שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
24-Aug-2016, 16:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 16:44 עידן444.)
הודעה: #21
RE: סלובו מחפש עוד חלוץ שובר שוויון - אין כאלו ישראלים
(24-Aug-2016 16:13)טל.מ כתב:  אז מה אתה רוצה בעצם ? לדעתי גולים לא יצאו מה11 האלה ולכן אני בעד לשנות כשאפשר. אין תואמי קאיודה בעולם ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

א. לא יודע על סמך מה הקביעות. אם לא החמצות מטורפות קוגבנייה היה היום עם מספר מכובד גם של כיבושים וגם של שערים מה שמוביל אותי להגיד די בביטחון שהוא הולך לתת אחלה מספרים. מי מבטיח שזר שלא מצא קבוצה עד היום שתנחית כאן משום מקום יתן את המספרים שאתה מצפה?
ב. לדעתי אקסברד ושריקי היו יותר יעילים מקאיודה שהגיע בוסר מוחלט והחמיץ והחמיץ והחמיץ- בטח לא פחות מקוגבנייה... הבחור שנותן עד כה הכי הרבה מספרים הוא זה שרוצים להחליף כדי לקבל מספרים? לא ברור לי העניין הזה... ועוד במי? בזר שסביר להניח שאיזה סוכן ידחף לך שאו שהוא בינוני או שהוא "פוטנציאל גדול שהיה פעם בסמפדוריה" אבל לא שיחק כדורגל שנתיים סטייל סיסאיי או סימיליאניץ'?
אם אתה מאמן אתה באמת עושה מהלך כזה? כי לי יש תחושה שלא...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Aug-2016, 16:29
הודעה: #22
אקסברד פנוי הפועל פתח תקוה שחררה אותו
צריך רק לשאול האם זה החלוץ שאנחנו צריכים עם קוגבניה ורועי דיין ?
לי נראה שזה בסדר
24-Aug-2016, 16:45
הודעה: #23
(24-Aug-2016 15:27)טל.מ כתב:  בוא אסכם לך בקצרה - תגדיר לי מטרה .
לעלות ליגה ? אז אין מה לחכות אנחנו במינוס נקודות צריך למצוא פתרונות ומהר.
להשאר בליגה ואם בפוקס יתמזל מזלנו וכו - אפשר לחכות לינואר למרות שלא זוכר מתי הבאנו משהו בינואר שגם הביא תועלת.

מה שיש לנו עכשיו לעניות דעתי יספיק כנראה לפלייאוף עליון.

אני אגיד לך מה המטרה.

ראשית, לא להיכנס לגירעון.
שנית, לבנות קבוצה "בריאה" כלומר, יחסי צוות-שחקנים-הנהלה טובים שעובדים יחד בלי יותר מידי לחץ ובלי הדלפות וליכלוכים.
שלישית, להחזיר את הביטחון לקבוצה ולשחקנים אחרי עונה מהמזוויעות בכדורגל הישראלי
רביעית, להציג כדורגל חיובי ומושך קהל.
חמישית, אם יוצא, לעלות ליגה.

להביא חלוץ שובר שיוויון עכשיו, זה לחטוא למטרה מס' 1
להתחיל לשדר לחץ ולזרוק עכשיו שחקנים, זה לחטוא למטרה מס' 2 וגם 3
לבנות תילי תילים על משחק אחד מול בונקר סטייל קו מז'ינו, ולקבוע שלא נראה גולים זה לחטוא למטרה מס'4 וזה מה שנקרא "נבואה שמגשימה את עצמה" מרוב הלחץ שנשדר לשחקנים, נניח להם משקולות על הרגליים וזה יהיה כמו כלב שרץ אחרי הזנב.

אז יש לנו בעלים שהוא אוהד מבטן ולידה, בואו, בנושא הסגל וההישגים, נסתום ונוריד לחץ לפחות לאיזה 10+ מחזורים

מפגר אבל אופטימי
The following 4 users Like אריאל's post:
shraga (2424-0808-2016201620162016), אלדד (2424-0808-2016201620162016), אליהו (2525-0808-2016201620162016), עידן444 (2424-0808-2016201620162016)
24-Aug-2016, 16:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 17:00 טל.מ.)
הודעה: #24
(24-Aug-2016 16:20)עידן444 כתב:  
(24-Aug-2016 16:13)טל.מ כתב:  אז מה אתה רוצה בעצם ? לדעתי גולים לא יצאו מה11 האלה ולכן אני בעד לשנות כשאפשר. אין תואמי קאיודה בעולם ..?

א. לא יודע על סמך מה הקביעות. אם לא החמצות מטורפות קוגבנייה היה היום עם מספר מכובד גם של כיבושים וגם של שערים מה שמוביל אותי להגיד די בביטחון שהוא הולך לתת אחלה מספרים. מי מבטיח שזר שלא מצא קבוצה עד היום שתנחית כאן משום מקום יתן את המספרים שאתה מצפה?
ב. לדעתי אקסברד ושריקי היו יותר יעילים מקאיודה שהגיע בוסר מוחלט והחמיץ והחמיץ והחמיץ- בטח לא פחות מקוגבנייה... הבחור שנותן עד כה הכי הרבה מספרים הוא זה שרוצים להחליף כדי לקבל מספרים? לא ברור לי העניין הזה... ועוד במי? בזר שסביר להניח שאיזה סוכן ידחף לך שאו שהוא בינוני או שהוא "פוטנציאל גדול שהיה פעם בסמפדוריה" אבל לא שיחק כדורגל שנתיים סטייל סיסאיי או סימיליאניץ'?

״הקביעות״ שלי הן כמו ״הקביעות״ שלך.. דעתי מול דעתך . עצם ההחמצות המטורפות אומרות שהוא פשוט לא גולר. אבידור החמיץ שנתיים ברצף להזכירך . החמצות מטורפות לא פחות. אז הוא חלוץ כי הוא מגיע למצבים וכובש כל עונה שלישית ?

שריקי ואקסברד מול קאיודה - אולי בשניים שלושה משחקים ראשונים שלו. אחכ היה ברור מי בעל הבית. למעשה לא זוכר משחק שאקסברד כבש אחרי שקאיודה יצא.

המספרים שקוגבנייה נותן הם לא בתחום הגולים. גם טענתי שהוא שחקן נחמד והייתי משאיר אותו אם היו 4 זרים. אבל מותר רק שלושה.

מה שאתה אומר הוא בוא לא ננסה להחליף בטוב יותר, כי אומנם כבר נדפקנו אז בוא נהנה מזה. לדעתי מי שלא גולר לא יהפך פתאום לכזה. אתה מחכה שהסכר יפרץ, אני רואה כבר שני משחקים שחקן מגיע מול שוער ומתבלבל ברגליים ואפילו לא מצליח לשחרר בעיטה.

לא רוצה להכנס לנעליים של אף אחד אני לא מאמן כדורגל. אני רק אוהד מהיציע עם איזה 2000 שנות צפייה ועפ זה טוען שלא נקבל הרבה יותר ממספר 88.
נ.ב - אני אהיה שמח ואפילו מאוד לטעות כבר מהמשחק הקרוב.

(24-Aug-2016 16:45)אריאל כתב:  
להשאר בליגה ואם בפוקס יתמזל מזלנו וכו - אפשר לחכות לינואר למרות שלא זוכר מתי הבאנו משהו בינואר שגם הביא תועלת.

אני אגיד לך מה המטרה.

שנית, לבנות קבוצה "בריאה" כלומר, יחסי צוות-שחקנים-הנהלה טובים שעובדים יחד בלי יותר מידי לחץ ובלי הדלפות וליכלוכים.

לבנות תילי תילים על משחק אחד מול בונקר סטייל קו מז'ינו, ולקבוע שלא נראה גולים זה לחטוא למטרה מס'4 וזה מה שנקרא "נבואה שמגשימה את עצמה" מרוב הלחץ שנשדר לשחקנים, נניח להם משקולות על הרגליים וזה יהיה כמו כלב שרץ אחרי הזנב.

אז יש לנו בעלים שהוא אוהד מבטן ולידה, בואו, בנושא הסגל וההישגים, נסתום ונוריד לחץ לפחות לאיזה 10+ מחזורים

אני מכבד את מטרותיך אבל לעניות דעתי הן דעתך הפרטית. אני לא חושב שמישהו משדר לחץ או היסטריה. הקהל לא שרק בוז לא קילל לא דרש את ראשו של איש. גם אני לא רוצה את ראשו של איש ובטח שאין לי עניין שאייל יסטה מהתקציב ואני בטוח שהוא לא מקשיב לי כשהוא בונה אחד כזה.

כדורגל נטו - לדעתי אנחנו קבוצה בלי מחץ. אפשר להחליט לתקן עד תום החלון הנוכחי. הבעלים אמר - אם יהיה חלוץ שובר שיוויון ביכולות של נתניה נביא אותו, על זה הדיון. אין לך שום סיבה לקחת את זה למחוזות המוכרים של לחץ היסטריה גרעון וכו. דיון כדורגל נטו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Aug-2016, 18:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 18:47 עידן444.)
הודעה: #25
(24-Aug-2016 16:55)טל.מ כתב:  
(24-Aug-2016 16:20)עידן444 כתב:  

״הקביעות״ שלי הן כמו ״הקביעות״ שלך.. דעתי מול דעתך . עצם ההחמצות המטורפות אומרות שהוא פשוט לא גולר. אבידור החמיץ שנתיים ברצף להזכירך . החמצות מטורפות לא פחות. אז הוא חלוץ כי הוא מגיע למצבים וכובש כל עונה שלישית ?

שריקי ואקסברד מול קאיודה - אולי בשניים שלושה משחקים ראשונים שלו. אחכ היה ברור מי בעל הבית. למעשה לא זוכר משחק שאקסברד כבש אחרי שקאיודה יצא.

המספרים שקוגבנייה נותן הם לא בתחום הגולים. גם טענתי שהוא שחקן נחמד והייתי משאיר אותו אם היו 4 זרים. אבל מותר רק שלושה.

מה שאתה אומר הוא בוא לא ננסה להחליף בטוב יותר, כי אומנם כבר נדפקנו אז בוא נהנה מזה. לדעתי מי שלא גולר לא יהפך פתאום לכזה. אתה מחכה שהסכר יפרץ, אני רואה כבר שני משחקים שחקן מגיע מול שוער ומתבלבל ברגליים ואפילו לא מצליח לשחרר בעיטה.

לא רוצה להכנס לנעליים של אף אחד אני לא מאמן כדורגל. אני רק אוהד מהיציע עם איזה 2000 שנות צפייה ועפ זה טוען שלא נקבל הרבה יותר ממספר 88.
נ.ב - אני אהיה שמח ואפילו מאוד לטעות כבר מהמשחק הקרוב.

(24-Aug-2016 16:45)אריאל כתב:  

אני אגיד לך מה המטרה.

אני מכבד את מטרותיך אבל לעניות דעתי הן דעתך הפרטית. אני לא חושב שמישהו משדר לחץ או היסטריה. הקהל לא שרק בוז לא קילל לא דרש את ראשו של איש. גם אני לא רוצה את ראשו של איש ובטח שאין לי עניין שאייל יסטה מהתקציב ואני בטוח שהוא לא מקשיב לי כשהוא בונה אחד כזה.

כדורגל נטו - לדעתי אנחנו קבוצה בלי מחץ. אפשר להחליט לתקן עד תום החלון הנוכחי. הבעלים אמר - אם יהיה חלוץ שובר שיוויון ביכולות של נתניה נביא אותו, על זה הדיון. אין לך שום סיבה לקחת את זה למחוזות המוכרים של לחץ היסטריה גרעון וכו. דיון כדורגל נטו.

עצם ההחמצות המטורפות אומר שהוא החמיץ. עוד לא אומר שהוא מחמיצן כרוני.
הוא עוד לא בן 21. במדינה זרה.
אבידור עוד מעט בן 30. כל החיים שלו היה מחמיצן ונראה לי שיש קצת הבדל.
האם סלובו בונה עליו שיהיה הכובש המצטיין שלו? אני בכלל לא בטוח. גם אם הוא יבשל כמות יפה הוא את שלו עשה.
לתת תפוקה מניח שמצפים מדיא, ערן לוי, ושון ויסמן\רועי דיין- שמיועדים להיות 9.
בסך הכל מסתמן שקוגבנייה יתן את שלו והוא גם שחקן עם פוטנציאל לעתיד- להבדיל משחקנים אחרים בקבוצה. ממש לא השחקן שהייתי משחרר ראשון...
ונכון לכרגע הוא השחקן עם הכי הרבה מספרים בהתקפה שלנו וזה בקלות יכול היה להיות גם יותר. גם ערן החמיץ, ודיא החמיץ, ורועי דיין החמיץ- אבל קוגבנייה הבעיה- דווקא זה שכרגע כבש יותר מכולם... העליהום הזה וגם ראיתי את זה במגרש ליידי- הוא פשוט מגעיל! כאילו חייבים למצוא שעיר לעזאזל... ותמיד זה זה שמראש צפויים לו הכי הרבה קשיים... לא נדחף אותו... לא נעודד אותו... נעשה הפוך כמובן...
יכולת יש לו... אני מתעקש שהוא את שלו יתן... ואין לי בעיה שכל משחק ידרך על הכדור פעמיים ויבשל 2-3 שערים... זה מה שהוא היה שווה ביום שני וזה לדעתי מה שהוא יהיה שווה כל משחק בליגה הזו אם לא יהרגו אותו עם בוז בכל איבוד כדור מדקה 15(וזה לא הימור כזה גדול שזה יקרה בקרוב אם הוא לא כל משחק יכבוש צמד).
באמת שואל על סמך מה אתה אתה הורג אותו? ועל סמך מה אתה בטוח שסלובו יצליח להנחית כאן בשלב כזה איזה רוקאביצה בגרושים?
24-Aug-2016, 18:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 18:54 אלדד.)
הודעה: #26
עידן, קח מקרה שסבע היה עם הכדור על סף ה16, ו2 מטר מאחוריו עמד קוגבניה ולא זז מהמקום ואפילו לא ניסע למשוך שחקן או לדפוק ספרינט לרחבה שתהיה לדיע עוד אופציה
הלוואי שלשחקן שעוד לא בן 21 היה חצי מההתלהבות התשוקה הרצון והלחימה (מה שמאפיין את כל השחקנים המצליחים ובלי קשר לכישרון אם זה רונאלדו סוארס בניון או זהבי)כמו של בחור בן 34 בשם אליניב ברדה, ובשביל זה לא צריך כשרון
24-Aug-2016, 19:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 19:01 עידן444.)
הודעה: #27
(24-Aug-2016 18:47)אלדד כתב:  עידן, סבע היה עם הכדור על סף ה16, ו2 מטר מאחוריו עמד קוגבניה ולא זז מהמקום ואפילו לא ניסע למשוך שחקן או לדפוק ספרינט לרחבה שתהיה לדיע עוד אופציה
הלוואי שלשחקן שעוד לא בן 21 היה חצי מההתלהבות התשוקה הרצון והלחימה (מה שמאפיין את כל השחקנים המצליחים ובלי קשר לכישרון אם זה רונאלדו סוארס בניון או זהבי)כמו של בחור בן 34 בשם אליניב ברדה, ובשביל זה לא צריך כשרון

ומצד שני לא רואה אף אחד שעושה תנועה לעומק כמו שהוא עושה.
ח'ברה, אם הוא היה שחקן מושלם הוא לא היה בליגה השניה בישראל. קאיודה ופושה זה אחד להרבה נפילות... ולדעתי בשלב כזה בלי הכנה מראש של סקאוטינג לא נוכל להנחית כאלה...
אתם מדברים על הבחור כאלו עליו תקום או תיפול ההתקפה של מכבי נתניה.
אין לי ספק שביחס לשכר שלו הוא יעשה את שלו ואפילו מעבר.

טל ציטט את אייל לגבי זה שאם ימצא חלוץ שובר שיוויון יביאו אותו.
הפחד שלי זה שבסוף יביאו מישהו שהוא לא כזה שסתם ייצר עוד צפיפות בספסל ואז יצוצו כל החוכמולוגים ויגידו ש"מעדיפים כמות על האיכות".
ועוד אולי אפילו לוותר על שחקן זול(להערכתי) שיכול לתת אחלה של תמורה לכסף(רק מפריע לי שהוא מושאל... אבל מתאר לעצמי שזו לא אמורה להיות משימה בלתי אפשרית להעביר אותו מקבוצה כמו בית"ר ת"א-רמלה)- להערכתי טעות- ושוב, אתם במקום סלובו לא הייתם עושים מהלך כזה אם אין לכם ביד חתיכת ג'וקר- סטייל שויינפלד והזר שהפועל ת"א הביאה והשאירו אותה בליגה- וכמובן שלא היה שום חשש לוותר על לינגאנה, אנטל, ודודו ביטון.
24-Aug-2016, 19:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Aug-2016 על ידי 19:11 טל.מ.)
הודעה: #28
קודם כל תלמד לא להשתמש במילים כמו הרגת קטלת וכו כי אתה סתם מקצין. בהרכב ששיחקנו בחצי הראשון קוגבנייה היה החלוץ והוא שהגיע למצבים ושהוא שהחמיץ בשלומיאליות. בחצי השני אחרי שרועי דיין נכנס הוא פתאום ירד לקישור ואז בכלל נתקענו . שמע הוא החלוץ ! זה ההרכב . לא ברור לי מה אתה רוצה .
דרך אגב הוא ועלי מושאלים אז לא ברור לי שוב על איזו השקעה אתה מדבר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Aug-2016, 19:28
הודעה: #29
יש אופציה של 3 שנים על עלי, ועל קוגבניה שנתיים
24-Aug-2016, 19:30
הודעה: #30
(24-Aug-2016 19:10)טל.מ כתב:  קודם כל תלמד לא להשתמש במילים כמו הרגת קטלת וכו כי אתה סתם מקצין. בהרכב ששיחקנו בחצי הראשון קוגבנייה היה החלוץ והוא שהגיע למצבים ושהוא שהחמיץ בשלומיאליות. בחצי השני אחרי שרועי דיין נכנס הוא פתאום ירד לקישור ואז בכלל נתקענו . שמע הוא החלוץ ! זה ההרכב . לא ברור לי מה אתה רוצה .
דרך אגב הוא ועלי מושאלים אז לא ברור לי שוב על איזו השקעה אתה מדבר.

אמנם מכבי ת"א מעורבת שם חזק אבל לא נראה לי שתהיה בעיה להעביר אותם לצמיתות. זה לא שהם יושבים שם על איזה חוזה עתק...
הם גם שחקנים זרים כך שאין את העניין של דמי השבחה וכל הסרטים האלה שיש לנו עם טוברוק או הסיפור עם אריאל הרוש.
בכל מקרה ביום שני נתניה כל הזמן החליפה מקומות מקדימה. הוא לא שיחק 9 קלאסי כמו רועי דיין.
הוא הלך אחורה כשרועי דיין נכנס והיה מאוד לא אפקטיבי ועדיין כניסה אחת חזקה לרחבה כמעט הכריע את המשחק(אם רועי דיין חד הוא שם את זה בפנים).
היתרון הפיזי של קוגבנייה מאוד משמעותי בליגה הזו וזה מביא אותו למצבים טובים בתוך הרחבה. גם הכדור שהוא דרך עליו- לא כל שחקן משתלט עליו באופן שהוא השתלט. חבל שהוא דרך עליו אבל גם את אלכסיס סאנצ'ס ראיתי לא פעם דורך על הכדור ומאבד מומנטום...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים