שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מאיפה להתחיל ?
30-Aug-2016, 14:38
הודעה: #11
RE: מאיפה להתחיל ?
אני חושב שהבעיטה של קוגבניה לשער, שהפכה לגול, הייתה הבעיטה היחידה של נתניה שהלכה למסגרת בשני המשחקים האחרונים.
כמובן, מלבד בעיטות העונשים.

בקיצור. שיתחילו לבעוט הרבה יותר לשער. בליגה הזו כל בעיטה שהולכת למסגרת זה חצי גול.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes arika's post:
עדיאלבז (3131-0808-2016201620162016)
30-Aug-2016, 14:41
הודעה: #12
מאיפה להתחיל ?
(30-Aug-2016 14:24)זיו פלם כתב:  
(30-Aug-2016 13:34)mordii2 כתב:  עצוב שמשחק שני ואין לנו עדין שום ספונסר ממש בושה ( מה קרה בלדב אין אחוזים אז לא רוצה לעזור ?)

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מנחש שהדרישות של הנהלת הקבוצה לדמי חסות ראשית לא תואמת לדרישות בעבר (אני מנחש שבעבר בנוסף לחסות קיבלו הזמנות ) והעונה זה לא קורה

זיו מה זה השטויות האלו הזמנות נו באמת יש משא ומתן ומי שרוצה הזמנות אז עוד חמשת אלפים שקל זה עשר מינויים זה מה שישבור .
האחוזים שבלדה חתך מכול עסקה יותר גבוהים משהו פה רקוב במקום לעזור לאייל כול אוכלי החינם בעשר שנים האחרונות הם בורחים ומחכים שהוא ישבר

The following 1 user Likes mordii2's post:
עידן444 (3030-0808-2016201620162016)
30-Aug-2016, 14:47
הודעה: #13
(30-Aug-2016 14:41)mordii2 כתב:  
(30-Aug-2016 13:34)mordii2 כתב:  עצוב שמשחק שני ואין לנו עדין שום ספונסר ממש בושה ( מה קרה בלדב אין אחוזים אז לא רוצה לעזור ?)

אני מנחש שהדרישות של הנהלת הקבוצה לדמי חסות ראשית לא תואמת לדרישות בעבר (אני מנחש שבעבר בנוסף לחסות קיבלו הזמנות ) והעונה זה לא קורה

זיו מה זה השטויות האלו הזמנות נו באמת יש משא ומתן ומי שרוצה הזמנות אז עוד חמשת אלפים שקל זה עשר מינויים זה מה שישבור .
האחוזים שבלדה חתך מכול עסקה יותר גבוהים משהו פה רקוב במקום לעזור לאייל כול אוכלי החינם בעשר שנים האחרונות הם בורחים ומחכים שהוא ישבר

אני יודע שזה נשמע שטויות אבל תחשוב בעבר היה נותנים חסות בסכום מסוים והיו מקבלים 100 כרטיסים לכאורה

השנה החליטו לעשות סטופ לדבר הזה ומי שרוצה להיות ספונסר או לפרסם על גבי החולצות\ שילוט במגרש נאלץ לשלם מחיר שנקבע ע"י ההנהלה ואין קשר לכרטיסים מי שרוצה כרטיסים למשחק אין בעיה שירכוש מנוי

סתם לדוגמא פוקס המאמצת של מכבי ת"א היא מקבלת כרטיסים חינם ליורוליג ???
היא רכשה בנוסף תא צפייה בהיכל מנורה ושם היא מאחרת את הלקוחות שלה וככה כל חברה שמכבי ת"א חתמה איתה הסכם חסות ( לא כולם רכשו תאי צפייה ) אבל כן רכשו בנוסף מס מינוים
30-Aug-2016, 15:16
הודעה: #14
נהנתי מכל רגע שצפתי במשחק ...
30-Aug-2016, 15:31
הודעה: #15
(30-Aug-2016 8:59)דוד חטב כתב:  יאמר לדעתי אוהב את הקבוצה ואם ייתנו לו הכבוד הראוי...אז הוא גם ייתן תרומה נכבדה בניגוד למיליונרים נתנייתים אחרים הוא לארג' וג'נטלמן...
יאמר לבש חולצה של נתניה ???

גם יאמר וגם הבן...
30-Aug-2016, 16:28
הודעה: #16
מאיפה להתחיל ?
(30-Aug-2016 14:47)זיו פלם כתב:  
(30-Aug-2016 14:41)mordii2 כתב:  

אני יודע שזה נשמע שטויות אבל תחשוב בעבר היה נותנים חסות בסכום מסוים והיו מקבלים 100 כרטיסים לכאורה

השנה החליטו לעשות סטופ לדבר הזה ומי שרוצה להיות ספונסר או לפרסם על גבי החולצות\ שילוט במגרש נאלץ לשלם מחיר שנקבע ע"י ההנהלה ואין קשר לכרטיסים מי שרוצה כרטיסים למשחק אין בעיה שירכוש מנוי

סתם לדוגמא פוקס המאמצת של מכבי ת"א היא מקבלת כרטיסים חינם ליורוליג ???
היא רכשה בנוסף תא צפייה בהיכל מנורה ושם היא מאחרת את הלקוחות שלה וככה כל חברה שמכבי ת"א חתמה איתה הסכם חסות ( לא כולם רכשו תאי צפייה ) אבל כן רכשו בנוסף מס מינוים

אני מוכן שפוקס ישלמו לאייל כמה שהם משלמים למכבי ושיקחו את כול יציאה הכסף

The following 1 user Likes mordii2's post:
זיו פלם (3030-0808-2016201620162016)
30-Aug-2016, 16:32
הודעה: #17
למה לא פונים לאיקאה שתאמץ את מכבי נתניה ? איפה ראש העירייה בענין מילה שלה יכולה לעזור המון
30-Aug-2016, 18:18
הודעה: #18
(30-Aug-2016 16:32)זאב רווח כתב:  למה לא פונים לאיקאה שתאמץ את מכבי נתניה ? איפה ראש העירייה בענין מילה שלה יכולה לעזור המון

למה לא טמפו ?
אולי HP
סלקום
30-Aug-2016, 18:49
הודעה: #19
מאיפה להתחיל ?
גוגל, אפל .. למה להסתפק באיקאה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Aug-2016, 19:00
הודעה: #20
מה עם מלון "רמדה נתניה" או תחנת דלק אסוך?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים