שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דרוש שוער דחוף
12-Aug-2016, 21:09
הודעה: #11
דרוש שוער דחוף
(12-Aug-2016 20:55)אלון כתב:  
(12-Aug-2016 20:37)עידן444 כתב:  
(12-Aug-2016 20:27)דוד חטב כתב:  בואו פעם אחת נשחק הפוך....
במקום לגמור לילד את הקריירה לפני שהליגה התחילה תנו לו בטחון לפחות עד מחזור עשירי...יהיה לכולנו את הצ'אנס ללכלך...
התקבלה החלטת מועדון לתת לילד את המפתחות יש לו מאמן שמלווה אותו המון שנים אז הם יודעים איך לטפל בבעיות
בואו נלמד ממקרה ירין והפעם ננהג אחרת אולי נרוויח...
ואם לא אז בינואר נחפש שוער....אבל בחייאת הליגה עוד לא התחילה

דוד- אני מאוד מסכים איתך אבל זה לא קשור לדין!
אנשים אומרים שאם לא עכשיו אז מתי לתת צאנס לשוער צעיר- ובעיני זה בדיוק להפך!
הקבוצה ב 9- ובואו נגיד את האמת- המטרה היא לעלות ליגה! לפחות שלי ושל חלק מהאוהדים.
ההסטוריה לא טועה בעניין הזה- עם שוער בוסרי זה לא ילך. גם ההסטוריה שלנו מלמדת את זה- בעונות עליה התחילו לבנות את הקבוצה מהשוער!!!!!
שייזינגר, אבי פרץ ולויטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מתפלא עליך עידן. עד היום לא הפסקת לפתוח פוסטים והלגיב בנושא שחקני הנוער ושצריך להיות סבלניים. מסכים, דין גל עד עכשיו (2 משחקי גביע הטוטו, עונה שעברה לא נחשבת), לא הוכיח את עצמו. אבל אם נסתכל על הליגה הלאומית, לא נראה שם הרבה שוערים טובים בהרבה ממנו. אני עם דוד בעיניין הזה, סבלנות.
אותי יותר מטריד עיניין הבלמים. אין לנו ליפניה/קילר בהגנה, אחד כזה שגורם לאחרים סביבו להיות טובים יותר. זו הבעיה שאם תיפתר יכולה לעשות גם את דין גל טוב יותר.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אני מתפלא עליך כי כבר הבעת פליאה על הנושא הזה והסברתי את עצמי שעבורי עמדת השוער היא עמדה מיוחדת.
אם היו בונים על אביב אברהם אילון ירושלמי וניר עזריה להרכב הייתי שמח מאוד גם אם לא מצפה להם עתיד גדול כמו לדין גל.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Aug-2016, 22:02
הודעה: #12
דרוש שוער דחוף
הבעיה אצל דין זה לא בטחון זה בעיה בסיסית בעמידה נכונה בשער הלואי ואני טועה אבל יש בעיה בשער

12-Aug-2016, 22:17
הודעה: #13
דרוש שוער דחוף
(12-Aug-2016 22:02)mordii2 כתב:  הבעיה אצל דין זה לא בטחון זה בעיה בסיסית בעמידה נכונה בשער הלואי ואני טועה אבל יש בעיה בשער

הוא שוער נבחרות כבר כמה שנים, כנראה שפוטנציאל יש (או היה) לו. גם ראיקוביץ שהגיע על תקן השוער הטוב בעולם קיבל פה גולים שאפילו דין גל לא קיבל. אני בטוח שאם ליפניה וליאור ז׳אן לא היו משחקים העונת העליה הקודמת, גם לויטה לא היה נראה כזה ״שוער ענק״...

12-Aug-2016, 22:31
הודעה: #14
RE: דרוש שוער דחוף
מעניין שלכל חסידי "שחקני הבית" פתאום אין סבלנות.
אביב אברהם כן, דין גל לא, אילון ירושלמי כן, וואלה יופי עושים לי סלקציה.
תזדיינו בסבלנות, אף שוער לא מתחיל ישר ברמה של בופון, התקבלה החלטה לייצר שוער תוצרת בית אחרי כל כך הרבה שנים ויש לזה מחיר.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
דוד חטב (1414-0808-2016201620162016)
12-Aug-2016, 23:40
הודעה: #15
דרוש שוער דחוף
השאלה רק מה המטרה . לשרוד בליגה הלאומית או לנסות להעלות . להתחיל משחקים בפיגור גם כשאתה יותר טוב בגלל שוער והגנה לא מתאימים במיוחד כשאנחנו במינוס 9 לא יוביל אותנו רחוק. לצערי אין דין שוער כדין שחקן שדה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2016, 0:03
הודעה: #16
דרוש שוער דחוף
(12-Aug-2016 23:40)טל.מ כתב:  השאלה רק מה המטרה . לשרוד בליגה הלאומית או לנסות להעלות . להתחיל משחקים בפיגור גם כשאתה יותר טוב בגלל שוער והגנה לא מתאימים במיוחד כשאנחנו במינוס 9 לא יוביל אותנו רחוק. לצערי אין דין שוער כדין שחקן שדה .

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד.
אנשים כאן חוכמולוגים ואומרים לעצמם- הוא רוצה צעירים אז איך כשנותנים לצעירים הוא מבקר?
מעניין מתי יפנימו את המשפט האחרון שכתבת- והסברתי את הנקודה הזו בעצמי כבר בפעם הקודמת כשאלון ואחרים כאן התפלאו שאני כותב שצריך שוער מנוסה ומוכח.
הבלם הזר היום טעה טעות קשה וזה לא עלה בגול. דיא סבע איבד היום במחצית הראשונה כמעט כל כדור שהגיע אליו ולא קרה שום אסון. שלא נדבר על גזל שדווקא גלישה נקיה שלו לגמרי הפכה לכדור חופשי שעלה בשער.
כששוער טועה משלמים על זה מיד ובמזומן- יחי ההבדל הקטן.
אבל מפיליפצוק אני כבר לא מצפה לכלום. אם אני אגיד שמחר בבוקר תזרח השמש במערב הוא יגיד שהיא זורחת במזרח. אם אגיד שהיא זורחת במזרח הוא יגיד שהיא זורחת במערב.
אין לי מושג מה הבעיה הגדולה שלו איתי מאז הפשע הגדול- לנסות להציל את מכבי נתניה בעזרת הקהל כשלא ראו אף מושיע בסביבה ואפילו זה שהושיע בסוף עד היום קצת מופתע מעצמו שהוא עשה את זה.
נו טוב...

13-Aug-2016, 0:12
הודעה: #17
דרוש שוער דחוף
(13-Aug-2016 0:03)עידן444 כתב:  
(12-Aug-2016 23:40)טל.מ כתב:  השאלה רק מה המטרה . לשרוד בליגה הלאומית או לנסות להעלות . להתחיל משחקים בפיגור גם כשאתה יותר טוב בגלל שוער והגנה לא מתאימים במיוחד כשאנחנו במינוס 9 לא יוביל אותנו רחוק. לצערי אין דין שוער כדין שחקן שדה .

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד.
אנשים כאן חוכמולוגים ואומרים לעצמם- הוא רוצה צעירים אז איך כשנותנים לצעירים הוא מבקר?
מעניין מתי יפנימו את המשפט האחרון שכתבת- והסברתי את הנקודה הזו בעצמי כבר בפעם הקודמת כשאלון ואחרים כאן התפלאו שאני כותב שצריך שוער מנוסה ומוכח.
הבלם הזר היום טעה טעות קשה וזה לא עלה בגול. דיא סבע איבד היום במחצית הראשונה כמעט כל כדור שהגיע אליו ולא קרה שום אסון. שלא נדבר על גזל שדווקא גלישה נקיה שלו לגמרי הפכה לכדור חופשי שעלה בשער.
כששוער טועה משלמים על זה מיד ובמזומן- יחי ההבדל הקטן.
אבל מפיליפצוק אני כבר לא מצפה לכלום. אם אני אגיד שמחר בבוקר תזרח השמש במערב הוא יגיד שהיא זורחת במזרח. אם אגיד שהיא זורחת במזרח הוא יגיד שהיא זורחת במערב.
אין לי מושג מה הבעיה הגדולה שלו איתי מאז הפשע הגדול- לנסות להציל את מכבי נתניה בעזרת הקהל כשלא ראו אף מושיע בסביבה ואפילו זה שהושיע בסוף עד היום קצת מופתע מעצמו שהוא עשה את זה.
נו טוב...

אם רוצים הישגיות ועליית ליגה, כמעט ואין מקום לצעירים יוצאי מחלקת הנוער. אם רוצים ״לבנות״ משהו לעתיד, צריך להיות סבלניים.
לדעתי עם הגנה שהיתה מורכבת עם שחקנים כמו ליפניה וליאור ז׳אן (לאוו דווקא הם אלא שחקנים בסגנון), עם דין גל בשער, היינו מנצחים היום. אבל זו רק דעתי.

13-Aug-2016, 0:12
הודעה: #18
דרוש שוער דחוף
אם כבר הזכרת את הבלם הזר .. געגועי לליפנייה.. שינה והוא כל כך איטיים וכשבשער שוער חסר ביטחון - זה יעלה לנו ביוקר. אם מתכוונים להביא עוד בלם ,אני מקווה שזה לא מישהו לסגל אלא ל11.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Aug-2016, 1:34
הודעה: #19
(12-Aug-2016 20:27)דוד חטב כתב:  בואו פעם אחת נשחק הפוך....
במקום לגמור לילד את הקריירה לפני שהליגה התחילה תנו לו בטחון לפחות עד מחזור עשירי...יהיה לכולנו את הצ'אנס ללכלך...
התקבלה החלטת מועדון לתת לילד את המפתחות יש לו מאמן שמלווה אותו המון שנים אז הם יודעים איך לטפל בבעיות
בואו נלמד ממקרה ירין והפעם ננהג אחרת אולי נרוויח...
ואם לא אז בינואר נחפש שוער....אבל בחייאת הליגה עוד לא התחילה

דוד, אני כמו שאתה יודע מהסבלניים היותר גדולים פה. זאת לא הופעת הבכורה של דין גל בשער הבוגרת. הוא הספיק להשתפשף מספר משחקים לא קטן בעונה שעברה. למזלו ולמזלנו העונה שעברה היתה כבר גמורה ברגע שנכנס להרכב כי לדעתי אין שער שלא היה לו בו חלק בכל המשחקים שהיה שותף בהם.
הוא מבחינתי בשלבים האחרונים של ה "תנו לו צ'אנס". אתה רואה פה בעיות בסיסיות של התמצאות ברחבה, משחק גובה חלש וחוסר בטחון. באמת ועם כל הסבלנות שיש לי להרבה דברים ,אני חושש שבמקרה הזה צריך לחשב מסלול מחדש. שוער זה לא עוד שחקן.

ולגבי הבלם - פה אני דווקא חושב שצריך לתת זמן לשחקן. נכון שהוא גמלוני קמעה ולא הכי קליל, אבל מצד שני ראיתי גם כמה נקודות אור. בוא נמתין איתו
13-Aug-2016, 8:44
הודעה: #20
אפשר לראות את מה שכתבתי בשנה שעברה, דין גל שוער בינוני מינוס , יש דברים ששוער נולד איתם ושום אימון לא יעזור.
לדעתי השוער השני טוב ממנו בהרבה, קדימה לתת לו את הצ'אנס .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים