שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דרוש שוער דחוף
13-Aug-2016, 10:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2016 על ידי 10:11 עידן444.)
הודעה: #21
דרוש שוער דחוף
(13-Aug-2016 1:34)אופיר34 כתב:  
(12-Aug-2016 20:27)דוד חטב כתב:  בואו פעם אחת נשחק הפוך....
במקום לגמור לילד את הקריירה לפני שהליגה התחילה תנו לו בטחון לפחות עד מחזור עשירי...יהיה לכולנו את הצ'אנס ללכלך...
התקבלה החלטת מועדון לתת לילד את המפתחות יש לו מאמן שמלווה אותו המון שנים אז הם יודעים איך לטפל בבעיות
בואו נלמד ממקרה ירין והפעם ננהג אחרת אולי נרוויח...
ואם לא אז בינואר נחפש שוער....אבל בחייאת הליגה עוד לא התחילה

דוד, אני כמו שאתה יודע מהסבלניים היותר גדולים פה. זאת לא הופעת הבכורה של דין גל בשער הבוגרת. הוא הספיק להשתפשף מספר משחקים לא קטן בעונה שעברה. למזלו ולמזלנו העונה שעברה היתה כבר גמורה ברגע שנכנס להרכב כי לדעתי אין שער שלא היה לו בו חלק בכל המשחקים שהיה שותף בהם.
הוא מבחינתי בשלבים האחרונים של ה "תנו לו צ'אנס". אתה רואה פה בעיות בסיסיות של התמצאות ברחבה, משחק גובה חלש וחוסר בטחון. באמת ועם כל הסבלנות שיש לי להרבה דברים ,אני חושש שבמקרה הזה צריך לחשב מסלול מחדש. שוער זה לא עוד שחקן.

ולגבי הבלם - פה אני דווקא חושב שצריך לתת זמן לשחקן. נכון שהוא גמלוני קמעה ולא הכי קליל, אבל מצד שני ראיתי גם כמה נקודות אור. בוא נמתין איתו

מסכים לגמרי בעניין הבלם. ישר חותכים בארץ שחקנים מהסוג הזה.
לדעתי הוא דווקא נתן משחק שקט ויציב(מלבד טעות אחת קריטית שנקווה שהיתה חד פעמית- דווקא ראיתי לא מעט ממנו ולא ראיתי שגיאות כאלה).
מדובר בשחקן ששיחק בליגה ראשונה בקרואטיה. למה שלא יסתדר בליגה שניה בארץ? אמנם ברור שישראל אימפריית כדורגל ומי זו קרואטיה, אבל אני חושב שהוא יהיה בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
yaron73 (1313-0808-2016201620162016)
13-Aug-2016, 10:08
הודעה: #22
RE: דרוש שוער דחוף
הבלם הקרואטי היה לא רע. אומנם הוא טעה טעות אחת חמורה אבל רואים שיש לו הבנת וקריאת משחק והוא משחק בביטחון. התיאום שלו עם השחקנים עדיין לקוי.
מלבד שני האסים ערן ודיא שאר השחקנים בסגל הם שחקנים לגיטימיים לליגה לאומית ולא הרבה מעבר לכך ולכן הסיכויים לעליית ליגה הם קטנים מאוד.
מה שעודד אותי הוא שהקבוצה מחזיקה הרבה בכדור ויוזמת אבל אי אפשר לשחק על משטח גרוע כזה שכמעט בכל יום נערך עליו משחק.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Aug-2016, 10:16
הודעה: #23
דרוש שוער דחוף
אני דווקא חושב שיש עוד כמה שחקנים שיכולים להשתלב בליגת העל(מי ישמע איזו רמה כבר יש שם...) אבל ימים יגידו.

13-Aug-2016, 10:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2016 על ידי 10:22 yaron73.)
הודעה: #24
(13-Aug-2016 10:16)עידן444 כתב:  אני דווקא חושב שיש עוד כמה שחקנים שיכולים להשתלב בליגת העל(מי ישמע איזו רמה כבר יש שם...) אבל ימים יגידו.

הרמה בליגת העל גבוהה בהרבה מהליגה הלאומית. ברור שיש עוד מס' שחקנים בסגל שיכולים להשתלב בליגת העל בצורה כזו או אחרת מלבד דיא וערן.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
13-Aug-2016, 10:41
הודעה: #25
דרוש שוער דחוף
תכלס יש לנו שני ג׳וקרים. כל שאר השחקנים למעט הבלם הקרואטי, למיטב ידיעתי הגיעו מהליגה השניה ואינם שחקני ליגת העל. במצב הזה קצת קשה להגיד שאנחנו מעל הליגה. כדי שנחשוב ברצינות על עליה בעיקר במינוס 9 נדרשים עוד כמה שחקנים שיעשו את ההבדל . רק נזכיר בעונת העלייה לפני שנתיים שיחקו בקבוצה לויטה ליפניה עידו לוי טופי שריקי אקסברד וקאיודה בנוסף לערן לוי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (1313-0808-2016201620162016)
13-Aug-2016, 10:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2016 על ידי 10:43 עידן444.)
הודעה: #26
דרוש שוער דחוף
לדעתי הקבוצה שהיתה לנו בליגה השניה היתה טובה יותר מהשנתיים בליגת העל. עושה רושם שגם אשקלון עלתה עם קבוצה לא פחות טובה מאוסף העגלות שיש לה היום.
דווקא כ״ס עלתה ליגה ואפילו שתיים עם גרעין מסויים של שחקנים ובלי חיזוקים יוצאי דופן שרדה.
הכל שאלה של עבודה נכונה. רוב הקבוצות מעדיפות משום מה להחליף את רוב הסגל(בדרך כלל גם משום מה מתחילים מכוכבי העליה) מה שגם מכניס אותן לסחרור כלכלי וגם בסופו של דבר בונים את הקבוצה על קבלני ירידות מדופלמים שמישהו החליט לתת להם טייטל שהם ״שחקני ליגת על״ ואילו לשחקנים שהם עלו איתם טייטל של ״שחקנים שלא מתאימים לליגת העל״.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (1313-0808-2016201620162016)
14-Aug-2016, 18:21
הודעה: #27
בענין הטייטלים אני מסכים עם עידן
בענין השוער אתם קוטלים אותו
תשכחו מעליית ליגה צריך להתחיל בסערה את הליגה נכון אבל עלייה נקבעת אי שם בחודש מרץ אם נהיה קרוב לצמרת בינואר אז אולי יקבעו להשקיע עוד אבל בנתיים צריך לבנות קבוצה עם כמה שיותר שחקני בית צעירים , הכל ענין של בטחון ברגע שצעירים יקבלו בטחון נראה קבוצה תוססת ...
דין גל שוער נבחרות הנערים והנוער ככה קטלנו את דניאל ליפשיץ בזמנו , תנו פעם אחת כן על חשבון עליה לליגת העל לבנות שוער לטווח ארוך ובתנאי שאייל סגל יקשור את השוער לטווח ארוך , שוער זה חצי הגנה נכון ולכן אם הוא עכשיו יעשה את הטעויות נרוויח אותו להרבה שנים .

אתם לא יותר חדי עין מסלובו , תנו לו את הקרדיט להחליט מה שהוא חושב לנכון לעשות

ושוב אם נפתח ציפיות של עליית ליגה בכוח עוד לפני שהתחילה העונה יש מצב ששחקנים לא יעמדו בלחץ
צריך להתקדם בשקט ממשחק למשחק , דבר ראשון לסגור את המינוס בטבלה זה מה דחשוב אחר כך נראה בהמשך
14-Aug-2016, 22:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Aug-2016 על ידי 22:12 עידן444.)
הודעה: #28
דרוש שוער דחוף
(14-Aug-2016 18:21)זאב רווח כתב:  בענין הטייטלים אני מסכים עם עידן
בענין השוער אתם קוטלים אותו
תשכחו מעליית ליגה צריך להתחיל בסערה את הליגה נכון אבל עלייה נקבעת אי שם בחודש מרץ אם נהיה קרוב לצמרת בינואר אז אולי יקבעו להשקיע עוד אבל בנתיים צריך לבנות קבוצה עם כמה שיותר שחקני בית צעירים , הכל ענין של בטחון ברגע שצעירים יקבלו בטחון נראה קבוצה תוססת ...
דין גל שוער נבחרות הנערים והנוער ככה קטלנו את דניאל ליפשיץ בזמנו , תנו פעם אחת כן על חשבון עליה לליגת העל לבנות שוער לטווח ארוך ובתנאי שאייל סגל יקשור את השוער לטווח ארוך , שוער זה חצי הגנה נכון ולכן אם הוא עכשיו יעשה את הטעויות נרוויח אותו להרבה שנים .

אתם לא יותר חדי עין מסלובו , תנו לו את הקרדיט להחליט מה שהוא חושב לנכון לעשות

ושוב אם נפתח ציפיות של עליית ליגה בכוח עוד לפני שהתחילה העונה יש מצב ששחקנים לא יעמדו בלחץ
צריך להתקדם בשקט ממשחק למשחק , דבר ראשון לסגור את המינוס בטבלה זה מה דחשוב אחר כך נראה בהמשך

דווקא דניאל ליפשיץ זו דוגמה מצויינת.
איתו כנראה שהיית יורד ליגה בזמנו.
הבאת בזמן שוער סופר יציב וטוב(לפחות בעיני) כמו זוגבו וכל משחק ההגנה שלך השתדרג.
חומר למחשבה...
ולא הרגנו את דניאל ליפשיץ...
הוכיח את עצמו בהמשך הדרך ועושה קריירה סבירה ואפילו מעבר.

14-Aug-2016, 23:15
הודעה: #29
עידן שווה לא לעלות ליגה בשביל שוער ל 10-15 שנה , זוהי דעתי .
גם ככה מי מבטיח לך לעלות ליגה עם בופון בשער ?
ואיזה שוער היית מביא היום לנתניה ?
עונות שעברו צעקתי צרחתי התחננתי להביא את שוער הפועל עכו שעבר לבאר שבע דודו גורש אבל כמו תמיד כאן מזלזלים בניסיון רב השנים שלי ככה היה גם עם ראדי וגם עם חנן ממן ואבוקראט ועונה שעברה עם כחילה הבלם

היום אני בעד להישאר בליגה ולבנות מהתחלה על צעירים
דין גל , פאדול , כחלון , זיו , אביב אברהם , כמובן בהשתלבות לא להרוס להם את הבטחון
15-Aug-2016, 2:01
הודעה: #30
דרוש שוער דחוף
אין עניין של לעלות או לא לעלות ליגה. לדעתי בעונה הזו הכל פתוח מקצה לקצה. זו ליגה משוגעת. או שאתה עושה אותה מאוד קלה מהרגע הראשון או שהיא נושכת אותך. מישהו תיאר את זה הכי טוב בפייסבוק כשדיבר על לויטה(לא שאני חושב שלויטה גדול, כן? לדעתי שוער עם הרבה מגרעות)- בלא מעט משחקים הוא הציל מצב של שער בטוח שנתן לקבוצה את השקט גם לשחק עד דקה 70 ולפעמים 80 ומעבר בתוצאת תיקו ולנצח משער בודד.
ברגע שאתה סופג שער, לא משנה כרגע אם באשמת השוער או לא- ומתחיל לרדוף- סיר הלחץ המפורסם של נתניה מתחיל לבעבע...
צריך להבין... אנחנו לא רעננה וגם לא כ״ס... אין כאן את הפסטורליה שיש שם... אנחנו יותר בכיוון הפועל פ״ת, בני יהודה והפועל ב״ש לפני מהפיכת השנים האחרונות- אין דבר כזה שקט כשהקבוצה מגמגמת- ועוד בליגה לאומית.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים