונים אבל שמגיע אז מגיע.
ואני לא מדבר על התוצאות כי דווקא ברביעייה על עכו היינו פחות טובים , אבל גם מול פ"ת ובעיקר היום במחצית השנייה רואים כדורגל. לא מקריות אופיינית, לא בעט ורוץ, לא מזל...
פשוט משחקים כדורגל עם לחץ על היריב, הנעת כדור מהירה, יצירת מצבים, מרכז שדה מצוין. באמת שכיף לראות את הקבוצה בשלשת המשחקים הראשונים.

ושני שחקנים בולטים מבחינתי -
- אולסק , בינגו מספר אחד של דראפיץ. איזה חכמת משחק, איזה רוגע ואיזה בעל בית באמצע. שחקן שחקן.
עלי מוחמד - בינגו מספר שתיים. השחקן עם הכושר הגופני הכי טוב בקבוצה. נע ללא הפסקה, טכניקה טובה ולמרות שנראה צנום קשה לקחת לו כדור מהרגל. לא יודע לכמה שנים הוא חתם אבל זה שחקן ששווה את ההשקעה.

זהו, ולמרות כל מה שכתבתי אין מה להכנס לאופוריה. עוד יהיו ימים קשים ומשחקים פחות טובים אבל אם נשמור על הדרך בסוף גם ההישגים יגיעו.

הסבלנות בסוף תשתלם !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אופיר34's post:
אליהו (1313-0909-2016201620162016), חזום חזום (1313-0909-2016201620162016)
13-Sep-2016, 0:39
הודעה: #2
אתה מתחיל להנות? הייתי על סף התקפת לב היום מהמתח...
מה שכן, סוף סוף, לאחר 2362190 שנים רואים קבוצה מאומנת. רק שיעבדו באימונים על קצת פירגון ושיפור משחק ההגנה ואנחנו על הגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Sep-2016, 0:58
הודעה: #3
RE: לא נעים לי להגיד אבל אני חושש שאני מתחיל להנות...
אז נשאר בלאומית שתהנה כל שבוע.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Sep-2016, 1:28
הודעה: #4
הקבוצה מאורגנת ומאוחדת...
לראות את שחקני הספסל שמחים עם כולם זה ניצחון ענק...
וסוף סוף כולם יושבים יחד בהר הגעש לכאורה פרטים שוליים אבל יש בהם המון משמעות בעיני...
מילה על סלובו ידעתי שיש לו הרבה כדורגל היום הוא גם הראה יצירתיות כשכולם חשבו שהוא מחליף חלוץ בחלוץ(בדש במקום דיין) בא סלובו ובהפתעה גמורה הוציא את גזל והכניס עוד חלוץ מה שפשוט העביר את כובד המשחק ל-16 של שעריים...
עלי מוחמד פנטסטי
כנ"ל קוגבניה אהבתי את המשחק שלו את השקט שלו עם הכדור...
ערן היה היום חלש לפחות מבחינת ניצול מצבים בוא נגיד שביום בינוני הוא מסיים עם רביעייה....אבל הגול במאני טיים עשה את ההבדל המשמעותי ....אם יורדים בפיגור לחצי לא בטוח שחוזרים...
דין גל בעיני לקח כדור טוב ולא אשם בגול....
שינה היה מצויין
ורגוץ בינוני לא הבנתי למה הם לא שומרים על קו הגנה גבוה ולמה הוא שבר כמה פעמים את מלכודת הנבדל...או למה ב-2:1 לנו כמה דקות לסוף פתאום הוא רץ באמוק ל-16 שמישהו יסביר לו שהלב שלנו לא בנוי לחרא הזה...
מילה טובה לאביב נכנס טוב מאד למשחק היום.
שמעתי הרבה קשקושים בעניין של בדש ....כל כדור ראשון , עושה תנועה לקרוב לרחוק חלוץ רחבה אמיתי...
בכלל שלישיית סלב (סבע, לוי , בדש) תעשה את הגולים שלהם...
ככל שנספוג פחות ננצח....
חזר החשק חזר הכייף חזרה הציפייה.
קהל כייפי ומרגש...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אליהו (1313-0909-2016201620162016)
13-Sep-2016, 8:04
הודעה: #5
לזה התכוונתי במשך שנים רבות גם כאן גם באתר שלי גם בקופסא הדור הבא , למה לא תתנו למאמנים נתנייתים לאמן ? יש לנו ניסיון טוב עם מאמנים שחקני עבר , הם מחוייבים מליון אחוז לקבוצה , הפסד חלילה והפנים שלהם זה ט באב כי כואב להם יותר , ניצחון והם דרוכים כבר למשחק הבא , אבל הכי חשוב זה ששחקני העבר מבינים מהו כדורגל יפה מה הקהל בנתניה מצפה לראות !!!

כן אני יכול לומר לכם " אני צדקתי כל הזמן " אתם טעיתם כל הזמן

ככה היה עם שמואל פרלמן ז"ל , ככה היתה עונה אחת ( יש מייחסים לעונה שלפניה עם השישיות ) עם שפיגלר , ככה היה לא מזמן עם רוני לוי ורונן גבאי , וככה עכשיו עם סלובו ....
כמה הייתם חולים וגרופים של ראובן עטר אבל גם בזמנו לא ראיתם קבוצה שיטה ועמידה טובה על משטח הדשא גם לא בתקופת המשורר גילי לנדאו

תתחילו להנות חברים נכון יש מתח ולא ננצח כל משחק וגם נפסיד פה ושם , אבל הכיוון מורגש הכיוון ברור האימפריה נבנית וחוזרת
רק חבל שאייל סגל לא שמע לקול מי שטיפ טיפה בעל ניסיון גדול ממנו , היה צריך לקחת כבר עונה שעברה את הקבוצה ולא היינו יורדים ליגה ...
אופיר תהנה גם אני נהנה
13-Sep-2016, 8:19
הודעה: #6
(13-Sep-2016 1:28)דוד חטב כתב:  הקבוצה מאורגנת ומאוחדת...
לראות את שחקני הספסל שמחים עם כולם זה ניצחון ענק...
וסוף סוף כולם יושבים יחד בהר הגעש לכאורה פרטים שוליים אבל יש בהם המון משמעות בעיני...
מילה על סלובו ידעתי שיש לו הרבה כדורגל היום הוא גם הראה יצירתיות כשכולם חשבו שהוא מחליף חלוץ בחלוץ(בדש במקום דיין) בא סלובו ובהפתעה גמורה הוציא את גזל והכניס עוד חלוץ מה שפשוט העביר את כובד המשחק ל-16 של שעריים...
עלי מוחמד פנטסטי
כנ"ל קוגבניה אהבתי את המשחק שלו את השקט שלו עם הכדור...
ערן היה היום חלש לפחות מבחינת ניצול מצבים בוא נגיד שביום בינוני הוא מסיים עם רביעייה....אבל הגול במאני טיים עשה את ההבדל המשמעותי ....אם יורדים בפיגור לחצי לא בטוח שחוזרים...
דין גל בעיני לקח כדור טוב ולא אשם בגול....
שינה היה מצויין
ורגוץ בינוני לא הבנתי למה הם לא שומרים על קו הגנה גבוה ולמה הוא שבר כמה פעמים את מלכודת הנבדל...או למה ב-2:1 לנו כמה דקות לסוף פתאום הוא רץ באמוק ל-16 שמישהו יסביר לו שהלב שלנו לא בנוי לחרא הזה...
מילה טובה לאביב נכנס טוב מאד למשחק היום.
שמעתי הרבה קשקושים בעניין של בדש ....כל כדור ראשון , עושה תנועה לקרוב לרחוק חלוץ רחבה אמיתי...
בכלל שלישיית סלב (סבע, לוי , בדש) תעשה את הגולים שלהם...
ככל שנספוג פחות ננצח....
חזר החשק חזר הכייף חזרה הציפייה.
קהל כייפי ומרגש...

חילוף מפתיע גם לנוכח העובדה שרועי דיין היה החלש במגרש.
חילוף מנצח.
כל הכבוד!
לא עניין טריוויאלי לשחק עם רועי דיין ובדש יחד(רשמתי רק לפני כמה ימים שאין להם מה לחפש יחד על המגרש) ועושה רושם שרועי דיין הרגיש ממש טוב על המגרש מרגע שבדש נכנס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Sep-2016, 8:31
הודעה: #7
רועי דיין ורונן בדש בהחלט יכולים לשחק יחד
הבעיה עם רועי דיין שהוא איבד מהבטחון שלו במשך כמה עונות , הוא צריך מאמן שלא כל החלפה יוציא אותו וזה מה שעשה סלובו , רועי דיין השתחרר כשראה שבדש לא מגיע על חשבונו , הגול שהוא שם זה משמעות של אני סקורר תנו בי אמון

הכי טוב זה שיש לסלובו בעיות בריאות על ההרכב כל שחקן רוצה לשחק ויש רק 10 תפקידי שדה , מי שנותן באימונים ובמשחקים יותר יעלה
השילוב של אביב אברהם פשוט רווח נטו למועדון הלוואי ועוד צעירים ישתלבו

עכשיו שדיע סבע חוזר חחחחח ממש ככה בונים קבוצה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים