שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
24-Aug-2016, 19:35
הודעה: #31
אוקי . בוא נגיד שהוא באנקר בהרכב. אני טוען שמכבי נתניה יכולה להמשיך לשחק ככה עוד שעה ולא לכבוש. לקבוצה אין מחץ, אין משחק ראש בקרנות (אולי דיין ישנה את זה) ומה שיש זה את המסירות האלה של ערן לוי כשנחה עליו הרוח שאותן שחקני ההתקפה צריכים לנצל. עד עכשיו לי לפחות נראה שלערן לוי וסבע אין עם מי לשחק בהתקפה. אולי כשעלי יתאקלם זה ישתנה, אולי כשקוגבנייה יהיה מרוכז יותר . בינתיים סבע ולוי יורדים לרמת השכונה במקום לנסות ולגרור את כולם לרמתם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Aug-2016, 20:01
הודעה: #32
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
(24-Aug-2016 18:26)עידן444 כתב:  עצם ההחמצות המטורפות אומר שהוא החמיץ. עוד לא אומר שהוא מחמיצן כרוני.
הוא עוד לא בן 21. במדינה זרה.
אבידור עוד מעט בן 30. כל החיים שלו היה מחמיצן ונראה לי שיש קצת הבדל.
האם סלובו בונה עליו שיהיה הכובש המצטיין שלו? אני בכלל לא בטוח. גם אם הוא יבשל כמות יפה הוא את שלו עשה.
לתת תפוקה מניח שמצפים מדיא, ערן לוי, ושון ויסמן\רועי דיין- שמיועדים להיות 9.
בסך הכל מסתמן שקוגבנייה יתן את שלו והוא גם שחקן עם פוטנציאל לעתיד- להבדיל משחקנים אחרים בקבוצה. ממש לא השחקן שהייתי משחרר ראשון...
ונכון לכרגע הוא השחקן עם הכי הרבה מספרים בהתקפה שלנו וזה בקלות יכול היה להיות גם יותר. גם ערן החמיץ, ודיא החמיץ, ורועי דיין החמיץ- אבל קוגבנייה הבעיה- דווקא זה שכרגע כבש יותר מכולם... העליהום הזה וגם ראיתי את זה במגרש ליידי- הוא פשוט מגעיל! כאילו חייבים למצוא שעיר לעזאזל... ותמיד זה זה שמראש צפויים לו הכי הרבה קשיים... לא נדחף אותו... לא נעודד אותו... נעשה הפוך כמובן...
יכולת יש לו... אני מתעקש שהוא את שלו יתן... ואין לי בעיה שכל משחק ידרך על הכדור פעמיים ויבשל 2-3 שערים... זה מה שהוא היה שווה ביום שני וזה לדעתי מה שהוא יהיה שווה כל משחק בליגה הזו אם לא יהרגו אותו עם בוז בכל איבוד כדור מדקה 15(וזה לא הימור כזה גדול שזה יקרה בקרוב אם הוא לא כל משחק יכבוש צמד).
באמת שואל על סמך מה אתה אתה הורג אותו? ועל סמך מה אתה בטוח שסלובו יצליח להנחית כאן בשלב כזה איזה רוקאביצה בגרושים?

מה עשה קוגבניה כל העונה שעברה בלאומית? כבש רק 2 שערים
חלוץ זר שמשחק בליגה שנייה בישראל ולא מצליח להבקיע במשך עונה שלמה כנראה לא יעשה את זה בסיר הלחץ לחלוצים שנקרא מכבי נתניה
The following 1 user Likes אלדד's post:
חזום חזום (2424-0808-2016201620162016)
24-Aug-2016, 21:29
הודעה: #33
קוגבניה לא חלוץ הוא קיצוני. אם היו 4 זרים הייתי משאיר אותו אבל אם המטרה של נתניה זה לעלות ליגה אז חייבים חלוץ זר עם מספרים. אני מניח שיפלטו מאירופה הרבה חלוצים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
24-Aug-2016, 21:29
הודעה: #34
מה קרה לא הבנתי??
אז קוגבינה החמיץ ודרך על הכדור... אני רואה חלוצים במיליוני דולרים מחמיצים ממטר ומתבלבלים מול שוער אז אנחנו נלין על שחקן של 60 אלף דולר שעד למשחק האחרון היה בכלל לא רע וגם כבש לא פעם??(למרות כל הפחדים שפיזרו פה ביום שחתם).
על אותו משקל אפשר להגיד שלינגנה שחקן ענק שאסור היה לשחרר אחרי השלושער האחרון שלו.

קוגבינה הוא לא שחקן רחבה בכלל. יותר שחקן אגף שבא במהירות ומייצר מצבים. מי שצריך בעיקר לייצר שערים זה רועי דיין ואותו עדיין אי אפשר לשפוט.

בכל מקרה, כמו תמיד גם הפעם צריך סבלנות, והפעם אפילו יותר כי בכל זאת בנו פה משהו מאפס.

וכן, אם היה לי תקציב של 150-200k אולי הייתי מביא חלוץ אחר. כרגע זה מה שיש וצריך לתת לזה זמן.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
24-Aug-2016, 21:38
הודעה: #35
אופיר תבדוק מאיפה בא נוואקמה ובאיזו משכורת .כנל מנגה. ולא חסר חלוצים שלא הצליחו להשתלב באירופה באו לארץ הקודש וניהיו כוכבים.

24-Aug-2016, 22:02
הודעה: #36
עידן שמש פנוי , אם אפשר להביא לא לחשוב פעמיים.
24-Aug-2016, 23:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 23:22 אופיר34.)
הודעה: #37
(24-Aug-2016 21:38)חזום חזום כתב:  אופיר תבדוק מאיפה בא נוואקמה ובאיזו משכורת .כנל מנגה. ולא חסר חלוצים שלא הצליחו להשתלב באירופה באו לארץ הקודש וניהיו כוכבים.

נו בסדר גם אנחנו פגענו פעם עם קאיודה. בסוף כולנו מכירים ומבינים את המציאות. למצוא כאלה יהלומים זה כמו לחפש מחט בערמה של שחת. בסוף על כל עשר שתביא אולי תפגע באחד שיצא ממנו משהו. אי אפשר להמר על זה .
לפעמים עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ....
24-Aug-2016, 23:24
הודעה: #38
(24-Aug-2016 22:02)Shaul כתב:  עידן שמש פנוי , אם אפשר להביא לא לחשוב פעמיים.

שחקן נוסף ששוחרר ממכבי פ"ת והפך בשעה האחרונה למבוקש בליגה הלאומית הוא החלוץ עידן שמש שהשתכר במועדון מליגת העל כ-30 אלף שקלים ברוטו לחודש. בשנתיים האחרונות בלט שמש במכבי פ"ת לאחר שהגיע מהפועל קטמון, אבל בתחילת העונה הנוכחית הוא כלל לא נספר ע"י הצוות המקצועי במועדון. במידה ושמש לא יסכם בהפועל כפר סבא מליגת העל, הוא יהפוך ללהיט חם בליגה הלאומית ובמיוחד בקבוצות צמרת שמחפשות חלוץ איכותי.
24-Aug-2016, 23:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 23:47 עידן444.)
הודעה: #39
(24-Aug-2016 21:38)חזום חזום כתב:  אופיר תבדוק מאיפה בא נוואקמה ובאיזו משכורת .כנל מנגה. ולא חסר חלוצים שלא הצליחו להשתלב באירופה באו לארץ הקודש וניהיו כוכבים.

בדקתי והגיע הזמן לפוצץ את המיתוסים האלה על מנגה ווואקמה שהגיעו ב 2 שקלים וחצי...
בוא נתחיל ״מהתגלית״ של הפועל ר״ג דיויד מנגה-
אז לפני הפועל ר״ג הבחור הספיק לכבוש 14 שערים ב 73 הופעות של קבוצת המילואים של מנכן 1860, משם עבר לפרטיזן בלגרד- ומשם לישראל- תחושה שלי- זה לא היה בגרוש וחצי ובואו נזכור מי היה הבעלים של הפועל ר״ג- בואו נגיד שכסף זה הדבר האחרון שחסר לו...
בפרטיזן אגב- הוא כבש שער אחד בלבד.
טוני וואקמה ״התגלית״ של רעננה הסתובב ברומניה, הקבוצה הבכירה ביותר היתה פטרולול- שם בקושי שותף.
שחקנים שמגיעים לארץ אחרי שכבר היו באירופה(במקרה של מנגה הוא אירופאי לכל דבר) סביר להניח שהם לא זולים במיוחד. רומאריו פירס למשל- שחקן שנע בין הרכב לספסל בפטרולול הגיע לארץ בשכר של 120-130 אלף דולר נטו בעונה...
ואם קצת נכנס לרזומה של וואקמה שהגיע לארץ בגיל 24(שחקן הרבה יותר בוגר ובשל מקוגבנייה)- וגם די דומה לקוגבנייה מבחינת התפקוד במגרש(משהו שנע בין קיצוני, למאחורי החלוץ לחלוץ מרכזי)- המספרים שלו היו רחוקים מלהרשים- 6 שערים בעונה הראשונה- 7 בעונה השניה...
אם אותו וואקמה היה מגיע לארץ בגיל 19-20- אני בספק גדול אם התגובות כאן היו שונות מאשר כלפי קוגבנייה- קרי- אתם אפילו לא נותנים צאנס שאולי כן שמנו את היד על משהו טוב(מסייג וכאן יהיה מעניין לשמוע תגובה של אייל- מה בדיוק העניין עם ההשאלה והאם האופציה להעביר לצמיתות ריאלית).

25-Aug-2016, 11:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Aug-2016 על ידי 11:17 אלון.)
הודעה: #40
בעיניין הזרים הייתי מחכה עד ינואר ומנסה לתת ביטחון לאלה שפה. מנסיון העבר רואים שרב ״המחטפים״ והזרים שמגיעים בשנייה האחרונה, מתבררים כבלוף (סיסאיי דוגמה מצוינת).
לגבי הישראלים, שוב, לא רואה איזשהו ״שובר שיוויון״, אבל אם תהיה אפשרות להביא שחקנים כמו עמאשה, דודו ביטון ואולי אסקרברד, אז יכול להיות שהייתי הולך על זה, (למרות שגם לגביהם שום דבר לא בטוח) מכיון שכמעט ואין לנו אופציות התקפיות על הספסל שיכולים להביא לשינו ולתחרות אמיתית על ההרכב.
בכל מקרה, הציפייה (גם שלי) לעלות ליגה היא מלחיצה (גם אם היא לא מוצדקת) ועם זה יצטרכו להתמודד השחקנים, כי אין מה לעשות, אנחנו מכבי נתניה ואלה הם הציפיות של האוהדים.

The following 1 user Likes אלון's post:
nirsimoni (2525-0808-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים