שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תרבות
20-Jul-2016, 13:04
הודעה: #21
תרבות
שנה שעברה עשו מעל 2000 מנויים, לא?
מה היה הגירוי?
מרגוליס וטל איילה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jul-2016, 13:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 13:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
RE: תרבות
(20-Jul-2016 13:04)עידן444 כתב:  שנה שעברה עשו מעל 2000 מנויים, לא?
מה היה הגירוי?
מרגוליס וטל איילה?

מי אמר שעשו 2000?
ורק נניח שהמספרים שאתה מנפיץ הם נכונים, שנה שעברה זה היה ליגת העל, שנה שעברה היתה שנה לאחר שנה שהחלק האחרון שלה היה די אטרקטיבי ומהנה (עידן רוני לוי עם ערן וקאיודה) שהשאיר טעם של עוד.
לגבי העונה הנוכחית מכירה של כמות מנויים כזו או אחרת היא לא אינדקציה לכמות הקהל, המאסה הגדולה של הקהל מחכה לראות את הקבוצה בתחילת העונה ולאן היא הולכת.
20-Jul-2016, 13:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 13:38 עידן444.)
הודעה: #23
תרבות
עבור רוב קוני המנויים אני לא בטוח כמה זה משנה אם היריבות הן מכבי ת״א, רעננה והפועל חיפה במוצ״ש או מכבי הרצליה ובני לוד ביום שישי.
ולפני הקריסה בעונה שעברה היה ממוצע של 4,000 אוהדי בית עם מכירת כרטיסים מינימלית. לא נראה לי שלהניח שהיו יותר מ 2000 מנויים זה מופרך.
טעם של עוד לשחקנים ומאמן שכבר לא נמצאים\פצועים?
ומה עם געגוע לקבוצה שנגנבה?

20-Jul-2016, 13:41
הודעה: #24
געגוע? האוהד הממוצע יבוא בזמן ובמקום שנוחים לו.
יהיה מעניין? יבוא יותר, יהיה לא מעניין? יבוא פחות.
אני לא יודע בן כמה אתה אני משער 30+ ואם בגילך אתה עדיין לא מכיר את קהל הכדורגל הישראלי בכלל והנתנייתי בכלל, אז או שאתה חי בבועה או שאתה בעצמך אוהד כורסא, אחרת אני באמת לא מבין את מידת הפליאה ואז רמת הציפיה שלך.
20-Jul-2016, 13:52
הודעה: #25
תרבות
(20-Jul-2016 13:41)פיליפצוק כתב:  געגוע? האוהד הממוצע יבוא בזמן ובמקום שנוחים לו.
יהיה מעניין? יבוא יותר, יהיה לא מעניין? יבוא פחות.
אני לא יודע בן כמה אתה אני משער 30+ ואם בגילך אתה עדיין לא מכיר את קהל הכדורגל הישראלי בכלל והנתנייתי בכלל, אז או שאתה חי בבועה או שאתה בעצמך אוהד כורסא, אחרת אני באמת לא מבין את מידת הפליאה ואז רמת הציפיה שלך.

איפה ראית פליאה?
מה אתה יודע על הציפיות שלי?
מה הזוי ב 2,000 מנויים, שאגב, זה הצפי של הבעלים +-?

20-Jul-2016, 14:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 14:05 אלון.)
הודעה: #26
תרבות
(20-Jul-2016 13:04)עידן444 כתב:  שנה שעברה עשו מעל 2000 מנויים, לא?
מה היה הגירוי?
מרגוליס וטל איילה?

שנה שעברה לא היית בליגה לאומית מינוס תשע נקודות. וגם בשנה שעברה הייתה ירידה ביחס לעונה שלפניה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(20-Jul-2016 12:55)אופיר34 כתב:  בוודאי שיש מי שיצדיק אותי !
אתה , משה וכל שאר המתמסכנים צריכים להפסיק עם "הכדורגל היפה" הזה....
ברור שאם נרוץ לאליפות ותקופת השישיות תחזור גם הקהל הרדום (או חלקו לפחות) יחזור. לא גילית לי את אמריקה עם האימרה הזאת. אני לא מדבר על זה.
אני מדבר על גרעין של אוהדים "שכדורגל יפה" הוא לא הקריטריון הראשון שיקבע אם הם ירכשו מנוי או לא, ולדעתי, ולאור מה שכתבתי למעלה, אין סיבה שלא נגיע למספר 2000 .
זה בהחלט עומד בהגדרה של "תיאום ציפיות".

בוא נראה במכירת המנויים אם יש מי שיצדיק אותך (מעל אלפיים). הלוואי וכן.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
20-Jul-2016, 15:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 15:27 amir.)
הודעה: #27
ממוצע הקהל של הפ' פ"ת בליגת העל היה 1,000 למשחק ביתי, ובלאומית בעונה החולפת 2,000.
ממוצע הקהל של אשדוד במשחקי בית בליגת העל היה 300 (שבאו בעיקר לקלל את ג'קי), ובלאומית בעונה החולפת 800.
גם אשקלון לא מביאה יותר קהל בליגת העל, מאשר כשהיא בלאומית, גם אם ההתלהבות של פתיחת העונה תיצור אשליה מוטעית, כמו עם כל קבוצה.
כשהפועל ת"א ירדה ב-89', ממוצע הקהל שלה בעונת הירידה היה 1,000 אוהדים, ובלאומית 2,000.
כל קבוצה עם מסורת ואוהדים שיורדת, מגדילה את כמות הקהל שלה בליגת המשנה.
גם קבוצות בלי מסורת ואוהדים לא מקטינות את הכמות בירידתן, ולא מגדילות אותה בעלייתן, גם אם אשליות פתיחות כל עונה מטעות, כמו אצל כל קבוצה.
תזכרו את כלל הברזל וחוק היסוד: תמיד מה שנהוג לחשוב אוטומטית לפי ההגיון הפשוט (במקרה המדובר - שבירידת ליגה כמות הקהל יורדת) - הוא טעות,

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Jul-2016, 15:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 15:32 עידן444.)
הודעה: #28
תרבות
יש גם פונקציה של מחיר.
מבחינת רוב המנויים מה שמעניין זה לראות את מכבי נתניה.
בליגה השניה זה גם יותר זול וגם יש מטרה ברורה(לפעמים יותר, לפעמים פחות- במקרה שלנו זה היה כך כמעט תמיד- לעלות ליגה. מה המטרה בליגת העל? לעשות ״עונה שקטה״? לא שיווקי בעליל!).

20-Jul-2016, 15:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 15:38 יניב.)
הודעה: #29
אתם חייבים להבין שגם מנויים זה תהליך של בניה מחדש.
בעיקר בניה של אמון.
כן , יש את 2000 בערך האוהדים השרופים שלא משנה המצב , יעשו מנוי.
אבל בגמר הגביע היו 20 אלף. לא כולם כאלו שפוטנציאלית יגיעו לכל משחק,
אז אני מעריך שיש עוד 10 אלפים כאלו.
מה הבעיה ? אלו אנשים למודי אכזבות.
להתאכזב כל שנה מחדש , במשך יותר מ 20 שנה , כל פעם לצפות , וכל פעם להתאכזב .לראות מועדונים אחרים מצליחים ולראות אותם עם בעלים רציניים ולראות אותם רוכשים שחקנים שהינו יכולים רק לחלום עליהם ואליפויות וגביעים ואירופה.
ומצד שני אצלנו.....לא יודע איפה להתחיל ,אין משכורות , ערצבים , אליהו , אוסידון , מכירת כל שחקן ששווה לקנות כרטיס בשבילו במשך 20 השנה האחרונות כולל ובעיקר שחקני בית , ירידות ליגה ,עסקנים ומה לא עוד.
תבינו , זה מייאש את הרוב. קשה כבר להלהיב אותם אחרי כל הפער הזה.

עכשיו שיש בעלים אוהד (מה שלא היה בכל הבעלים הקודמים מאז לנד ) ודברים נעשים בצורה נטו לטובת המועדון , דברים טובים יקרו. וככל שהם יקרו כך האמון ילך ויחזור.
ייקח יותר משנה כדי להגדיל את כמות האוהדים שעושים מנוי.
אבל אם הדרך תהיה נכונה , זה יקרה.
The following 1 user Likes יניב's post:
עידן444 (2020-0707-2016201620162016)
20-Jul-2016, 15:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 15:49 עידן444.)
הודעה: #30
תרבות
(20-Jul-2016 15:37)יניב כתב:  אתם חייבים להבין שגם מנויים זה תהליך של בניה מחדש.
בעיקר בניה של אמון.
כן , יש את 2000 בערך האוהדים השרופים שלא משנה המצב , יעשו מנוי.
אבל בגמר הגביע היו 20 אלף. לא כולם כאלו שפוטנציאלית יגיעו לכל משחק,
אז אני מעריך שיש עוד 10 אלפים כאלו.
מה הבעיה ? אלו אנשים למודי אכזבות.
להתאכזב כל שנה מחדש , במשך יותר מ 20 שנה , כל פעם לצפות , וכל פעם להתאכזב .לראות מועדונים אחרים מצליחים ולראות אותם עם בעלים רציניים ולראות אותם רוכשים שחקנים שהינו יכולים רק לחלום עליהם ואליפויות וגביעים ואירופה.
ומצד שני אצלנו.....לא יודע איפה להתחיל ,אין משכורות , ערצבים , אליהו , אוסידון , מכירת כל שחקן ששווה לקנות כרטיס בשבילו במשך 20 השנה האחרונות כולל ובעיקר שחקני בית , ירידות ליגה ,עסקנים ומה לא עוד.
תבינו , זה מייאש את הרוב. קשה כבר להלהיב אותם אחרי כל הפער הזה.

עכשיו שיש בעלים אוהד (מה שלא היה בכל הבעלים הקודמים מאז לנד ) ודברים נעשים בצורה נטו לטובת המועדון , דברים טובים יקרו. וככל שהם יקרו כך האמון ילך ויחזור.
ייקח יותר משנה כדי להגדיל את כמות האוהדים שעושים מנוי.
אבל אם הדרך תהיה נכונה , זה יקרה.

גם אשר אלון היה אוהד. בסיטואציה הנוכחית זה מה שאנחנו צריכים להחזרת האמון אבל בהרבה מקרים העובדה שהבעלים הוא אוהד רק מפריעה לו ואייל מודע לזה ולכן הוא בעד להקים דירקטוריון שמורכב מקבוצה איכותית של אוהדים דומיננטים שתשים לו מראה ותבקר אותו.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים