שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תרבות
20-Jul-2016, 10:03
הודעה: #11
תרבות
עכשיו זמן המנויים ומציע לא לקפוץ כל יומיים לשאול כמה מנויים נימכרו ולצפות שבתחילת יולי כולם יסתערו ויפילו את אתר לאן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jul-2016, 10:17
הודעה: #12
RE: תרבות
(20-Jul-2016 10:03)אופיר34 כתב:  עידן ,אין מה להעלב.....
יש אנשים שהישראליות טבועה בהם כל כך עמוק שזה פשוט חסר תקנה.
אלה סוג האנשים שלעולם לא ינקפו אצבע לטובת הכלל, לעולם לא ינסו ליזום מהלכים, לא ינסו לצאת מהקופסא ומהקיבעון ובעיקר ישתמשו בצמד המילים השחוק "אמרתי לכם"....

בקיצור, לא להתרגש מרעשי הרקע. שמצפונך יהיה נקי....

אם "ישראליות מצויה" בעיניך הוא להבין מה הקהל הישראלי בכלל ושל נתניה בפרט מסוגל (או במקרה הנ"ל לא מסוגל) ומכאן גם לא לפתח ציפיות ולזרוק סיסמאות וחרטות ריקות מתוכן ברשתות החברתיות, אז אוקיי אני "ישראלי מצוי".
20-Jul-2016, 10:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 10:21 עידן444.)
הודעה: #13
תרבות
אלה סוג האנשים שלעולם לא ינקפו אצבע לטובת הכלל, לעולם לא ינסו ליזום מהלכים, לא ינסו לצאת מהקופסא ומהקיבעון ובעיקר ישתמשו בצמד המילים השחוק "אמרתי לכם"....

לא נעלב והמצפון שלי נקי.
דיכוי עשייה זה משהו שקשה להבין אותו.
לא יודע אם נצליח מקצועית העונה. מקווה ומאמין שכן.
מה שבטוח זה שקרה למועדון דבר נהדר עם כניסתו של אייל סגל.
לי באופן אישי כיף כי תפיסת העולם שלנו בנושא כדורגל די דומה.
החשש הכי כבד שלי מהבעלות הפרטית הוא הפיכת המועדון לצעצוע של אדם שעושה בו כרצונו ולסוג של ״בן ערובה״ בידיו- עם אייל אין סכנה כזו. אני באמת מאמין לו שאם יבוא מישהו שיוכל לעשות טוב ממנו הוא יפנה את המקום בשמחה גדולה.
אייל גם מעודד מעורבות אוהדים.
בקיצור, מצב מצויין שנותן תקווה.
אני ארגיש מאוד נבוך במקרה אחד- אם נפשל בנושא המנויים. לדעתי אם יש משהו שיוציא לאייל את הרוח מהמפרשים לפני קללות ולפני הכפשות זה זה.
אבל גם לזה צריך לתת זמן.

20-Jul-2016, 10:25
הודעה: #14
אייל יודע לאן הוא נכנס . בתוך עמו הוא יושב וברור לי שהוא מבין ומכיר את נפש "האוהד הנתנייתי"....
איך הוא ציטט פעם - "עם הנצח אינו מפחד מדרך ארוכה" ...משפט מאד חשוב שמאד רלוונטי לאוהדי מכבי נתניה.
צריך פה הרבה סבלנות ואורך רוח ,וגם הצלחה ספורטיבית לא תזיק... אבל בעיקר ראייה לטווח ארוך ויכולת לצלוח את המשברים שעוד יקרו בדרך (ויקרו...).
לדעתי הוא לא ישבר כל כך מהר
20-Jul-2016, 10:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jul-2016 על ידי 10:36 עידן444.)
הודעה: #15
(20-Jul-2016 10:25)אופיר34 כתב:  אייל יודע לאן הוא נכנס . בתוך עמו הוא יושב וברור לי שהוא מבין ומכיר את נפש "האוהד הנתנייתי"....
איך הוא ציטט פעם - "עם הנצח אינו מפחד מדרך ארוכה" ...משפט מאד חשוב שמאד רלוונטי לאוהדי מכבי נתניה.
צריך פה הרבה סבלנות ואורך רוח ,וגם הצלחה ספורטיבית לא תזיק... אבל בעיקר ראייה לטווח ארוך ויכולת לצלוח את המשברים שעוד יקרו בדרך (ויקרו...).
לדעתי הוא לא ישבר כל כך מהר
שוב, קללות, הכפשות, גידופים- זה משהו שמניח שנקלח בחשבון(למרות שהמשפחה בטוח לא מקבלת את זה ואני מקווה שהם רואים את הפירגונים וזה עושה טוב על הלב לא פחות מאשר הכפשות וקללות עושות רע על הלב).
מצד שני הוא לא בעלים של ק"ש או רעננה...
הוא בעלים של מועדון עם אוהדים ואם אין גב מהאוהדים בדמות רכישת מנויים במחירים נוחים(ומי שבוכה שהמנוי יקר לליגה לאומית יש לו ליד הבית ליגת על במחירים זולים יותר והוא מוזמן ללכת לראות את הפועל רעננה- בואו נראה כמה יעשו את זה...)- זה די מבאס.
אני מאמין שנמכור 2,000 מנויים וצפונה. 2,000 זה יפה. גם 1,500 זה לא נוראי. שבירת שיא יהיה בוסט עצום! מכירת מנויים מאכזבת תוכל לקבל בוסט מהצלחה מקצועית שתגרום למכירת כרטיסים מעבר לצפי. הכל פתוח.
20-Jul-2016, 10:46
הודעה: #16
תרבות
(20-Jul-2016 10:18)עידן444 כתב:  

לא נעלב והמצפון שלי נקי.
דיכוי עשייה זה משהו שקשה להבין אותו.
לא יודע אם נצליח מקצועית העונה. מקווה ומאמין שכן.
מה שבטוח זה שקרה למועדון דבר נהדר עם כניסתו של אייל סגל.
לי באופן אישי כיף כי תפיסת העולם שלנו בנושא כדורגל די דומה.
החשש הכי כבד שלי מהבעלות הפרטית הוא הפיכת המועדון לצעצוע של אדם שעושה בו כרצונו ולסוג של ״בן ערובה״ בידיו- עם אייל אין סכנה כזו. אני באמת מאמין לו שאם יבוא מישהו שיוכל לעשות טוב ממנו הוא יפנה את המקום בשמחה גדולה.
אייל גם מעודד מעורבות אוהדים.
בקיצור, מצב מצויין שנותן תקווה.
אני ארגיש מאוד נבוך במקרה אחד- אם נפשל בנושא המנויים. לדעתי אם יש משהו שיוציא לאייל את הרוח מהמפרשים לפני קללות ולפני הכפשות זה זה.
אבל גם לזה צריך לתת זמן.

מה זאת אומרת ״אם נפשל במכירת מנויים״?.
אל תשכח שמדובר פה בקהל של מועדון מפורק שחווה רק כשלונות במשך יותר מ30 שנה. צאו רגע מהפייסבוק ומהפורום שם יש בערך 200-300 מגיבים (והגזמתי), ותסתכלו על התמונה האמיתית. מהו המוצר ולמה שירצו לרכוש אותו? תיאום ציפיות זה נקרא.
כל מנוי מעבר לאלף הקבועים יהיה הישג ואפשר יהיה לשמוח על כך.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
20-Jul-2016, 10:50
הודעה: #17
לזרוק מספרים זה בבל"ת, אחרי העונה האחרונה כל מנוי שנרכש זה בונוס.
הדבר שצריך לשאוף אליו כרגע זה שקט ניהולי ותעשייתי קודם כל, הכנה טובה לעונה, פתיחת עונה טובה, כדורגל חיובי ומושך.
אם כל הדברים האלה יקרו, הקהל כבר יגיע לבד, גם אם לא בצורת מנויים אז בצורת כרטיסים.
בלי שיווק, בלי כרטיסים חינם, בלי 1+1 בלי חרטות.
שיטת השיווק הטובה ביותר היא תוצאות וכדורגל טוב.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
עדיאלבז (2020-0707-2016201620162016)
20-Jul-2016, 12:06
הודעה: #18
(20-Jul-2016 10:46)אלון כתב:  מה זאת אומרת ״אם נפשל במכירת מנויים״?.
אל תשכח שמדובר פה בקהל של מועדון מפורק שחווה רק כשלונות במשך יותר מ30 שנה. צאו רגע מהפייסבוק ומהפורום שם יש בערך 200-300 מגיבים (והגזמתי), ותסתכלו על התמונה האמיתית. מהו המוצר ולמה שירצו לרכוש אותו? תיאום ציפיות זה נקרא.

גם מועדון מפורק כמו מכבי נתניה יכול וצריך לייצר 2000 מנויים. בטח במחיר הקיים, בטח עם איצטדיון מפנק ובטח עם בעלים שבא מאהבה נטולת אינטרסים.

לעשות לעצמנו הנחות ולדבר איתי על "תיאום ציפיות" בגלל 30 שנה בלי תואר זה מפלט מאד קל ונוח.
אף אחד בשלב הזה לא מצפה לראות 7000 צופים כל משחק ו 5000 מנויים אבל 2000 זה בהחלט מספר סביר גם במציאות הנוכחית של מכבי נתניה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (2020-0707-2016201620162016)
20-Jul-2016, 12:34
הודעה: #19
תרבות
(20-Jul-2016 12:06)אופיר34 כתב:  
(20-Jul-2016 10:46)אלון כתב:  מה זאת אומרת ״אם נפשל במכירת מנויים״?.

גם מועדון מפורק כמו מכבי נתניה יכול וצריך לייצר 2000 מנויים. בטח במחיר הקיים, בטח עם איצטדיון מפנק ובטח עם בעלים שבא מאהבה נטולת אינטרסים.

לעשות לעצמנו הנחות ולדבר איתי על "תיאום ציפיות" בגלל 30 שנה בלי תואר זה מפלט מאד קל ונוח.
אף אחד בשלב הזה לא מצפה לראות 7000 צופים כל משחק ו 5000 מנויים אבל 2000 זה בהחלט מספר סביר גם במציאות הנוכחית של מכבי נתניה.

ועל זה נאמר ״ אתה צודק אך (כנראה) אין מי שיצדיק אותך״.
וכמו שאמרתי קודם, סבלנות. וכמו שאמר משה, רק תוצאות וכדורגל יפה יחזירו את הקהל.

20-Jul-2016, 12:55
הודעה: #20
בוודאי שיש מי שיצדיק אותי !
אתה , משה וכל שאר המתמסכנים צריכים להפסיק עם "הכדורגל היפה" הזה....
ברור שאם נרוץ לאליפות ותקופת השישיות תחזור גם הקהל הרדום (או חלקו לפחות) יחזור. לא גילית לי את אמריקה עם האימרה הזאת. אני לא מדבר על זה.
אני מדבר על גרעין של אוהדים "שכדורגל יפה" הוא לא הקריטריון הראשון שיקבע אם הם ירכשו מנוי או לא, ולדעתי, ולאור מה שכתבתי למעלה, אין סיבה שלא נגיע למספר 2000 .
זה בהחלט עומד בהגדרה של "תיאום ציפיות".
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים