סקר: הגדול מהשנים
מסי
רונאלדו
[צפה בתוצאות]
הערה: זהו סקר ציבורי,משתמשים אחרים יוכלו לראות למה הצבעת.
שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי מסכים עם הכותב?
12-Jul-2016, 22:32
הודעה: #11
מי מסכים עם הכותב?
אני חושב שאם מסי היה מצליח לזכות במונדיאל הוא היה עובר אותו. כן. אבל הוא לא.
מה שמסי ורונאלדו עושים בשנים האחרונות ברמה האישית והקבוצתית- עם כל הכבוד לאהבה לנוסטלגיה- אין לזה תקדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jul-2016, 22:47
הודעה: #12
RE: מי מסכים עם הכותב?
מה עשה מסי בזכותו לבד ראינו בנבחרת לא חכמה להשתלב בקבוצת הכוכבים של ברצלונה ומה הוא שווה בלי איניסיטה צאבי וכול השאר גם אנחנו יודעים, מראדונה לקח נבחרת של עקומים וראינו לאן הביא אותם לקח קבוצה שלא עשתה כלום 59 שנה נפולי והביא לשם אליפות היסטורית לבד תוך כדי שהוא לא חי חיים ספורטיבים אז תסלח לי איך אתה רוצה להיות סקאוטר של מכבי נתניה ואין לך הבנה לעומק?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
12-Jul-2016, 23:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jul-2016 על ידי 23:56 עידן444.)
הודעה: #13
מי מסכים עם הכותב?
(12-Jul-2016 22:47)amir כתב:  מה עשה מסי בזכותו לבד ראינו בנבחרת לא חכמה להשתלב בקבוצת הכוכבים של ברצלונה ומה הוא שווה בלי איניסיטה צאבי וכול השאר גם אנחנו יודעים, מראדונה לקח נבחרת של עקומים וראינו לאן הביא אותם לקח קבוצה שלא עשתה כלום 59 שנה נפולי והביא לשם אליפות היסטורית לבד תוך כדי שהוא לא חי חיים ספורטיבים אז תסלח לי איך אתה רוצה להיות סקאוטר של מכבי נתניה ואין לך הבנה לעומק?

הבנה לעומק? איך זה עמוק?
כל מה שכתבת כאן מתבסס על דעתך ועל עובדות שאתה משתמש בהן כרצונך.
נבחרת של עקומים? זו גם דעה שלך שמבוססת על מה? על כלום!
בורוצ׳גה עקום? פסארלה עקום? חורחה ולדאנו שכבש רק שער אחד פחות ממראדונה(אם לא נחשיב את שער הרמאות הם שווים!) באותו טורניר מפורסם עקום?
אולי גם צרפת היתה נבחרת עקומה חוץ מזידאן? גם את זה יש כאלה שאומרים והאמן לי- את טורניר 1998 אני זוכר מצויין...
למה שמסי יחפש אתגר בקבוצה סטייל נאפולי? כדי להוכיח שהוא יכול להצליח מחוץ לברצלונה? למי? שימותו הקנאים ויתפוצצו. מסי מלך ברצלונה! וכל מי שהיה בברצלונה בשנים האחרונות יודע את זה. מסי זו תעשיה!
בעונה האחרונה ברצלונה היתה פחות תלויה בו אז פתאום כולם גיבורים גדולים להגיד שהוא הצליח בזכות אחרים...
אני ממש לא חסיד של מסי אבל להקטין אותו ברמה שעשית מראה שאולי יש בעיה של הבנה אצלך. ממש לא בעיה אצלי.
לשיטתך מחרז הוביל את לסטר לאליפות לא אחרי הרבה שנים אלא לראשונה בתולדותיה! בעידן שכל מה שמדבר בו ברמות האלה זה הכסף! איפה זה שם אותו?
כל הדברים שהעלית כאן מוכיחים שמראדונה גם היה מנהיג. ואת זה אמרתי. אם גול ביד וסלאלומים נגד קונוסים אנגלים(שמסי עשה ברמה גבוהה יותר בליגה הספרדית ובאירופה) ואליפות עם נאפולי מעפילים בעיניך מקצועית על כל מה שמסי עושה- באמת אין לי מה להגיד. אבל אתה אחד האנשים המבוגרים כאן- האדרת העבר והקטנת ההווה הוא משהו שאתם מאוד נהנים ממנו. שיהיה בכיף.

אגב, כמו שאמרו כאן מי יודע מה הוא עשה בהשפעת סמים ומה לא. וכמה הכדורגל האיטלקי מושחת כבר גילינו לפני כמה שנים.
חוסר חיים ספורטיביים? למה מסי נראה לך כמו אחד שכל היום מתאמן בחדר כושר?

12-Jul-2016, 23:58
הודעה: #14
אני שמח שאני גורם לך להתעמק ומה היית עושה בלי גוגל אולי עוד היית מתאמץ באמת ורואה קצת את השחקן הגדול בתבל אי פעם ד. א. מראדונה.
לא מתווכח עם העדר שפעם היה אוהד מילן עכשיו ברצלונה ומי יודע את מי שבוע הבא ואתה כנראה לא יותר טוב מהם וזה שכל תגובה או פוסט שלך זה 500 מילים לפחות שרוב האנשים לא קוראים לא עושה עלי הרבה רושם בטח לא של ידענות גדולה ודרך אגב אני רשמתי הבנה לעומק כי לא רציתי לפגוע ולרשום הבנה בכלל וכנראה שהשתן עלה לך לראש לא ברור לי בדיוק על מה.
בכל מקרה אני סיימתי ערב טוב לך.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
13-Jul-2016, 0:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2016 על ידי 0:35 עידן444.)
הודעה: #15
מי מסכים עם הכותב?
(12-Jul-2016 23:58)amir כתב:  אני שמח שאני גורם לך להתעמק ומה היית עושה בלי גוגל אולי עוד היית מתאמץ באמת ורואה קצת את השחקן הגדול בתבל אי פעם ד. א. מראדונה.
לא מתווכח עם העדר שפעם היה אוהד מילן עכשיו ברצלונה ומי יודע את מי שבוע הבא ואתה כנראה לא יותר טוב מהם וזה שכל תגובה או פוסט שלך זה 500 מילים לפחות שרוב האנשים לא קוראים לא עושה עלי הרבה רושם בטח לא של ידענות גדולה ודרך אגב אני רשמתי הבנה לעומק כי לא רציתי לפגוע ולרשום הבנה בכלל וכנראה שהשתן עלה לך לראש לא ברור לי בדיוק על מה.
בכל מקרה אני סיימתי ערב טוב לך.

אני לא מבין כלום ואתה גאון.

מי שרוצה שיקרא מה אני כותב ומי שלא לא.

אתה אחד האנשים עם הידע הכי רחב כאן בכדורגל עולמי ולא פעם ראשונה שהתגובות שלך מאכזבות ורק ה׳ יודע מה הסיבה שלך לרדת עלי על כלום. מידי פעם יש כאן מן אהבה כזו לא ברורה להקנטות ולהקטין האחד את השני באופן לא ברור. כל אחד והדעה שלו... מה גם שנתתי בפתיחת דברי רשימה של שחקנים שבזכות האישיות גדולים ממסי ומראדונה שלך היה שם.

אז ראית את מראדונה מקפיץ כדור על העקב ועל הראש כמו שאני מניח גם רובן עובד יודע לעשות... וואו- ענק!

אגב, בגלל שכמה אנשים כאן החמיאו לי ומזדהים עם מה שאני כותב(מסתבר שיש בכל זאת כאלה שקוראים את ה 500 מילים פלוס) זה משום מה שם אותי על המוקד אצל כמה אנשים כי פירגון במדינה הזו זו מילה גסה וזה משהו שקשה לאנשים מסויימים לראות ומפריע להם בעיניים- כנראה אתה מאלה.
אז בואו נשים את הדברים על השולחן- קניתי מנוי למקום הקבוע שלי באצטדיון. אשב שם בשמחה כאוהד. אני לא מחפש שום תפקיד במכבי נתניה- לא סקאוט ולא שמאוט.
הלאה- תתקדמו!

13-Jul-2016, 16:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2016 על ידי 16:46 זאב רווח.)
הודעה: #16
למה סתם אתם פוגעים אחד בשני ? לכל אחד יש דעה ואפשר לא להסכים ולהשאר חברים אפשר לנסות לשכנע ולהשתכנע זה כל הכיף בפורום
אני מחזיק מכולכם בפורום כל מילה שלכם אני קורא ומתענין לפעמים מסכים לפעמים לא אבל לעולם לא אתנגד למישהו אלא רק לדבריו אם אתנגד בכלל
13-Jul-2016, 18:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jul-2016 על ידי 18:03 עידן444.)
הודעה: #17
צ'אבי אמר עליו שהוא הגדול בהסטוריה.
מסצ'ראנו אמר שהוא שחקן שהעולם לא ראה לפני כן.
נדב יעקובי לא פעם העלה את הסוגיה האם מסי הוא הגדול בהסטוריה.
מראדונה עצמו כשאימן את נבחרת ארגנטינה טען שמסי טוב יותר ממה שהוא היה ב 1986.
אנשי מקצוע בספרד שראו גם את מסי וגם את מראדונה אמרו שמסי הוא "מראדונה עם מהירות".
כל העולם מתחבט בשאלה האם מסי הגדול בהסטוריה.

אז מי אני או מישהו כאן שיקבע בכזו נחרצות משהו לגבי השאלה הזו ועוד יפסול את דעת השני בטענה שהוא "לא יודע להסתכל לעומק" או "לא מבין כלום"?
כל אחד והדעה שלו. כפי שאמרתי, לאנשים מבוגרים יותר יש נטיה לתת OVER קרדיט להסטוריה כי זה יותר "רומנטי" ותמיד יש לך את האפשרות להגיד- "אני ראיתי ולך יש מזל שיש את גוגל".
ומחר מה? אני אביא את אבא שלי או סבא שלי שיתנשאו עליו שהוא לא ראה את פלה ופושקש?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים